PTT 1. LİG 2016-2017 SEZONU FİKSTÜRÜ

PTT 1. Lig'de 2016-2017 sezonu fikstürü. Elazığspor'un ilk yarı maç programı...

PTT 1. Lig'de 2016-2017 sezonu maç programı, TFF'nin Beykoz Riva'da yer alan idari merkezindeki Orhan Saka Salonu'nda 21 Temmuz’da gerçekleştirilen fikstür çekimi ile belli oldu.

Çift devreli lig usulüne göre 34 hafta oynanacak PTT 1. Lig müsabakaları sonucunda ligi 1. ve 2. sırada bitiren iki takım doğrudan Spor Toto Süper Lig'e yükselecek.

3'üncü, 4'üncü, 5'inci ve 6'ncı sırayı alan toplam dört takım ise Spor Toto Süper Lig'e yükselecek son takımın belirleneceği play-off müsabakaları oynayacak. Lig'i 16, 17 ve 18. Sırada tamamlayan 3 takım ise Spor Toto 2. Lig'e düşecek.

PTT 1. Lig'de 2016-2017 Sezonu 19, 20, 21 ve 22 Ağustos tarihlerinde başlayacak.

Sezonun ilk yarısı 16 hafta, ikinci yarısı ise 18 hafta oynanacak. İlk yarı 25 Aralık 2016 tarihinde sona erecek, ikinci yarı ise 7, 8, 9 Ocak 2017 tarihlerinde başlayacak. PTT 1. Lig'de sezon 21 Mayıs 2017 tarihinde oynanacak 34. hafta müsabakalarıyla sona erecek.

PTT 1. Lig'de 2016-2017 sezonunda ilk 17 haftada oynanacak maçların programı şöyle:

1. HAFTA

Manisaspor - Elazığspor

Balıkesirspor - Eskişehirspor

Altınordu - Giresunspor

Şanlıurfaspor - Ümraniyespor

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Göztepe

Denizlispor - Bansırmaspor

Samsunspor - Adana Demirspor

Mersin İdmanyurdu - Yeni Malatyaspor

Boluspor – Sivasspor

2. HAFTA

Göztepe - Altınordu

Giresunspor - Balıkesirspor

Ümraniyespor - Manisaspor

Adana Demirspor - Denizlispor

Bandırmaspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Eskişehirspor - Şanlıurfaspor

Elazığspor - Boluspor

Sivasspor - Mersin İdmanyurdu

Yeni Malatyaspor – Samsunspor

3. HAFTA

Elazığspor - Ümraniyespor

Şanlıurfaspor - Giresunspor

Manisaspor - Eskişehirspor

Altınordu - Bandırmaspor

Denizlispor - Yeni Malatyaspor

Balıkesirspor - Göztepe

Boluspor - Mersin İdmanyurdu

Samsunspor - Sivasspor

Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Adana Demirspor

4. HAFTA

Göztepe - Şanlıurfaspor

Ümraniyespor - Boluspor

Giresunspor - Manisaspor

Adana Demirspor - Altınordu

Bandırmaspor - Balıkesirspor

Mersin İdmanyurdu - Samsunspor

Eskişehirspor - Elazığspor

Sivasspor - Denizlispor

Yeni Malatyaspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

5. HAFTA

Elazığspor - Giresunspor

Şanlıurfaspor - Bandırmaspor

Manisaspor - Göztepe

Denizlispor - Mersin İdmanyurdu

Altınordu - Yeni Malatyaspor

Balıkesirspor - Adana Demirspor

Boluspor - Samsunspor

Ümraniyespor - Eskişehirspor

Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Sivasspor

6. HAFTA

Göztepe - Elazığspor

Giresunspor - Ümraniyespor

Samsunspor - Denizlispor

Adana Demirspor - Şanlıurfaspor

Bandırmaspor - Manisaspor

Mersin İdmanyurdu - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Eskişehirspor - Boluspor

Sivasspor - Altınordu

Yeni Malatyaspor - Balıkesirspor

7. HAFTA

Elazığspor - Bandırmaspor

Eskişehirspor - Giresunspor

Şanlıurfaspor - Yeni Malatyaspor

Manisaspor - Adana demirspor

Altınordu - Mersin İdmanyurdu

Balıkesirspor - Sivasspor

Boluspor - Denizlispor

Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Samsunspor

Ümraniyespor - Göztepe

8. HAFTA

Göztepe - Eskişehirspor

Giresunspor - Boluspor

Bandırmaspor - Ümraniyespor

Adana Demirspor - Elazığspor

Samsunspor - Altınordu

Denizlispor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Mersin İdmanyurdu - Balıkesirspor

Sivasspor - Şanlıurfaspor

Yeni Malatyaspor - Manisaspor

9. HAFTA

Elazığspor - Yeni Malatyaspor

Şanlıurfaspor - Mersin İdmanyurdu

Eskişehirspor - Bandırmaspor

Altınordu - Denizlispor

Manisaspor - Sivasspor

Boluspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Balıkesirspor - Samsunspor

Giresunspor - Göztepe

Ümraniyespor - Adana Demirspor

10. HAFTA

Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Altınordu

Bandırmaspor - Giresunspor

Samsunspor - Şanlıurfaspor

Adana Demirspor - Eskişehirspor

Denizlispor - Balıkesirspor

Mersin İdmanyurdu - Manisaspor

Sivasspor - Elazığspor

Göztepe - Boluspor

Yeni Malatyaspor – Ümraniyespor

11. HAFTA

Göztepe - Bandırmaspor

Elazığspor - Mersin İdmanyurdu

Eskişehirspor - Yeni Malatyaspor

Şanlıurfaspor - Denizlispor

Manisaspor - Samsunspor

Boluspor - Altınordu

Balıkesirspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Ümraniyespor - Sivasspor

Giresunspor - Adana Demirspor

12. HAFTA

Adana Demirspor - Göztepe

Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Şanlıurfaspor

Mersin İdmanyurdu - Ümraniyespor

Bandırmaspor - Bboluspor

Samsunspor - Elazığspor

Denizlispor - Manisaspor

Altınordu - Balıkesirspor

Sivasspor - Eskişehirspor

Yeni Malatyaspor - Giresunspor

13. HAFTA

Göztepe - Yeni Malatyaspor

Elazığspor - Denizlispor

Şanlıurfaspor - Altınordu

Eskişehirspor - Mersin İdmanyurdu

Manisaspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Boluspor - Balıkesirspor

Bandırmaspor - Adana Demirspor

Ümraniyespor - Samsunspor

Giresunspor - Sivasspor

14. HAFTA

Adana Demirspor - Boluspor

Gaziantep B.ş. Belediyespor - Elazığspor

Balıkesirspor - Şanlıurfaspor

Samsunspor - Eskişehirspor

Mersin İdmanyurdu - Giresunspor

Altınordu - Manisaspor

Denizlispor - Ümraniyespor

Sivasspor - Göztepe

Yeni Malatyaspor - Bandırmaspor

15. HAFTA

Yeni Malatyaspor - Adana Demirspor

Elazığspor - Altınordu

Eskişehirspor - Denizlispor

Şanlıurfaspor - Boluspor

Bandırmaspor - Sivasspor

Manisaspor - Balıkesirspor

Ümraniyespor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Göztepe - Mersin İdmanyurdu

Giresunspor – Samsunspor

16. HAFTA

Gaziantep B.Ş. Belediyespor - Eskişehirspor

Samsunspor - Göztepe

Boluspor - Yeni Malatyaspor

Balıkesirspor - Elazığspor

Mersin İdmanyurdu - Bandırmaspor

Denizlispor - Giresunspor

Altınordu - Ümraniyespor

Şanlıurfaspor - Manisaspor

Sivasspor - Adana Demirspor

17. HAFTA

Elazığspor - Şanlıurfaspor

Eskişehirspor - Altınordu

Manisaspor - Boluspor

Bandırmaspor - Samsunspor

Ümraniyespor - Balıkesirspor

Göztepe - Denizlispor

Giresunspor - Gaziantep B.Ş. Belediyespor

Adana Demirspor - Mersin İdmanyurdu

Yeni Malatyaspor - Sivasspor

İşte Elazığspor’un ilk yarı fikstürü:

1. Hafta: Manisaspor – Elazığspor

2. Hafta: Elazığspor – Boluspor

3. Hafta: Elazığspor – Ümraniyespor

4. Hafta: Eskişehirspor – Elazığspor

5. Hafta: Elazığspor – Giresunspor

6. Hafta: Göztepe – Elazığspor

7. Hafta: Elazığspor –Bandırmaspor

8. Hafta: A. Demirspor– Elazığspor

9. Hafta: Elazığspor – Yeni Malatyaspor

10. Hafta: Sivasspor- Elazığspor

11. Hafta: Elazığspor – Mersin İY

12. Hafta: Samsunspor – Elazığspor

13. Hafta: Elazığspor – Denizlispor

14. Hafta: Gaziantep BŞB – Elazığspor

15. Hafta: Elazığspor – Altınordu

16. Hafta: Balıkesirspor – Elazığspor

17. Hafta: Elazığspor- Ş.Urfaspor

BAŞKAN SEDAT KARATAŞ’TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR - TIKLAYIN

23 Tem 2016 - 14:42 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.