Milli Görüş Derin Devleti, Osman Kavala'yı 4 yıldır hapiste tutarak Batıl’ın onurunu çiğniyor ve rezil ediyor!

Türkiye'nin süper güç olduğunu anlamak için, 10 Batı ülkesinin Osman Kavala'nın serbest bırakılmasına yönelik açıkladıkları bildiriye bakmak yeterli... ‘Diktatörler çoğu zaman ekonomik krizlerle gider’ diyen Sabetayist Daron Acemoğlu'na küçük bir tavsiye... Selanikli Kemalcı Barış Yarkadaş’ın kepazeliği ortaya çıktı!

Türkiye'nin küresel güç Siyonist Haçlı emperyalizminden özgür ve bağımsız hareket eden bir süper güç olduğunu anlamak için, 10 Batı ülkesinin Osman Kavala'nın serbest bırakılmasına yönelik açıkladıkları bildiriye bakmak yeterli. Çünkü müstemleke eski Türkiye Kemalcı vesayet rejiminde Osman Kavala gibilerine yargı dokunamazdı bile.

Türkiye ile İsrail merkezli küresel ve ulusal alanda çetin geçen ve sürdürülen hak ile batıl savaşında Osman Kavala batıl için bir simge/sembol isim. Bu yüzden Siyonist Haçlı Batı ile yerli mümessili Sabetayist Dönme oligarşisinin temsil ettiği batıl için Osman Kavala'nın tahliyesi bir onur meselesi. Milli Görüş Derin Devleti, Osman Kavala'yı 4 yıldır hapiste tutarak Batıl’ın onurunu çiğniyor, eziyor ve rezil ediyor.

Bağımsız yargı, hukuk devleti, hukukun üstünlüğü diye yeri göğü inleten Selanikli Sabetayist Dönme Kemalcı oligarşi, 10 Batılı ülkenin Osman Kavala tahliye edilsin diye bildiri yayınlanmasına kör, sağır ve dilsiz kesildi. Ne oldu yargı bağımsızlığı sevdanıza? Hukukun üstünlüğü size ve adamlarımıza işlemiyor mu?

ABD, Kanada, Almanya, Norveç, Fransa, Hollanda, İsveç, Danimarka, Finlandiya ve Yeni Zellanda, Osman Kavala'nın tahliyesi için Türkiye'ye çağrıda bulunmuş. Bu neyin göstergesi? Türkiye tek başına 2 asırlık Siyonist Haçlı hegemonya ile küresel bir mücadele içinde olan tek ülke!

2018'de ABD'li rahip Brunson'un tahliye edilmesine karşı, "ABD baskısına dayanamayan AK Parti Türkiye'yi dünyaya rezil etti" diye algı operasyonu yapan Sabetayist Dönme medya ve akademiya içinde ABD ve Kanada'nın da olduğu 10 Avrupa ülkesinin Osman Kavala için Türkiye'ye tahliye çağrısında bulunmasına hiç tepki göstermediği gibi üstelik destekliyor.

ABD'li rahip Brunson tahliye edilince, "Hani nerede bağımsız yargı. Türkiye bir hukuk devleti değil mi?" diyerek AK Parti'ye itibar suikastında bulunan Sabetayist Dönme Kemalcılar, 10 Batı ülkesinin Osman Kavala'nın tahliyesi için Türkiye'ye ültimatom vermesini alkışlıyorlar. Kimsenin de aklına bağımsız yargıya ya da hukuk devletine vurgu yapmak gelmiyor.

‘Diktatörler çoğu zaman ekonomik krizlerle gider’ diyen Sabetayist Daron Acemoğlu'na küçük bir tavsiye!

Türkiye'deki tüm askeri darbelerin arkasındaki sermaye olan Sabetayist Dönme baronların altın günü yaptıkları TÜSİAD aynı zamanda 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin de sermaye ayağını oluşturuyor. TÜSİAD bugün halkın oylarıyla seçilmiş CB Erdoğan ve AK Parti'yi açıkça ekonomik kriz ile tehdit etti. 2023'ten umudunu kaybeden İsrail'in tek yapabildiği ekonomik terör saldırısı.

Türkiye'deki pahalılığın, kıtlığın, yokluğun küresel sermayenin 5'i bir yerde market zincirleri tarafından ideolojik olarak suni şekilde tasarlandığı fikrimizi bugün TÜSİAD'ta konuşan Kemal Derviş'in yeni varyantı Sabatayist Dönme Daron Acemoğlu doğruladı.

Küresel Siyonist sermayenin Türkiye'deki piyonu TÜSİAD toplantısında konuşan Siyonist Sabetayist Daron Acemoğlu, "Diktatörlükler hiçbir zaman kendi başlarına gitmiyorlar. Ekonomik krizler içinde… Ekonomik krizler çoğu zaman demokrasiye yol açıyorlar. Ve buna rağmen, bu zorluklara rağmen demokrasiler bu katkılarda bulunuyorlar..." dedi. Türkiye'yi hedef alan ekonomik terör operasyonların sebebini anladınız mı?

Siyonist sermayenin Türkiye'ye atamak istediği yeni sömürge Valisi Sabetayist Daron Acemoğlu, Sabetayist baronların kahvehanesi TÜSİAD'ta konuşmasında, "Diktatörler (CB Erdoğan) çoğu zaman ekonomik krizlerle gider (AK Parti'yi yıkmak için tek çare ekonomik kriz)" şeklinde konuştu. Şimdi anladınız mı $ ve € niçin yükselişte?

Siyonizm'in yeni Kemal Derviş'i Sabetayist Daron Acemoğlu, TÜSİAD toplantısında açık şekilde CB Erdoğan'ı devirmek için ekonomik kriz tek kurtuluş demiş. Belli ki küresel Siyonist sermayenin 5'i bir yerde marketler zincirlerinin oluşturduğu suni/yapay yokluk, pahalılık ve kıtlık operasyonunun arkasındaki kripto kişi Daron Acemoğlu.

Adı Türk Sanayicileri ve iş insanları derneği olan TÜSİAD'ın başkanının adı Simone, kürsüde konuşanın adı da Doran! Simone ve Doran, CB Erdoğan ve AK Parti'ye ayar veriyor. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok!

Küresel güç Siyonizm adına CB Erdoğan ve AK Parti'yi devirmek için işbirlikçi Sabetayist Dönme sermayesinin 5'i bir yerde marketler zincirleri üzerinden dizayn edilen suni pahalılık, yokluk ve kıtlık operasyonları TÜSİAD toplantısında aleni sahiplenecek kadar özgüven sahibi ancak bir o kadarda da Türkiye ile ilgili cahil kalmış Daron Acemoğlu, Milli Görüş Derin Devletinin sillesini yiyince soluğu ABD'de alacak kadar bile takati bulamayabilir.

Küresel Siyonist sermayenin Türkiye'ye yönelik ekonomik operasyonları yönetmek için gayri resmi atadığı Vali Sabetayist Daron Acemoğlu'na küçük bir tavsiye. Senden önce atanan Vali Kemal Derviş'e Türkiye'yi bir sor. Başına neler geldiğini bir dinle. Ondan sonra Türkiye'nin ekonomik kriz ile açıkça tehdit edilecek bir devlet olmadığını anlarsın.

Sabetayist sermaye baronlarının kıraathanesi TÜSİAD konuşmasında, CB Erdoğan'a hitaben, "Diktatör" diyen Kripto Daron Acemoğlu, "AK Parti'yi yıkmak için ekonomik kriz şart" diyecek kadar da özgür ve demokratik bir ülkede yaşıyor! Dünyada işadamları tarafından ekonomik kriz tehdidi ile yıkılmak istendiği ilan edilen kaç tane diktatör var!

Selanikli Kemalcı Barış Yarkadaş’ın kepazeliği ortaya çıktı!

Selanikli Kemalcı Barış Yarkadaş, CHP Alanya İlçe Başkanı Gökhan Sipahioğlu'nun lüks/şatafatlı düğün görüntülerini, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun kızının düğünü diye paylaşarak olmayan aklıyla AK Parti'ye operasyon çekmeye kalkmış. Elbette kısa sürede kepazeliği ortaya çıktı. "Türkiye'de her şey olunur ama rezil olunmaz!"

Sabatayist Dönmeler rezillik bataklığında da yüzüyor olsalar daima altın muamelesi görürler. Sonuçta lağım kuyusuna da düşse altın altındır. Araba tamircisi önlüğü gibi artık kir tutmaz hale bile gelseler yine de ünlerinden, etkinliklerinden, misyonlarından ve itibarlarından olmazlar.

*****

İsrail Haaretz gazetesi, CB Erdoğan'ı, "Otokrat"; FETÖ lideri Gülen'i ise, "Demokrat" ilan ettiği haberin devamında, "Erdoğan'dan yakın zamanda kurtulamayacaklarını" yazdı. Bu yazıdan iki sonuç çıkar. 1- FETÖ'nün gerçek patronu İsrail. 2- Dünya Siyonizm'inin Milli Görüş Derin Devleti’ne gücü yetmiyor.

*****

1923 ile 2002 arasında Türkiye'nin Afrika'ya ihracatı 2 milyar $. 2002 ile 2021 arasında bu rakam 25 milyar $. 2023 hedefi 50 milyar $. Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası neden CB Erdoğan'ın Afrika ziyaretine 3 maymunu oynuyor anlıyor musunuz?

*****

Milli Görüş Derin Devleti'nin siyasi sözcüsü MHP lideri Devlet Bahçeli, adil bir yeni vergi sistemine ihtiyaç var dedi. Batı'nın örtülü vesayeti altındaki müstemleke eski Kemalcı Türkiye vergi sistemi, Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Lider ülke Türkiye'sine zaten dar geliyordu. Süper güç Türkiye'nin yeni ve adil vergi sistemi hayırlı olsun.

*****

Dünya Siyonizm'inin beyninin dağıldığını; Sabetayist Dönmelerin de her kafadan aykırı seslerin çıktığı keşmekeş bir düzene mahkûm olduğunu Millet İttifakı'nın hal-i pürmelaline bakarak idrak etmek mümkün. Milli Görüş Derin Dünya Devleti'nin de üstün bir siyasi akıl tarafından tek merkezden yönetildiğini Cumhur İttifakı'ndaki sağlam dayanışmaya bakarak görmek kâfi…

*****

Kemalist biriyle karşılaştım. Morali çok bozuktu. "Hayırdır ne bu hal" dedim. Bill Gates kızını Müslüman bir işadamıyla evlendirmiş dedi. Ne var bunda diye sordum? Hiç sorma... İmam nikahı kıymışlar, meğer Gates de laiklik düşmanı biriymiş, laiklik ciddi tehdit altında dedi!

*****

Bülent Arınç, "Bazı örnekler insanı dinden soğutuyor" demiş. %100 haklı. Bülent Arınç'ı tanıyıp da dinden soğumayacak kaç insan çıkar?

*****

Mustafi Amiral Cihat Yaycı, İsrail Haaretz gazetesi yazarı Zvi Bar'el'in CB Erdoğan'a, "Diktatör"; FETÖ lideri Gülen'e de "Sürgündeki din adamı" dediğini duymamış olabilir diye biz hatırlatalım dedik. Cihat Yaycı, FETÖ düşmanı ya mutlaka İsrail'e de birkaç söz söyleyecektir. Öyle her defasında Yunanistan'a saldırmak olmaz. İsrail'e de bir şey söylemek lazım Cihat Bey!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Millet İttifakı Kemalcılar'ın gerçek hedefi: "Güçlendirilmiş vesayet rejimi!"

19 Eki 2021 - 11:36 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?