BAKALIM KİM KİME HADDİNİ BİLDİRECEK!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Merkez Bankası Başkanının görevden alınması sonrası yaşanan gelişmeleri değerlendiren Geçkil; “Türkiye'deki İsrail ve küresel sermaye faiz arttıran Merkez Bankası Başkanı’nın görevden alınması karşısında devlete başkaldırdı. Bakalım kim kime haddini bildirecek!” dedi. Kadına şiddetin arkasında yatan sebebi anlattı. Okurlarımız için derledik.

Merkez Bankası Başkanının görevden alınması sonrası yaşanan gelişmeleri değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Türkiye'deki İsrail ve küresel sermaye faiz arttıran Merkez Bankası Başkanının görevden alınması karşısında devlete başkaldırdı. Bakalım kim kime haddini bildirecek!” dedi. Kadına şiddet olayları hakkında tespitlerini paylaşarak şiddetin kaynağını açıkladı.

Merkez Bankası Başkanını faiz arttırdı diye görevden almak PİYASALARA MEYDAN OKUMAKMIŞ! Yani Türkiye'deki İsrail'e meydan okumak. Vay be... Küstahlığa bakın.

Tağuti Kemalcı vesayet rejiminin bir asırdır asimile ettiği bu millet henüz kendine gelemedi. Bir uyansa şu Çıfıt parası Doları tükürüğü ile boğar. Ah bir uyansa!

Türkiye'deki İsrail ve küresel sermaye faiz arttıran Merkez Bankası Başkanının görevden alınması karşısında devlete başkaldırdı. Bakalım kim kime haddini bildirecek!

***

İstanbul Sözleşmesinin feshi konusunda herkes söylem ve eylem yarışında... Müslümanları temsil eden kişi, cemaat, tarikat ve kuruluşlardan ses seda yok. Zira Kemalcı rejim asimile edip köleleştirmiş.

***

KADINA ŞİDDETİN KAYNAĞI FEMİNİST İDEOLOJİDİR

İstanbul Sözleşmesi kadını koruma ambalajı içinde üçüncü cinsi korumayı amaçlıyor. Üçüncü cinsi öne çıkarmak kadın düşmanlığıdır.

Modernite kadını kadınlıktan soyutladı. Kadına meftun yaratılan erkeği kadın düşmanı yapan kadının fıtratını değiştiren çarpık ekonomik ve sosyal hayattır.

Kadına âşık olan, aşk romanı okuyan, şiir yazan, türkü yakan erkek neredeyse kalmadı. Çarpık ekonomik, sosyal hayat aşk evliliği yerine mantık evliliğini getirdi. Kadın-erkek sevgisi, dayanışması yerini rekabete, nefrete, kavgaya bıraktı. Sonunda pozitif ayırım diye kadına silah taşıma ruhsatı istenecek.

İş ve çalışma hayatı kadının annelik ve kadınlık duygularını, karma sosyal hayat ise aile sadakatini ve mahremiyetini bitiriyor. Modernite erkeksi kadın tipi oluşturuyor. Şiddet yalnız kadına değil karşılıklıdır, erkeğe de var. Kadın genelde yenilen taraf oluyor.

Bendeniz köyde doğdum, büyüdüm, evlendim. 3 farklı ilde 7 ayrı köyde 10 yıl öğretmenlik yaptım. Dedikodunun eksik olmadığı köy hayatında basit kavgalar dışında kadına şiddeti görmedim, duymadım. Kadına nefret ve şiddet Batı kaynaklı modern yaşam tarzının bir ürünüdür.

Kadına şiddetin nedeni kadına nefrettir. Batı'nın inkârcı materyalist ideolojileri kadını ekonomik çıkarlar uğruna karma sosyal hayatta erkeksi, sevimsiz, itici yaptı. LGBT de, kadına şiddet de bunun sonucu.

Batı sorunları nedenlerini değil sonuçlarını yok ederek çözmeye çalışıyor. Bunu ekonomide, tıp ve ilaç sanayinde, siyaset ve sosyal hayattaki sorunların çözümünde hep yapıyor. Batı inkârcı ideolojilerinin doğurduğu sorunlarla boğuşuyor. Kadına şiddetin kaynağı feminist ideolojidir.

İdeolojiler insanı tek tip yapma çabasında. Elbette kadın da isterse çalışmalıdır. Ancak ekonomik ve sosyal düzen kadını çalışmak zorunda bırakmamalıdır.

Ekonomik ve sosyal düzen kadını çalışmaya zorlamamak için erkeğin maaşına denk bir aile yardımı sağlamalıdır.

İnsanlık son iki asırdır ne çektiyse Batı'nın ihraç ettiği inkârcı materyalist ideolojilerinden çekti. Kadına şiddet feminizmin eseri. Bu ideolojileri artık bitiriyor, Batı çöküyor.

#

22 Mar 2021 - 21:18 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.