Türkiye'nin acilen çözüme kavuşturması gereken en önemli iki beka sorunu daha var!

Türkiye'nin acilen çözüme kavuşturması gereken iki beka sorunu: Din tüccarlığı yapan ilahiyat, tarikat ve cemaatler ile Atatürk tüccarlığı yapan bezirgan işportacılar! - Soner Yalçın'ın da kaçak villa diktiği ortaya çıktı!

Kültür ve Turizm Bakanının Sultan Fatih'le ilgili Bizans zihniyeti ürünü bakış açısını savunmak için AK Partililer diyor ki; "Ne var bunda? İnsanlık hali dili sürçtü ve özür diledi!" Kültür ve Temiz Bakanı şahıs AK Partili değil de, CHP kimliğiyle bu densizliği yapsaydı da yine dil sürçmesi diyecek miydiniz?

Müllevves, murdar bir iki ayaklı menfur yaratık sosyal medyada DHKP-C terör örgütüne sahip çıkma özgüvenine sahipken; ezici çoğunluk Müslümanlar ise Atatürkçülüğün devlet gücü ve yasalarla topluma dayatılmasına bile itiraz edecek cesaretten mahrumlar!

Pelikan Örgütü medya karargâhı A Haber'de Çin'in İsrail büyükelçisinin ölümüyle ilgili haber verilirken, Kudüs İsrail'in başkenti olarak ekrana getirildi. Önemli değil! Fanatizm ve holiganizm kölesi taraftarların olduğu Türkiye'de bir özür açıklaması yaparsın olur biter!

Dini bütün Müslüman CB YİK üyesi Bülent Arınç, sala düşmanlığı yapar! Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, Sultan Fatih'e işgalci der! A Haber Kudüs'ü İsrail'in başkenti ilan eder! AK Parti de neler oluyor? AK Parti içindeki İsrailciler ne yapmaya çalışıyor?

Türkiye'nin acilen çözüme kavuşturması gereken en önemli iki beka sorunu daha var! Din tüccarlığı yapan ilahiyat, tarikat ve cemaatler ile Atatürk tüccarlığı yapan bezirgan işportacılar!

Atatürk tacirliği yapan Kemalistler ile Din bezirganlığını meslek edinmiş ilahiyatçı, tarikat ve cemaatlerin hiç karşı karşıya gelip mücadele ettiğini gördünüz mü? Gelmezler... Çünkü iki tarafın da ticareti diğerinin varlığına endeksli! Kazan kazan ilkesi ittifakı!

Türkiye'nin kalkınmasının ve güçlenmesinin önünde iki büyük engel var!

1- İctihada karşı çıkan kurumsallaşmış, fosilleşmiş, kokuşmuş dini otoriteler! 2- 90 yıldır hep basmakalıp ezberlerle, son kullanım tarihi geçmiş klişelerle hayatı okumaya çalışan yobaz, gerici, ilkel Atatürkçülük zihniyeti!

Birbirine rakip iki tüccar aralarında rekabet ruhu gereği anlaşamayabilir. Ancak iki farklı sektörde yatırım yapan tüccarlar dost olabilir. Atatürk tacirliği yapan Kemalistler ile Din bezirganlığı yapan İlahiyat, tarikat ve cemaatler farklı sektörde yatırım yaptıkları için 90 yıldır iyi anlaşıyor!

Ülkemizde aklını-Allah dışında- otorite ilan ettikleri kişi ve kurumlara kiraya verdiği için düşünme/akletme yetisini kaybetmiş iki bağnaz/yobaz kesim var.

1- Tağuti Kemalist rejim yanaşmacısı tarikat ve cemaat ehli! 2- 90 yıldır hep aynı kalıp, klişe ve ezberlerle dogmatik Kemalist statükoya inanan Atatürkçüler!

Küresel ve ulusal anlamda Hak-Batıl mücadelesi global Milli Görüş derin devleti ile Siyonizm Gizli Dünya Devleti arasında sürüyor. Bu mücadelede batılın safında yer aldıktan sonra hiçbir ibadetin, diplomanın, makamın, statünün, ilmin önemi yok!

Ey Müslüman... Türkiye; Irak'ta, Suriye'de, Libya'da, Akdeniz'de Sıyonist/Haçlı hegemonya ile hedonist ilahiyatçılar ve Tağut işbirlikçisi tarikat ve cemaatlerin din adına uydurduklarından destek alarak savaşmıyor! Erbakan'ın kurduğu üstün teknolojiye sahip silah sanayii sayesinde savaşıyor! Mesajı aldın mı?

İmtihan dünyasında sadece batılı (Siyonizm)tanımak kimseyi kurtarmaz. Hakk’ı da (Milli Görüş) tanıma zorunluluğu var. Hakk’ı tanımak ve sadakatle itaat etmek; batılı bilmek ve mücadele etmek şart!

Abdullah Çiftci, Ramazan Kurdoğlu, Ertan Özyiğit gibi isimler batılın (Siyonizm) projelerini iyi ezberlemişler ve papağan gibi tekrar edip propagandasını yapıyorlar! Ancak Erbakan ve hak dava Milli Görüş'ü tanıma, idrak etme konusunda tam bir cahiller. Bu yüzden Siyonizm türküsünü çığıra çığıra Sıyonizme hizmet ediyorlar!

Sabetayist Yahudilerin Türkiye'de İslamcı/Türkçü sıfatını kullanmaktan hoşlandıklarını biliyor musunuz? Örnek: İslamcı-Türkçü Şemşettin Günaltay 14 Ocak 1949’da Başbakan olduktan iki ay sonra dünyada İsrail'i tanıyan ilk Müslüman ülke hükümetinin reisi olduğunu biliyor musunuz?

AK Parti içinde kümelenmiş Yahudi zümre Pelikan Örgütü lideri Mehmet Barlas'ın babası Cemil Sait Barlas'ın Türkiye'nin İsrail'i tanıdığı Bakanlar Kurulu kararının altına Devlet Bakanı olarak imza attığını biliyor muydunuz?

HDP'li belediyelere Kayyım atanmasına; "Seçimle gelen seçimle gitmeli" diyen Atatürkçüler; Refah-Yol döneminde seçimle gelmiş Başbakan Erbakan'a yapılan 28 Şubat darbesinin en önemli müttefikleriydi!

İslamcılık tanımı Türkiye'deki İsrail tarafından Erbakan'ın Milli Görüş'üne karşı ve Sultan 2. Abdülhamid Han'ı devirmek isteyen Siyonizm iş birlikçisi Sabetayist-Masonik İttihat ve Terakki kadrolarını kamufle amaçlı siyasi literatüre eklemlenmiş bir tabirdir! Örnek: Tek parti döneminin İslamcı Başbakanı Şemsettin Günaltay İsrail’i tanıyan ilk anlaşmayı 1949 yılında imzalamıştı.

SONER YALÇIN'IN DA KAÇAK VİLLA DİKTİĞİ ORTAYA ÇIKTI!

Atatürk işportacısı ve Kemalistleri düdükleme uzmanı Yılmaz Yozdil, John Dündar, Washington Portakal'ı Fatih'ten sonra Soner Yalçın'ın da Çeşme'de tarım arazisi üzerine 6 milyoncuk kaçak villa diktiği ortaya çıktı!

CB Erdoğan ile AK Partilileri hırsızlıkla, yolsuzlukla suçlayan Atatürkçü Yılmaz Yozdil, John Dündar, Washington Portakal'ı Fatih ve Soner Yalçın kaçak villa dikmişler!

*****

Ankara BŞBB Mansur Yavaş'ın yakın adamlarından Alper Kaya'nın Hacı Bayram-ı Veli Hazretlerinin türbesi önünde motosikletle drift yaptı! İşte Atatürkçülerin yeni gözdesi Mansur Yavaş da bu!

*****

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümamiral Cihat Yaycı'nın önce Genelkurmay'da görevlendirme yazısı sonra da istifası CB Erdoğan ve iktidar aleyhine kullanılıyor! İşin iç yüzünü bilmek imkansız. Ancak şundan eminim. Milli derin devlet istemeseydi hiçbir güç Cihat Yaycı'yı görevinden alamazdı!

*****

Türkiye'nin tek başına desteklediği Libya UMH ordusu; dünyanın sahiplendiği terörist Hafter'in en stratejik üssü Vatiyye havaalanını ele geçirdi! Yani Türkiye bir başına dünyanın bileğini büktü elhamdülillah!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Kültür Bakanı’nın Sultan Fatih'i işgalci ilan etmesi tesadüf olamaz!"

18 May 2020 - 20:57 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?