İsrail ve Sabetayist Dönme azgın azınlık ne yaptıysa bir türlü Türkiye ve Rusya'yı düşman ülke yapamadı!

Suriye'de sabotaj üstüne sabotaj düzenlendi ama İsrail iki ülke ilişkilerini zehirleyemedi... Cumhuriyet Gazetesi gerekçesiz 7 gazetecinin işine son verdi... Dünyanın en büyük Siyonist Hanedanı Rothschild'lerin merkezi İngiltere'de kaos yaşanıyor... İsrail'in truva atı İran misyonunu Ermenistan'da da sürdürüyor... TMMOB Ankara PKK'lı Jin TV'ye ödül verildi...

Dünyanın odaklandığı Erdoğan-Putin zirvesi gerçekleşti. Görüşme sonrası basın toplantısı yapılmamış olması her konuda anlaşıldığını gösteriyor. Bu yüzden İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Dönme oligarşisi teyakkuzda!

İsrail ve Sabetayist Dönme azgın azınlık ne yaptıysa bir türlü Türkiye ve Rusya'yı düşman ülke yapamadı. Uçağı düşürüldü, büyükelçisine suikast yapıldı, Dağlık Karabağ'da provokasyon planlandı, Suriye'de sabotaj üstüne sabotaj düzenlendi ama İsrail iki ülke ilişkilerini zehirleyemedi.

Sabetayist Dönme Kemalcı medya ve akademiyanın Türkiye-Rusya işbirliğini dinamitlemek için ağzında sakız yaptığı ve herkese tekrarlattığı bir cümle var; “Rusya'ya güven olmaz!” Kime güven olur peki? İsrail'e mi, ABD'ye mi, yoksa Haçlı Avrupa'ya mı?

Türkiye'nin küresel güç olduğunu dair güzel bir örnek. CB Erdoğan, Soçi'de Putin ile görüşürken; Kiev'de Türkiye ile Ukrayna arasında Bayraktar İHA/SiHA Eğitim ve Test Merkezi kurulma anlaşması imzalandı. Rusya ile Ukrayna arasındaki çatışma dikkate alındığında ortaya çıkan gerçek şudur: Türkiye, patron ülke!

ABD'li NYT, röportajda CB Erdoğan'a soruyor; "S-400'ler için ABD ile sürtüşmeye değdi mi?" Cevap: “Bence değdi!” Milli Görüş'ün değişmez şiarı şahsiyetli dış politika bu işte.

Cumhuriyet Gazetesi gerekçesiz 7 gazetecinin işine son verdi!

Hürriyet, 45 gazeteciyi sendikalı oldukları için 2019'da tazminatsız işten attı. Cumhuriyet, sendikal faaliyetlere izin verdiği için genel yayın yönetmenini kovdu. Halk TV, Türkiye Gazeteci Sendikasıyla 3 aydır görüşme masasına oturmuyor. Bu üç medya kurumu da Kemalist, sol/sosyalist, işçi ve emekçi dostu!

Ülkede milyonlarca işsiz var diye iktidara sallayan Kemalist/laik/Sabatayist Dönme Cumhuriyet Gazetesi gerekçesiz 7 gazetecinin işine son verdi.

Sabetayist Dönme Mehmet Barlas, eski CHP'yi özlediğini yazdı. Niçin? Çünkü eski CHP Türkiye'nin ulusal çıkarlarında hassas imiş! Barlas, Sabetayist dilinde şunu diyor: “Selanik Dönmesi Sabetayist Kemalcıların yönettiği ve İsrail'in çıkarlarını koruyan CHP'yi çok özledik.”

NOT: Sözde iktidar destekçisi yandaş medya iki kesimden oluşuyor. Birincisi, AK Parti ve tabanını kontrol edip yönlendirmek için karşı mahalleden transfer edilen Sabetayist Dönmeler. İkincisi de hain olmayan ancak şuursuz/bilinçsiz ve derinliği olmadığı için Sabatayist Dönmelerce güdülen kifayetsizler.

Dünyanın en büyük Siyonist Hanedan Rothschild'lerin merkezi İngiltere'de kaos yaşanıyor!

Siyonist Haçlı emperyalizminin süper gücü İngiltere'de benzin ve gıda kıtlığı yaşanıyor. İstasyonlarda saatlerce bekleyen İngilizler arasında bıçaklı kavga görüntüleri yayınlanıyor. Dünyanın en büyük Siyonist Hanedan Rothschild'lerin merkezi İngiltere'de yaşanılan kaos, Dünya Siyonist nizamın yıkılışının ayak sesleri. Tabi, sağırlar hiçbir şey duymaz!

1. ve 2. Dünya Savaşı'nın süper gücü, dünyanın en büyük sömürge devleti İngiltere'de gıda ve benzin sıkıntısı yaşanıyor. Siyonist Haçlı Batı ile Sabetayist Dönmelerin ortaklaşa düzenlediği onlarca provokasyona rağmen Türkiye'de böyle bir sıkıntı var mı? Yok. Türkiye, dünyada en mükemmel yönetilen ülkesi. Ama illüzyoncu medya ve akademiya toplumu narkozlayıp hipnotize ederek bu gerçeği perdeliyor.

*****

CHP-İP- SP-DP, GP ve DEVA partisi yetkileri 5 Ekim'de Meclis'te bir araya gelerek, iktidara karşı ortak bir dil oluşturmaya çalışacaklar. İngiliz Temel ne diyor: “Biz herhangi bir ittifak içinde değiliz!”

Cumhur İttifakı'nın konuşan iki ağzı var; CB Erdoğan ve Devlet Bahçeli. Her iki partinin teşkilatları, Milletvekilleri, üst düzey yöneticileri çok daha mühim işlerle meşgul. İsrail'in ise Türkiye'de farklı kimliklerle ve ideolojik bağlantılarla konuşup slogan atan 1000 ağzı var. Hakk’ı konuşan iki ağız mı, yoksa batılı konuşan 1000 ağız mı toplumu etkiler?

*****

Türkiye-Pakistan-Azerbaycan'ın 1 hafta süren ortak askeri tatbikatı, İran'ı oldukça rahatsız edip saldırganlaştırdı. Zaten İran tarihi boyunca her zaman Ehli Sünnete karşı Siyonist/Haçlı ordularının içerideki Truva atı olmuştur. Bu misyonunu Irak'ta, Suriye'de, Lübnan'da, Yemen'de, Afganistan'da, Ermenistan'da da sürdürüyor.

*****

PKK türevi PYD/YPG lideri terörist Mazlum Kobani, "Joe Biden, bizi asla sahipsiz bırakmayacağına söz verdi” dedi. Madem öyle bu sırrı neden deşifre ediyor Kobani? Çünkü İsrail, öyle talimat verdi. Türkiye ile ABD yönetimi arasında çatışma isteyen İsrail, yalan sırları adamlarına deşifre ettiriyor.

*****

Türkiye'de 4 milyon Suriyeli var. Ama 1 tanesinin bile hazine yerini işgal edip 15 kaçak inşaat yaptığı vaki değil. Bir tane Suriyelinin Ziraat Bankası'ndan aldığı 36 milyon $'ı batırdığı (hüplettiği) görülmedi. Bu iki eylemi de katı Suriyeli düşmanı ve İP'li vekil Sabatayist Dönme Lütfü Türkkan yaptı!

*****

Gündeme gelmek, konuşuluyor olmak, şan ve şöhret tutkusu kimini anadan üryan soyunmaya, pornografik fotoğraflar servis etmeye mahkûm eder. Kimine de İmam Hatip Okullarına düşmanlığa ve Sabetayist Kemalcılar gibi Parlamenter Sistem sevdalısı olmaya mecbur bırakır. Ama arada bir fark var! İlkinin üzerinde hiçbir şey yok. Diğerinin üzerinde cübbe var!

*****

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen medya ödülleri töreninde CB Erdoğan'ın elinden ödül alan gazetecilere, "yandaşlar altın günü düzenlendi" diyerek itibar suikastı yapan Sabetayist Dönme Kemalcılar; TMMOB Ankara şubesinin düzenlediği Emre Madran Basın Ödülleri programında PKK'lı Jin TV'ye, Fransız AFP'ye, Siyonist sermaye FOX'a, İsrail'in fonlandığı Medyascop'a ödül verdi.

*****

AK Parti ülkeyi iç ve dış borca mahkum etti diye yaygara koparan Sabatayist Dönme Kemalcı medya ve akademiya, CHP yönetimindeki büyükşehir belediyelerinin 2 yılda ne kadar borçlandıklarını neden gündeme almazlar? İstanbul: 24 milyar, Ankara: 3 milyar!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Nedir bu Sabetayist Dönmeler’in Milli Görüş Derin Devleti’nden çektiği!"

30 Eyl 2021 - 11:20 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?