İsrail’in işbirliğini aleni hale getirdiği Arap monarşileri dümeni Türkiye’den yana kırmaya başladı!

Tüm hazırlığını Türkiye’ye saldırmak için yapan İsrail; ABD, Rusya, NATO ve Avrupa Birliği'nden umut kestiği için Arap monarşileri ve dikta rejimlerini kullanıyordu! Ancak Siyonizm’in bu planından çatırtı sesleri erken gelmeye başladı.

Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye’nin Erbakan sayesinde elde ettiği yerli ve milli üstün teknoloji ürünü savunma sanayi sayesinde önlenemez yükselişi hızla devam ediyor. Uluslararası arenada üst üste büyük başarılar kaydeden Türkiye Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya kurma vizyonuyla yoluna devam ediyor.

Suriye, Katar, Venezuela, Libya ve son olarak da Karabağ’da üstün teknoloji savunma sanayisi ile gösterdiği başarılar dünyanın dilinde… Türkiye’deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının karartmaları sebebiyle kamuoyumuz bu başarılardan haberdar olmasa da yabancı basında her gün anlatılmaya devam ediyor.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil bu karartmayı şöyle izah etmişti:

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası toplumu hipnotizma çadırına alarak Türkiye lehine haberlerden yalıtıyor!
- GEÇKİL / 16 Ekim 2020

SİYONİST GAZETE'DE TÜRKİYE KARŞITI ANALİZ!

Türkiye’deki İsrail medya ve akademiyasının karartmalarının da sonuçsuz kalacağı günler yakındır. Zaten bunu gördükleri için de şimdi yeni illüzyonlarla savunma sanayi alanındaki üstünlüğümüzü itibarsızlaştırmak için de düğmeye bastılar.

Türkiye düşmanlığı yaptığı yayınlarıyla tanınan Siyonist Independent Gazetesi daha dün “Modern savaş teknolojisine sahip olmak bir orduya büyük avantaj sağlar; ama savaş teknolojisi tek başına zaferi getirmez” şeklinde Türkiye’yi hedef alan akla ziyan bir analiz yayınladı.

Hâlbuki daha düne kadar ABD için “askeri gücü var ne isterse yapar” propagandasıyla yayın yapanlar da aynı çevrelerdi. Yani artık tüm çaba erbabının idrak ettiği, çıplak gözle de görülmeye başlayacak Türkiye’nin bir süper güç olduğu gerçeğini çarpıtmak ve bir süre daha saklamak için… O arada belki bir fırsat bulurlar da engellerler umudundalar ama artık çok geç!

Siyonizm Suriye'de, Doğu Akdeniz'de, Libya'da, Ermenistan'da Türkiye'nin karşısına çıkaracak bir küresel güç olmadığını gördü. Tek umudu Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası sürekli korku ve karamsarlık pompalıyor.
- GEÇKİL / 30 Ekim 2020

TÜRKİYE KARŞISINA ÇIKACAK KÜRESEL GÜÇ YOK!

Siyonizm bunu sadece ülkemizdeki işbirlikçilerine yaptırdığı propagandalarla değil aynı zamanda işbirlikçisi devletlerle de engellemeye çalışıyor. Bu amaçla Türkiye karşısına artık küresel bir güç çıkartamayan İsrail Doğu Akdeniz’de Yunanistan, Kafkasya’da da Ermenistan’ı önümüze sürmüştü.

Yunanistan'ı Türk donanmasının önüne atanların yarın yaşanacak bir sıkıntıda asla ortada gözükmeyeceklerini bizim kadar Yunanlı komşularımızın da bilmesinde fayda mülaza ediyorum.
- ERDOĞAN / 24 Ağustos 2020

İki ülke de Türkiye’nin yükselişini engellemek yerine dünya kamuoyu önünde aldığı ağır yenilgiyle gerçeğin daha net görülmesini sağladılar. Ortaya çıkan görüntü şuydu: “Türkiye’nin bileği bükülemez, yükselişi önlenemez!”

SON UMUT ARAP MONARŞİLERİYDİ!

Türkiye’nin önüne küresel güç çıkaramayan İsrail son umut olarak Arap monarşi ve dikta yönetimlerine umut bağlamıştı. ABD’de gerçekleştirilen törenlerle zaten kendisine işbirlikçilik yapan Arap yönetimleriyle bu durumu aleni hale getirerek aslında beyin ölümünün gerçekleştiğini de ilan etmişti.

Siyonizm beyin ölümü yaşıyor. İsrail en gizli yaptığı işleri kör kör parmağım gözüne şeklinde yapıyor. Bu pisliğiyle oynamaktır.
- GEÇKİL / 14 Ağustos 2020

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Arap monarşileri ile ilişkilerini aleni hale getiren İsrail’in amacını şöyle açıklamıştı:

Arap monarşileri ile gizli ilişkilerini alenileştirip arka planını tahkim eden İsrail Türkiye'ye saldırmaya hazırlanıyor: Ecel!
- GEÇKİL / 18 Eylül 2020

SİYONİZM'İN PLANI ERKEN ÇATIRDAMAYA BAŞLADI!

Tüm hazırlığını Türkiye’ye saldırmak için yapan İsrail; ABD, Rusya, NATO ve Avrupa Birliği'nden umut kestiği için Arap monarşileri ve dikta rejimlerini kullanıyordu! Ancak Siyonizm’in bu planından çatırtı sesleri erken gelmeye başladı. İlk kıvırma açıklaması İsrail’in özellikle Libya’da Doğu Akdeniz’de kıyısı bile olmadığı halde önümüze en çok engel çıkarttığı BAE’den geldi.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Enver Gargaş, ülkesinin Türkiye'nin dış politikasına katılmadığını ancak Türkiye ile de karşı karşıya gelmek istemediklerini belirtti.

Aslında Libya’da Hafter’e her türlü desteği vererek dış politikamızda karşımıza çokça çıkmışlardı ama ne olduysa İsrail’le normalleşme anlaşması da imzalamasına rağmen BAE bu açıklamayı acilen yapmak zorunda hissetti kendisini…

Açıklamanın tarihi aslında BAE’nin neden söylem ve tavır değiştiğini açıklıyor. BAE’nin Dışişleri Bakanı Gargaş’ın açıklama yaptığı tarih 9 Kasım… Yani Türkiye’nin Ermenistan karşısında aldığı zaferi ilan etmesinden bir gün önce!

Onlar bilirler Ermenistan’ı Türkiye’ye engel çıkartmak için Azerbaycan’a karşı kışkırtıp, saldırtanın İsrail olduğunu… Sonunda bozguna uğradığını da gördükleri için Türkiye’nin bükülemez bileği karşısında geri adım atmaya başladılar.

Sadece BAE de değildi Türkiye karşısında hizaya geçen! İsrail’in son zamanlarda Veliahd Prensi eliyle Türkiye’ye türlü sorunlar çıkarmak için uğraşan Suudi Arabistan da Karabağ Zaferi sonrası tavır ve söylem değiştirenlerdendi.

Önce 21 Kasım’da Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz el-Suud Cumhurbaşkanı Erdoğan ile telefonda görüştü. Hemen arkasından 22 Kasım’da Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faysal bin Ferhan Al Suud, Türkiye ile iyi ve mükemmel ilişkilere sahip olduklarını söyledi.

Hem de bu açıklamayı G20 Liderler Zirvesi’nde tüm dünyanın gözü önünde yaptı. İsrail’in normalleşme törenleriyle Türkiye’ye verdiği mesaja karşı misilleme G20 Toplantısı’nda gelmişti.

Gelişmeler karşısında şaşkına uğrayan Netanyahu’nun ortaya çıkan gizli Suudi Arabistan ziyaretinin esas sebebi de buydu! Yani bu kadar kısa sürede ne oldu da dünya basını önünde normalleşme şovu yaptıkları Arap monarşileri birden kendisine dirsek çevirmişti? Bunu anlamak, onarmak istiyordu!

Rusya'nın Suriye müdahalesinin Türkiye için olduğunu bilen Netanyahu haftada bir Moskova'ya ziyaret yaptı; Putin'i vazgeçiremedi.
- GEÇKİL / 24 Aralık 2018

Netanyahu bu esrarengiz ziyaretleri bir dönem de Rusya için yaptı. Geçtiğimiz yıllarda her hafta bir gününü mutlaka Rusya’da geçiren Netanyahu’nun o çabaları da boşa çıkmış Rusya önce Suriye, ardından Libya ve son olarak da Dağlık Karabağ’da Türkiye’nin menfaatleri doğrultusunda hareket etmekten geri durmamıştı.

Millî Görüş derin dünya devleti Türkiye'deki İsrail ve Siyonist derin dünya devletiyle hâkimiyet mücadelesini galibane sürdürüyor.
- GEÇKİL / 28 Ağustos 2019

Dünya kamuoyunun hissetmeye başladığı, Arap Monarşilerini de, ABD’yi de, Rusya’yı da, diğer ülkeleri de Türkiye karşısında hizaya getiren tek şey var; Erbakan’ın kurduğu ve tüm ülkelerde örgütlediği Millî Görüş Derin Dünya Devleti!

Dünya’nın en üstün savunma sanayi teknolojisinin sadece ufak bir kısmını görünür hale getirerek sahada destanlar yazan Türkiye masada da derin devlet aracılığıyla hâkimiyetini dünyaya hissettirmeye başladı.

İşte Netanyahu’nun son çabayla yapmaya çalıştığı hamleler aslında Dünya Siyonizmi’nin sonunun geldiğini anlamaya başlamasındandır. Millî Görüş Derin Dünya Devleti İsrail’e kurbağa pişirme yöntemiyle bir son hazırladı. İşte bunun için İsrail’in çok geç anladığı bu gerçek karşısında şimdi göstereceği çaba sonucu değiştirmeye yetmeyecektir!

Zaman Hakk’ın galip gelme zamanı ve bu zafer Türkiye liderliğinde ilan edilmeye çok yakın! Erbabı gördü bile sırada halkın da çıplak gözle görmesi var! Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil bu durumu şöyle açıklamıştı:

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının oluşturduğu karabulutlar arasından Erbakan ve Millî Görüş Güneşi parlıyor.
- GEÇKİL / 5 Ekim 2020

24 Kas 2020 - 13:12 - Analiz


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.