AK Partililerin inandıkları davaları var mı?

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül’ün gündem yorumu…

Gazetemiz yazarlarından Mesud Akgül’ün gündem yorumu…

CB Erdoğan haricinde AK Parti'nin tüm genel merkez yönetimi, il ve ilçe teşkilat başkanları, belediye başkanları, Milletvekilleri, Bakanlar Kurulu üyeleri hepsini topla bir Yılmaz Özdil kadar toplumda karşılığı/etkileri var mı? Yok. Neden? Çünkü Yılmaz Özdil'in batıl da olsa inandığı bir davası var ve mücadele içinde? AK Partililerin inandıkları davaları var mı?

Refah Yol hükümetinde Başbakan Erbakan'ı hedef alan Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının saldırılarına karşı göğsünü siper edip Erbakan'ı savunan tek bir Refah Partili yoktu. 19 yıllık AK Parti'de de değişen birşey yok. CB Erdoğan'a kin ve nefretle saldıran Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko'ya karşı Erdoğan'ı savunan kaç AK Partili var?

19 yıllık AK Parti yandaşı Pelikan Örgütü medyasının tamamı, Sedat Peker kadar ülke gündemini domine edebiliyor mu? Hayır. Neden? Çünkü yandaş denilen medya zaten İsrail'e yıllarca hizmet etmiş ancak iktidar nimetlerinden faydalanmak için karşı taraftan devşirilmiş kripto kadrolarca kontrol ediliyor. Yani ihanet içinde.

98 yıllık tagut'i, inkarcı, putperest Kemalist eğitim sisteminin inancından, tarihinden koparıp asimile ederek köleleştirdiği Müslümanlar, sade vatandaş da olsa belediye başkanı, Milletvekili, bakan da olsa değişmiyor. Köle ruhu ve parya psikolojisinden sıyrılıp özgür ve bağımsız davranmayı beceremedikleri için Kemalcı statüko karşısında yardakçı, yanaşmacı ve yaltakçı oluyorlar.

Müslümanların davranış biçimi asla değişmiyor. Erbakan'da da böyleydi CB Erdoğan'da da böyle. Erbakan tek başına bir ordu gibi Türkiye'deki İsrail ile ölümüne mücadele ederken; etrafı ihale, atama, tayin terfi, şan, şöhret, mülk peşindeydi. CB Erdoğan da yine Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaati ile kanıyla, canıyla kavga ederken; çevresi yine ihale, atama, tayin, terfi, makam, şan şöhret peşinde.

Ezici Müslüman çoğunluk; inkarcı, putperest Kemalcı eğitim sistemi ile asimile edilerek öyle bir köle ve parya psikolojisiyle ezik, silik, etkisiz ve boş beleş bir kişiliğe mahkum olmuşlar ki; azgın azınlık Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı tayfanın Kemalcılığın pagan ve müşrik ritüelleri ile geleneklerini devlet gücü ve yasalarla Müslüman topluma dayatması despotizm'ine bile itiraz edecek cesaretleri yok.

Millî Görüş derin devleti, Devlet Bahçeli'nin yüksek katkısı ve gayretiyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçişi sağlamamış olsaydı; Parlamenter Sistem devam etseydi şimdiye kadar CB Erdoğan'ın siyasi hayatı ile AK Parti'nin ömrü bitmiş ve ülke yine İsrail güdümlü koalisyonlar yönetiminde yıkıma, krizlere ve kaoslara mahkum olmuştu.

Özgüven sahibi, hür ve bağımsız olmayı kendine değişmez hedef edinmiş, yalnızca Allah'a kul ve köle olmaya aday, her daim hak'kı üstün tutan ve hak'tan taraf olan bir nesil yetiştirilmeden; taguti, inkarcı Kemalcı vesayet rejiminin paganist/putperest ritüelleri de yakayı kurtarmak çok zor. Köleleştirilmiş, paryalaştırılmış Müslümanlar ile özgür ve bağımsız bir toplum olmak olacak şey değil.

Batıl bile olsa davasına iman edip inanmış ve uğruna her türlü riski göze alarak fedakarlıkta bulunan tek bir Kemalist; hak'ka iman edip teslim olmamış, Allah ve davası için hiçbir riske katlanmayan, dini/inancı için en ufak bir fedakarlığa bile yüz çeviren köleleştirilmiş milyonlarca kalabalık Müslümandan daha etkili, güçlü ve baskın olabilir. Türkiye'nin beka sorunu paryalaştırılmış Müslüman tipolojisidir.

Taguti, inkarcı, müşrik Kemalcı statüko'nun paganist uygulama ve törenlerinin 90 yıldır devlet ve yasalarla Müslüman topluma dayatılmasına itirazı olmayanların, şeriat isteriz diye sosyal medyada klavye mücahitliği yapmaları tam bir boşboğazlık ve soytarılıktır.

***

Etrafını çepeçevre kuşattığı Fatih Erbakan'a Yahudi şunu belletmiş: "AK Parti ne yaparsa yapsın karşı çıkacaksın!" Oysa Milli Görüş Hayra Motor, Şerre Fren olmaktır. Fatih Erbakan'ın Kanal İstanbul ile ilgili yaklaşımları ile Türkiye'deki İsrail Kemalist statüko'nun yaklaşımları tam bir uyum ve eşgüdüm içinde. Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko ile uyumlu bir Milli Görüş olamaz.

Erbakan, 1995'te Mısır Hüsnü Mübarek yönetimine RP'li 3 görevliden ibaret bir heyet göndermiş ve İhvan üyeleri hakkında verilen idam cezalarını durdurmuştu. Fatih Erbakan ise Sisi yönetimine idamları durdurma çağrısı yapıyor. Aradaki farka bakınız... Bu farkı anlatacak uzaklık ölçüsü yok.

***

İsrail-ABD; MOSSAD-CIA'nın dinci ayağı Abdurrahman Dilipak, "aşı olmayanlar kapalı alanlara alınmasın" dediği için DEVA'sız Bilderbergçi Ali Babacan'a, "Benden ilk kırmızı kartı yedi" demiş. Dilipak'ı anlayıp tanıdınız mi? Ali Babacan, aşı ile ilgili açıklama yapmasa, Dilipak'ın oy verip destek olacağı partiler listesinde DEVA'da var mış!

***

Kendisine yönelik, "O kadını kazığa oturturum" diye tehditler savuran 28 Şubat'ın bıçkın generallerinin yargılandığı 28 Şubat davasında, sömürgeci devletlerin uşaklığını yapan komutanlardan şikayetçi olmayan Meral Akşener'in CB Erdoğan'a hitaben, "Sömürge Valisi" benzetmesi ile Genelev patroniçesi Manukyan'in, "Namusumla para kazanıyorum" demesi arasında fark yok!

***

Katar ve BAE. İkisi de Körfez ülkesi. Ama Türkiye'deki İsrail'i oluşturan Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı medya ve akademiya Katar'a düşmanlık, BAE'ye ise sempati ile bakılıyor. Neden? Çünkü Katar, Türkiye'ye; BAE ise İsrail'e angaje!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "Rusya lideri Putin'in başı Siyonist Haçlı provokasyonlarla belada!"

01 Tem 2021 - 18:10 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.