Sabetayist Kemalcı statüko iktidar için doğal afetlerden, felaketlerden medet umacak kadar seviyesiz!

Selanik göçmeni Sabatayist Dönmelerin yeni bir mübadele ile geldikleri yerlere gönderilmesi sağlanmadan Türkiye'de beka sorunu bitmez... Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan kalibresinde 5 tane adam olsun... CHP zihniyeti Türkiye'de değil ama Lübnan'da iktidar oldu!

28 Şubat'ta Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının uyuşturup sürüleştirdiği lümpen kitle, stadyumlarda, "Türkiye laiktir, laik kalacak" diye anırmıştı. Ne oldu? Sabetayist Kemalcı statüko, 22 banka hortumlayıp 350 milyar $ para yağmaladı!

Tekalif-i Milliye, Toprak Mahsulleri Kanunu ve Milli Koruma Kanunu ile milletin malını/mülkünü yağmalayarak Selanik göçmeni Sabatayist Dönmelere peşkeş çeken Kemalcı statüko, doğal afetlerde toplumsal dayanışmanın en güzel örneği yardımlaşma kampanyalarına kuduz gibi saldırgan.

Orman yangınlarında, "Niye uçak yok" diye anıran moron sürüsü; Rus yangın söndürme uçağı düşünce bu sefer, "Uçaklar, Türkiye'nin doğal yapısına uygun değil" diyerek havlıyorlar. Bu mülevves, kenef parazit topluluğun asıl düşmanlığı Türkiye'ye!

Türkiye'deki İsrail, yönetmen ve senaristliğini yaptığı ancak başrollerini Suriyeli ve Afganlı kiralık askerlere verdiği kurgu videolarla Türkiye düşmanlığı yaptırdığı figüranlar üzerinden toplumsal gerginlik/savaş çıkartmak için fazla mesai yapıyor.

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının sürü psikolojisi ile güttüğü moron sürüsü, Beşiktaş maçında, "Mülteci istemiyoruz" diye böğürdü. Ulan öküz... Tarihi geriye doğru sardığında sen de mülteci değil misin?

Geçmişte topluma korku pompalayarak İslam ve Müslüman düşmanlığı yapmak için, "Türkiye Taliban olmayacak" diye höyküren Selanikli Kemalcı statüko, Taliban'ın Afganistan'da hakimiyet kurmasına çok seviniyor. Neden?

Afganistan'da asıl kavganın nedeni Taliban falan değil. Afganistan'daki asıl sorun; Taliban, Türkiye'nin mi, yoksa İsrail'in mi kontrolüne girecek? Afganistan'ı Türkiye mi, İsrail mi yönetecek?

Ülkenin siyasi, ekonomik, toplumsal, askeri sorunlarına/problemlerine çözüm üretmekten yoksun/aciz hatta bizzat sorunun kendisi olan Türkiye'deki İsrail Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko iktidar için doğal afetlerden, felaketlerden medet umacak kadar seviyesiz.

Milletin canını acıtan, yüreğini yakan doğal felaketlerden, afetlerden bile gizli sevinç duyan ve bu toplumsal keder/üzüntüleri fırsat bilip devlet düşmanlığı yapan iki ayakları üzerinde yürüyen hayvan türlerinin habitat sahasının olduğu tek ülke Türkiye.

Lozan'da mübadele kararı ile Türkiye'ye transfer edilen 300 bin Selanik göçmeni Sabatayist Dönmelerin (şu an 5 milyon) yeni bir mübadele ile geldikleri yerlere gönderilmesi sağlanmadan Türkiye'de beka sorunu bitmez.

1923'te sayıları 300 bin olan günümüzde en az 5 milyon kripto Selanik göçmeni Sabetayist Dönme mültecileri istemiyoruz. İslam, Müslüman, devlet, millet, ahlak düşmanı bu azgın azınlıktan kurutulmadıkça bize barış, huzur, istikrar, birlik, beraberlik ve vahdet haram!

Türkiye'de İsrailli’nin, Amerikalı’nın, İngiliz’in, Almanın, Fransız’ın, Yunan’ın yaşamasından hiçbir kaygı duymayan Selanik göçmeni Sabatayist Dönmeler niçin Suriyeli ve Afganlılara karşı bu kadar agresif? Çünkü Suriye ve Afganlılar Müslüman…

Yıllardır İslam, Türkiye, devlet, millet, asker, polis düşmanlığının pervasızca yapıldığı şeytanın ne kadar gübresi varsa hepsinin toplanma merkezi Ekşi Sözlük'ün varlığının basın hürriyeti ya da fikir özgürlüğü ile bir ilgisi yok. Türkiye'deki İsrail'in varlığıyla alakalı bir konu...

IBAN düşmanlığı yapanların asıl düşmanlıkları IBAN'a değil, İMAN'adır. Bu yüzden İMAN ile IBAN'ı birlikte kullanılıyor şeytanın dölleri...

Türkiye'deki İsrail Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı statüko ne yaparsa yapsın Türkiye'yi teslim alamıyor, alamayacak... Darbe planları... Muhtıralar... Toplumsal ayaklanma... Ekonomik terör saldırıları... Terör... 15 Temmuz... Sedat Peker... Yangınlar... Seller... Mülteci düşmanlığı... Olmuyor, olmayacak!

Sedat Peker tutmadı... Yangınlar söndü... #HelpTurkey fiyasko... Doğal afetler olmadı... Mülteci provokasyonları patladı... Türkiye'deki İsrail Sabetayist Kemalcı statükonun yeni kaos argümanı ise yüz yüze eğitim olsun mu, olmasın mı?

Endişeye mahal yok... Umutsuzluğa yer yok... Karanlık senaryolara prim yok... Sıyonist kurgulara kanmak yok... Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının kara propagandalarına geçit yok... Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Lider ülke Türkiye'nin liderliginde Adil Düzen'e dayalı Yeni bir Dünya kuruluyor!

İsrail ve Deccal Siyonizm; Irak'ta, Suriye'de, Doğu Akdeniz'de, Libya'da, Sudan'da, Somali'de, Dağlık Karabağ'da, Katar'da, Venezuela'da Türkiye'ye kaybetti. Afganistan'da da Türkiye kazanacak, İsrail kaybedecek. İnanmayan takip etsin.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan kalibresinde 5 tane adam olsun!

AK Parti üst yönetiminde, Meclis Grubu'nda, belediye başkanları içinde Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan kalibresinde 5 tane adam olsun vay muhalefetin hâline...

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan neden bu kadar cengaver biliyor musunuz? Çünkü devleti yöneten CHP geleneğinde yetişmiş. Diğer AK Partililer neden Sayan kadar cengaver değil farkında mısınız? Çünkü Müslümanlar 1923 TC rejiminin paganist, inkarcı eğitim sistemi ile asimile edilip köleleştirildiler.

Millet İttifakı paydaşı CHP, İP, HDP'nin yönetici ve Milletvekilleri ne kadar cengaver, kararlı ve saldırgan ise AK Parti yönetimi ve Milletvekilleri o kadar korkak, çekingen ve sünepe. CB Erdoğan ve Savcı Sayan da olmasa yüreğimize su serpecek kimse yok!

Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı statüko, Müslümanlara kaybettikleri iktidarı geri almak için cansiperane mücadele ederken; Müslümanlar ise köşeyi dönme, ihale, komisyon, atama, tayin, terfi derdine düşmüşler. Efendi ile köle arasındaki fark bu!

CHP zihniyeti Türkiye'de değil ama Lübnan'da iktidar oldu!

CHP zihniyeti Türkiye'de değil ama Lübnan'da iktidar oldu! Benzin, ekmek, tüp, ilaç, şeker kuyrukları...

"CHP, Türkiye'de iktidar olursa ne olur?" Sorusunu merak eden varsa Lübnan'a baksın. Her şeyin ne kadar güzel olduğunu anlayacaktır!

Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı statüko yanlılarına, Türkiye'yi terk edip Lübnan'a göç etmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü çok özledikleri CHP, Lübnan'da iktidarda!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Bu bir Kenan Ülkesi projesidir" diyen Ersan Şen hedefi tam 12'den vurdu!"

15 Ağu 2021 - 10:50 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.