Şeytan’ın askerleri mesaiye başladı; Yeni tezgah, milletimiz ile mültecileri savaştırmak!

Suriye ve Afganlı mülteci düşmanlığını gündemde sürekli canlı tutan Selanik göçmeni Sabatayist Dönme mültecilerin provokasyonları dün ilk olarak Ankara Altındağ'da filizlendi... Sosyal medyada İslam düşmanlığı yapılıyorsa bunun tek açıklaması var!

Ülkemizde meydana gelen darbe, ekonomik kriz, siyasi kaos, toplumsal kavga, sosyal ayaklanma, batan bankalar, yolsuzluk, terör hepsinin arkasındaki üst akıl Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı vesayet rejimidir.

Suriye ve Afganlı mülteci düşmanlığını gündemde sürekli canlı tutan Selanik göçmeni Sabatayist Dönme mültecilerin provokasyonları dün ilk olarak Ankara'da filizlendi. Uyanık ve şuurlu olmak elzemdir.

Devleti, Milli Görüş Derin Devleti’ne, iktidarı Müslümanlara kaybeden Sabetayist Dönme Kemalcılar, toplumsal ve sosyal bir karmaşaya yol açıp ülkeyi iç savaş ateşinde yakmak için mülteci sorununu kaşıyorlar. Tuzağa düşme...

İsrail'in ve Siyonizm'in en iyi bildikleri ve ustalaştıkları konu terörizm. Terörizm dediysek akla sadece silahlı örgütler gelmesin. Terörizmin siyasi, ahlaki, ekonomik, toplumsal ve sosyal türleri de var…

"Türkiye'nin Afganistan'da ne işi var" diyen Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko aynı zamanda, "Afganistanlı mülteci akını var" diye böğürüyor! Türkiye, Afganistan'da barış sağlamak ve mülteci akınını durdurmak için orada olmak istiyor.

Ankara'da yaşanılan münferit bir asayiş sorunu nedeniyle provokasyon sonucunda meydana gelen isyan görüntülerine en fazla Sabetayist Dönme gazeteciler sevindi. Örnek: Sihirli çizmeler aşığı Nevşin Mengü…

İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabatayist Dönme vesayet rejimi, insanımızı yıllarca sağ/sol; Alevi/Sünni; Türk/Kürt; laik/anti laik kavramlarıyla kutuplaştırıp katletti. Yeni tezgah, milletimiz ile mültecileri savaştırmak.

1923 müstemleke eski Türkiye'nin kurucu iradesi Sabatayist Dönme azgın azınlık, derin iktidarını sağlamak için 1 asırdır hep aynı entrikayı kuruyor. Milletimizi din, mezhep, ırk, ideoloji, etnisite eksenli kamplaştırmak ve çatıştırmak.

#HelpTurkey çağrısı, lağım çukuru Ekşi Sözlük'te toplumsal isyan daveti, sürekli Suriye ve Afganlı mültecilere düşmanlık edilmesi ve dün Ankara'da yaşanılan isyan... Bunlar bir zincirin birbirine bağlı halkaları.

Mübadele ile Türkiye'ye yerleşen Selanik göçmeni Sabatayist Dönme azgın azınlık (5 milyon) yeni bir mübadele kararıyla ülkeden uzaklaştırılmadıkça ne devletimizin ne de milletimizin beka sorunu asla bitmez. Biri biter bir diğeri başlar…

Yalan, manipülasyon, dezenformasyon, algı operasyonu, psikolojik harp taktiğinin merkezi sosyal medyada milletimiz ile Suriye/Afganlı mülteciler arasında iç savaş çıkarmak için şeytanın askerleri mesaiye başladı. Aman tezgâha gelme!

Türkiye'yi işgal edecek veya savaşacak gücü, ordusu olmayan İsrail ve Türkiye'deki İsrail Selanik dönmesi Sabetayist oligarşi tek çözüm olarak toplumsal bir iç savaşta karar kıldılar. İsrail'in yazdığı bu senaryoda figüran olma!

Sosyal medyada İslam düşmanlığı yapılıyorsa bunun tek açıklaması var!

24 saat ağzından b.k alanların buluştuğu platform Ekşi Sözlük'te İslam'a, milletin kutsallarına iftira, hakaret ve küfür yağdıranlara, "Gençleri özgür bırakın. İstediğini yazsınlar!" diyen Bilderbergçi Ali Babacan'dan da destek geldi.

Eğer Siyonizm hesabına ve İsrail menfaatlerine hizmet etmiyorsanız ABD Başkanı Trump bile olsanız fikir hürriyeti ve düşünce özgürlüğünden yaralanmaya hakkınız olmaz. Tüm sosyal medya mecraları size kapılarını kapatır.

Ey ahali... Fikir hürriyeti ve düşünce özgürlüğünden sınırsızca faydalanmak istiyor musunuz? 24 saat devlet düşmanlığı yaparak, terör örgütlerini savunun. Gece gündüz İslam'a ve milletin değerlerine küfredin…

İslam'a, kutsallarına savaş açmak, saldırmak, hakaret etmek fikir hürriyeti kapsamına girer. Ama İsrail'i, Siyonizm'i, Yahudiliği eleştirmek, halkı kin ve düşmanlığa teşvik etmek kapsamına giren bir suç.

19 yıllık AK Parti iktidarında Ekşi Sözlük, Twitter, Facebook, Instagram gibi mecralarda açık ve aleni İslam, Kur'an, Hz. Muhammed düşmanlığı yapılıyorsa bunun tek açıklaması; Türkiye'de milyonlarca kripto unsur (Sabetay) var.

*****

Siyonizm'in dünya insanlığını sömürmek için kullandığı en büyük aparat küresel ısınma propagandası. Küresel ısınma etrafında yazılanların çoğu fasa fiso. Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde küresel yeni bir barış, bolluk/bereket ve adalet medeniyeti kurulacak.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “2023 yaklaştıkça büyük sürprizlere hazırlıklı olmak lazım!"

12 Ağu 2021 - 12:14 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.