Damat Bey ve süpermarketler olayları şunu anlatıyor: GERÇEK GÜNDEMİ EL-AZİZ YAZIYOR!

Her türlü engellemelere rağmen bir milyonu aşan ziyaretçi istatistiklerine ulaşan El-Aziz’in gerçek ülke gündemini aktarması ve orijinal içerikleri kamuoyunun da dikkatini çekiyor. Sadece hakikati dile getiren El-Aziz’in yükselişi de başarıları da illüzyoncu medya ve akademiya tarafından karatılıp, yokluğa mahkûm edilse de bu da diğer gündemler gibi sadece geçici bir süreliğine sürdürülebilir.

Bir yılı aşkın süredir Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, değerlendirmelerinin önemli bir kısmını küresel sermayeye ait süpermarket zincirlerinin oluşturduğu suni kıtlık, yokluk ve pahalılığa ayırıyor. Zincir marketlerin alışverişte tekel oluşturulduğuna dikkat çeken Geçkil bu sayede tek elden belirledikleri fiyatlarla ülke ekonomisine önemli bir darbe vurulduğunu anlatıyor.

Küresel emperyal sermayenin ekonomileri emme basma tulumbaları süpermarket zincirleri siyasi amaçlı suni kıtlık, yokluk, pahalılık oluşturarak sosyal patlamalara ortam hazırlıyorlar. Esaslı bir yasal düzenleme şart.
- GEÇKİL -

Halkı devletiyle karşı karşıya getiren Türkiye’deki İsrail’in bu fiyat manipülasyonunu yandaş medya görmezden gelerek muhalif medya ise iktidarın ülkeyi yönetemediği şeklinde çarpıtıp, köpürtüp vererek halkta büyük bir öfke patlaması oluşturmak için yoğun mesai harcıyor.

Seçime 4 kala Türkiye ortadan bölünmüş halde. Bir yanda oyunu beka sorunu için, diğer yanda soğan-patates sorunu için atacaklar.
- GEÇKİL –

İşte ülke için beka sorunu olan süpermarket zincirleri sorununa sonunda devlet el attı. Cumhurbaşkanı’nın son günlerde ısrarla dile getirip bizzat takipçisi olacağını ve çözeceğini her toplantısında ısrarla belirttiği süpermarketlerin suni kıtlık ve pahalılık oyununa tavrını illüzyoncu medya ve akademiya görmezden geliyordu. Ta ki düne kadar…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ABD’de açılan Türkevi’nde gazetecilerle yaptığı özel görüşmede konunun üzerinde ısrarla durması illüzyoncu medya ve akademiyanın karartma politikasını da sonlandırdı. Devletin ciddiyetini ve kararın devleti yöneten esas merciden alındığını anlayan medya ve akademiyada dün birden gündem süpermarket zincirlerinin suni pahalılığı oldu.

Gerektiği gibi yine gündeme getirmediler ama artık karanlığa da mahkûm edemiyorlar. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün süpermarket zincirleri hakkında yaptığı açıklamalardan bir bölüm:

"Bu konuda kısmen özellikle bu zincir marketlerin sınırsız uygulamaları var. Bu sınırsız uygulamalar karşısında biz de Ticaret Bakanlığı olarak bunların üzerine üzerine gideceğiz.

"GEREKLİ OPERASYONLAR YAPILACAK"

Zincir marketlerin bu uygulamalarıyla mücadelede Ticaret Bakanlığımız gerekli olan her türlü tedbiri alıyor, alacak ve bunlara da gerekli operasyonları yapacaktır. Ağırlıklı olarak iş orada toplanıyor. Bütün üreticiden tüketiciye olan yerde zincir marketlerin buradaki yoğun ürünleri toparlaması…

"PİYASAYI ALT ÜST EDİYORLAR"

Bu da 5 tane zincir market. Bunlar bütün o ürünü toparlıyor. Bu 5 tane zincir marketin topladığı ürünle piyasalar alt üst oluyor. Bunlar eğer bu noktada daha adil davranırlarsa hem vatandaş uygun fiyatla ürün alabilecektir hem de üretici şu an itibarıyla kazanımını, parasını zamanında alma şansına ulaşacaktır."

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu sözlerini son dakika ile duyuran medya ve akademiya çok geçmeden bu kez de TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç’ın, yeni hal yasasında yer alacak önlemleri açıkladığı haberi son dakika bildirimleriyle hem de hedefin süpermarket zincirleri olduğu vurgusuyla duyurmaya başladı.

"Belki iyi niyetle üretici ile tüketici arasındaki aracıları ortadan kaldırmak için çıkarılan yasa ile haller baypas edilerek süpermarket zincirlerine doğrudan üretim izni verildi. Tüketici emperyal sermaye temsilcisi Selanik Dönmelerinin insafına terk edildi. Selanik Dönmelerine güvenmek şeytana güvenmek gibidir."
- GEÇKİL -

Devletin her türlü önlemi ve düzenlemeyi hazırlayıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın politika amaçlı değil de artık operasyonun startı olarak konuştuğunu anladıkları içindi bu ilgi… Ne engelleme ne de karartma mekanizmalarının işe yaramayacağını anladılar.

Zaten uzunca bir süredir Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın küresel sermayenin temsilcisi ismen de açık bir Yahudi olan TÜSİAD’ın patronuna randevu vermediğini medya sık sık haber yapıyordu. Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan kendisine operasyonun nerden geldiği de iyi biliyordu.

İşte 2019 yılından beri süpermarket zincirleri eliyle yapılan ekonomi terörünü görmezden gelen, karartan medya ve akademiya ancak dün olayı gündemine almaya başladı.

"Piyasalar" dedikleri Türkiye'deki İsrail güdümlü sermaye Türkiye ekonomisini batırma savaşını kızıştırıyor. Siyonist sermayenin süper market zincirleri siyasi amaçlı suni kıtlık, yokluk, pahalılık yapıyor. Türkiye bu savaşı da kazanacaktır.
- GEÇKİL -
Küresel Siyonist sermaye süpermarket zincirlerinin alışverişi ablukaya alıp tekelleşmesini önleyecek çözümler üretilemezse ekonomik terörle Türkiye'yi yönetilemez hale getirecekler.
- GEÇKİL -

Halbuki El-Aziz olayın bir beka sorunu olduğunu ta başından beri dile getiriyor. İşte bu olay da gösteriyor ki gerçek gündemi Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, dile getiriyormuş. Aslında bu olay bir ilk değil… Geçmişte de defalarca benzer vakalar yaşandı. Ülke genelinde yandaşı ve muhalifiyle tüm medya ve akademiyanın görmezden geldiği, kararttığı olayları gerçek mahiyetiyle sadece El-Aziz dile getirip kamuoyunu aydınlatmıştı.

Yakın geçmişten bir örnek daha verecek olursak Damat Berat olayı da El-Aziz’in gerçek gündemi tüm karartmalara rağmen tam isabetle anlattığını gösteren önemli delillerdendi.

◼ İLGİLİ HABER: Damat Bey mevzusunda El-Aziz hariç kimse gerçeği anlatmadı! İşte Damat Bey olayı…

Özellikle ekonomi ve maliye ile ilgili bakanlık görevine başladığından itibaren Türkiye’deki İsrail’in politikalarını uygulayıp, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a da açıktan bayrak açan Damat Berat’ın bu tavrını sadece Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil ilk ve tek olarak kamuoyuna duyurmuştu. İşte o tespitlerinden bazıları…

"Türkiye'deki İsrail'in üç gözdesi; Hakan Fidan, İbrahim Kalın ve Damat Bey. Devlet, Külliye, Aile gözetim altında." - GEÇKİL -

"Damat Beyi ekonomi patronu yapan Pelikan Süleyman Soylu'yu alıp bir mensubunu İç İşleri Bakanı yaparsa darbeye gerek kalmayabilir." - GEÇKİL –

"Damat bey Reis'e halef olmak için bayrak açtı bu afişle. Bu bodoslama çıkışı başarıya ulaştırmak zor. Çok kötü başladı." - GEÇKİL –

"Siyasette engelsiz yol almada niyetin kamuflajı çok önemli. Hedefi belli olanın yolunu kesmek kolaydır. Damat bey vakitsiz öttü!" - GEÇKİL –

Geçkil’in bahsettiği söz konusu afişte Damat Berat Albayrak Cumhurbaşkanı Erdoğan’a küçük ve altta kendisine ise büyük ve üstte yer vererek yerine oynadığını ifşa etmişti. Zaten daha önce 81 ilde değişim başlıyor diyerek başlattığı kampanya da Erdoğan’ı devirmeye yönelik önemli bir hamleydi ama hiçbir medya ve akademiya olayı görmedi. El-Aziz hariç…

Kasım 2020’de görevinden istifa eden Berat Albayrak olayının aslının ne olduğunu halen ülke kamuoyu tam anlamıyla bilmiyor. Türkiye’deki İsrail’in Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı devirmek için kullandığı manivelası Damat Bey halen işlevsel olduğu için de istifanın üzerinden bir yıl geçmesine rağmen gerçekler kamuoyundan gizleniyor.

AKP'yi ele geçirmekte kullandığı Damat Berat Albayrak manivelası Türkiye'deki İsrail'in elinde kaldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı zayıf karnından vurma hesabı tutmadı.
- GEÇKİL –

İşte Damat Bey olayı da süpermarket zincirlerinin estirdiği ekonomi terörüne karşı tavrı da gösteriyor ki gerçek gündemi El-Aziz yazıyor. Zaten bu uzunca bir süredir okur kitlemizin her geçen gün daha da artmasıyla istatistiklere de yansıyor.

Her türlü engellemelere rağmen bir milyonu aşan ziyaretçi istatistiklerine ulaşan El-Aziz’in gerçek ülke gündemini aktarması ve orijinal içerikleri kamuoyunun da dikkatini çekiyor. Sadece hakikati dile getiren El-Aziz’in yükselişi de başarıları da illüzyoncu medya ve akademiya tarafından karatılıp, yokluğa mahkûm edilse de bu da diğer gündemler gibi sadece geçici bir süreliğine sürdürülebilir.

Ülkedeki tüm medya organlarının gizlediği gerçekleri görüp tam isabetle aktaran Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in Erbakan’ın yanındaki hainleri ve ihanet hareketlerini de Gündüz Sevilgen itibaren istisnasız ifşa edip duyurması da öylesine olaylar değildi.

Milli Görüş Lideri Erbakan’ın daha en başta yanı başına yerleştirilen Küresel Siyonizm’in ajanlarını çeşitli vesilelerle tanıttığı Geçkil onlarla uzu yıllar verdiği mücadelesinde de hep haklı çıkan taraf oldu. Bu kadar haklılık ve isabeti sağlamak nasıl ki tesadüfen değilse El-Aziz’in misyonu da öylesine değil.

Erbakan’ın nasıl ki tüm projeleri bir bir vakti gelince içte ve dışta her türlü engellemelere rağmen ortaya çıkıyorsa El-Aziz Projesi de her yönden yapılmak istenen engellemelere rağmen tüm dünyanın idraklerinin alacağı şekilde gün yüzüne çıkacaktır. Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in 20 yıllık El-Aziz arşivi ve son yıllarda sosyal medya hesaplarından yaptığı değerlendirmelerle ortaya koyduğu tespitlerin aslında gerçekler olduğu artık gizlenemiyor. Gerisi de mutlaka gelecektir… Çünkü El-Aziz de Erbakan’ın bir projesidir.

Erbakan İnkılabı aysberg gibi tüm azametiyle ortaya çıktığında El-Aziz'in 25 yıldır sürdürdüğü cılız sesi gök gürültüsüne döner!
- GEÇKİL -

24 Eyl 2021 - 10:21 - Analiz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.