ERBAKAN DÜNYA DÜZENİNİ YIKIP TÜRKİYE'Yİ LİDER YAPTI HAK VE HAKİKATİ DAİMA BİR KİŞİ VE ONA BAĞLI TOPLULUK TEMSİL EDER TIKLAYIN

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Erbakan'ın Türkiye'yi lider ülke yapma mücadelesini yazdı.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil Erbakan'ın Türkiye'yi lider ülke yapma mücadelesini yazdı.

Dünyanın hayatı da insanın hayatı gibi bir kaderle belirlenmiş, levh-i mahfuzda yazılıdır. Geleceğe dair haberlerin dayanağı budur. Yüce Allah peygamberlerini hatta bazı evliyayı levh-i mahfuza muttali kılıp gelecekteki bazı olaylara dair bilgilendirmiştir.

Önceki peygamberler ve Hz. Muhammed (SAS) ahir zaman olaylarından, özellikle de Deccal ve Mehdi'den söz etmişlerdir. Hadiste Deccal Yahudi'dir buyrulur. 20. Asırda dünyaya hâkim olup büyük katliamlar, kötülükler yapan Siyonizm elbette Deccal'dir.

1897 Basel Siyonist Kongresinde Osmanlı Devletini yıkıp İslam'ı yeryüzünden silme ve Büyük İsrail'i kurma kararı alındı. Siyonizm art arda 2 Dünya Savaşı çıkartıp 1945 Yalta Konferansında BM'yi, ABD-SSCB partnerliğinde 2 kutuplu küresel düzeni kurdu.

Siyonizm'in güdümündeki kapitalist ABD ile komünist SSCB muvazaalı bir "soğuk savaş" sürgit devam ettirdi. BM çatısı altında ABD-SSCB arasında paylaşılan dünyada Siyonizm'in hâkimiyeti zirvede iken 1969'da Erbakan siyasete atıldı.

İlk günden itibaren Siyonizm'i hedef alan Erbakan Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen vaat etti. Muvazaalı 2 kutuplu Siyonist dünya düzeninin bir benzeri CHP-AP partnerliğinde Türkiye'yi SAĞ-SOL diye kutuplaştırmıştı.

Türkiye'deki dehşet SAĞ-SOL kutuplaşmasının ortadan böldüğü Türkiye'de Erbakan Millî Görüş için bir alan açmaya çalışıyordu. Millî Görüş'ün NE SAĞDAYIZ NE SOLDA, HAK YOLDAYIZ HAK YOLDA sloganı Siyonizm güdümlü SAĞ-SOL kutuplaşmasını hedef alıyordu.

Erbakan tek başına Dünya Siyonizm'i ve Türkiye'deki uzantısı Kemalist "hile rejimi ve köle düzeni" ile mücadele ediyordu. Bir insan bilsin-bilmesin ya Millî Görüş'ün ya da Yahudi'nin askeridir diyen Erbakan ya (hâşâ) bir şarlatan ya da Mehdi olmalıydı! Kendisine tabi olmayan herkesi Yahudi askeri diye tekfir eden kişi ya Mehdi ya da şarlatan bir zındık olmalıydı, ortası olamazdı!

Millî Görüşçüler dışındaki hemen herkesin FETÖ mensubu/sempatizanı olması "Yahudi askeri" nitelemesini doğru çıkardı! Millî Görüşçüler dışında herkes FETÖ'cü değildi ama bütün partiler, liderleri FETÖ'ye destek verip aldıklarından dolaylı bağlıydı.

Erbakan'ın Mehdi olduğunun en büyük kanıtı; Deccal olan Siyonizm ile tek başına mücadele edip mağlup etmesidir. Erbakan siyasete atılmadan ordu bünyesinde, Ecevit'in Kontrgerilla, El-Aziz'in millî derin devlet dediği bir gizli örgüt kurdu.

Erbakan 12 Mart 1971 Muhtırasını, 12 Eylül 1980 Darbesini, 28 Şubat 1997 müdahalesini millî derin devlet ile tersine çevirdi. Erbakan aç-kapa kurduğu Millî Görüş partileriyle iktidar olmayı değil, mesajını topluma yansıtmayı amaçlıyordu. Erbakan Demirel-Ecevit (AP-CHP) muvazaasını zorlayınca güdümlü demokrasi yürütülemedi; 12 Eylül Darbesi kaçınılmaz oldu.

Afganistan'ı işgal eden SSCB, Erbakan'ın örgütlediği İslami Cihad Gruplarının direnişine yenilirken ekonomik krize girip dağıldı. Türkiye'deki SAĞ-SOL muvazaası yürümediği için Siyonistler DETANT ilanıyla soğuk savaşa son verip SSCB'yi kontrollü tasfiye etti.

Siyonistler; Afganistan'da yenilen SSCB'ye çökmek yerine DETANT'a uyan ABD'yi tek süper güç yapıp Yeni Dünya Düzeni ilan ettiler. Yeni Dünya Düzeni lideri tek süper güç ABD; BOP ambalajıyla Büyük İsrail'i kurmak üzere Afganistan ve Irak'ı işgal kararı aldı.

Türkiye'yi işgal senaryosuyla Nevada Çölünde tarihinin en büyük tatbikatını yapan Pentagon Irak'a kuzeyden girmeyi bahane etti. Türkiye'yi dost ve kalleşçe işgal edip Sevr Planını hayata geçirmek isteyen Pentagon geri çevrilen 1 Mart Tezkeresiyle engellendi.

Pentagon İskenderun önüne kadar gelmişken geri dönmek olmazdı; tek süper güç ABD ve müttefikleri Irak'ı güneyden işgal ettiler. Davam Kitabında en çok yeri Körfez Savaşına ayıran Erbakan; Irak Ordusuna gerilla düzeni verdirip işgale direnişi başlattı.

Irak Ordusu işgale karşı gerilla vaziyetinde direnirken başta El-Kaide Küresel Cihatçı Gruplar da Irak'a intikal ettirildiler. Küresel Cihatçı Gruplar Afganistan'da SSCB'ye yapılanı Irak'ta ABD ve müttefiklerine yaparak eşek sudan gelesiye dövdüler.

Irak'ta Küresel Cihatçı Gruplara büyük askeri kayıplar veren ABD ve müttefikleri yenilirken küresel ekonomik krize girdiler. Irak'tan yenilerek çekilen ABD tek süper güç konumunu kaybederken ilan edilen Yeni Dünya Düzeni de çökmüş oldu.

Irak'ta yenilen ABD ve müttefikleri ekonomik krizle boğuşurken; Türkiye bölge lideri küresel bir güç olarak yükselişe geçti. Çekilen ABD ve müttefiklerinin boşluğu Arap Baharı fırtınasını vakumlarken Türkiye bağımsız politikalarıyla lider ülke oldu.

Erbakan'ın kurduğu savunma sanayii kendisinin hazırladığı üstün teknoloji projelerini hayata geçirerek Türkiye'yi lider ülke yapıyor. Erbakan Siyonizm'in 1897 Basel Konferansında planlayıp 1945 Yalta Zirvesinde kurduğu Dünya Düzenini yıkıp Türkiye'yi lider yaptı.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medya paylaşımlarınan derlenmiştir.

O.G. HAK VE HAKİKATİ DAİMA BİR KİŞİ VE ONA BAĞLI TOPLULUK TEMSİL EDER TIKLAYIN

13 Oca 2019 - 12:08 - Erbakan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

01

ahmet - ERBAKANI Rle minnetle ve şükranla anıyoruz YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE YAŞASIN MİLLİ DEVLET

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 12:08