Hakk ve hakikat karartılırken, neden Selanik Dönmeleri çok daha fazla gürültü çıkarıyor?

İktidar, güç, kuvvet Hakk’ın elindeyse Hakk’a; Batıl'ın kontrolündeyse batıla teslim olmuştur... CB Erdoğan'ı ısrarla hasta adam gibi topluma sunma gayretleri var... 2023 seçimleri, İsrail, Dünya Siyonizm'i ve Sabetayist Dönme oligarşisi için bir ölüm kalım savaşı...

Tarih boyunca büyük kitleler güç, iktidar, menfaat kimin elindeyse hak mı, batıl mı ayırımı yapmadan ona itaat etmiş ve rengine bürünmüştür. İktidar, güç, kuvvet Hakk’ın elindeyse Hakk’a; Batıl'ın kontrolündeyse batıla teslim olmuştur. Kısacası toplumdaki çoğunluk münafık karakterlidir.

Toplumlar sürü psikolojisi ile yönetilir. Kimin sesi yüksek çıkıyorsa, kim daha çok bağırıyorsa geniş kitleler ona tav olur. Şu bir gerçek ki, İsrail'e entegre eski Müstemleke Türkiye kurucu iradesi Selanik Dönmeleri çok daha fazla gürültü çıkarıyor.

CB Erdoğan'ın devletin mülkiyetinde olan ve görevi icabı emaneten kullandığı Külliye, uçak, makam aracı vb... Şeyleri gündeme getirip, "Bu kadar yoksul aç var. Bu nasıl bir israf" diye duyar kasan Sabetayist Dönme Kemalcıların 2. Atatürk ilan ettiği Ekrem İmamoğlu'nun kolundaki saatin değeri 885 bin TL

Hakk’ı üstün tutmayan, Hak’tan taraf olmayan, Hakk’ı savunmayan, Hakk hakim olsun diye cihad şuuru olmayan toplumlarda Hakk’ı söylemek, Hakk’ı konuşmak, Hakk’ı tutmak kaç para eder? Kimse hakikate metelik saymaz...

Gücün, çoğunluğun, menfaatin ve imtiyazın hak sebebi sayıldığı ve batıl'ın hakim olduğu dönemlerde evliya ile eşkiya arasında çok ince bir çizgi kalır. Çünkü batıl'ın yol açtığı hava kirliliğinden herkes nefeslenir.

Milli Görüş Derin Devleti ile AK Parti'nin en büyük eksikliği ve beka sorunu milli ve yerli bir medya mahrumiyeti. Yandaş denilen medya Sabetayist Dönme kadroların hakimiyetinde.

1’inci ve 2’nci Dünya Savaşı galibi ve küresel güç İngiltere'de gıda kıtlığı ve benzin sıkıntısı hat safhada. Türkiye'de böyle bir sorun/problem var mı? Yok. Buna rağmen illüzyoncu medya ve akademiya İngiltere'yi süper güç; Türkiye'yi iflas etmiş bir ülke olarak göstermeyi başarıyor.

AK Parti'nin TEKNOFEST'i Selanikli Kemalcıların mezarlık ibriği ve karton çay bardağı kadar bile konuşulmuyor. Çünkü AK Parti'nin konuşan tek bir ağzı var; CB Erdoğan. Ama Sabetayist Dönme Kemalcılar'ın konuşan binlerce ağzı mevcut.

Hak davayı sırtlanmış, omuzlamış liderlere yönelik batıl'ın kurduğu en büyük tuzak, en yakınlarını satın almak ya da çevresini adamlarıyla kuşatmak. Erbakan, hayatı boyunca Milli Görüş mücadelesinde tek kişilik bir orduydu. CB Erdoğan da düşünüldüğünün aksine yalnız bir lider.

Tağut'i, inârcı putperest Kemalist eğitim sistemi ile dininden, tarihinden, kimliğinden, inancından uzaklaştırılıp köleleştirilmiş Müslüman belediye başkanı, Milletvekili, bakan, bürokrat olsa da değişen bir şey olmuyor, olamıyor. Hatta bazen dağdaki çobandaki bağımsızlık ruhu, bir Bakan’da olmuyor.

1923 eski müstemleke Kemalcı vesayet rejiminin kurucu iradesi Selanik Dönmelerinin devletten, kamusal alandan, medyadan, sermayeden ve bürokrasiden uzaklaştırıp köylerde, kırsal kesimde cahil bırakılıp işsiz, güçsüz ilkel bir hayata mahkûm ettiği Müslümanları Erbakan, Milli Görüş mücadelesiyle 40 yılda devletin merkezine taşıyarak iktidar yaptı. Ama gel gör ki hala köle psikolojisinin etkisi altında. Özgür bir ruha sahip değiller…

20 yıldır ülkeyi tek başına iktidar olarak yöneten Müslümanlar, yasalar çerçevesinde toplumsal bir etkinlik düzenleyerek tağutî putperest paganist Kemalcı ritüellerin devlet gücü ve yasalarla Müslüman millete dayatılmasına son verilmesini bile isteyecek/arzu edecek Tahkik-i İmandan mahrumlar.

Herhangi bir isim vermiyorum. Herhangi bir kurumu/teşkilatı hedef yapmıyorum. Ama genelleyerek söylüyorum. Tağut'i, inkarcı, putperest Kemalist statükonun paganist ritüellerinin, adetlerinin Müslüman millete devlet ve yasa zoruyla cebren dayatılmasından rahatsız olmayan her kimse Tahkik-i İmana ulaşamamıştır.

1 kg patates, soğan, salatalık, domates ve sarımsağa büyükşehir belediyelerini inkarcı putperest Kemalcı statükoya devreden köle Müslüman; ayçiçek ve zeytinyağına, süte, makarnaya, bakliyata merkezi iktidarı da satar mı? Satar hem de hiç düşünmeden. Bu yüzden iktidar gecikmeden suni pahalılık kıtlık ve yokluk üreten küresel sermaye marketler zincirine neşter vurmalı…

Milletimizin ahlak, aile, edep, haya, namus, helal/haram, utanmak/ayıp inanç ve anlayışını tahribe yönelik şeytan ve hizmetkârları tarafından operasyon maksatlı hazırlanan kadın programları, Siyonist Haçlı Batı'nın fiili işgali kadar tehdit ve tehlikedir. Çünkü haya/utanma perdesi yırtılmış bir toplumu hiçbir zenginlik kurtaramaz.

Küresel inkârcı, paganist, Darwinist eğitim sisteminin eğitimli kitleleri aslında nasıl birer cahil zombiye, aklını kullanamayan bir robota, kurgulanmış iki ayaklı cahil bir yaratığa dönüştürdüğünü anlamak için “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasını izleyin. Binlerin hayalini kurduğu en iyi üniversite diploması sahibi kişilerin birer kültür fakiri/yoksulu olduğunu canlı canlı izleyin.

CB Erdoğan'ı ısrarla hasta adam gibi topluma sunma gayretleri var!

Ünlü Siyonist dergi Foreign Policy, "Erdoğan, 2023 seçimlerine kadar sağlık anlamında ciddi sorunlar yaşayabilir, hatta bu hastalığın belirtileri dahi görülmeye başlanmış" dedi. Bu bir temenni mi, yoksa algı operasyonu mu, ya da CB Erdoğan'ın sağlığına bir suikast/zehirleme operasyonu mu düşünülüyor? Veya 3'ü birden mi?

Küresel güç Siyonizm ile içimizdeki türevi Sabetayist Dönme Kemalcı medya ve akademiya'nın CB Erdoğan ile ilgili kafa karışıklığına yol açmak için son günlerde kullandığı viral gerekçe sağlık sorunları. CB Erdoğan'ı ısrarla hasta adam gibi topluma sunma gayretleri var.

Selanik Dönmesi illüzyoncu medya ve akademiya CB Erdoğan'ın ciddi sağlık sorunları var şeklindeki kara propagandasına devam etsin, danışmanları ve bakanlarla birlikte basketbol oynayan CB Erdoğan'ın görüntüleri yayınlandı.

*****

2023 seçimleri, İsrail, Dünya Siyonizm'i ve Sabetayist Dönme oligarşisi için bir ölüm kalım savaşı. Var olma yok olma mücadelesinin finali. Bu yüzden ne var ne yok hepsi cepheye sürüldü. Tüm imkanlar seferber edildi. Peki, Müslümanlar ne alemde? Seda Sayan'ın programında dans eden doktoru konuşuyor!

*****

İblis gübresi Müjdat Gezen, iktidara yönelik, “Bunlar Mehter Marşı ile gidecek biz İzmir Marşı ile geleceğiz. Geldikleri gibi giderler" ifadelerini kullandı. Ancak Anadolu'yu işgal eden Haçlı Batı, geldiği gibi gitmedi. Yerine Selanik göçmeni Sabetayist Dönme Kemalcıları bıraktı.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “AK Parti destekçisi sözde yandaş medyanın toplumda hiçbir karşılığı yok!"

03 Eki 2021 - 14:42 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?