Devlet tamam ama Milletin Abdülhamid'in ölüm yıldönümünü hatırlayacak kadar bile özgür iradesi yok!

Kimler Ulu Hakan 2. Abdülhamid han düşmanı? Siyonistler, Yahudiler, Kripto Yahudi Selanikli Sabetayist Kemalcılar, Masonlar… Bir kişi daha var. SP genel başkanlığı için ismi asla unutturulmayan Mete Gündoğan! Hepsini Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası formatlıyor!

Sosyal medya da olmasa Ulu Hakan 2. Abdülhamid'i ölüm yıl dönümünde anacak, hatırlayacak, hayırla yâd edecek herhangi bir kurum, kuruluş, teşkilat Türkiye'de yok!

Devlet imana geldi ama milletimiz zihnen, ruhen ve duygusal olarak hala köle, parya, uydu. Devlet, resmi televizyon TRT1'de 3 sezondur Payitaht Abdülhamit dizisini oynatıyor. Milletin ise 2. Abdülhamid'in ölüm yıldönümünü hatırlayacak kadar bile özgür bir iradesi yok!

Müslümanların 18 yıl iktidarda olduğu, Müslümanların onlarca gazete, dergi, televizyon sahibi olduğu, Müslümanların idaresine yüzlerce tarikat, cemaat ve STK'nın bulunduğu Türkiye'de Ulu Hakan 2. Abdülhamid 'in ölüm yıldönümü sosyal medya mecralarından yapılan birkaç paylaşımdan ibaret kaldıysa nüfusun % 99'nun Müslüman olduğu bilgisi kesinlikle yalandır.

Saadet Partisi ile ilgili medyada çıkan haberlere bakıldığında O. NifakTürk ve İngiliz Temel arasında ki iktidar kavgası derinden sürüyor. İki taraf da batıl. İki tarafın da derdi asla Milli Görüş'ün iyiliği/hayrı değil, rant kavgası…

Ne zaman Milli Görüş partilerinde kongre gündeme gelse, Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medyası ve akademiyasının ismini sürekli gündemde tuttuğu isim, Mete Gündoğan.

O. NifakTürk'ün çömezi olarak bilinen Mete Gündoğan'ın tıpkı Siyonistler gibi Ulu Hakan 2. Abdülhamid'e düşman olduğunu bilmeyen var mı? Mete Gündoğan: "2. Abdülhamid günümüz idarecilerine rol model olmaz!”

O. FitneTürk'ün SP'nin başına getirmek istediği Mete Gündoğan'ı tanıyor musunuz? Mete Gündoğan: "2. Abdülhamid neticede kaybetmiş, Payitahtı teslim edip kenara çekilmiş bir sultan." Siyonistler ile aynı safta kılıç sallıyor Mete Gündoğan.

Kimler Ulu Hakan 2. Abdülhamid han düşmanı? Siyonistler, Yahudiler, Kripto Yahudi Selanikli Sabetayist Kemalcılar, Masonlar… Bir kişi daha var. SP genel başkanlığı için ismi asla unutturulmayan Mete Gündoğan!

İngiliz tipi sekülerizm (dinsizlik) isteğini beyan eden İngiliz Temel'e itaat eden Saadetçiler; 2. Abdülhamid han düşmanlığı yapan Mete Gündoğan'a itiraz eder mi? Hiç sanmıyorum.

HEPSİNİ TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL MEDYASI VE AKADEMİYASI FORMATLIYOR!

Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'lilerin olaylara bakış açısı Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcılar ile birebir aynı. CHP'liler ile samancı ve salako-palyaçolar arasında müthiş bir uyum ve eşgüdüm var.

İç ve dış gelişmelere tipik bir Sabetayist, CHP'li veya herhangi bir Kemalcı gibi bakan, öyle gören samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'nin arasında fark yok. Neden? Çünkü hepsini Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası formatlıyor.

Öküz veya salako-palyaço çıkmış sosyal medya meydanına Türkiye'nin Milli Uzay Programı'nı itibarsızlaştırmak için geri zekâsıyla alay ediyor. Sonra aynı dangalak sürüsü teknoloji profesörü Erbakan'ın yolundan gittiğini savunuyor.

CHP-İP-HDP-SP-YRP... Hepsinin de muhalefetten anladığı tek şey; hak mı, batıl mı; hayır mı, şer mi; doğru mu, yanlış mı ayrımı yapmadan yalnızca CB Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı yapmak.

Hadiselere, yaşanılanlara, gelişmelere bakış açınızı, yaklaşımınızı belirleyen Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının propaganda gücü ise AK Partili, CHP'li, SP'li, İP'li, HDP'li, YRP'li olmanız fark etmez. Aynı fabrikanın ürettiği ama farklı isimler koyduğu mallarsınız.

AK Parti'nin Milli Görüş politika ve projelerine uygun icraatlarına destek verdiğimiz için El-Aziz'e AK Partili diyen salako-palyaço YRP'liler, Bülent Arınç ile YRP arasındaki aşka hayranlıkla bakıyor!

Mesleği teknoloji profesörlüğü olan, ağır sanayii kurucusu, mili ve yerli silah sanayinin mimarı Erbakan'ın yolundan gittiğini iddia eden samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'lilerin Milli Uzay Program ile Kemalistler gibi dalga geçme çabası tam bir hidayet kararması örneğidir.

Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler… Olaylara, yaşanılanlara tipik bir Kemalist gibi yaklaşacaksanız sizin Milli Görüş ile hiçbir aidiyetiniz kalmamış demektir. Bari susun da Milli Görüş'ün itibarına zarar vermeyin.

"Millet uzaya çıktı siz hala neyle övünüyorsunuz" diyen Selanikli Sabetayist Kemalcılar, Milli Uzay Programı açıklanınca kudurdular. Dertleri uzay mıydı sanki? Asıl dertleri, Türkiye güçlenmesin, büyümesin, kalkınmasın ki küçük olsun bizim olsundur.

Selanikli Sabetayist Kemalcıların yıllarca gerici, yobaz, ilkel, cahil diye suçladığı Müslümanların iktidarında Türkiye Uzay Programı'nı açıklarken; okumuş, medeni, çağdaş, uygar Kemalcılar 90 yıl sadece ön binlerce heykel yaptılar.

*****

Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde 40 gündür monolit gibi ayakta duran akademisyenler belki hepsi 40 gün bir laboratuvara kendilerini kapatsa COVİD 19 aşısını bulabilirler. Yok yav şaka yaptım. Bunlar kim aşı bulmak kim?

*****

AK Parti Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın Diyarbakır annelerine destek için yapacağı #BeyazYürüyüş programı sözde iktidar yanlısı medya tarafından yokluğa mahkum edildi. Pelikan Örgütü AK Parti içinde metastaz yapmış.

*****

Mısır Sisi yönetimi, Libya'nın başkenti Trablus'a büyükelçilik açma kararı aldı. Arap rejimleri böyledir. Güç kimdeyse ona itaat ederler.

*****

İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in siyasetteki gözdesi Bilderbergçi Ali Babacan'ı AB ülkeleri büyükelçileri yalnız bırakmıyor. CHP ve İP düşünsün kime ne?

*****

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü gay Ned Price, Türk Soros Osman Kavala serbest bırakılmalı dedi. Sen kimsin yumuşak?

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Selanikli Sabetayist Kemalcılar açıklanan Milli Uzay Programı’nı hazmetmeyerek kabız oldular!"

11 Şub 2021 - 11:52 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.