Darbelerin ana kaynağının Kemalist resmî ideoloji olduğu gerçeği ısrarla ıskalanıyor!

İsrail maşası 104 amiralin darbe bildirisiyle ilgili tartışmalar mecrasından saptırılıyor... İsrail maşası 104 Kripto Yahudi Sabetayist amiralin darbe tehdidine karşı AK Parti destekçisi gazeteciler içinde ekranlara çıkarak şöyle oturaklı, tomturaklı bir şekilde darbecilere ağzının payını veren kaç kişi çıktı?

CB Erdoğan yaptığı açıklamada; “Bu dönemde Suriye, Libya, Doğu Akdeniz'de verdiğimiz mücadelede bir araya gelerek ülkeleri için destek bildirisi yayınladıklarını görmedik. FETÖ'cü hainlerin başlattıkları 15 Temmuz darbe girişimine karşı milletimizin yanında yer almalarını da görmedik.” dedi.

CB Erdoğan, darbe bildirisi yayınlayarak milli iradeyi uyarıp tehdit eden zihniyetin bu ülkede tek bir dikili taşı olmadığını söyledi. Ben bu fikre katılamıyorum! Çünkü bu Selanikli Kemalcı statüko ülkeyi bir uçtan bir uca on binlerce heykelle donattı!

CB Erdoğan'ın darbe çığırtkanlığına karşı dün verdiği cevap beklenilenin aksine oldukça yumuşak, ses tonu ise gayet düşüktü. Doğrusu da bu. Gerginliği körüklemek Türkiye'deki İsrail'e yarar. Ancak Milli Görüş Derin Devleti ne yaparsa acıtmadan, yumuşak yapar!

İsrail maşası 104 amiralin darbe bildirisiyle ilgili tartışmalar mecrasından saptırılıyor. Türkiye'de darbelerin ana kaynağının Kemalist resmî ideoloji olduğu gerçeği ısrarla ıskalanıyor.

Selanik Sabetayist Kemalcı azınlığın şu azgınlığına bakın. Milli iradeyi darbe ile tehdit eden amiraller nasıl olur gözaltına alınır diye vaveyla koparıyor. Yani hem darbe tehdidinde bulunacaklar hem de kimse hesap sormasın isteniyor.

104 amiralin darbe tehdidine, "düşünce özgürlüğü" diyen Selanikli Sabetayist Kemalcılar düşünce özgürlüğüne o kadar bağlılar ki, 5816 Atatürk'ü Koruma Kanunu getirdiler!

Millete parmak sallayan 104 İsrailci amiral maşasının darbe tehdidine gösterilen tepkiye, "düşünceye linç" diyen Selanikli Sabetayist medya ve akademiya samimiyse buyurun 5816'yi kaldıralım. Hodri meydan!

Kemalist resmî ideolojinin kökü kazınmadıkça darbe veya girişimlerinden kurtulmak mümkün değil. Ancak darbe bildirisiyle ilgili gündemde bu gerçek perdeleniyor.

Türkiye; Irak, Suriye, Doğu Akdeniz, Libya, Somali ve Sudan'dan İsrail'i çepeçevre kuşattı. Milli iradeye muhtıra veren 104 amiralin asıl karın ağrısı da bu. Montrö tartışmaları filmin fragmanı.

"Milletin asıl gündemi mutfak" diyen Selanikli Sabetayist Kemalcılar; 28 Şubat'ta 300, Gezi'de 160, 17/25 Aralık'ta 120, 15 Temmuz'da 80 milyar $ milletin mutfağından çaldı.

Milleti köylerde, kırsal kesimde yaşamaya mahkum edip işsizliğe, açlığa, sefalete sürükleyerek ucuz işgücü olarak kullanan Sabetayist dönme Kemalcılar, milletin mutfağı retoriğiyle milletin anasından emdiği sütü burnundan getirmeye hazırlanıyor.

"Milletin gündemi mutfak" diyen Selanikli Sabetayist Kemalcılar; işçiye, memura, emekliye, asgari ücretliye, çiftçiye tarihin rekor ücret artışını yapan Erbakan'ı 28 Şubat darbesiyle devirdiler.

"Bu millet vergileriyle Beştepe Külliyesi'ni beslemek zorunda mı?" diyen Selanikli Kemalcılar; bu milletin vergileriyle kendisine darbe yapan, muhtara veren emekli subayları ölene kadar beslediği gerçeğini nasıl da karartıyor!

İsrail maşası 104 Kripto Yahudi Sabetayist amiralin darbe tehdidine karşı AK Parti destekçisi gazeteciler içinde ekranlara çıkarak şöyle oturaklı, tomturaklı bir şekilde darbecilere ağzının payını veren kaç kişi çıktı?

Açıkça darbe şakşakçılığı yapan 104 amiralin arkasında ABD ve NATO var deniyor. En babayiğidi ABD'den öteye geçemiyor. Tek bir kişi bile İsrail'i ağzına almıyor.

MHP lideri Devlet Bahçeli de olmasa iç/dış Türkiye düşmanlarına haddini bildirerek yüreğimizi soğutacak kimse yok. AK Parti içinde bile CB Erdoğan yalnız bırakılıyor.

Saadet Partisi kabuk yönetimi ile samancı Saadetçiler ve salako-palyaço YRP'nin Erbakan'a 28 Şubat darbesini yapan Selanikli Kemalcı zihniyet ile aşna fişna olması bir Yahudi şaheseridir.

"Milletin gündemi ekonomi" diyerek Selanikli Sabetayist Kemalcı amirallerin darbe bildirisine örtü olmayı içine sindirip karartmayı misyon edinen Fatih Erbakan'a bir soru: Refah-Yol'da milletin ekonomisi battığı için mi Erbakan'a 28 Şubat post modern darbesi yapıldı?

*****

Yazılı basını okuma kültürü bitti. Görsel basın sadece diziseverler için cazip. Hak/Batıl savaşının cephesi sosyal medya. Sosyal medyada Selanikli Sabetayist Kemalcıların dominant olduğu günler geride kaldı hamdolsun.

*****

Türkiye ve Ürdün'de yapılan darbe girişiminin birbirinden bağımsız olmadığını, ikisinin de arkasında İsrail olduğunu yazdık. Bugün medya bu gerçeği teyit eden haberlerle dolu.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Darbe ve darbe girişimlerinin meşruiyet kaynağı resmi ideoloji Kemalizm'dir!"

06 Nis 2021 - 12:57 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.