ERBAKAN BAŞARDI! HADİSLER/HADİSELER/MEHDİYET/ERBAKAN-MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN TAĞUTİ DÜZENLE MÜCADELESİ TIKLAYIN

Erbakan; "Yahudi Osmanlı Devletini hangi yöntemlerle yıkıp bu rejimi kurduysa biz de bunu öyle yıkıp Adil Düzeni kuracağız." diyordu. 12 Eylül ve Yeni Türkiye gerçekleri...

Millî Görüş Tarihi; 'Yeniden Büyük Türkiye', 'Yeni Bir Dünya' ve 'Adil Düzen' kurulduğunda yazılacaktır!

Erbakan; "Yahudi Osmanlı Devletini hangi yöntemlerle yıkıp bu rejimi kurduysa biz de bunu öyle yıkıp Adil Düzeni kuracağız." diyordu.

Başlıklar halinde Erbakan dediğini yaptı mı yapamadı mı bir bakalım…

İttihat ve Terakki bir dizi suikast, baskın, darbe ile Osmanlı Devletini ele geçirip 1. Dünya Savaşına soktu; yıkıp TC'yi kurdu.

Osmanlı Devleti'ni Selanik'te ordu içinde gizlice örgütlenen İttihat ve Terakki Cemiyeti yıktı; CHP'ye dönüşüp TC'yi kurdu.

Yahudi, Osmanlı Devletini içeriden ele geçirip çökertirken işbirlikçi Türkleri kullandı. TC'yi de Sabetayist Yahudilere kurdurdu.

Erbakan’da siyasete atılmadan ordu içinde kurduğu derin devletle 1923 hile rejimi ve köle düzenini yıktı.

Derin devlet ABD'de planlanan 3 darbeyi tersyüz edip bir dizi suikast ve operasyonla rejimi çökertti, Millî Görüş'ü iktidar yaptı.

Derin devlet; 12 Eylül Hükümetini Bülent Ulusu'ya, KKTC'yi İlter Türkmen'e, YÖK'ü İhsan Doğramacı'ya (vs.) Yahudilere kurdurdu!

Derin devlet; Yahudi'nin Erbakan'ın önünü kesmek için desteklediği Turgut Özal ve Tayip Erdoğan'ı destekleyip kontrolüne geçirdi.

Derin devlet; İttihatçıların TC'deki devamı Ergenekon Örgütünü FETÖ aracılığıyla tasfiye edip ülke yönetimini tamamen ele geçirdi.

Yahudi ise FETÖ'yü kullanarak 15 Temmuz darbesine girişti. Ama derin devlet püskürttü ve karşı harekât başlattı.

Ülke yönetimini ele geçiren derin devlet birçok ülkede Siyonizm karşıtı partner odaklar oluşturarak Türkiye'yi küresel güç yaptı.

Erbakan Siyonizm'in 1945 Yalta Konferansında kurduğu 2 kutuplu küresel düzeni yıktı. Türkiye-İsrail Yeni Bir Dünya için 2 rakip.

Derin devlet Yahudi'nin Osmanlı'ya yaptığını Yahudi'ye yaparak Erol Simavi'yi Dinç Bilgin'e, Dinç Bilgin'i Aydın Doğan'a kırdırdı.

Derin devlet Yeni Asyacıları Fetullah Gülen'le, Süleymancıları Ahmet Denizolgun'la bölerek masonik cemaatleri bertaraf etti.

Yahudi'nin Türkeş'i Yazıcıoğlu ile, Baykal'ı Sarıgül ile, Bahçeli'yi Akşener ile ikame etme projelerini derin devlet çökertti.

Derin devlet Ecevit'i Baykal'la, Demirel'i Çiller'le etkisizleştirdi. DYP ile ANAP'ı ise birbirleriyle sürtüştürerek bitirdi.

Derin devlet Yahudi medyasının büyük umutlarla parlattığı Mesut Yılmaz, Muhsin Yazıcıoğlu ve Numan Kurtulmuş'u iflah ettirmedi.

CHP, AP, MHP'den ayrılanların partileri başarısız; Millî Görüş'ten ayrılan ANAP ve AKP başarılı oldu. Çünkü Erbakan destekledi!

Derin devlet; Yahudi'nin Millî Görüş'e ihanet ettirdiği Özal Kardeşleri, Erdoğan ve arkadaşlarını Yahudi'ye ihanet ettirdi!

Erbakan Millî Görüş'ün 40 yıllık mücadelesinde sanılanın aksine hiç yenilmedi; her defasında Yahudi'yi kendi oyununa getirdi.

Erbakan'ın şanlı davası Millî Görüş'ün tarihi iyi ki yazılmadı. Zira hiçbir olay göründüğü gibi değildi. Ak Saçlılar çarpıtırdı.

Yahudi'nin Millî Görüş'e soktuğu işbirlikçi ajan Ak Saçlıların eline geçeceğini bilen Erbakan Saadet Partisi'nin içini boşalttı.

Millî Görüş'ün 4 partisi kapatıldı. Yahudi yalnız Millî Nizam'ı kapattı. Diğerlerini Yahudi ele geçiriyordu; Erbakan kapattırdı.

12 Eylülcüler MSP ile birlikte tüm partileri kapatıp liderlerini yasaklı yaptı. Rejimin 2 anaç partisi CHP-AP artık iflah olmadı.

CHP'yi 2. kurucu lider Deniz Baykal derin devlet himayesinde kurdu, Yahudi ele geçiremedi! Kılıçdaroğlu'nu Baykal başına getirdi.

Yahudi'nin Ak Saçlılardan devraldığı Saadet Partisi ile Meral Akşener'e kurdurduğu İyi Parti dışında -HDP dâhil- siyasi gücü yok.

Sermaye, medya ve akademik alandaki tekeli kırılan Yahudi Türkiye siyasi yönetiminden el çektirilmiş durumda.

Geleceğini güvende görmeyen birçok varlıklı Sabetayist Yahudi onun için İspanya, İngiltere, ABD ve Kanada'ya göç etti, ediyor…

Aslında Türkiye Yahudiler için en güvenli ülke. Zira Batı'da yeniden Yahudi düşmanı ırkçı akımlar dalgalar halinde yükseliyor.

Millî Görüş Tarihi; Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya, Adil Düzen kurulduğunda ancak yazılabilir.

Öyle de yazılacaktır...

12 Eylül ve Yeni Türkiye gerçekleri!

12 Eylül 1980 öncesi Eski Türkiye'yi yazan, anlatan yok; 50 yaşındakiler bilmiyor. Bu, milletimize ve Yeni Türkiye'ye ihanettir.

Yahudi; 12 Eylül 1980 öncesi Eski Türkiye'nin felaket durumunu Kenan Evren düşmanlığı ile örterek Yeni Türkiye'yi sürekli karaladı.

Yahudi; 1923 ilâ 1983 tam 60 yıl boyunca Eski Türkiye'nin ihracat-ithalatını kota ile 2,5-3 milyar $ bandına mahkûm etti.

Yahudi; Eski Türkiye'yi Batılı ülkelerin distribütörlük ağına mahkûm ederek montaj dışında toplu iğne imalatına bile izin vermedi.

Döviz taşımanın yasak olduğu Eski Türkiye; Batılı ülkelere ihraç ettiği "köle işçilerin" gönderdiği dövizle ayakta kalıyordu.

Hizmet siyaseti yerine ideoloji siyaseti yapılan Eski Türkiye'de sağ-sol anarşisinde günde 20 kişi öldürülüyordu.

Siyaset, medya, yargı, asker-polis, üniversiteler, gençlik, sivil toplum örgütleri, halk sağ-sol karşıtlığıyla derin bölünmüştü.

Türkiye'nin tamamında olağanüstü hal değil, sıkıyönetim ilan edilmişti. Ülkeyi asker yönetiyor, siyasetçilerse polemik yapıyordu.

Mafyanın hakim olduğu ülkede karaborsa, kıtlık, yokluk, kuyruk, şiddet, gözyaşı, güvensizlik, ölüm korkusu kâbus gibi çökmüştü.

Üniversitelerde boykot-işgal eğitimi, iş yerlerinde grev-işgal ekonomiyi felç etmişti. Sağ-sol anarşisi ülkeyi tümüyle sarmıştı.

Sendikalı işçi kesimi grev-boykot-işgalle her istediğini alıyordu. İşçi statüsündeki şoförün maaşı genel müdürden fazlaydı.

Mafya ve sağ-sol anarşi grupları semtleri, mahalleleri bölmüş baskı altında tutarak kurtarılmış bölgeler oluşturmuşlardı.

Polisler sağ-sol dernekler kurmuşlar; anarşik olaylarda müdahale yerine taraf oluyorlardı.

İlkel cezaevleri yol geçen hanına dönmüş, örgütlü anarşi grupları için ise eğitim ve eleman devşirme mekânları haline gelmişti.

Düşük kapasiteli ilkel hastane ortamları anarşik olaylarda ölen, yaralananlardan halka hizmet veremez haldeydi.

Kuyruklara girip sigara vs. alıp satmak bir sektör halini almıştı. Et-Balık kurumlarında ucuz diye kıyma kuyrukları oluşurdu.

Bakanlar Kurulu toplantılarında yakıt yokluğundan kalorifer yanmadığı için bakanlar battaniyeler sararak ısınmaya çalışıyorlardı.

12 Eylül 1980 öncesi Eski Türkiye çevresindeki bütün ülkelere kıyasla oldukça ilkel, harap, bitap ve viran haldeydi.

Sanıldığı gibi Yeni Türkiye AKP iktidarıyla başlamadı. Yeni Türkiye'nin miladı askeri darbenin yapıldığı 12 Eylül 1980 tarihidir!

Demirel'in "70 Sente muhtaç" dediği Türkiye; Özal 12 Eylül 1980 sonrası ekonomiyi dışa açınca adeta döviz yağmuruna tutuldu.

Hep soruldu: Ülkede sıkıyönetim vardı, anarşi neden önce değil 12 Eylül'de birden kesildi? Oysa kıtlık-yokluk-kuyruk da bitirildi!

12 Eylül 1980 Darbesini ABD planladı; sermaye, medya, siyaset, sendikalar destekledi. K. Evren Erbakan'la çalıştı, iş değişti.

Erbakan Kenan Evren ve Turgut Özal üzerinden ülkeyi şaha kaldırdı. 'Yeniden Büyük Türkiye' vizyonunu ANAP ve AKP ile sürdürdü.

Yahudi bu yüzden Erbakan'a gösterdiği kini, düşmanlığı Kenan Evren, Turgut Özal ve Tayip Erdoğan'a da gösterdi.

Kenen Evren darbe yaptı. Turgut Özal 'Türkiye'ye çağ atlattı'. Tayip Erdoğan 'Türkiye'yi küresel güç' yaptı. Ancak bu sürecin arkasındaki kişi ise Erbakan’dan başkası değildi.

12 Eylül 1980 Darbesi Hicri 1400 yılına tekabül ediyordu. Bu, Mehdi'nin zuhur edeceği tarih olarak bildirilmiştir. Tesadüf yok!

Din düşmanı diye lanse edilen Kenan Evren din dersini zorunlu, İslam Enstitülerini ilahiyat fakültesi yapıp çokça imam-hatip açtı.

Morrison Demirel'i "Nurlu Süleyman" yapan Siyonist propaganda; tüm Müslümanları ilk hacı Cumhurbaşkanı Kenan Evren'e düşman yaptı!

Özal'dan ağzı yanan Siyonizm; Erdoğan'ı yalnız Türkiye'yi işgal planı için 1 Mart Tezkeresini Meclis'ten geçirsin diye destekledi. Ancak bu planı da tüm çabalarına rağğmen Erbakan tarafından akamete uğratıldı.

Atatürk 15 yıl seçimsiz ölünceye dek Cumhurbaşkanı oldu, şapka gibi dandik devrimler için, itiraflara göre 500 bin Müslüman astı.

Kenan Evren darbe yaptı, anayasası ile birlikte referanduma gitti, %92 oyla Cumhurbaşkanı seçildi, 7 yıl görev yapıp bıraktı.

Kim seçimsiz gelip gitmeyen Atatürk'ü kahraman, referandumla seçilen-giden Kenan Evren'i diktatör olarak bu millete kabul ettirdi?

Numan Kurtulmuş Saadet Partisi Genel Başkanı iken "İçimizde gizli AKP'liler var" demişti. Tabii ki, Erbakan'ı kast etmişti!

Konya bağımsız milletvekili seçilen Erbakan Millî Nizam Partisi'ni kurdu. ABD'de planlanan 12 Mart 1971 Muhtırası ile kapatıldı.

Erbakan Muhtıracı generaller Muhsin Batur ve Faruk Gürler üzerinden süreci kontrol edip Millî Selamet Partisi'ni kurdu.

Başbakan Demirel görevini bırakırken; Ecevit de Muhtıra asıl bana verildi diyerek CHP Genel Sekreterliğinden istifa etti.

Muhtıra Erbakan'ı bertaraf edip Demirel-Ecevit ikilisini demokrasi kahramanı yapacak; siyaset "yazı-tura" ile işletilecekti.

Lakin öyle olmadı. Erbakan MSP'yi kurdu, 1973'te seçime girdi, Parlamento'ya 52 üye soktu, 4 yıl iktidar ortağı oldu.

Ecevit başbakanken orduda Kontrgerilla dediği bir örgüt tespit ettiğini açıkladı. Yandaşları Gladyo diyerek NATO'ya mal ettiler.

Oysa Ecevit ve yandaşları ABD ile içli-dışlıydı, NATO ile de ayrı-gayrıları yoktu. "Gladyo" olsa sorun yapıp asla ifşa etmezdi.

Doğrusu; Kontrgerilla/Gladyo diye kötülenen, Erbakan'ın ordu bünyesinde örgütlediği millî derin devlet dediğimiz yapılanma idi.

12 Mart 1971 Muhtıra'sını ters-yüz eden millî derin devleti bertaraf etmek için ABD'de bu defa 12 Eylül 1980 Darbesi planlandı.

Darbe şartları oluşturmak için CİA sağ-sol anarşisi, Alevi-Sünni çatışması örgütledi. Demirel-Ecevit ikilisi üstüne körükle gitti.

Sağ-sol cinayetleri, Alevi-Sünni çatışmaları, boykotlar-işgaller-grevler ülkeyi kan gölüne çevirince 12 Eylül'de düğmeye basıldı.

Önce sermaye, medya, sendikalar, kanaat önderleri birlikte 12 Eylül Darbesini coşkuyla desteklediler. Demirel ve Ecevit de sustu!

Basın şunu yazıyordu: Erbakan'ın raydan çıkardığı demokrasi treni rayına oturtulup siyaset Demirel-Ecevit ikilisine bırakılacak!

Ancak öyle olmadı... Kenan Evren "Güçbela temizlediğimiz tencereyi kirletenlere tekrar vermeyeceğiz" deyince kıyamet koptu...

Ecevit çıkardığı dergiyle, Demirel polemiklerle, basın kalemini sivrilterek, sendikalar demokrasi çığlıklarıyla veryansın ettiler.

Erbakan ve Türkeş yargılanıyordu; berat ettiler. Türkeş "Biz içerdeyiz, fikirlerimiz iktidarda" derken; Erbakan hiç konuşmadı.

Berat ettiği tek dava 12 Eylül Davası olan Erbakan; o süreçte Partisi Refah birinci parti, kendisi de Başbakan oldu.

Böylece ikinci darbe hamlesi de boşa çıkartılıp tersine çevrilen ABD'de bu defa 28 Şubat 1997 post modern darbesi planlandı...

Sermaye, medya, siyaset, sivil toplum kuruluşları ve Refah Partisi'ndeki işbirlikçiler Başbakan Erbakan'a karşı cephe oluşturdu.

Tek başına kalan Erbakan millî derin devlet ile bu ortak büyük sivil cepheyi tarumar ederek 5,5 yıl içinde AKP'yi iktidar yaptı.

Erbakan 12 Eylül 1980'de önü kesilince T. Özal'ın ANAP'ını, 28 Şubat 1997'de önü kesilince T. Erdoğan'ın AKP'sini destekledi.

Küresel güç ve yerli işbirlikçileri de Millî Görüş'ü bitirmek için 12 Eylül sonrası ANAP'ı, 28 Şubat sonrası AKP'yi destekledi.

Erbakan 12 Eylül öncesi Kudüs Mitingi, 28 Şubat öncesi Kudüs Gecesi ile provokasyon yapan Ak Saçlı ajanları hep ters köşe yaptı!

12 Eylül sonrası ANAP'ı, 28 Şubat sonrası AKP'yi manipülatif destekle iktidar yapan Erbakan Saadet Partisi'nin de başına geçti.

Erbakan Yahudi'nin Millî Görüş partilerine soktuğu işbirlikçi ajan Ak Saçlılara, Saadet Partisi'ni içini boşaltıp öyle bıraktı.

Böylece; 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat süreçlerinde daima inisiyatifi ele geçiren millî derin devlet halen Türkiye'yi yönetmektedir.

Erbakan'ın Dünya Siyonizm'i ve yerli uzantısı Kemalist rejimle mücadelesinde Millî Görüş hiç kaybetmedi, hep kazandı!

12 Eylül sonrası ANAP'ı, 28 Şubat sonrası AKP'yi Yahudi kurdurdu, Erbakan da destekledi. Yahudi her iki iktidarı yıkmaya çalıştı!

Dünya Siyonizm'i Erbakan'a karşı 3 darbe, Tayip Erdoğan'a karşı ise 3 darbe girişimi gerçekleştirdi. Her ikisini de hedef aldı.

Erbakan Yahudi'nin Millî Görüş içine soktuğu işbirlikçi ajanlara kalacağını bildiği için Saadet Partisi'nin içini boşaltıyordu!

Ürettiği algı ve illüzyonlarla Erbakan'ı da, Kenan Evren'i de itibarsızlaştırıp topluma kötü gösteren mihrak ve çevreler aynı idi.

Bütün bu gerçeklere rağmen küresel Siyonist sermaye medyasının gözü-kulağı ile olayları, gelişmeleri izleyenler ancak illüzyonları izleyip hipnotize olurlar.

Küresel Siyonist sermaye medyasının illüzyonlarla hipnotize ettiği toplumlar gerçeklerden habersiz bir algı dünyasında yaşarlar.

Siyonizm'in gerçeklerden azade oluşturduğu algılar dünyasını Erbakan dağıttı. İnsanlık bu hipnotizmadan uyanmakta güçlük çekiyor.

Siyonizm eğitimi de kullanarak yalanlar, algılar ve yoğun propagandalarla tüm insanlığı kuşatan bir inkârcı hipnotizma oluşturdu.

Yüz yıllık narkozdan derin devletin tedricen uyguladığı tedavilerle milletimiz ile birlikte bütün insanlık yavaş yavaş uyandırılıyor.

* Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki GEÇKİL'in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir. HADİSLER/HADİSELER/MEHDİYET/ERBAKAN-MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN TAĞUTİ DÜZENLE MÜCADELESİ TIKLAYIN

24 Kas 2018 - 20:50 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

02

ahmet - YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Kasım 20:50
01

D E R İ N Ş U U R - Yahudi kim ben hiç siyonizme hizmet edermiyim türküsünü söylete söylete sizi kendi ordusunda asker gibi kullanır diyen cennet mekan Pr.Dr.Necmeddin Erbakan hocanın hile rejimi köle düzeni sisteminin müslümanları bu yöntemle narkozlayıp dünyada yaşanan olayları gerçekleri görmelerine engel olarak kendi propagandalarını zamane şuursuz insanlarımıza papağan gibi tekrarlattırıp hizmet ettirtmekte şimdi gelde bunları şuursuz kalabalıklar a inandır ! . . .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Kasım 20:50