Darbe ve darbe girişimlerinin meşruiyet kaynağı resmi ideoloji Kemalizm'dir!

Herkes 104 amiralden oluşan sinekler takımını konuşuyor. Kimse sinekleri üreten resmi ideoloji Kemalizm'i tartışmıyor. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası yine hedef şaşırtıyor...

Türkiye'de yapılan darbe veya darbe girişimlerinin meşruiyet kaynağı resmi ideoloji Kemalizm'dir. AK Parti, 17/25 Aralık yargı darbesine, 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesine en son 104 amiralin muhtırasına resmi ideoloji Kemalizm nedeniyle muhatap oldu.

Herkes 104 amiralden oluşan sinekler takımını konuşuyor. Kimse sinekleri üreten resmi ideoloji Kemalizm'i tartışmıyor. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası yine hedef şaşırtıyor.

Ergenekon/Balyoz kumpas… 15 Temmuz tiyatro... 104 amiralin uyarı ve darbe tehdidi görüş açıklama… Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası öyle diyor.

Selanik dönmesi 104 amiralin milli iradeyi hedef alan muhtırasına karşı AK Partili yetkililerin açıklamalarına bakıyorum hala sorunun ana kaynağı resmi ideoloji Kemalizm'e tek laf eden yok. Klasik ezberleri, siyasi retorikleri, klişe sözleri tekrarlayıp duruyorlar.

Ya AK Parti, devletin resmi ideolojisi Kemalizm'in kökünü kazıyacak ya da Kemalist statüko AK Parti'nin kökünü kazıyacak. Bu yüzden yardakçılık, yaltakçılık ve yancılık zamanı değil. Ya herro ya merro deme zamanı!

ABD, demokrasi getirmek için Irak ve Afganistan'ı işgal edip 3 milyon insanı katletti. 104 Selanikli Sabetayist Kemalcı amiral de demokrasi için milli iradeye muhtıra verdi.

NATO'nun kuruluş günü 4 Nisan'da darbe şakşakçılığı yapan Selanikli 104 amiralin sermaye, medya, siyaset, bürokrasi, STK ve toplumda yine Selaniklilerden oluşan azgın destekçileri var!

Milli iradeye muhtıra veren Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı 104 amiralin TSK bünyesinde uzantılarının olmaması mümkün değil. Bu uzantıları da tespit edilip mutlaka bertaraf edilmeli.

"Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir" sözünü dağa taşa yazan Selanikli Sabetayist Kemalcılar, milletin iradesine 10 yılda bir darbe yaptılar. Demek ki hakim olan millet milletimiz değil, başka bir millet! Yani Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı milletinin hakimiyeti.

Ayasofya Camii Baş İmamı Prof. Dr. Mustafa Boynukalın devlet memuru olduğu için fikir ve düşünce hürriyetinden yararlanamaz. Ama milli iradeye darbe tehdidinde bulunan Selanik dönmesi 104 amiral fikir ve düşünce hürriyetinden yararlanmış. İmam TC'nin memuru da, amiraller hangi devletin memuru?

Türkiye'deki İsrail'in güttüğü ve darbe çığırtkanlığı yapan Selanikli Kemalcı amirallerin girişimini normalleştirmek için yine Türkiye'deki İsrail'in güttüğü muhalefet tek bir ağızdan şunu söylüyor: Bizim derdimiz ekonomi, mutfak! Madem öyle o zaman heykellere harcadığınız parayı fakir fukaraya dağıtmakla başlayın.

Amirallerin darbe çağrısına karşı CHP ve İP'ten genel başkan seviyesinde milli ve yerli ses yükselirken; her iki partinin de alt kademesinden neden farklı sesler çıkıyor? Çünkü AK Parti de dahil her partide hem Milli Görüş derin devleti hem de Türkiye'deki İsrail'in uzantıları var.

Nihat Genç isimli bir Kemalcı var. Yağmur duasıyla dalga geçecek kadar iyi bir Müslüman, 104 amiralin darbe bildirisine destek çıkacak kadar iyi bir demokrat! Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço pelte YRP"lilerin idolü Nihat Genç!

Salako-palyaço pelte YRP'liler içinde çok zeki, becerikli, yetenekli kabiliyetler var. Mesela bu kapasitelilerden bazıları darbe çağrısı yapan 104 amiral'in bizzat AK Parti tarafından ayarlandığını söyleyecek kadar tecrübeliler. Zaten Erbakan'a Şubat post modern darbesini yapan cuntayi da bizzat Erbakan hazırlamıştı!

Yeni Asya gazetesinin manşeti. "Tek adam istibdadının İslam'da yeri yok!" Selanikli Sabetayist Kemalcı 104 amiralin darbe çağrısını destekliyoruz demek bu. Peki, Sabetayist/Masonik mahfiller ile işbirliği yapmanın İslam'da yeri var mı?

İktidarın uygulamalarına karşı sık sık demokrasi çağrısı yapan küresel sermayenin Türkiye'deki kayyumu TÜSİAD, 104 İsrail maşasının yaptığı darbe çağrısına niye sessiz kaldı?

ABD ve Avrupa'daki küresel sermaye medyası niçin 104 amiralin darbe bildirisine karşı 3 maymunu oynuyor. Yoksa yine kazığa oturtulacağını mı anladı?

CHP'li Barış Yarkadaş, darbe şarlatanlığı yapan Selanikli Sabetayist 104 amirale karşı CHP ve İP'in sergilediği tavrın namussuzluk ve şerefsizlik olduğunu söyledi. İsrail'in emir erlerine sahip çıkmamak elbette Selanikli Kemalcılar için namussuzluk ve şerefsizliktir!

Ulan kifayetsiz muhterisler... İsrail'in 5. Kolcuları... ABD/NATO'nun Truva atları... Türkiye, Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı Türkiye değil; Erbakan'ın 10 Osmanlı gücünde küresel güç yaptığı Yeniden Büyük Türkiye. Ayağınızı denk alın dedik, almadınız. Devlette sizi gözaltına aldı.

Türkiye'deki İsrail'den bağımsız toplu halde yeknesak siyaset yapan tek parti MHP. AK Parti'nin içinde bile Türkiye'deki İsrail uzantısı önemli bir kadro var (Pelikan)

Karısıyla farkıi evlerde yaşayacak kadar Mustafa Kemal'i iyi anlamış olan Selanikli Sabetayist Fazıl Say, milli iradeye darbe çağrısı yapan 104 amirale sahip çıkmadı diye CHP yönetimini korkaklıkla suçladı. Dersimli Kemalcılar eliyle CHP'nin 1923 kodlarından uzaklaşıp millileştirme programı devam ediyor.

İsrail, küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail, güttükleri 104 maşa ile darbe bildirisi yayınlayarak bir hamle yaptı. Açıkçası şapa oturdular. Sıra Milli Görüş Derin Dünya Devleti'nin hamlesinde. En az İsrail kadar heyecanla bekliyorum.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “103 Amiral FETÖ'cü mü, Kemalcı mı? İsrail'in vesayeti altındaki Kemalcı resmi ideolojinin kökünün kazınması şarttır!"

05 Nis 2021 - 12:49 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.