BUGÜN 9 EYLÜL, YUNAN GÂVURUNUN İZMİR'DE DENİZE DÖKÜLDÜĞÜ (!) GÜN

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. 9 Eylül’ün, Yunan Gâvurunun İzmir'de denize döküldüğü (!) gün olduğunu belirten Geçkil CHP İl Örgütü Deniz Baykal'ı "Gâvur İzmir'e hoşgeldiniz" pankartı ile karşıladığına dikkat çekti. Selanik Dönmelerinin Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çektikleri kadar Sultan Abdülhamit Handan çekmediklerini belirtti. Önce soğan-patates, ardından ayçiçekyağı, süt. Şimdi de tavuk eti, yumurta... üzerinden suni kıtlık, yokluk, pahalılık yapıldığının altını çizdi, İbrahim Kalın’ın skandaldan öte rezaletini anlattı. Okurlarımız için derledik…

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

BAŞLIKLAR:
◾ BUGÜN 9 EYLÜL, YUNAN GÂVURUNUN İZMİR'DE DENİZE DÖKÜLDÜĞÜ (!) GÜN
SELANİK DÖNMELERİ DENİZ BAYKAL VE KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN ÇEKTİKLERİ KADAR SULTAN ABDÜLHAMİT HANDAN ÇEKMEDİLER
ÖNCE SOĞAN-PATATES, ARDINDAN AYÇİÇEKYAĞI, SÜT. ŞİMDİ DE TAVUK ETİ, YUMURTA...
İBRAHİM KALIN’IN SKANDAL’DAN ÖTE REZALETİ
SABRIN SINIRI

Bugün 9 Eylül, Yunan Gâvurunun İzmir'de denize döküldüğü (!) gün. Oysa CHP İl Örgütü Deniz Baykal'ı "Gâvur İzmir'e hoşgeldiniz" pankartı ile karşılamıştı. Yani CHP Gâvuru Yunan Gâvurunu denize dökmüş. 9 Eylül Üniversitesi olayı inceleyip bu kuyruklu yalanı günışığına çıkarsa ne iyi olur? Benim saflığımı bağışlayın, beklediğim şeye bakın...

Terhis edilen Osmanlı Orduları artıklarından oluşturulan derme çatma Ankara Hükümeti güçlerine neden mi Yıldırım Orduları denildi? Zira 26 Ağustos ilâ 9 Eylül 14 günde işgal altındaki bütün Anadolu illeri sözde kurtarılıp çakma kurtuluş savaşı tamamlandı(!) Oysa İngiliz işbirlikçisi İttihatçı Selanik Dönmeleri Ankara yönetimini oluşturunca müttefik Haçlı Ordularına işgale son verip hızla Anadolu'dan çekilme talimatı verildi. Yıldırım Orduları (!) işgalcilerin tozuna bile kavuşmadılar.

Terhis edilip dağıtılmış Osmanlı Ordusu artıklarından oluşturulan sözde Yıldırım Ordularının Başkomutanı M. Kemal hızla çekilip Anadolu'yu boşaltma talimatı alan işgal kuvvetlerinin silüetini bile görmeden gazi ve mareşal oldu. Selanik Dönmeleri İngilizlerin himayesinde TC'yi hile, entrika ile kurup yalan ve palavralarla, tabii ki dehşet bir baskı rejimi altında tek yanlı dayatıp millete inandırdılar.

***

SELANİK DÖNMELERİ DENİZ BAYKAL VE KEMAL KILIÇDAROĞLU'NDAN ÇEKTİKLERİ KADAR SULTAN ABDÜLHAMİT HANDAN ÇEKMEDİLER

Selanik Dönmeleri Kemal Kılıçdaroğlu'nu fena halde hedef aldılar. CHP'nin DNA'sı ile oynayan Kılıçdaroğlu Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosuna dönüşe de geçit vermediğinden Türkiye'deki İsrail'i öfkelendirip çileden çıkartıyor.

Selanik Dönmeleri Deniz Baykal ve Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çektikleri kadar Sultan Abdülhamit Handan çekmediler. Dayan Kılıçdaroğlu, takiyecilerin maskeleri düştü, düşecek.

Selanik Dönmeleri Deniz Baykal'a da Kemal Kılıçdaroğlu'na da hiç gününü göstermediler. Ancak halledip bir oh da çekemediler hiçbir zaman. Demir leblebi gibi midelerine oturdu ikisi de.

İyi Parti'nin Kemal Kılıçdaroğlu rahatsızlığının asıl nedeni CHP içindeki Dersimli Kemalcılarlarla Selanikli Kemalcılar arasındaki iç iktidar kavgasıdır. İyi Parti kurucu takımı tümüyle Sabetaycıdır. O yüzden Selanikli Kemalcılara destek atışı yapıyorlar.

***

ÖNCE SOĞAN-PATATES, ARDINDAN AYÇİÇEKYAĞI, SÜT. ŞİMDİ DE TAVUK ETİ, YUMURTA...

Siyonist sermaye temsilcisi Selanik Dönmeleri sahip oldukları süpermarket zincirleri aracılığı ile özellikle halkı etkileyen stratejik ürünlerde suni kıtlık, yokluk, pahalılık yapmayı sürdürüyor. Önce soğan-patates, ardından ayçiçekyağı, süt. Şimdi de tavuk eti, yumurta... AKP'yi metastaz yapan Pelikan Örgütü süpermarket zincirlerine ilişkin yasanın Meclis'ten çıkmasını engelliyor.

İttihat ve Terakki Partisini kurarak iktidara gelen Selanik Dönmeleri İngilizlerle birlikte Osmanlı Devletini yıkıp TC'yi kurdular ve yönettiler. Erbakan Millî Görüş hareketini başlatarak 40 yılda onları yönetimden uzaklaştırıp Müslümanları iktidar yaptı. Bu yüzden Türkiye'ye yönelik her kumpasın, her yıkıcı plan ve faaliyetin içinde ve arka planında Selanik Dönmesi denilen Sabetaycılar var.

Selanik Dönmeleri de denilen Sabetaycılar, Türkiye'deki İsrail ve Pelikan Örgütü... Türkiye'ye yönelik her türlü hain plan, kumpas ve kirli politikanın arka planında bu unsurlar ve yapılanmalar var.

***

BU SKANDALDAN ÖTE BİR REZALET

İbrahim Kalın yazdığı kitabı müftülüklere göndermiş, köy camilerine kadar dağıtılmış. İmamlar harıl harıl bu kitabı cemaatlerine satıyorlar. Bu skandaldan öte bir rezalet. Selanik Dönmeleri ne yapsalar eleştirilemiyorlar; dokunulmazlıkları var. Bunu Fahrettin Altun yapsaydı illüzyoncu medya ve akademiya topa tutar, muhalefet ayaklanırdı. Pes yani, bu kadar mı olur?

***

SABRININ SINIRINI, BAŞARISINI ANCAK RAB'Bİ OLAN YÜCE ALLAH TAKDİR BUYURUR

Yüce Allah bir musibetle, iptila ile imtihan edip denediğinde sabrının sınırını kul belirleyemez, benden bu kadar diyemez. Sabrının sınırını, başarısını ancak Rab'bi olan Yüce Allah takdir buyurur.

#

09 Eyl 2021 - 21:27 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.