Siyonist medya ve akademiya Türkiye ve Rusya’da aynı illüzyon peşinde!

SSCB'nin dağılmasıyla ortaya çıkan devletler ile Rusya'yı karşı karşıya getirmek istiyorlar! SP'ni Kemalist statüko ittifakına meze yapmak için uğraşıyorlar! Asıl dert, CHP'nin İsrail politikalarına hizmet etmeyişidir! Kimin canı yanıyorsa çareyi Türkiye'ye sığınmakta buluyor! Sabetayist sermaye sahibi marketler zincirleri ve gıda fiyatlarındaki manipülasyon!

Rusya'daki İsrail medyası ve akademiyası, Putin Yönetimi’ni SSCB topraklarını yeniden Rusya toprağı yapmak ve bu konuda emperyalist politikalar gütmekle suçluyor.

Dert ne? SSCB'nin dağılmasıyla ortaya çıkan devletler ile Rusya'yı karşı karşıya getirmek. Böylece bu devletleri Rus tehlikesiyle korkutup İsrail ve Batı'ya mahkûm etmek.

Türkiye'nin izlediği İsrail-Batı emperyalizmi karşıtı dış politikası yüzünden AK Parti'yi Osmanlı İmparatorluğu'nu diriltmekle suçlayan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası gibi Rusya'daki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası da Putin'in dış politikasını SSCB'yi yeniden diriltmekle itham ediyor.

Dağlık Karabağ'da ateşkesin gözlemlenmesi kapsamında kurulan Türk-Rus Ortak Gözlem Merkezi faaliyetlerine başladı. Bölgede Türkiye aleyhine yaşanan her gelişmeyi Rusya'ya yükleyen Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası ortalıkta yok.

Rusya lideri Putin'e ait olduğu iddia edilen 1 milyar $'lık malikanenin bir Rus işadamına ait otel yatırımı olduğu anlaşıldı. Siyonist medya ve akademiyanın her yerde davranış biçimi oldukça klasik. Yalan, manüpilasyon, illüzyon, algı operasyonu, dezenformasyon…

Rus lider Putin, Yunanistan'ın 25 Mart Bağımsızlık Günü Kutlamaları’na katılma davetini reddetti. Türkiye düşmanlarına Putin de mesafe koyuyor.

SP'Nİ KEMALİST STATÜKO İTTİFAKINA MEZE YAPMAK İÇİN UĞRAŞIYORLAR!

Türkiye’nin Afrin’e düzenlediği operasyonun "Kürtlere karşı yapıldığını" belirterek "Türkiye’de yaşayan Kürt halkının zihninde olumsuz bir etkisi olacak" diyecek kadar PKKandil'in sofrasına meze olan SP Diyarbakır İl Başkanı Fesih Bozan, CHP-HDP-İP bloğunun yardakçısı olmaya devam dedi.

AGD Konya Şubesi’nin, "Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Allah zalimler topluluğunu doğru yola eriştirmez" Maide 51. Ayetini Konya Büyükşehir Belediyesi reklam panolarına aşmasına karşı çıkacak kadar iyi bir İslam düşmanı olan ve Milletvekili olduğu SP'nden istifa eden CİAhangir İslam'sız, İngiliz Temel'i hakem Cumhurbaşkanı yapalım dedi.

Kripto Kemalcı Ali Aktaş, SP'ndeki YİK oluşumuna muhalefetine devam ediyor. Bu muhalefetinin adını Milli Görüş koysa da," Milli Görüş nedir" sorusuna 3 kelime bile söyleyemez? SP'ni Kemalist statüko ittifakına meze yapmak için muhalefetine devam ediyor.

ASIL DERT, CHP'NİN İSRAİL POLİTİKALARINA HİZMET ETMEYİŞİDİR!

Boğaziçili Manukyan mahsulü sapkınların Kabe ile ilgili kepazeliklerine CHP yönetiminden eleştiri geldi. Dersimli Kemalcıların Selanikli Kemalcılardan farkı bu.

CHP'den ayrılan Selanikli Sabetayist Kemalcı vekillerin derdi gerçekten yönetimin HDP ve terör ile ittifakı olsaydı çoktan istifa etmeleri gerekirdi. Zira bu ittifak 2021'de kurulmadı. Geçmişi oldukça eskiye dayanıyor. Asıl dert, Dersimli Kemalcıların yönettiği CHP'nin İsrail politikalarına hizmet etmeyişidir.

İngiliz Temel'in desteklediği Boğaziçili sapkınlar, Kabe resmine LGTBTİ renklerini ekleyip yere serince İngiliz Temel bu sefer Boğaziçili vandallara sahip çıkamadı.

KİMİN CANI YANIYORSA ÇAREYİ TÜRKİYE'YE SIĞINMAKTA BULUYOR!

Rusya'nın Kazakistan topraklarını Rus toprağı olarak gördüğüne dair tartışmalara bir Kazakistanlı tarihçi/bürokrat cevap verdi; "Rusya bu tür saldırılarına devam ederse Türkiye'nin ülkede askeri üs kurmasına izin veririz!" Kimin canı yanıyorsa çareyi Türkiye'ye sığınmakta buluyor.

Bir asırdır küresel Siyonist/Haçlı emperyalizminin Afrika'nın zenginliklerini sömürme politikası; Türkiye'nin AK Parti ile birlikte tatbik ettiği Afrika Açılımı stratejisi nedeniyle büyük kriz içinde. Gine ve Senagal Cumhurbaşkanları dün CB Erdoğan ile ortak bir görüşme gerçekleştirdiler.

Almanya Şansölyesi Merkel'in halefi, "Türk Armin" diye anılan Armin Laschet ile CB Erdoğan telefonda görüştü. Türk Armin'in Joe Biden ile görüşecek hâli yok. Patronun kim olduğunu Batı çok iyi biliyor. Ya milletimiz?

İsrail, Afganistan yönetimine İran üzerinden sızmak ve kontrol altına almak istiyor. Irak, Suriye, Yemen ve Lübnan'da olduğu gibi. İran bunun için Taliban ile görüşmeye başladı.

SABETAYİST SERMAYE SAHİBİ MARKETLER ZİNCİRLERİ VE GIDA FİYATLARINDAKİ MANİPÜLASYON!

Türkiye'de gıda fiyatları artışlarının Türkiye'deki İsrail sermayesi sahibi marketler zincirlerinin aralarında ki ittifak sayesinde birlikte sun'i olarak yükseltip bilinçli bir provokasyon yaptıklarını yazdık. Bu gerçek daha yeni yeni ortaya çıkmaya başladı.

Çok açık ve net ifade etmek istiyorum ki CB Erdoğan ve AK Parti iktidarı eğer İsrail ile ilişkilerin düzlemesine razı olmazsa Sabetayist sermaye sahibi marketler zincirleri gıda fiyatlarında asla indirime gitmezler.

*****

AA'nın Senagal'deki bir kuş parkında ölen 750 Pelikan itlaf oldu haberini, Pelikan Örgütü medyası Takvim de yayınlayınca ortaya ilginç bir görüntü çıktı!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Selanikli Kemalcılar CHP’den neden istifa ediyor?"

31 Oca 2021 - 15:22 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler