Cübbeli Ahmet'in İmam Hatip düşmanlığı bir Siyonist/Sabetayist projenin ilk adımıdır!

Cübbeli İmam Hatip düşmanlığı senaryosunda kullanılan figüran olarak sahneye çıkarıldı... Türkiye'deki İsrail'i temsil eden Sabatayist Dönme medya ve akademisyenlere itibar etmeyin... Son provokasyon Gezi zekalıların kullanıldığı, "Yurtsuzlar", "Barınamıyoruz" eylemleri...

28 Şubat post modern darbe sürecinde, Dünya Siyonizm'i ile Türkiye'deki temsilcisi Sabetayist Dönme Kemalcı vesayet rejiminin saldırılarına karşı Erbakan'ı yalnız bırakan tarikat ve cemaatler; şimdi de aynı ihaneti Dünya Siyonizm'i, İsrail ve Sabetayist Dönme oligarşisi ile kavgalı olan CB Erdoğan'a yapmaya başladılar. Cübbeli boşuna mı İmam Hatip okullarını hedef aldı?

Türkiye'de İmam Hatip okullarına yıllardır bitmez tükenmez bir kin ve öfke ile saldıranlar kimler? Selanik göçmeni Sabatayist Dönme Kemalcı statüko mensupları değil mi? Bunlar bir isim daha eklendi: Cübbeli Ahmet Hoca. Biz şaşırdık mı? Hayır. ODA TV'ye verdiği röportajda, "Atatürk vatanı kurtaran kahraman. Aleyhine konuşmak caiz değil" diyen Cübbeli'den ne bekliyorsunuz?

"Çocuklarınızı İmam Hatip okullarına ve ilahiyat fakültelerine göndermeyin" diyen Cübbeli Ahmet gerçekte neyi ilan ediyor biliyor musunuz? Biz, tarikat ve cemaatler olarak inkarcı, putperest, paganist Kemalcı statükoya bağlıyız ve tağuta itaat etmeye devam edeceğiz!

Sabetayist Bülent Arınç'ın menfaatçi, çıkarcı, maddeperest, tek ilahları para diyerek dindarları aşağılamasına suskun kalan Cübbeli Ahmet, 90 yıllık CHP'llierin bile artık düşmanlık etmekten çekindiği İmam Hatip okullarına midesindekini kustu...

Sabatayist Bülent Arınç'ın, "Yakında dindar insanların AK Parti'yi terk ettiğini göreceksiniz" çıkışına ilk destek fişeğini, İmam Hatip düşmanlığı yapan Cübbeli Ahmet çaktı. Devamı gelir mi? Neden olmasın!

Cübbeli Ahmet'in İmam Hatip düşmanlığı öylesine yapılmış bir gelişigüzel açıklama değil… İsrail'in AK Parti'yi yıkmak için yeni projesi dindar insanlarla AK Parti'yi karşı karşıya getirip çatıştırmak. Cübbeli bu senaryoda ilk kullanılan figüran olarak sahneye çıkarıldı.

Cübbeli Ahmet'in İmam Hatip düşmanlığı bir Siyonist/Sabetayist projenin ilk adımıdır. Dindarlar ile AK Parti'yi birbirine düşürme projesi. Cübbeli, İmam Hatip'e saldıracak. Doğal olarak İmam Hatipliler de Cübbeli'yi hedef yapacak. İki taraf da AK Parti tabanı. Alın size Müslümanları böl/parçala/yut şeklindeki Siyonist kadim uygulamanın yeni bir versiyonu.

İmam Hatip düşmanları Sabatayist Dönme Kemalcıların kervanına katılan Cübbeli Ahmet, Türkiye'yi 19 yıldır İmam Hatip mezunu CB Erdoğan ve ekibi tarafından yönetildiğini bilmez mi? Bilir bilir... Zaten hedefte olan İmam Hatipler değil, CB Erdoğan ve AK Parti iktidarı!

Cübbeli Ahmet yellense haber yapan sözde radikal dinci Yeni Akit, Cübbeli'nin İmam Hatip okulları aleyhine yaptığı açıklamayı şimdiye kadar internet sitesinde haber yapmadı. Takipçisi olalım. Bakalım şeffaf olacak mı?

Türkiye'deki İsrail'i temsil eden Sabatayist Dönme medya ve akademisyenlere itibar etmeyin!

Stratejist, uzman/araştırmacı ilan edilen Abdullah Çiftçi, Halûk Özdil, Ramazan Kurdoğlu, Ertan Özyiğit vb... İsimlerin misyonu, Siyonizm'in gelecekle ilgili tasavvurlarına karşı toplumu uyarma adı altında insanların aklına/kalbine Siyonizm'in mağlup edilemez, karşı konulamaz bir güç olduğu subliminal mesajını yerleştirip gönüllü köleler oluşturmaktır. İtibar etmeyiniz.

TV ekranlarında küresel güç Siyonizm'e bağlı karanlık yapıların insanlığın geleceği ile ilgili planlarından bahsedip topluma korku, endişe ve çaresizlik pompalayan Abdullah Çiftçi, Ertan Özyiğit, Haluk Özdil ve Ramazan Kurdoğlu gibi isimlerin ağzından, "Güç ve kuvvet sahibi yalnızca Cenab-ı Hak'tır. Kâfirler istemese de Allah nurunu tamamlayacaktır" dediklerini duydunuz mu?

Türkiye'deki İsrail'i temsil eden Sabatayist Dönme medya ve akademiyanın kahraman diye meşhur ettiği bir isim var; mustafi amiral Cihat Yaycı. Cihat Yaycı, amiral iken yazdığı kitaplarda, kamusal ilişkilerinde ve verdiği röportajlarda Türkiye'nin İsrail ile barışması gerektiğini hararetle savunan bir kişi. Zaten bu yüzden tasfiye edildi…

Kim olursa olsun, kimliği ne olursa olsun, Yunanistan'ı Türkiye'ye karşı kışkırtan ve saldırganlaşmasını sağlayan ülkenin ABD olduğunu söyleyenler kesinlikle İsrail'in adamıdır. Çünkü İsrail muhibbanları her daim ABD'yi İsrail'i kamufle etmek için kullanır.

Son provokasyon Gezi zekalıların kullanıldığı, "Yurtsuzlar", "Barınamıyoruz" eylemleri...

Selanik göçmeni Sabatayist Dönme oligarşisinin kökü kazınmadıkça ülkemizin birliğine, bütünlüğüne ve bağımsızlığına yönelik provokasyonlar asla bitmez. Son operasyon ve provokasyon Gezi zekalıların kullanıldığı, "Yurtsuzlar", " Barınamıyoruz" eylemleri...

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Barınamıyoruz", ve "Yurtsuzlar" eylemlerine katılan 127 kişiden tek bir tanesinin bile herhangi bir barınma sorunu olmadığı, 73'nün İstanbul'da ikamet ettiği, 12'sinin İstanbul dışında ikamet kaydı olduğu, 28 şahsın başka illerde üniversitelerde öğrenim gördüğü ortaya çıktı.

Sabatayist Dönme Kemalcı vesayet düzeni toprağa gömülüp üzerine beton dökülmedikçe, İsrail ve hinterlandının Türkiye'ye çekecek operasyonlarının sonu gelmez…

*****

Körfezin iki kadim düşman ülkesi İran ve Suudi Arabistan arasında bahar havası etmeye başladı. Çünkü karşılarında 10 Osmanlı gücünde küresel bir güç olan Türkiye var! Patron İsrail isteyince Suudi Arabistan ile İran bile barışır. Ortak düşman Türkiye!

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, Selanikli Kemalcı. Diyor ki, "Keşke Selahattin Demirtaş cumhurbaşkanı olsa!" Bu açıklamayı niye yapıyor? Dersimli Kemal Kılıçdaroğlu ve yönetimini zora koymak ve yıpratmak için. Dersimli Kemalcılar ile Selanikli Kemalcılar'ın kavgası çok renkli geçiyor.

*****

"Cenazemde İmam, müezzin, sela, dua" istemiyorum diyecek kadar Sabetayist Dönme Mine Kırıkkanat, elimde Kılıçdaroğlu ile ilgili bir dosya var diye açıklama yaptı. Selanikli Kemalcılar, uzmanlaştıkları yalan konusunda Kılıçdaroğlu'nu da hedef yaparak, "İktidarın elinde Kılıçdaroğlu'nun dosyası var. Bu yüzden CHP yönetimi iktidarın kontrolünde" mesajıyla Dersimlilere itibar suikastı yapıyorlar...

*****

CB Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan ile görüşmesinde, Türkiye'de Müftülükler aracılığıyla imam ve müezzinlere sattırdığı kitabından meslektaşına hediye etmiş midir?

*****

Ekrem İmamoğlu'nun Yunanistan'ı ziyaretini, Yunan medyası, "Atalarının binlerce yıl önce inşa ettiği eserleri görmeye geldi" diye duyurdu. Biz, Selanik Dönmelerinin atası tek, o da Atatürk diye biliyorduk. Ama başka atalarının da olduğu ortaya çıktı...

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: ‘Türkiye, hem diplomasi hem de ordusuyla sahada lider ülke!’

23 Eyl 2021 - 13:47 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?