İsrail, 15 Temmuz'da Diyanet'i Degil; FETÖ'yü Kullandı!

Resmî bir kurum olan Diyanet İşleri Başkanlığı yıllardır bilinçli şekilde Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının hedef tahtasında. Yahudi'nin D...

Resmî bir kurum olan Diyanet İşleri Başkanlığı yıllardır bilinçli şekilde Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyasının hedef tahtasında.

Yahudi'nin DİB'nı hedef alan karalama kampanyalarının piyade gücü ise Tağuti/paganist 1923 TC rejimi işbirlikçisi tarikat ve cemaatler.

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası bilinçli, sürekli ve sistematik şekilde Diyanet'in kurumsal kimliğine saldırıyor.

Saldırılar için illüzyonlarla, manipülasyonlarla üretilmiş birçok gerekçe ve argüman torbada bekliyor.

Asıl neden Diyanet'in kurumsal olarak Ehl-i Sünnet anlayışını ulusal ve uluslararası arenada hakkıyla temsil kabiliyetinde gösterdiği üstün başarısıdır.

Diyanet İşleri Başkanlığının yan kurum ve kuruluşlarıyla ulusal ya da uluslararası çapta Ehl-i Sünnet davasına sağladığı büyük katkı, hizmet ve faaliyetler doğal olarak Yahudi'nin canına ot tıkıyor!

Çünkü Siyonist/Haçlı Batı ittifakının küresel çapta yapılandırdığı zulüm/sömürü düzeninin tek düşmanı var; Ehl-i Sünnet anlayışı!

Erbakan bir konuşmasında,"İslam sadece Ehl-i Sünnet'e emanettir" demişti.

Ehl-i Sünnet olduğunu iddia eden tarikat ve cemaatler de Diyanet düşmanlığında Yahudi medyası/akademiyasıyla dayanışma içinde birlikte hareket ediyorlar.

Çünkü Tağuti Kemalist rejim ile uyumlu olan tarikat ve cemaatlerin Ehl-i Sünnet iddiası boş bir retörikten ibarettir.

1923 paganist TC rejiminin emniyet subapı misyonu ile tarikat ve cemaatler ülkemizde yapılandırılmış durumda.

Tağuti/paganist TC rejiminin çağdaş jandarması olan İlahiyat camiası da DİB düşmanlığında en ön safta.

Oysa Diyanet İşleri Başkanlığı devlete bağlı resmi bir kuruluş.

Görevi, misyonu, teşkilatlanması anayasal olarak kanunlar çerçevesinde çizilmiş bir kurum.

Türkiye'deki tarikat ve cemaatler ise Atatürk'ün devrim kanunlarıyla resmen yasaklanmış teşkilatlar.

Yani Diyanet İşleri Başkanlığı devletin denetimi altında.

Tarikat ve cemaatler ise gayri yasal oldukları için devletin denetiminde değiller!

Peki, yasa dışı olmalarına rağmen tarikat ve cemaatler niçin bu kadar özgür/yaygın?

Neden rahatlıkla her türlü faaliyet ve kurumlaşma gayretlerinde bu kadar rahat ve pervasızlar?

Devrim yasalarıyla kapatılmış olmalarına rağmen neden TC yargısı tarikat ve cemaatlere dokunamıyor?

Darbe yönetimleri bile niçin bu yapılara göz yumdu?

Devrim yasalarıyla kapatılmış olan tarikat ve cemaatlerin tüm bu engelleri aşmasını sağlayacak tek küresel güç Türkiye'deki İsrail'den başkası olamaz!

Gayri resmi oldukları için devletin denetiminde olmayan tarikat ve cemaatleri küresel istihbarat örgütleri rahatlıkla kontrol edip devletin kılcal damarlarına girmekte bir araç olarak kullanıyorlar.

Kısacası 5. Kol faaliyeti.

Örnek: FETÖ!

Diyanet İşleri Başkanlığı devletin değil küresel güç odaklarının kontrolünde olsa Türkiye'de tek bir kişi çıkıp da asla Diyanet'i hedef almaya cesaret edemez.

Diyanet son günlerde neden Türkiye'deki İsrail'in kara propagandalarının hedefinde?

Hutbe'de faiz haram demiş...

Atatürk'ü anmıyormuş...

Ne yapacaktı Diyanet?

Faiz'i helal mi ilan edecekti?

Ya da Atatürk'ün hayatını mı anlatacaktı hutbe'de?

Siz, 95 yıldır Atatürk'ü anlatıyorsunuz ama halen daha dedesinin, nenesinin, amcasının, dayısının, halasının ismini bilmiyorsunuz!

Diyanet mi bulsun istiyorsunuz?

Kemalistlerin şu azgınlığına ve yüzsüzlüğüne bakar mısınız?

95 yıldır Müslümanlara, "biz nasıl uygun görürsek öyle İslam'ı yaşama hakkınız var" diyorlar.

"Bizim çizdiğimiz çerçevede inanacak, yaşayacak, ibadet edecek, ezan okuyacak, hutbe hazırlayacaksınız" diye 95 yıldır millete baskı yapıyorlar.

Öyle azgınlar ki; 1000 yıllık Selçuklu/Osmanlı İslam medeniyetini yıkan Atatürk'ü hutbenizde her hafta anın diye Diyanet'e dayatmada bulunabiliyorlar!

Türkiye'deki İsrail'in derdi ve acısı belli de bu ne idiğu belirsiz sözde İslamcı yazar/çizer takımı ile ilahiyat, tarikat ve cemaat dünyasının sıkıntısı ne ki Diyanet'e şiddetli şekilde muhalifler?

Çünkü bu yapılar da Türkiye'deki İsrail'in emrinde.

Tağuti, inkarcı 1923 TC rejimi ürünü tarikat ve cemaatleri Ehl-i Sünnet adına sahiplenen İslamcı yazar/çizer güruhu niçin Yahudi kesimlerin saldırısı altındaki Diyanet'e ilgisiz ve duyarsızlar?

Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyasının resmi devlet kurumu Diyanet'i sistematik saldırı altında tutmasının en önemli nedenlerinden birisi de İslam düşmanlığı yapmak için Diyanet'in bu ihanet çetesine malzeme/yedek parça vermiyor oluşudur!

Oysa gayri resmi tarikat ve cemaatler; Türkiye'deki İsrail ne zaman İslam düşmanlığı yapmak istese anında çeşit çeşit, türlü türlü argümanı altın tepsi içinde Yahudi kesimlere sunmaktadır.

Bu gerçek nedeniyle TC'nin kurduğu resmi kurum Diyanet Yahudi'nin hedefinde...

Yasadışı tarikat ve cemaatler ise Yahudi'nin himayesi altında palazlandıkça palazlanmaya devam ediyor.

UNUTMAYINIZ…

İSRAİL-ABD-NATO-AB 15 TEMMUZ DARBESİNİ DİYANET ÜZERİNDEN DEĞİL; FETÖ İHANET ÇETESİ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİ!

02 Eyl 2019 - 21:47 - Zeki Geçkil


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.