FATİH ERBAKAN’IN KURDUĞU PARTİ MİLLİ GÖRÜŞ’E GÖRE GAYRI MEŞRUDUR!  MİLLİ GÖRÜŞ TARİHİ; YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURULDUĞUNDA YAZILACAKTIR  TIKLAYIN

Fatih Erbakan'ın kurduğu Yeniden Refah Partisi yasalara uygun olsa da Millî Görüş'e göre gayrı meşrudur!

Fatih Erbakan’ın kurduğu parti Milli Görüş’e göre gayrı meşrudur!

F. Erbakan uzunca bir abdest döneminin ardından bugün Hacı Bayram Veli Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından nihayet partisini kurdu!

“Bugün milletimiz, İslam alemi ve ülkemiz için tarihi bir adım atıyoruz” diyen F. Erbakan; kuruluş dilekçesini de Kurucular Kurulu üyesi Şehzade Abdulhamid Kayıhan Osmanoğlu ile birlikte imzaladıklarını duyurdu.

"Atatürk milli ve yerli bir liderdi" diyen F. Erbakan, Atatürk'ün darbe yaptığı 2. Abdülhamid'in torunuyla yan yana aynı safta!

Yani bizim çocuk Atatürk'e de Osmanlı'ya da sahip çıkıyor!

Atatürk, ve O’nun izinden giden Kemalistler katıksız Osmanlı düşmanıdır. Hanedanı kadın, çocuk, yaşlı demeden öz yurdundan sürgün edip perişan etmişlerdir. Hem Osmanlı'ya hem Atatürk'e sahip çıkmak da ne? Bu nasıl bir garabet!

Erbakan’ın sıkça ifade ettiği gibi; “Hidayet Kararması” işte böyle bir şey. Bir insanın hidayeti kararırsa ne dediğini/yaptığını bilmez.

Fatih Erbakan'ın kurduğu parti yasalara uygun olsa da Millî Görüş'e göre gayrı meşrudur!

Hayırlı olsun diyemiyoruz çünkü harama besmele çekilmez.

Millî Görüşçüler herhangi bir parti kuramaz, herhangi bir görüş ve düşünceyi savunamaz.

Millî Görüş Erbakan'ın tarifiyle: "KATIKSIZ VE KATKISIZ İSLAM DEMEKTİR"

Millî Görüş'ün Partisi Saadet işgal altında diye başka bir Millî Görüş Partisi kurulamaz. Kuranlar Erbakan'ın tabiriyle ancak "Palyaço" olur.

Fatih Erbakan'ın kurduğu parti demokrasiye, TC yasalarına göre meşrudur. Ama Millî Görüş'e göre gayri meşrudur.

Erbakan Milli Görüş'ün 40. Yıl kutlamalarında 1970 yılında bir keramet gösterip kuracağı 5 partiyi de sırasıyla saydığını söylemektedir.

Hal böyle iken şimdi ikinci kırk yılı başlatıyoruz diye ayrı bir parti kurmak da ne demek?

Tarih boyunca taklitçiler değil özgün bir görüşü, düşüncesi, söylemi olanlar toplumları peşlerinden sürükleyip çığır açmışlardır.

Gazete, televizyon, parti, vakıf, dernek, örgüt, cemaat vs. Bir özgün görüşü, düşüncesi, mesajı yoksa bir hiçtir.

Erbakan Millî Görüş ile tek başına yola çıktı; Türkiye'yi, dünyayı değiştirdi ve değişim hızlanarak devam ediyor!

SP'nin ihanet ettiği, AKP'nin sahip çıkmadığı, Yeni Refahçılar’ın hiç bilmediği Millî Görüş Türkiye ve dünyayı değiştiriyor!

Asrı Saadet'te de aynen böyle oldu; Sahabeler kanlı-bıçaklı olup birbirlerinin boynunu vururken, İslam yeryüzüne hızla yayılıyordu!

Türkiye merkezli esrarengiz bir güç ve irade Erbakan'ın projelerini ve Millî Görüş'ün küresel vizyonunu bir bir hayata geçiriyor!

SP kabuk yönetimi Millî Görüş karşıtı, Gezicilere ait söylem ve politikaları sahipleniyor. Yeni Refahçılar ise renksiz, kokusuz…

Hayret!

Görünen tablo o ki, Erbakan'ı tanıyıp Millî Görüş şuuruna sahip olanlar, Hak Davayı savunanlar yalnızca El-Azizciler!

Erbakan: "Sağlam bir tek yumurta bir sepet çürük yumurtadan değerlidir" diyordu.

Bir tane sağlam tohum yeşerip milyonlar olur. Bir ambar çürük tohumdan yeşeren olmaz!

Şimdi bir kez daha ortaya çıktı ki El-Azizciler Millî Görüş'ün sağlam tohumu!

Erbakan, Saadet Partisi’ni Numan Kurtulmuş'un ihanetinden yargı kararıyla aldı. F. Erbakan ise ancak genel merkez binasını aldı!

"Babamın partisi işgal altında" diyen Fatih Erbakan, partiyi işgalcilere terk edip yeni bir parti kurdu. Bu mu Milli Görüş?

Saadetçilerin AKP'nin günahlarını göstererek kendi ihanetlerini örtme yöntemini Vakfçılar/Yeni Refahçılar da kullanıyor!

İngiliz Temel gibi gaza gelmişsiniz bir kere, anlamıyor musunuz?

Size AKP'yi tavsiye eden mi var; El-aziz olarak Erbakan’ın tarif edip uyguladığı Millî Görüş'ü savunuyor ve tavsiye ediyoruz…

İfsatçı kadim Yahudi zihniyeti Hak'kın mensuplarını iğfal ettikçe; Yüce Allah yeni savunucular ortaya çıkarıp sahipsiz bırakmıyor.

Hak'kın savunucuları, şahitleri her zaman sayıca az ve güçsüz olmuşlardır. Ancak Allah onlara yardım edip Hak'kı galip kılmıştır.

Hak'kı savunmayan, üstün tutmayan bir kişi, topluluk, kuruluş ne denli güç ve imkân sahibi olursa olsun Allah katında önemsizdir.

Hak'kı savunan, üstün tutan bir kişi, topluluk, kuruluş ne denli güçsüz olursa olsun Allah ona yardım eder ve galip kılar.

Hak'kı savunan güçsüz topluluklarla Batılı savunan güçlü toplulukları karşı karşıya getirmek Yüce Allah'ın değişmez sünnetidir.

Hak'kı savunan kişi ve topluluklara -ne denli güçsüz olurlarsa olsunlar- mutlaka yardım edip galip getirmek Allah'ın va'didir.

Hak Dava olan Millî Görüş'ü yalnızca El-Azizciler sahiplenip savunmaktadırlar. Yüce Allah onları mutlaka gelip kılacaktır.

Millî Görüş'ün Partisi Saadet'i temsil etmek ya da Erbakan'ın oğlu olmak yetmez. Mutlaka Hak'kı üstün tutmak gerekir.

El-Azizciler Millî Görüş'ü; CHP-Gezici müttefiki Saadetçilere de, renksiz Yeni Refahçılara da asla bırakmayacaktır.

Bugün F. Erbakan'ın, Twitter'da paylaştığı fotoğrafta yer alan İkinci Abdülhamit'in torunu Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu aynı zamanda Darülaceze İdare Meclisi üyesi, yani Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın aynı kuruldaki oğlu Bilal Erdoğan'ın çalışma arkadaşı.

F. Erbakan'ın kurduğu partide vitrine koyduğu Abdülhamid Osmanoğlu, partinin kurucular kurulunda yer alırken, Erbakan’ın kurduğu Milli Devleti anlatan bizlere sürekli AKP'li yakıştırması yapan eskinin Vakıfçıları, şimdinin Yeniden Refahçıları’na bir hatırlatma!

Beyler; abdestiniz şüpheli, bu abdestle ibadet olmaz! İsterseniz yeniden tazeleyin…

Zeki GEÇKİL MİLLİ GÖRÜŞ TARİHİ; YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE, YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURULDUĞUNDA YAZILACAKTIR TIKLAYIN

24 Kas 2018 - 00:45 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

03

D E R İ N Ş U U R - Yavaş birader yavaş siz daha portakalda vitaminken Zeki hocamız E R B A K A N a herkes sırt çevirirken o dimdik samimi bir şekilde sahipleniyordu A K P yi kuran yenilikçi hareket takımı siyonizme hizmet ederken tek laf etmeyen içimizdeki İsrail'liler şimdi milli görüş politikalarını bir bir hayata geçirdiği için saldırıyorlar bizde mecburen sahipleniyoruz Biz E R B A K A N cıyız biz E R B A K A N a sahip çıkmaktan ötürü mahkemelik olmuş toplulukken partisinin içindekilerin ona köstek olup yalnızlığa mahkum ettiği dönemlerde samimiyetini defalarca kanıtlamış bir topluluğuz saadet partisi chp nin hdp nin kuyruk yıldızlığını yapıyor ve bu E R B A K A N ı davasını anlamak samimi milli görüşçü olmak anlamına geliyor öylemi siz bu partiyi ele geçirip içimizdeki İsrailliler'den temizleyeceksiniz E R B A K A N hoca ne zaman partisi dururken yeni bir parti kurup yoluna devam etti Z E K İ H O C A mız bunu kastediyor uyanın diyor kendinizi kandırmayın samimi olun şuurlu olun diyor bu kafayla E R B A K A N hocanın bayrağı devralınıp dalgalandırılmaz diyor beyefendi ! . . .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Kasım 00:45
02

Zeki Geçkil - Hakan Taner; Fatih Bey, Erbakan'ın oğlu olmaktan başka hiçbir şey değildir. Millî Görüş ile de bir alakası yoktur. Millî Görüş Erbakan'ın ifadesiyle "1923 hile rejimi ve köle düzenini A'dan Z'ye değiştirip yerine Adil Düzen kurma mücadelesidir" Kemalist rejim bunu bildiği içindir ki Millî Görüş'e karşı 3 darbe yapmış, Erbakan'ın 4 partisini kapatmış, kendisini 5 kez siyasi yasaklı yapmıştır. Erbakan'ın savunma babında sarf ettiği bazı sözleri ileri sürerek bu gerçeği değiştiremezsiniz. Bu gerçeği bilmeyene de Millî Görüşçü denmez. O, ne idüğü belli olmayan bir nevzuhurdur.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Kasım 00:45
01

Hakan Taner - Yayınlarmısınız bilemem, lakin nacizane bu yorumlarınıza bende birkaç kelam etmek arzusundayım sayın Geçkil.Merhum Hocamızın bir lafı vardı hatırlarsınız; "Siyasetle ilgilenmeyen müslümanı, müslümanla ilgilenmeyen siyasetçiler yönetir" diye.Buradan hareketle siyaset ilmi ayrı bir incelik hassasiyet ve bilgi gerektirirken siz Atatürk üzerinden Merhum Hocamızın yetiştirdiği öz evladına hayırlı olsun demekten ziyade direkt ağır ithamlarda bulunarak tabir-i caiz ise çamur atmak ne müslümanlığa ne de Milli Görüş anlayışına yakışır.Yanlış tahlillerde bulunuyorsunuz.Siz merhum Erbakan hocaya karşı sevgi ve saygıyı gösteriyoruz derken öz oğluna kabalık yapıyorsunuz.Gelelim Atatürk mevzusuna Mustafa Kemal Atatürk bu ülkenin bir gerçeği bu ülkenin kurucu lideri.5816 yasası varken sizin böyle Don Kişot vari çıkışlar yapmanız şovdur,gösteriştir.Merhum Erbakan Hoca TBMM Genle Kurul konuşmalarında, Partı Grup konuşmalarında hep Mustafa Kemal Atatürk'e atıfta bulunmadı mı hiç? Gazinin aslında bir milli görüşcü olduğunu,Atatürkün gençliğe hitabesinden alıntı yaparak zamanın hükümetine eleştirilerde bulunduğunu biliyorsunuz ama neden bunları bilmezden gelip Fatih Erbakan beyin açıklmalarını manipule ediyorsunuz.Allah aşkına samimi olun samimi. Vira Bismillah diye yola çıkmış bir siyasetçiye ve bir partiye bu kadar öfke duymak ancak ve ancak Gerçek Milli Görüşün ne olduğunu idrak edememiş veya Milli Görüşcü gibi görünüp kripto masonların takındığı tavırdır. Sürçü lisan ettiysem af ola. Saygılarımla...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Kasım 00:45