Eşcinselliği, "Aşkın cinsiyeti olmaz" diyerek meşru gösterenler hayvandan daha adi mahluklardır!

Toplumun tüm kesimlerini fikirsel, zihinsel, duygusal ve düşünsel olarak Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası kodluyor... Küresel Siyonist sermayenin savunucuları söz konusu Katar sermayesi olunca eşek gibi anırıyor!

Hangi partiye sempati beslersen besle, hangi lideri seversen sev, hangi ideolojiyi savunursan savun farketmiyor çünkü toplum artık tek tipleşti. A'sından Z'sine kadar toplumun tüm kesimlerini fikirsel, zihinsel, duygusal ve düşünsel olarak Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası kodluyor.

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası din, dil, ırk, ideoloji, parti, mezhep ayrımı yapmadan tüm toplum kesimlerini fikirsel, zihinsel ve ruhsal olarak formatlıyor. Böylece kendisini bir başkasından farklı zanneden ancak aynı olayla ilgili aynı şeyi düşünen tek tipleştirilmiş bir toplum olduk.

Her olayda, yaşanılan her gelişmede kim haklı, kim haksız ayırt etme gereği duymadan; Hakk’ı/haklıyı üstün tutmak yerine menfaati ve çıkarı zalimden yana olmaksa hiç düşünmeden zulmü destekleyen kim olursa olsun, konumu/sıfatı/statüsü ne olursa olsun o iki ayakları üzerinde yürüyen zombidir/cesettir.

Eşcinselliği, "Aşkın cinsiyeti olmaz" diyerek meşru gösterenler hayvandan daha adi mahluklardır. (Belhum Adal) Araf 179’da şöyle buyurulur: “Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. İşte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. İşte bunlar gafillerin ta kendileridir.”

Kul; hakk’ı üstün tutmak, hakk'tan taraf olmak, hakk'ı savunmak, hakk’ın rızasını kazanmak gibi bir ideale sahip olmazsa Allah ondan hidayeti esirger. Hidayeti kararmış kişiden de kul olmaz. Amigo, militan, fanatik ve yürüyen ceset olur. Çünkü hidayeti olmayan hak ile batılı, doğru ile yanlışı ayırt edemez.

Aşkın cinsiyeti olmaz... Cehenneminde öyle…Cehennem cinsiyet ayırt etmeden Allah'a isyan edenleri büyük bir aşkla ateşle yoğurup temizler. Zalimler, kâfirler, sapkınlar için yaşasın cehennem...

LGBTİ sapkınlığını savunmak için, "Aşkın cinsiyeti olmaz" mottosunu bulan şeytan ve avanesine şunu söylemek lazım. Aşkın cinsiyeti olmasaydı siz olamazdınız! Çünkü erkek ile erkeğin, kadın ile kadının birlikteliğinden çocuk olmaz!

LGBTİ sapkınlığını normalleştirmek için, "Aşkın cinsiyeti olmaz, aşk aşktır" diyen CHP ile gönül birliği yapmış, Kemalcı vesayet hile rejimi ve köle düzenine adaptasyonunu tamamlamış samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP, Milli Görüş olabilir mi?

Küresel Siyonist sermayenin savunucuları söz konusu Katar sermayesi olunca eşek gibi anırıyor!

Küresel Siyonist sermayenin Türkiye'deki yatırımlarını argüman olarak kabul edip, "Türkiye'nin dışarıdaki itibarı ve ekonomisine güven tam" diyerek algı operasyonu yapanlar; söz konusu Katar sermayesi olunca eşek gibi anırıyor! Neden? Çünkü kendi sermayelerinin kaynağı da Batı!

Vecihi Hürkuş, Nuri Killigil, Nuri Demirağ, Şakir Zümre ve Erbakan'ın sanayii projeleri ile kalkınma hamlelerine karşı çıkıp torpilleyen, engelleyen Sabetayist Yahudi Cemaati kendini 1923 TC rejiminin kurucu iradesi olarak tarif ediyor. Demek ki 1923 TC rejimi bu milletin inancını, tarihini, özünü, kimliğini temsil etmediği gibi aynı zamanda da düşmanıdır!

*****

Kanal İstanbul'a hayır diyen Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko, geçmişte İstanbul'da 1., 2. ve 3. Köprü ile Avrasya ve Marmaray Tüneline de karşı çıktılar. Şimdi bu karşı çıkanların başarılı olduğunu ve yukarıdaki yatırımların da olmadığı bir 2021 İstanbul'unda yaşıyor olduğunuzu tasavvur edin. Nasıl bir İstanbul hayal ettiniz?

*****

Beştepe Külliyesi ve emrindeki kurullar, Korkmaz Karaca gibi Türkiye'deki İsrail'i temsil eden Selanikli Sabetayist Kemalcı vesayet rejimi unsurlarıyla bir örümcek ağı gibi kuşatılmış vaziyette. Milli Görüş derin devleti olmasa CB Erdoğan'ın yaşamı dahil tüm siyasi hayatı ciddi risk altında.

*****

Sedat Peker, “en iyi Atatürkçü benim” diyor. Ulan bu Atatürkçülük ne menem birşey. Organize suç örgütü ve mafya babası bile kendini Atatürkçü olarak tarif ediyor. İşin garibi, Sedat Peker'in suçladıkları içinde, "Ben Atatürkçü değilim" diyecek kimse de yok!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “İsrailci medya ve akademiya illüzyonları ile felaket tellallığı yaparak olumlu her şeyi karanlığa mahkum ediyor!"

27 Haz 2021 - 18:34 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.