TÜRKİYE, DÜNYANIN YENİ SÜPER GÜCÜ; ANCAK TOPLUM UYKUDA!/İNGİLİZ TEMEL’İN ZEMBEREĞİNİ KİM KURUYOR? HDP, SP İTTİFAKI / MİLLİ GÖRÜŞ BİTMEZ AMA İHANET EDENLER BİTECEK / PİNOKYO YANDAŞ MEDYA!

Türkiye, dünyanın yeni süper gücü; ancak toplum uykuda!/Kutuplaşmadan şikâyet edenler kutuplaştırıyor farkında mısınız?/İngiliz Temel’in zembereğini kim kuruyor?/Erbakan'ın vasiyetine sahip çıkamayan F. Erbakan ve YRP’liler/Cilası dökülen İran'ın İsrail oyunu!

Türkiye, dünyanın yeni süper gücü; ancak toplum uykuda!

Erbakan'ın milli derin devleti kurup küresel bir organizasyona dönüştürmesiyle Türkiye, dünyanın yeni süper gücü oldu. Ancak toplum uykuda…

2003'te 1 Mart Tezkeresi TBMM'den geçmeyince yerli lümpenler ABD'nin Türkiye'yi işgal edeceğini yazdı. Aradan 16 yıl geçti! Sonuç!

Rusya/Gürcistan savaşında ABD Donanmasını boğazlardan geçirip Karadeniz'e açılmak istedi. Türkiye izin vermedi! Ne oldu? Hiç bir şey!

Erdoğan, son 100 yılda hiçbir devletin ve liderin yapamadığı hakareti Davos'ta İsrail'e yaptı. Ne oldu? Yaptığı yanına kar kaldı!

İsrail'in, ABD'nin, AB'nin, NATO'nun yapamaz dediği tüm operasyonları TSK, Suriye'de yaptı mı? Evet! Sonuç ne? Batı sadece aval aval baktı!

Siyonist/Haçlı dünya ve işbirlikçi Körfez Ülkeleri, Katar'ı yemek için üşüştüler. Ne oldu? Hiç! Çünkü Türkiye karşılarına dikildi!

Siyonist/Haçlı emperyalist dünya Venezuela'nın zenginliklerine çökmek istedi, başaramadı! Neden? Türkiye, "hayır" dediği için!

Türkiye tek başına Siyonizm'in parası $'a karşı milli ve yerli paralarla ticaret yapma projesini tatbik etti ve başardı!

Türkiye, şöyle ya da böyle dünyanın sözde süper gücü ABD'yi Suriye'den kovdu mu? Evet! Mevcut süper gücü mağlup edene ne denir?

Türkiye'nin dünyanın yükselen yıldızı ve lider ülkesi olduğu gerçeğini Yahudi medyası/akademiyası hokus pokusla gizlemede çok mahir!

Türkiye, İsrail ve Siyonist/haçlı ittifakının taşeronu PKK/YPG'nin canını okurken; yerli lümpenler patates/soğan/patlıcan diyor!

Şu gerçeği Yahudi medyası/akademiyası illüzyonlarla isteği kadar örtsün! Türkiye, Siyonist nizama karşı savaş ilan eden tek ülke!

Hep söylüyoruz, bir kez daha tekrar edelim. Erbakan'ın Milli Görüş ile dünyada gerçekleştirdiği muhteşem inkılabı bilmeyen/görmeyen SP ve YRP, Milli Görüş'ü temsil edemez!

Kutuplaşmadan şikâyet edenler kutuplaştırıyor farkında mısınız?

Türkiye'yi kutuplaşmadan şikâyet edenler kutuplaştırıyor fakında mısınız? Çünkü Sabetayist Yahudi azınlık toplumu kutuplaştırmadan etkin olamaz!

Toplum kutuplaştırılmasa AKP daha çok oy alır. Kendilerine Beyaz Türk diyen azınlıkçı Sabetayist Yahudiler Türkiye’yi kutuplaştırıyor.

Kutuplaşma; Hak-Batıl mücadelesi için iyidir. Eski Türkiye'de SAĞ-SOL kutuplaşması iki ucu pis değnekti; şimdi bir ucu temiz!

Kutuplaşma sanıldığı gibi birlik beraberliği bozmaz, aksine dinamizm getirir. Yeter ki iki tarafın ipi de puştun elinde olmasın.

Kutuplaşma olmayınca toplum kokuşur, çürür. Kutuplaşmanın bir tarafında Hak varsa mutlaka Hak kazanır.

Siyonistler dünyayı, ülkeleri, toplumları kutuplaştırarak kolay yönetiyorlardı. İki tarafın da ipi onları elindeydi. Artık değil...

Toplumu kutuplaştırıp birbiriyle uğraştırarak yönetmek elit azınlığın yöntemidir. Hak-batıl mücadelesinde ise daima Hak kazanır.

Toplumu kutuplaştırıp suçu AKP iktidarına yıkmak başarılı bir illüzyon. Oysa kutuplaşma olmasa AKP iktidardan hiç düşmez.

İngiliz Temel’in zembereğini kim kuruyor?

İngiliz Temel; "İktidarın pili bitti, şarj olmuyorlar" demiş! Kendisinin pil sorunu yok, çünkü zemberekli. Zembereğini de Yahudi kuruyor.

İngiliz Temel; “AKP'nin pili bitti, şarj olmuyor” demiş! Doğru! Yahudi'nin pilini şarz edip enerji verdiği partiler ise HDP-CHP-İP-SP!

Saadet Partisi'nin kime hizmet ettiği söyleminden belli. Gezi Parkı söylemiyle ancak İsrail'e hizmet edilir; başka kime hizmet edilir ki?

Saadet Partisi kabuk yönetimi kime hizmet ediyorsa masrafını tabii ki o karşılıyor; yani Yahudi!

Aidat veren üyesi bile olmayan SP teşkilatları pahalı seçim reklamlarının, masraflı toplantıların parasını karşılıyormuş! İnandınız mı?

Yahudi sermayesinin yağlı-ballı reklamlarıyla yayınını sürdüren Millî Gazete abone paralarını alamıyor, teşkilatlara kalıyor.

Hırbonun teki harcamalarımızın kaynağı teşkilatlarımız diyor. Sahi; Millî Gazete abone paralarının üstüne yatan teşkilatlar mı?

Saadet Partisi arazide esamisi yok, görkemli salon toplantıları yapıyor. Salon sosyalistleri vardı, şimdi de salon Saadetçileri!

Yahudi bildik ne kadar yöntemi, taktiği varsa Saadet Partisi'nde uyguluyor. Hepsi pahalı, fantastik, sosyetik yöntem ve taktikler.

İngiliz Temel, 94 ruhunu taşıyanların 4 partisi kapatıldı demiş! Milli Görüş'ün 4 partisini kapatan CHP zihniyeti işbirlikçisi kim?

Küresel Yahudi sermayesi kanalı FOX'tan İsmail Küçükkaya, Çalar Saat programına bugün İngiliz Temel'i çıkardı! Şaşırdık mı? Hayır!

28 Şubat'ın bıçkın delikanlısı ve Erbakan düşmanı Fatih Altaylı, TV5'te İngiliz Temel'i çok takdir ettiğini/beğendiğini söyledi!

28 Şubat'ta hak arayan başörtülülere, "Fahişe, satanist" diyen Fatih Altaylı, "Keşke biz de Temel bey gibi lider bulsak" dedi!

Önce Şirin Payzın, sonra Fatih Altaylı. Bugün İsmail Küçükkaya. Seçimler yaklaştı ve Yahudi medyasının İngiliz Temel aşkı canlandı!

Soru: 50 yıl Erbakan ve Milli Görüş düşmanlığı yapan Yahudi medya ve akademiyası niçin İngiliz Temel'e hayranlık duyuyor?

28 Şubatçı ne kadar Erbakan/Milli Görüş düşmanı Sabetayist medya/akademiya varsa hepsi TV5'in baş aktörleri! İşte ihanet böyle bir şey!

Geçmişte Yahudi medya/akademiyanın AKP destekçisi olmalarını işbirlikçilik diye adlandıran Saadetçiler nedesiniz, hangi deliğe girdiniz bakın şimdi aynısı SP'ne yapılıyor!

İngiliz Temel; “Erdoğan bizi ittifak yapmış gibi gösteriyor” diyor. Adıyaman adayını ittifak destekliyor! Peki, ya söylem ittifakı?

Devşirme İngiliz Temel kentsel dönüşüm israf diyordu. Kartal'da çöken apartman için sustu, bir şey demedi. Niye sustu?

Yahudi Ali Koç'a twet atıp destek çıkan İngiliz Temel; 2. Abdülhamid'i 101. Ölüm yıldönümünde andı mı? Haberi olan yazsın!

1 yıldır Filistinlilerin başlattığı Büyük Dönüş Yürüyüşünde 230 kişi şehid oldu! Binlerce yaralı var. İngiliz Temel'in konu ile alakalı kaç açıklaması oldu, bilenler bildirsin!

SP kabuk yönetimi, İngiliz Temel ve Milli Gazete'nin en hassas olduğu konu İsrail! İsrail aleyhine olaylara duyarsız ve ilgisizler!

PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile hile rejimi köle düzeni anaç partisi CHP'nin teşekkürlerini alan Saadetçilerin sırtı yere gelmez!

İngiliz Temel'in bilgeliği sayesinde Saadetçiler Tağuti/inkarcı CHP ile PKK'lı HDP'yi bile kendilerine hayran bıraktılar! Bravo...

Erbakan'ın vasiyetine sahip çıkamayan F. Erbakan ve YRP’liler!

Milli Gazete'nin haber yaptığı, açıklanacağını söylediği Erbakan'ın vasiyetinin üzerinden 8 yıl geçti. Açıklanmadı! Ne oldu?

Fatih Erbakan ve YRP'liler, Milli Gazete'nin yazdığı ama 8 yıldır açıklanmayan yani SP kabuk yönetimin karanlığa mahkûm ettiği Erbakan'ın vasiyetine niye sahip çıkmıyor, neden gündeme getirmiyor, Niye dert edinmiyor?

Erbakan'ın açıklanmayan vasiyetine bile sahip çıkacak dirayete sahip olmayan Fatih Erbakan ve YRP Milli Görüş'ü temsil edemez!

Cilası dökülen İran'ın İsrail oyunu!

Humeyni'nin İsrail'i haritadan sileceğiz lafının üzerinden tam 40 yıl geçti. Bu sürede her iki ülke karşılıklı kurşun bile sıkmadı!

İran'dan İsrail'e taze tehdit! "Tel-Aviv ve Hayfa'yı yok ederiz!" 50 yıldır ümmeti bu hikâyelerle aldattınız yeter! Füzeden vazgeçtik, bir kurşun sıkında görelim!

Güncel: Yahudi'nin alay-ı vala ile övdüğü dışı teneke içi saman dolu İran füzelerinin cilası döküldü. Uzaya gönderilen roket yere çakıldı!

Kısa… Kısa… Kısa…

Dersimli Kılıçdaroğlu'nun CHP'sinde ki istifaları sür manşetten veren Yahudi medyası; Selanikli Akşener'in İP'indekileri görmüyor!

İsrail'de Ağlama Duvarında dindaşı Yahudilerle hatıra fotosu çektiren İlker Başbuğ, FETÖ ile ilgili Abdullah Gül'u suçlamış!

Türkiye/Çin birlikteliğinden rahatsız olan yandaş/karşıt Yahudi medyasının ‘Abdurrehim Heyit öldü’ haberi asparagas çıktı!

Devasa hastaneler var, şifa yok; adalet sarayları var, adalet yok; üniversite yerleşkeleri var, ilim yok neden biliyor musunuz? Zira dünya düzeni bozuk!

Mesud AKGÜL HDP, SP İTTİFAKI / MİLLİ GÖRÜŞ BİTMEZ AMA İHANET EDENLER BİTECEK / PİNOKYO YANDAŞ MEDYA!

11 Şub 2019 - 19:57 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

02

D E R İ N Ş U U R - Cemil özer bey biz suriyeye birilerinden icazet alarak girseydik eğer içimizdeki İsrailliler sabah akşam ne işimiz var suriyede diye kendilerini paralamazlardı fetönün tsk 'daki komutanları gibi dağı taşı bombalayıp onları temizliyormuş gibi görünüp onlarla işbirliği yapıp oraları israilin maşaları pkk ypg ye bırakıp gelirdik samimi olun şuurlu olun içimizdeki İsraillilerin algı operasyonlarına alet olmamak için E L A Z İ Z in derdini anlamaya çalışın yalan söyleyip toplumu aldatmak gibi bir niyetimiz olsaydı menfaatçı çıkarcı yahudinin işine geldiği gibi bir siyaset çizgisi benimseyip E R B A K A N gibi bir gerçeklikten bahsetmeyip karanlığa mahkum ederek herşeyi E R D O Ğ A N başarmış bu Türkiye onun eseri diyen padişahım başkanım çok yaşacı yandaşlardan yada yahudinin tamamen ele geçirdiği saadetçiler gibi zillet ittifakı cephesinden taraf olurduk ! . . .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Şubat 19:57
01

cemil özer - size okadar yazdım sağolun bir tanesine bile cevap vermediniz. abd nato ab diyosunuz ee onlar izin vermesse türkiye suriyeye giremezdi. bende isterim türkiye tek başına güçlü kuvvetli olsun ama sizn yazdıklarınız bile çelişkili çok güzel yorumlarınız var ama size bile inanmak güç artık tabiki ülkeler arası siyaseti yazarlar belirleyemez.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 11 Şubat 19:57