Selanikli Sabetayist Kemalcılar arasında neler oluyor?

Zülfü Livaneli'nin Baykal ve Ecevit ile ilgili söyledikleri ne anlama geliyor? İP'siz Lütfü Türkkan, midesindeki pisliği kusarak Erbakan'a çemkirmiş! Kemalcı statükonun 2023 seçiminde hiçbir şansı yok!

Deniz Baykal Milli ve yerli devlet adamı. CHP-MSP koalisyonunda Maliye Bakanı olmasına rağmen Ecevit'in Erbakan ile görüşmesini engellediği gazetelere yansımıştı. Deniz Baykal, Erbakan ile derin ve kadim işbirliğini hayatı boyunca sürdürdü.

Erdoğan'ın siyasi yasağının kaldırılmasına destek olup Türkiye'yi işgal projesi 1 Mart Tezkeresine, "Hayır" diyen Baykal'ı İsrail ve Selanikli Sabetayist Yahudi Cemaati asla affetmedi.

Zülfü Livaneli'nin Deniz Baykal ile Ecevit'i hedef alması farklı amaçlar taşıyor. Deniz Baykal'ı Erdoğan'ı ülkenin başına bela etti diye İsrail adına hedef alan Sabetayist Yahudi Beyaz Türk Zülfü Livaneli, Ecevit'i de Sabetayist Yahudi aileler arasındaki iktidar kavgasına malzeme yapıyor.

Selanikli Sabetayist Kemalcılar arasında neler oluyor? Uğur Dündar-Yılmaz Özdil; Baykal-Dündar; Zülfü Livaneli'nin Baykal-Ecevit ile ilgili söyledikleri... Ne oluyor?

1- Siyonizm’in beyni dağıldığı için artık Sabetayistleri bir arada tutan bir üst akıl yok.

2- Mustafa Kemal'e yapılan İzmir suikastı ile Sabetayist aileler arasında başlayan iktidar kavgası tozlu raflardan yeniden indi.

Sabetayist ailelerden oluşan İttihat ve Terakki iki farklı gruba ayrılmıştı. Almancı kanat, "Osmanlıyı ele geçirerek bir örtülü Yahudi devleti yaptık. Yıkmaya ve Filistin çöllerinde İsrail devletini kurmaya gerek yok. Maceraya atılmayalım" diyorlardı. İngiliz kanadı ise, "Siyonizm ne derse doğrusu odur" şeklinde düşünüyorlardı. Kavgayı İngiliz yanlısı Sabetayist İttihatçılar kazanarak 1923’te TC'yi kurdular.

İngiliz donanması geçilmez denilen Çanakkale'den güle oynaya geçerek Başkent İstanbul'u işgal etti. Yönetimdeki Almancı İttihatçıları devirip sürgüne gönderdi ve İngiliz işbirlikçisi Sabetayist Yahudi İttihatçıları iktidara taşıyarak Ankara Hükümeti’ni kurdurdu. Buna öfkelenen Almancı İttihatçılar, Mustafa Kemal'e İzmir suikastını tertipledi. Sonuçta 15 Sabetayist idam, 150'si de sürgün edildi.

Atatürk'e İzmir suikastı sonrası yaşanan idam ve sürgün kararı ile Sabatayist Karakaş ve Kapani kolları arasında ölümüne bir iktidar kavgası, Erbakan'ın siyasete dahil olmasını kadar ölümüne sürdü. 1960 darbesi ve Adnan Menderes ile arkadaşlarının idamı bu kavganın tezahürüydü. Erbakan korkusu ve tehlikesi, Sabatayist Yahudi aileler arasında ki kavgayı küllendirdi.

Erbakan ve Milli Görüş tehlikesine karşı aralarındaki kan davasını derin dondurucuya kaldıran Türkiye'deki İsrail Selanikli Sabetayist Yahudi aileler, Milli Görüş Derin Devleti’ne ülke yönetimini kaybedince derin dondurucuya kaldırılan kan davası yeniden tozlu raflardan indi. Zülfü Livaneli'nin Baykal-Ecevit ikilisi hakkındaki ifadelerinin nedeni kavganın su yüzüne çıkmış olması.

Erbakan ve Milli Görüş'e karşı iktidar mücadelesinde mağlup olan Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı aileler; Mustafa Kemal'e İzmir'de düzenlenen suikast sonrası yaşanan idam ve sürgün kararı ile aralarında başlayan kan davası dosyasını yeniden açtı. Uğur Dündar-Yılmaz Özdil, Zülfü Livaneli'nin Baykal-Ecevit'i hedef yapması bu kavganın işaret fişekleri.

Yılmaz Özdil-Uğur Dündar; Uğur Dündar- Baykal ailesi; Aziz Yıldırım-Ali Koç; Zülfü Livaneli'nin Baykal-Ecevit ikilisini hedef yapması… Eskiden kol kırılır yen içinde kalır diye aralarında kavga etmeyen Sabatayist Yahudi aileler şimdi kırılan kolun içinde kalan yenleri ortaya dökerek birbirlerine girdiler. Çünkü ülkeyi Milli Görüş Derin Devleti’ne kaybettiler. Ülke elden gidince de aralarındaki kan davasını hatırlayıp birbirilerine döndüler.

Eskiden devleti Sabatayist Yahudi Cemaati yönetiyordu. Bu yüzden Sabatayist Yahudi Kemalcı aileler arasında yaşanan kavga bitmişti. Müslümanlar ise sahipsiz ve başı kesilmiş tavuk gibi oradan oraya çaresizce zıplayıp duruyorlardı. Erbakan, Milli Görüş'ü devlete, Müslümanları da iktidara taşıyınca bu sefer Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko başı kesilmiş tavuk gibi zıplamaya başladı.

Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko birbirine girdi. Herkes karşı tarafın kirli çamaşırlarını ortaya dökmeye başladı. Çünkü artık bir başa bağlı değiller. Herkes ayrı bir baş olmaya başladı. İşte bu Siyonizm güdümlü ve Batı'nın örtülü vesayeti altındaki müstemleke eski Kemalcı vesayet rejiminin sonu demek. Uğur Dündar-Yılmaz Özdil; Ali Koç-Aziz Yıldırım; Zülfü Livaneli'nin Baykal-Ecevit kavgası bu yüzden…

İP'siz Lütfü Türkkan, midesindeki pisliği kusarak Erbakan'a çemkirmiş!

Türkiye'deki Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi'leri tanıma kılavuzunda 1. Madde, Erbakan'a şiddetli şekilde muhalif olmalarıdır. İsrail'in İP'ini sağlam kazığa bağladığı İP'siz Lütfü Türkkan, midesindeki pisliği kusarak Erbakan'a çemkirmiş. Lütfü Türkkan'ın Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı olduğundan emin olabilirsiniz.

İsrail'in sağlam İP'leriden Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Lütfü Türkkan, tiyniyeti gereği Erbakan, boş tarlaya temel atardı diye ağzından bevl etmiş. Lütfü Türkkan'a bir tavsiyem var. Erbakan'ın kurduğu ASELSAN, Roketsan, Havelsan, Temsan, Taksan, Tümosan, TAİ (TUSAŞ) fabrikalarını ziyaret etsin. Ve bu tesislerde üretilen herhangi bir füzeyi mühendislerden rica etsin neresine istiyorsa orasına monte ettirsin.

Türkiye'deki İsrail'in önemli İP'i Lütfü Türkkan'ın Erbakan boş tarlaya temel atardı hezeyanına karşı Erbakan'ı savunmaktan aciz SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP'yi Milli Görüş zanneden varsa aynaya baksın kulakları uzamış mı?

İP'siz SAP'sız Lütfü Türkkan'ın Erbakan hakkındaki tezviratlarına SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP susarken; AK Parti Grup Başkanvekili M. Emin Akbaşoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ömer Arvas tepki gösterdi. Utanmadan birde AK Parti Milli Görüş gömleğini çıkardı derler. Sizin donunuz yok!

Kemalcı statükonun 2023 seçiminde hiçbir şansı yok!

İsrail ve Türkiye'deki İsrail Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statükonun 2023 seçiminde hiçbir şansı yok. Bu yüzden küresel güç Siyonizm ve İsrail, 2023'ten önce Türkiye'ye saldıracaklar. Bu saldırı darbe mi, sokak savaşı mı, yeni bir gezi mi, ya da ekonomik terör mü bilmiyorum!

İsrail ve Türkiye'deki İsrail Selanik dönmesi Sabetayist Yahudilerin 98 yıldır sahiplenerek kendilerini kamufle ettiği Kemalist statüko Millet İttifakı’ndaki paydaşlar arasındaki birliği ve beraberliği HDP bozuyor. Ortak karar alınmasına HDP varlığıyla, söylemiyle takoz koyuyor. Böyle bir HDP niye kapatılsın ki?

*****

Saadet Partisi ile YRP'nin birbirini eleştirdiği, suçladığı herhangi bir konu var mi? Her iki parti de birbirlerine karşı ne kadar da sevimli, saygın. Neden? Çünkü Türkiye'deki İsrail Kemalcı statüko iki partiyi de hükmü altına almış.

*****

Türkiye'nin kalkınma hamlelerini engellemek için propaganda gücüyle algı operasyonu düzenleyerek itibarsızlaştırmaya çabalayan Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının bir illüzyonu daha çöktü. Osmangazi Köprüsü'nden günlük geçen garanti edilen araç sayısı 2021 yılının ilk beş ayında garanti edilen araç sayısı 40 bini aşarak, 42 bin 134 olarak gerçekleşti.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “AK Partililerin inandıkları davaları var mı?"

05 Tem 2021 - 13:08 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?