Türkiye'de Kemalcı statükoyu ayakta tutan Sabatayist Dönme oligarşisidir!

Kim kendi fikrini, anlayışını, kavrayışını ve bakış açısını Atatürkçülük veya Kemalizm'in ardına saklanarak ifade etmeye çabalıyorsa bilinsin ki o kesinlikle Selanik göçmeni Sabatayist Dönmedir.

Sabatayist Dönmeler, Taliban ile ilgili kurgulanmış senaryoları gerçekmiş gibi anlatıp "Atatürk'ün kıymetini bilelim" kampanyası başlattı. Bugünkü Yeniden Büyük Lider Ülke Türkiye, Erbakan'ın eseri… Atatürk ile ne ilgisi var?

Hitler, Mussolini, Stalin, Franko... Mustafa Kemal'in akranları. Hepsi tarih oldu. İsimlerini, rejimlerini anan yok. Fikirleri çöplük oldu. Kemalizm 98 yıldır Türkiye'de topluma dayatılıyor. Çünkü Sabetayist Dönmeler Atatürkçülüğü koruyup yaşatıyor.

Türkiye'de Kemalcı statükoyu ayakta tutan Sabatayist Dönme oligarşisidir. Sabatayist Dönmeler, Atatürkçülük ile kendilerini kamufle edip fikir ve anlayışlarını topluma Atatürkçülük kılıfıyla empoze ediyorlar.

Dünyada resmi ideolojisi olan ve bunu topluma dayatan birkaç ülkeden birisi de Türkiye. Türkiye demokrasisi bu ayıptan mutlaka kurtulmalı. Kemalizm, palavra ve safsata bir tarih üzerine bina edilmiş kof/sığ bir ideolojidir.

Türkiye'deki İsrail Sabetayist Dönme oligarşisinin son durağı Atatürkçülük. Sağ, sol, sosyalist, ilerici, muhafazakâr, milliyetçi, liberal vs... Tüm ideolojiler kullanıldı ve bitti. Tek sermayeleri Atatürkçülük.

Tağut'i, inkârcı, putperest Kemalcı statükonun müşrik tören ve ritüellerinin Müslüman topluma yasalarla dayatılmasına itirazı olmayanın imanı yoktur. Çünkü Tağut'u inkâr etmeyenin imanı kabul değildir!

İnkârcı, müşrik, paganist Kemalcı eğitim sistemi ile dininden ve tarihinden uzaklaştırıldığı için asimile edilip köleleştirilmiş Müslüman toplum, Atatürkçülük diyerek putperezmin dayatılmasına itiraz edemiyor.

Selanik dönmesi Sabetayist Dönme statükosu meşruiyetini paganist inkârcı Kemalist ideolojiden aldığı için muadil dikta rejim ve ideolojiler tarihten silinmesine rağmen Türkiye'de Atatürkçülük millete devlet ve yasa gücüyle hala dayatılıyor.

Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 müstemleke eski Kemalcı Türkiye; neyi, hangi konuları, kimden niçin korumaya kendini mecbur hissediyor ki, 5816 garabetini hala tabu ilan ediyor?

Erbakan, Milli Görüş ile ileri demokrasiyi, insan hakları ve özgürlükleri Türkiye'de hakim kıldı. Ancak bu özgürlüklerden Sabetayist Dönme oligarşisi sonuna kadar yararlanırken; Müslümanlar hala yenilmişlik psikolojisinin esiri…

Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Lider Ülkesi Türkiye'de Müslümanlar; İslam düşmanı Sabatayist Dönmeler kadar cesur olup Kemalcı putperezminin devlet gücüyle dayatılmasına resmi tepki ortaya koyabilmeli.

Sayısal üstünlükte dominant unsur Müslümanlar, azgın azınlık Selanikli Sabetayist Dönmeler kadar cesur, aktif ve fedakâr değiller. Neden? İki eksiklik var. 1- Davalarına imanları yok. 2- Cihad şuurundan mahrumlar.

Ezici çoğunluk Müslüman toplum yasalar çerçevesinde organize, sürekli ve kalıcı olarak Tağut'i, inkârcı, putperest Kemalist statükonun pagan ritüellerinin dayatılmasına son verilmesine yönelik protesto haklarını kullanmalı.

Kemalist statükonun paganist tören ve geleneklerinin 98 yıldır Müslüman topluma cebren empoze edilmesinin sebebi, 1923 eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminin bir Sabetayist Dönme oligarşisi şeklinde tanzim edilmiş olmasıdır.

Atatürkçülük ve Kemalizm, Türkiye'deki İsrail'i meydana getiren Selanik dönmesi Sabetayist Dönme oligarşinin kendini ifade etmek için istismar ettiği bir ideoloji ve kamuflaj malzemesi olarak kullandığı bir maskedir.

Atatürkçülük ve Kemalizm'in devletin resmi ideolojisi olarak topluma cebren empoze edilmesi ilkelliği artık küresel güç Türkiye'ye yakışmıyor. Kemalizm ve Atatürkçülük artık özelleştirilmeli!

Kemalizm ve Atatürkçülük özelleştirilmeli ve o zaman kim nasıl anlıyorsa öyle yaşasın. Kim nasıl inanıyorsa öyle sevsin. İbadet etmek isteyen gitsin Anıtkabir'e ibadetini özgürce yapsın. Ama Müslümanlara dayatılmasına son verilmeli.

Dünya Siyonizminin 98 yıldır millete giydirdiği deli gömleği Kemalist ideolojiden kurtulmadıkça bu ülkede gerçek anlamda huzur, güven, barış, istikrar, demokrasi, insan hakları ve fikir özgürlüğü olmaz!

NOT: Kim kendi fikrini, anlayışını, kavrayışını ve bakış açısını Atatürkçülük veya Kemalizm'in ardına saklanarak ifade etmeye çabalıyorsa bilinsin ki o kesinlikle Selanik göçmeni Sabatayist Dönmedir.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Herkes şu soruyu soruyor: "Afganistan'daki patlamaların sorumlusu kim?"

28 Ağu 2021 - 19:06 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?