NEYMİŞ EFENDİM; EKONOMİDEKİ BÜYÜME ÜCRETLERE YANSIMIYORMUŞ. PEKİ, ÜCRETLERE YANSITILMAYAN EKONOMİK BÜYÜMEDE SİYONİST SERMAYENİN PAYI NE KADAR?

Türkiye’nin ekonomik başarılarına kulp takıp karalayan illüzyoncu ekonomi akademiyasını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Türkiye ekonomik başarılarda ağzı ile kuş tutsa şom ağızlı illüzyoncu ekonomi akademiyası kulp takıp karalamada, felaket tellallığı yapmada asla çenesini kapamaz. Bu kadrolu BEŞİNCİ KOL mankurtlarının tamamı Selanik Dönmesi. Müslümanlara iktidarı kaybetmeleri onları kahrediyor.” dedi. Kamuoyu şirketlerinin MHP’yi baraj altı göstermek için yaptığı şaklabanlıklara dikkat çekti.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Türkiye’nin ekonomik başarılarına kulp takıp karalayan illüzyoncu ekonomi akademiyasını değerlendiren Geçkil; “Türkiye ekonomik başarılarda ağzı ile kuş tutsa şom ağızlı illüzyoncu ekonomi akademiyası kulp takıp karalamada, felaket tellallığı yapmada asla çenesini kapamaz. Bu kadrolu BEŞİNCİ KOL mankurtlarının tamamı Selanik Dönmesi. Müslümanlara iktidarı kaybetmeleri onları kahrediyor.” dedi. Kamuoyu şirketlerinin MHP’yi baraj altı göstermek için yaptığı şaklabanlıklara dikkat çekti.

***

Türkiye ekonomik başarılarda ağzı ile kuş tutsa şom ağızlı illüzyoncu ekonomi akademiyası kulp takıp karalamada, felaket tellallığı yapmada asla çenesini kapamaz. Bu kadrolu BEŞİNCİ KOL mankurtlarının tamamı Selanik Dönmesi. Müslümanlara iktidarı kaybetmeleri onları kahrediyor.

Neymiş efendim; ekonomideki büyüme ücretlere yansımıyormuş. Peki, ücretlere yansıtılmayan ekonomik büyümede Siyonist sermayenin payı ne kadar? Özel sektörde sendikacılığı öldüren küresel sermaye temsilcilerinin vebali neden hiç konuşulmaz?

Tamamı Siyonist sermayeye ait süpermarket zincirlerinde çalışanların sefil ücret durumu neden konuşulmaz? İllüzyoncu medya ve akademiya her sorundan iktidarı sorumlu tutarak aslında devlet düşmanlığı yapıyor. Ülke sorunlarının çok büyük kısmını Selanik Dönmeleri bilinçli, kasıtlı, haince oluşturuyor.

Erbakan tek başına başlattığı Millî Görüş cihadı ile 40 yılda TC'nin kurucu unsurları Selanik Dönmelerini yönetimden uzaklaştırarak Müslümanları iktidara taşıdı. Kemalcı vesayet statükosunun kirişlerini kırdı, başkanlık sistemini getirdi. Devlete düşmanlıkları bu yüzden.

Eski Türkiye Kemalcı vesayet statükosu ittifakı için illüzyoncu medya ve akademiya akla karayı seçmiş durumda. Boşa koyuyor dolmuyor, doluya koyuyor almıyor. Ah, her şey hokus-pokus ile olsaydı işleri ne kolay olurdu..

Merhametten maraz doğar sözü bazen doğru olur. İspanya'dan sürülen Yahudileri ülkesine kabul edip Balkanlara iskân eden Osmanlı Devletini onların torunları yıkıp TC'yi kurdular. Müslümanları Kemalcı paganist eğitimle asimile edip köleleştirdiler. Düşman bildikleri dindarları yok etmek için her yolu denediler.

Yeniden Büyük Lider Türkiye siyasetini yürüten Cumhur İttifakını iktidardan edip Kemalcı vesayet statükosuna geri dönmek isteyen Eski Türkiye ittifakını iktidar yapmak için Selanik Dönmeleri illüzyoncu medya ve akademiya ile hücuma geçmiş durumda. Türkiye'yi küçültüp yeniden dış güdümlü vesayetle kendileri yönetmek istiyorlar.

Küresel hegemonik güç Siyonizm ve uzantısı Türkiye'deki İsrail'in odak hedefi Yeniden Büyük Lider Türkiye. Terör örgütlerini pervasızca destekleyerek mücadele etmesi çaresizliğini çok açık gösteriyor. Selçuklu-Osmanlı çizgisindeki bu Türkiye Siyonizm'e kaybettiği dünya liderliğini bir asır sonra geri alıyor.

Selanik Dönmelerinin oluşturdukları Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyayı kullanarak bir yanda Eski Türkiye Kemalcı vasayet statükosu ittifakına sokup muhalefeti konsolide etmeye çalışırken öte yanda Pelikan Örgütü ile de AKP üzerinden iktidarı dizayn etme çabasında. Lakin muhalefete de iktidara da söz geçiremiyor.

İllüzyoncu medya ve akademiyanın Türkiye karşıtı söylemle üfürerek oluşturduğu muhalif politik dalgalar üzerinde sörf yapan muhalefet liderleri özgün bir siyaset üretemiyorlar. Mesela suni kıtlık, yokluk, pahalılık oluşturan emperyal sermayenin süpermarket zincirleri için bir önlem, söylem ve eylem planları neden yok?

Türkiye karşıtı illüzyoncu medya ve akademiyanın üfürükleriyle oluşturduğu algılarla siyaset yapan tembel teneke muhalefet liderleri emperyal sermayenin özel sektörde işçi sendikacılığına geçit vermemesini hiç konu edinip gündeme getirmiyorlar.

***

ŞU SÖZDE KAMUOYU ŞİRKETLERİNİN İSE DÜRÜST VE NAMUSLUSU YOKTUR

İllüzyoncu medya ve akademiya sahibinin sesi güdümlü araştırma şirketlerini arkasına alarak MHP'yi barajın altında göstermek için ne şaklabanlıklar yapıyor. Eğer basiretli kararları, dirayetli politikaları, milli ve yerli icraatlarıyla Yeniden Büyük Lider Türkiye'nin önünü açan Devlet Bahçeli'nin liderliğindeki MHP'yi barajın altına sokabileceklerse bu ülkeyi Selanik Dönmelerine teslim edelim kendileri için küçük, güçsüz Eski Türkiye'yi yeniden oluştursunlar.

Sahtekâr, yalancı, ilkesiz, parayı basanın düdüğünü çaldığı şu sözde kamuoyu araştırma şirketleri kadar güvenilmez başka kuruluş yoktur. Falcılar, astrologlar bunlardan daha inanılır ve güvenilirdir. Bunların derdi, amacı kamuoyunu yoklamak değil amaçları doğrultusunda oluşturmaktır. Bunlara adamakıllı bir yasal düzenleme getirilmelidir.

Takiyecilerin cehennem yolundaki son durakları: Teşvikiye Cami ve Zincirlikuyu Mezarlığı.

Her meslek grubunda suiistimal ve sahtecilik vardır. Şu sözde kamuoyu şirketlerinin ise dürüst ve namuslusu yoktur. Arsızı hırsızı savunan avukatlar bile bunların yanında pirupaktır.

#

02 Eyl 2021 - 21:01 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.