İslam’da "Kitap yüklü merkepler" kimlerdir?

Tevrat'ı hahamlar, İncil'i de papazlar bozdu, peki İslam’da "Kitap yüklü merkepler" kimlerdir? Erbakan'ın küresel Deccal Siyonizm ile yerli versiyonu Kemalist statüko ile verdiği mücadeleye destek olmayan kim olursa olsun Bel'amdır!

Allah'ın gönderdiği hak dinleri o dinin din adamları bozmuş ve tahrif etmişlerdir. Tevrat'ı hahamlar, İncil'i de papazlar bozdu. Aynı şey İslam içinde geçerli.

İslam'ın din adamları tarafından tahrif edilip orijinalliğinden uzaklaştırılması imkânsız. Çünkü Allah korumasında. Ancak batıl/tağut işbirlikçisi din adamları İslam'ın emirlerinin uygulanış biçimi ile önem/değer sırasını değiştirerek Müslümanları yozlaştırdılar.

Nemrud'un da, Firavun'un da, putperest Roma ve Yunan'ın da kurumsallaşmış dinleri ve zulüm/sömürü düzenine insanları itaate çağıran işbirlikçi din adamları vardı.

Yüce Kur'an'da Allah, Tağut'u inkâr etmeyenlerin imanlarını kabul etmiyor. Tağut'i putperest Kemalist rejimle kavgası olmayan din adamları Bel'amdır. İsterse milyonlar bunlara şeyh, allame, evliya desin fark etmez.

Firavun, insanları Hakk’a çağıran Hz. Musa'nın (AS) davetine insanlar icabet etmesin diye kendisine itaat eden din adamlarını kullandı. Tüm Taguti, inkârcı, zorba düzenler insanları Hakk’a davet eden Allah dostlarına karşı her zaman işbirlikçi din adamlarını ihdas etmişlerdir.

Her daim Hakk’ı üstün tutmayan, Hakk'tan taraf olmayan, Hakk’a çağıran peygamberlere itaat etmeyip zalim düzeni savunan din adamları Bel'amdır. Menfaati ve ucuz beklentileri için dinini satanlara Bel'am denir.

Allah'ın en sevdiği kulları peygamberlerin davetine icabet etmek yerine ucuz menfaati karşılığı inkarcı/putperest sistemi savunan din adamlarına Kur'an, "Kitap yüklü merkepler" diyor.

Tağuti, inkârcı, putperest Kemalist statüko da dindar insanları kontrol altında tutmak için kendi mahsulü ilahiyat, tarikat ve cemaatler var etti. Bunlara darbe döneminde bile dokunulmadı.

Cübbeli Ahmet, ODA TV'ye röportajında Mahmut Efendi'nin hocası Hacı Aşıkkutlu'ya dini faaliyetleri için bizzat Mustafa Kemal'in izin verdiğini açıkladı. Oysa Kemalist rejim İstiklal Mahkemelerinde devrimler için on binlerce masum Müslüman'ı idam etti.

Erbakan'ın küresel Deccal Siyonizm ile yerli versiyonu Kemalist statüko ile verdiği mücadeleye destek olmayan kim olursa olsun o din adamı, ilahiyatçı, tarikat ve cemaat batıldır, Bel'amdır ve "Kitap yüklü merkeptir."

Türkiye'de tüm ilahiyat, tarikat ve cemaat dünyası, Deccal Siyonizm ile yerli versiyonu Tağuti Kemalist rejime karşı verdiği mücadelede Erbakan'a değil, küresel zulüm sistemine entegre lider ve partilere oy verip sahip çıktılar.

Tağut'u inkar etmediği için Kur'an'ın, "Kitap yüklü merkepler" diye aşağıladığı birçok ilahiyatçı, tarikat ve cemaat liderlerini Kemalist rejim tarafından asimile edilmiş şuursuz milyonlar allâme, ilim adamı, evliya diyerek kutsallaştırıyor.

Tağut'i, inkarcı, putperest Kemalist statükonun varlığından beslenen ilahiyat, tarikat ve cemaatler; tatlı karları, rantları, toplumsal konumları elden gitmesin diye Erbakan ve Milli Görüş'e muhalefet ettiler.

Kur'an'da insanları Hakk'a, vahdete, tevhide çağıran Peygamberlere dönemin din ulemasından tek bir kişinin bile iman ettiğinden bahsedilmiyor. Erbakan'a da Kemalist inkârcı, putperest rejim imalatı din adamları tâbi olmadılar.

Sarık sarıp cübbe giyen, sakal bırakıp elinde tespih olan, birkaç ayet ve hadis ezberleyip dilinden Allah eksik olmayanları Allah dostu zannetme gafletinden toplum kurtulmalı.

Küresel Deccal Siyonist-Haçlı Firavun düzeni ile yerli varyantı Tağut'i, putperest Kemalist rejimin dünyayı ve ülkemizi yönetiyor olmasını dert edinmeyen ilahiyat, tarikat ve cemaatler, "Kitap yüklü merkeplerdir"

İnsanlığı Siyonist Firavun düzeni ile milletimizi ateist, putperest Kemalist statükoya itaati öğütleyen, İslam'ın sadece ibadet yönüyle meşgul olan ilahiyat, tarikat ve cemaat dünyası batıldır, gaflet ve delâlet fırkalarıdır.

Hz. Muhammed'e (SAV) iman edip teslim olmayan Yahudi ve Hristiyan Ehl-i Kitap din adamlarının Allah indinde yeri ile; Milli Görüş ile Hakk’a, vahdete, Adil Düzen'e çağıran Erbakan'a düşmanlık eden çağdaş ilahiyat, tarikat ve cemaatlerin konumları arasında hiçbir fark yoktur.

Erbakan, Milli Görüş ile insanları Hakk’a, hakikate, tevhide, vahdete çağırdı. Bu çağrıya icabet etmeyen dağ başındaki çoban ile şeyh, hoca efendi, ilahiyatçı arasında fark yoktur. Hakk’a davete itibar etmeyen, "Kitap yüklü merkepler'dir"

Modern eğitimli, giyimli, görünümlü Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 Milli Görüş partisini kapatan, 5 kez siyasi yasak koyan Tağut'i, inkarcı Kemalist rejim; kılıklı kıyafet kanununa aykırı giyinen ve devrim kanunlarıyla faaliyetleri yasak olan gettolaşmış tarikat ve cemaatlere niye dokunmuyor?

Mevcut ilahiyat, tarikat ve cemaat yapılanması Dünya Siyonizm'i ve putperest Kemalist rejime gönülden itaat eden ve namaz kılan, oruç tutan, tespih çeken Yahudi kölesi yetiştirme okullarıdır.

Küresel Deccal Siyonist düzene ve Türkiye'deki temsilcisi inkarcı Kemalist düzene köle ve parya olmayı içine sindirmişten Müslüman olmaz. Çünkü Müslüman yalnızca Allah'a kul ve köle olan kişi demektir.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Türkiye'deki İsrail sermayesi market zincirler ile ülke ekonomisine operasyon çekiyor!"

#

20 Şub 2021 - 21:20 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?