Türkiye'deki İsrail ve dışarıdaki Siyonistler CB Erdoğan'ı AK Parti Genel Başkanlığından azletmek istiyor!

İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in CB Erdoğan ve AK Parti'den kurtulmak için yeni senaryosu, CB Erdoğan ile AK Parti arasındaki iltisakı koparmak! Dünya’dan Türkiye’ye bakış!

CB Erdoğan'ın AK Parti genel başkanlığını başka bir isme bırakması propagandası tam olarak Türkiye'deki İsrail'in bir tuzağıdır. Çünkü AK Parti'den bağını kesmiş bir Erdoğan veya Erdoğan'dan kopmuş bir AK Parti iflah olmaz ve her ikisi de tükenir. Türkiye'deki İsrail de bunu arzuluyor.

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının AK Parti'ye kurduğu yeni büyük tuzak şu: CB Erdoğan ile AK Parti'yi birbirinden ayırmak… Bunun için kamuoyuna CB Erdoğan'ın AK Parti genel başkanlığını bırakmak istediği yalanı sürekli pompalanıyor. Tuzağa sakın düşmeyin…

Turgut Özal cumhurbaşkanı olduktan sonra ANAP'ın başına genel başkan olarak Mesut Yılmaz geldi. Nerede ANAP? Demirel, Çankaya Köşküne çıktıktan sonra DYP'nin başına Tansu Çiller geldi. Nerede DYP? Aynı komployu şimdi de AK Parti'ye kurmaya çalışıyor Yahudi. Neymiş; CB Erdoğan, AK Parti genel bakanlığını bırakmak istiyormuş. Bu İsrail oltasına asla gelmeyin!

İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in CB Erdoğan ve AK Parti'den kurtulmak için yeni senaryosu, CB Erdoğan ile AK Parti arasındaki iltisakı koparmak. Bunun için CB Erdoğan'ın genel başkanlığı bırakmak istediği manipülasyonunu önümüzdeki günlerde sıkça dillendirecek.

Her kim, CB Erdoğan'ın hem Cumhurbaşkanlığı hem de AK Parti genel başkanlığı yapmasının yanlışlığından dem vurup iki koltuktan birini bırakmasını söylerse onun Türkiye'deki İsrail'in bir elemanı olduğundan emin olabilirsiniz.

National Interest'te bir yazı yazan şeytanın b.ku azgın Siyonist Michael Rubin, "Erdoğan Nereye Gömülecek?" Başlıklı bir yazı yazdı. Açıkça CB Erdoğan'ı ölümle ya da sürgünle tehdit ediyor bu kevaşe dölü. Herkes ölümlü. Allah'ın kulları cennete, şeytanın köpekleri cehenneme gidecek.

Azılı Siyonist ve 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini attığı tweet ile 6 ay önceden haber veren Michael Rubin, yine CB Erdoğan'ı ölüm ve sürgünle tehdit etti. Belli ki 15 Temmuz'da yediği kazıklar çok hoşuna gitmiş. Yeni kazıklara vücudu hazır hale gelmiş.

Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'lilere bir sual. Aşırı Siyonist Michael Rubin, CB Erdoğan'ı ölümle tehdit etti. Hem Erbakancılık oynayıp hem de Siyonizm ile aynı safta saf tutarak her konuda CB Erdoğan düşmanlığı yapmak da nedir? Bunun adı Milli Görüş olamaz. Olsa olsa, "Kim ben mi? Ben hiç Siyonizm'e hizmet eder miyim" türküsünü söyleye söyleye Siyonizm'e hizmet etmektir.

AK Parti İstanbul il kongresinin tek kelimeyle özeti şudur: "1994 ruhuna geri dönüş" CB Erdoğan ağzıyla ifade etmese de Milli Görüş gömleğini yeniden giydi.

CB Erdoğan icraat, söylev, eylem ve fikir olarak Milli Görüş. Ayrıca küresel Siyonist-Haçlı sömürü düzeniyle ilgili gösterdiği şahsiyetli dış politika da tam anlamıyla Milli Görüş'tür.

Erbakan kimlerle kavga ettiyse CB Erdoğan da aynı kesimlerle kavga içinde. İsrail, Dünya Siyonizm'i, Haçlı Batı, Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Kemalcılar, menfi medya, menfi sermaye ve menfi siyaset.

Erbakan'ın düşmanları ile CB Erdoğan'ın düşmanları niye ortak? İsrail, küresel sermaye, Yahudi lobisi, Türkiye'deki İsrail sermayesi, medya ve akademiyası, gayri milli siyaset, gayrı milli bürokrasi, Selanikli Sabetayist Kemalcılar.

DÜNYA’DAN TÜRKİYE’YE BAKIŞ!

İngiliz Economist dergisi, "Rusya ve Türkiye'nin karşı taraflarda olduğu Soğuk Savaş'ın sona ermesinden bu yana en büyük jeopolitik sarsıntılardan birini temsil ediyor. Vladimir Putin ve Recep Tayyip Erdoğan sert güçlerin kardeşliğini kurdu." dedi. Türkiye'de kim Rusya düşmanlığı yapıyorsa arkasında Siyonizm vardır.

ABD Genelkurmay Başkan Yardımcısı General John Hayten, Patriotların imalat sorunu olduğunu ve ellerinde yeteri kadar bulunmadığını ve bu sistemi isteyen olursa satacak Patriot olmadığını söyledi. ABD hava savunma sistemi üretemezken; Türkiye silah sanayiinde eski çağı kapatıp yeni bir çağ açıyor.

ABD, Rus savunma sanayii üretimi silah sistemlerini satın almak ile ilgili hangi ülke adım atsa hemen tehdit ederek engellemeye çalışıyor. Hindistan geri adım attı. Mısır'a gözdağı veriyor. Ancak sözünü dinletemediği tek ülke Türkiye. Çünkü Türkiye küresel bir güç.

Yunan basınına konuşan bir Fransız askeri yetkili Doğu Akdeniz'deki Türkiye ve Fransa arasındaki sürtüşmeye değinerek, "Rafale çatışmaya hazır" diyerek Türkiye'yi tehdit etti. Buyur gel. Irak'a gel, Suriye'ye gel, Libya'ya gel, Dağlık Karabağ'a gel. Hata sadece Fransa değil; topunuz gelin. Tabi k.çınız yiyorsa…

PKK ile mücadele demek, İsrail'le mücadele demek. PKK'yı bombalamak, Tel Aviv'i bombalamaktır. PKK'yi vurmak, Rothschild'leri vurmaktır. PKK'yı yok etmek, Siyonist Haçlı emperyalizmi yok etmek demektir.

İngiltere’de aralarında The Guardian’ın da yer aldığı 10 gazetede yayınlanan ilanlarda teröristbaşı Öcalan’a özgürlük istendi. İlan metninde Türkiye’nin PKK yönelik operasyonların durdurulması çağrısı yapıldı. Neden? Çünkü PKK yok olursa Rothschild'ler Türkiye'ye terör ile operasyon çekemez.

*****

CB Erdoğan'a diktatör diyen ve ağzından demokrasiyi düşürmeyen Bilderbergçi Ali Babacan, HDP heyeti ile görüşmesinin eleştiren partisinin Kurucular Kurulu Üyesi Musa Malik Yıldırım'ı, "ihraç talebiyle” disiplin kuruluna sevk etti. Alın size demokrasi...

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “‘Erbakan başarılı olamadı’ diyen SP kabuk yönetimi utanmadan ‘Erbakan Haftası’ programı düzenliyor!"

24 Şub 2021 - 13:23 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?