ADNAN OKTAR OPERASYONU KARŞISINDA İLGİNÇ İTTİFAK/DANIŞTAY'IN ‘AND’ KARARI/İNGİLİZ TEMEL YİNE RENK VE ADNAN OKTAR VE GRUBU ‘HARUN YAHYA KÜLLİYATI’ İÇİN HEDEFTE - TIKLAYIN

Adnan Oktar Operasyonu karşısında ilginç ittifak / Danıştay'ın ‘And’ Kararı / İngiliz Temel yine renk verdi / Cemal Kaşıkçı komplosu kime yaradı? / Cemal Kaşıkçı komplosu kime yaradı...

Adnan Oktar Operasyonu karşısında ilginç ittifak!

Mehdi Hz. Muhammed (SAS)'den sonra en büyük inkılabı yapacak zattır.

Siyonizm'in 2 dünya savaşı çıkartıp bitiminde kurduğu 1945 küresel Yalta Düzenini örgütlediği İslami Cihad ile Erbakan yıktı ve ‘Yeni Bir Dünya’ kuruluyor.

Siyonizm'in dünyaya hâkim kıldığı bloklu küresel düzeni; SSCB'yi Afganistan'da, ABD'yi Irak'ta mağlup ederek yıkan İslami Cihadı Erbakan örgütlediği için ‘Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen’ Türkiye liderliğinde kuruluyor.

Erbakan;

1. Siyonizm'in kurduğu iki kutuplu küresel Yalta Düzenini yıktığı;

2. Türkiye'yi küresel güç yaptığı;

3. Harun Yahya Külliyatını yazdığı;

4. Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulmasının yolunu açtığı için beklenen Mehdi'dir.

Şimdi gelelim Harun Yahya müstear ismi ile günümüzdeki inkârın sözde bilimsel dayanağı ve küfrün tek kaynağı Evrim'i çürüterek tahkiki imana vesile olan kitaplara imza attığı için linç edilen Adnan Oktar ve grubuna yapılan operasyon karşısında oluşan ilginç ittifaka!

Önce şunu belirtmeliyim ki; Adnan Oktar'ın Harun Yahya Külliyatının yayını ve temsili için seçilmiş olması benim hürmet ve muhabbet etmem, sahip çıkıp sonuna kadar savunmam için yeter de artar.

Peki; müstehcenliği modernlik diye dayatan Batıcı Atatürkçü laik kesimlerin kinle-nefretle Adnan Oktar ve Grubuna saldırmaları nedendir?

Dini gelenek zanneden bağnazların Adnan Oktar'a düşmanlığını anlıyoruz. Peki, ya Batıcı Atatürkçü laik kesimlerin derdi ne?

“Adalet adalet” diye yeri göğü inleten Batıcı, vesayetçi, statükocu, Kemalist kesimler Adnan Oktar için adalet istemiyor! Neden?

“Tutuklu yargılama yargısız infaza dönüşüyor” diye yırtınanlar Adnan Oktar ve Grubunun medyatik iddialarla tutuklanmasına sessizler! Niçin?

Medya yaygaralarıyla Adnan Oktar ve Grubunu tutuklayıp delil bulmak için arkadaşlarını şahitliğe zorlamak ise ayrıca adaletin yüzkarasıdır.

Bu ülkede Ergenekon'a, PKK'ya, DHKP-C'ye, FETÖ'ye, casus milletvekiline adalet istendi de bir tek Adnan Oktar'a çok görüldü!

Siyonizm'in Türkiye'ye karşı kullanacağı küresel gücü artık yok. Darbe, iç isyan, ekonomik kriz de yok. Tek umudu yerli Yahudiler!

Adnan Oktar ve Grubuna bunca kin ve nefretin nedeni Ankara havası eşliğinde dekolteli kadınlarla göbek atması mıdır sanıyorsunuz?

Bilim yoluyla inkârın tek yolu Evrim'i çürütmek küfrün dayanağını kırmaktır. Adnan Oktar bunu yaptığı için dinsizlerin hedefinde...

Danıştay'ın ‘And’ Kararı!

Danıştay'ın "Andımız"ı tekrar gündeme getirmesi yararlı oldu. Atatürkçülük her tartışmada yıpranır, itibarsızlaşır; güç kazanamaz.

Atatürkçü dogmaları sürgit devlet gücüyle resmen tüm millete dayatmak şu çağda olacak iş değildir. Kemalizm mutlaka tartışılmalı.

Atatürkçülükle çağdaş olan dünyada başka resmi bir ideoloji kalmadı. SSCB dağılınca Rusya'da Komünist Parti komünistlere kaldı, seçimlere giriyorlar o kadar...

Türkiye'de Atatürkçülük resmi ideoloji olarak hala tüm millete dayatılıyor. Yeter artık; Atatürkçülük Atatürkçülere bırakılsın.

Cumhurbaşkanı, bakanlar, milletvekilleri, memurlar Atatürk'e yemin ederek göreve başlarken... "ANDIMIZ"ın kaldırılması bir garabettir.

Tek çözüm yolu ise Atatürkçülük özelleştirilsin, isteyen tapsın, isteyen sevsin!

Kemalist müşrik düzen putperest ritüelleri Müslümanlara 95 yıldır cebren devlet gücü ile dayatıyor. Adı ise cumhuriyet/demokrasi!..

Hilafeti kaldıran, Müslümanlara zorla Yahudi şapkası giydiren, Selçuklu-Osmanlı karşıtı devrimler dayatan Kemalizm kutsal mıdır?

Atatürk ilkeleri, ritüelleri, Anıtkabir Kemalistlerin olsun; bildikleri gibi yapsınlar. Bunlar tüm millete dayatılmasın!

Herkes kutsalına yemin eder. Müslümanlar için Atatürk kutsal değildir. Neden Atatürk'e yemin ettiriliyorlar?

Komünist SSCB dağılınca Leninizm özelleştirildi. Türkiye de Başkanlık sistemine geçti; Kemalizm de özelleştirilsin.

Milletimizin bilmesi gereken en acı gerçek ise tağuti Kemalist rejimle bir sorunu olmayan cemaatçılar, tarikatçılar, ilahiyatçıların tevhid ehli olmadığı ve telkinlerinin saptırıcı olmasıdır.

Sürü-sepet tarikatçı, cemaatçi, ilahiyatçı... İlkokul çocuklarına imanla bağdaşmayan müşrik "Andımız"ın okutulup sınıflarına öyle alınmalarına itiraz etmiyorlar.

Çünkü Onlar sakal, sarık, cübbe, polemik ve laklakı ile rant/şöhret peşindeler...

Adnan Oktar'ın kediciklerine takan cahiliye Müslümanları müşrik andın her sabah çocuklarına amentü gibi okutulmasına razı!

"Andımız" denen metin baştan sona her sözcüğü ile İslam'a, imana, tevhide aykırıdır, aleni küfürdür.

Tağuti Kemalist eğitimle yetişen günümüz cahiliye Müslümanları Rodoslu Yahudi Reşit Galip'ın yazdığı andı kanıksamış. Oysa zerrece şirk tonlarca günahtan daha fenadır. Bu andın her sabah okullarda amentü gibi okutulsun isteyenler din düşmanıdır.

Türkiye'deki tarikat ve cemaatlerin tağuti Kemalist rejim ürünü ve batıl olduğu "Andımız" konusunda bir daha netlik kazandı.

Danıştay'ın aldığı "yeniden okutulsun" kararına Saadet Partisi ve Millî Gazete'de destek verdi.

Sabetayist Haham'ın kontrolündeki Millî Gazete'de haber ufacık yer alırken, masonik Yeni Asya hiç yer vermemiş. Münafık örtülü putçu bunlar!

Erbakan'ın kurduğu Millî Gazete DGM'nin Erbakan'ı mahkûm ettiği müşrik and için sadece zamanlamaya dikkat çekmiş!

Yahudi Millî Gazete ile Millî Görüş'ü, Yeni Asya ile de Nurculuğu temsil ediyor. Müslümanları koyun sürüsü gibi güdüyor.

İngiliz tipi sekülarizm isteyen İngiliz Temel yine renk verdi!

"Andımız" konusu İngiliz Temel ve Saadet Partisi kabuk yönetimini köşeye sıkıştıracaktır. Artık münafıklık etmeleri çok zor!

İngiliz Temel, Saadet Partisi kabuk yönetimi Erbakan'ın uğruna DMG'de yargılandığı müşrik Andının yeniden okullarda okutulmasına sessizler. Bu yadsınamaz zındıklıkları Saadetçilerin gözünü açar mı?

İngiliz Temel Danıştay'ın kaldırılan "Andımız" için verdiği yeniden okutulsun kararına iktidarın uymasını istiyor ve diyor ki: “Mahkemenin aldığı bir karar varsa ona uyulur herhalde” dedi.

İşte sözün bittiği yer. Mr. Temel İngiliz tipi sekülarizmin devamı olan inkarcı müşrik andını Müslüman çocukları okusun istiyor!

Her fırsatta adaletin kalmadığından, yara bere içerisinde olduğundan dem vuran İngiliz Temel, mahkemenin verdiği AND kararına destek bunun için destek veriyor.

İngiliz Temel göre bu AND kararı ile adalete kaybolan güven tekrar geri gelmiş!

Halbuki Erbakan 25 Şubat 1994 yılında Bingöl'de AND'ı eleştirdiği için Diyarbakır 1 Nolu DGM tarafından Erbakan'a 1 yıl hapis cezası verilmiş ve bu ceza ile ömür boyu siyasi yasaklı olmuştu.

Ey ağzı açık Saadetçiler, şimdi ben ne diyeyim sizlere, bilmiyorum ki!

İngiliz Temel ve Saadet Partisi kabuk yönetiminin müşrik Andımız'a verdiği destek her türlü derdi, musibeti unutturacak vahamette!

Cemal Kaşıkçı komplosu kime yaradı?

Türkiye'ye yönelik $ saldırısı gibi Cemal Kaşıkçı komplosu da Siyonist küresel gücün ayağına dolanmaya başladı.

Türkiye $ operasyonu üzerine $'ın küresel para birimi konumunu tartışmaya açtı ve tahtının sallandığını Siyonistler itiraf ediyor.

Türkiye-Suudi Arabistan ilişkilerini bozmayı amaçlayan Cemal Kaşıkçı komplosu ABD ile Suudi yönetimini karşı karşıya getirdi.

Cemal Kaşıkçı komplosu Türkiye iç politikasını etkilemedi. Trump ile Siyonist kurulu düzen arasında yeni bir çatışma nedeni oldu.

Zeki GEÇKİL ADNAN OKTAR VE GRUBU ‘HARUN YAHYA KÜLLİYATI’ İÇİN HEDEFTE - TIKLAYIN

19 Eki 2018 - 22:28 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.