Algı operasyonun kod adı: "Türkiye battı, bitti, yok oldu"

Türkiye bölgede ve dünyada küresel Siyonist/Haçlı müesses düzenine karşı özgür ve bağımsız politikalar izlediği için bu kadar kudurmuşlar... Müslüman toplum maalesef henüz özgürlüğün ve bağımsızlığın hazzına sahip değil! CB Erdoğan'a diktatör diyenler ne kadar da demokratlar!

Türkiye dahil dünyadaki tüm yeraltı dünyası küresel mafya Siyonizm ve MOSSAD-CIA-MI6-BND tarafından tasarlanıp kullanılıyor. Siyonizm, yönettiği suç örgütlerinin işlediği melanetlerin sorumluluğunu CB Erdoğan ve AK Parti'ye yükleyerek siyaseti dizayn etmeye çalışıyor.

"19 yıllık CB Erdoğan liderliğinde ve AK Parti döneminde Türkiye battı, bitti, çöktü" diyen Selanik dönmesi Sabatayist Yahudi Kemalcı vesayet rejimi; 2. Abdülhamid'i hal ederek 1909'da teslim aldığı devleti 10 yılda vatan toprağını 2,5 milyon km'den 780 bin km'ye kadar düşürdüler.

Türkiye büyüsün, güçlensin, kalkınsın, itibar sahibi olsun diye 27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini planlayan küresel güçler ve yerli gölgeleri Sabetayist Yahudi Cemaati, 19 yıldır aynı gaye ve hedefe varmak için CB Erdoğan'a savaş açmışlar!

CB Erdoğan ve AK Parti iktidarında batan, iflas eden, çürüyen, çöküşte olan Türkiye'yi bu cendereden kurtarıp çıkarmak için 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini gerçekleştirmek isteyen Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko aynı iyi niyet ve samimiyetle şimdi Sedat Peker'i destekliyor!

Mendebur muhalefetin ağzında çiğnediği çürük sakız: "Türkiye çöküş döneminde" Bu yüzden mi küresel Siyonist/Haçlı Batı ve yerli versiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi Cemaati Oligarşisi 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini yapmaya yeltendi? Darbeciler, Türkiye çökmesin diyenler mi?

Takoz, bent, moloz, metruk Sabetayist Yahudi Kemalcı muhalefetin iddia ettiği gibi eğer Türkiye, CB Erdoğan liderliğğinde her yönüyle iflasın eşiğinde olmuş olsaydı değil CB Erdoğan'a darbe yapmak inanın bana çoktan Nobel Barış Ödülü’ne layık görüp her türlü desteği sağlamışlardı.

Sabatayist Kemalcı vesayet rejimi medyası/akademiyasının dediği gibi Türkiye'nin AK Parti iktidarında battığı hezeyanının bir an doğruluğuna inanalım ve bir soru soralım. Refah-Yol iktidarında Türkiye ekonomisi iflas ettiği için mi Başbakan Erbakan'a 28 Şubat darbesini yaptınız?

Türkiye'deki İsrail Sabetayist medya ve akademiya lejyonerlerini ekranlara sürerek, "Ne bu her şeyin arkasında dış güçleri arama ve suçlama hastalığı" diyerek Siyonizm gerçeğini perdelemek istiyor. FETÖ lideri de zaten dış güçlerin vesayetinde olmadığından ancak ABD'de barınabiliyor öyle mi?

Siz mendebur, kolpacı, mel'un, takoz, illüzyoncu, menfur muhalefetin, "Türkiye battı, bitti, yok oldu" algı operasyonuna prim vermeyin. Aksine Türkiye bölgede ve dünyada küresel Siyonist/Haçlı müesses düzenine karşı özgür ve bağımsız politikalar izlediği için bu kadar kudurmuşlar.

28 Şubat'ta 300 milyar $, Gezi'de 180 milyar $,17/25 Aralık'ta 80 milyar $, 15 Temmuz'da 350 milyar $ ülke ve millet ekonomisine operasyon çekip devleti zarara uğratan Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko şimdi utanmadan AK Parti ekonomiyi mahvetti diyerek algı operasyonu yapıyor.

Sedat Peker'in iddialarını değişmez doğrular kabul edip CB Erdoğan ve AK Parti'ye operasyon çeken İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabatayist Yahudi Cemaatine böyle bir operasyon çekilir mi? Türkiye, petrol çıkarmaya başladı! Yapmayın Allah aşkına. Muhalefete hiç mi acımanız yok!

Siyonist Haçlı Batı ve yerli versiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko ne yaparsa yapsın asla ama asla Batı'nın örtülü vesayeti altındaki müstemleke eski Kemalcı Türkiye'ye dönüşü başaramayacaklar. 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat, 15 Temmuz'da başaramadıkları gibi…

15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinde CB Erdoğan ve ailesini kaldığı otelde gönderdikleri özel birlik askerlerle katletmek isteyen Selanikli Sabetayist Kemalcılar, M. Akşener'in hadsizliğine karşı hak ettiği cevabı veren CB Erdoğan'a, Akşener'i hedef gösterdi diye saldırıyorlar.

Müslüman toplum maalesef henüz özgürlüğün ve bağımsızlığın hazzına sahip değil!

Mezopotamya tarihte hiçbir zaman iki küresel güce birden ev sahipliği yapmadı. Yine öyle olacak. Ya Arzı Mevud toprakları üzerinde Büyük İsrail kurulacak, Türkiye yok olacak; ya Milli Görüş'ün Yeniden Büyük ve Lider ülke Türkiye'si kurulacak, İsrail haritadan silinecek. 3.Şık yok.

Erbakan, 50 yılda Milli Görüş ile küresel Siyonist düzene karşı gerçek Kurtuluş Savaşı vererek önce Milli Görüş'ü devlete sonra da Müslümanları iktidara taşıdı. Yalnız önemli bir sorun var. Müslümanlar 4 nesildir inkârcı Kemalist eğitim sistemi ile asimile edilip köleleştirildi.

1 asırdır inkarcı/putperest Kemalist eğitim sistemi ile 4 nesil asimile edilip köleleştirilmiş ezici çoğunluk Müslüman toplum maalesef henüz özgürlüğün ve bağımsızlığın hazzına sahip değil. Bu yüzden, Kemalcılara karşı kendi değerlerini korumak ve sahiplenmekten çok uzaklar.

Materyalist Kemalcı eğitim sistemi ile asimile edilip köleleştirilmiş Müslümanlar, bağımsız ve özgür bir iradeye, ruha, özgüvene, fikre sahip olmadıkları için her şeyi devlet ve iktidardan umma hastalığından bir türlü kurtulup da Milli Görüş'ün sağladığı özgürlükten yararlanamıyor.

Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 Milli Görüş partisini kapatan ve 5 kez siyasi yasak koyan Selanikli Kemalcı vesayet rejimi aynı düşmanlığı yıllardır CB Erdoğan'a da yapıyor. Ergenekon, Gezi, Kobani, 17/25 Aralık, 15 Temmuz vs... SP ve YRP ne yazık ki Kemalcı statüko yancısı olmuş.

Fatih Erbakan'da Milli Görüş şuurunun, ferasetinin, basiretinin, zerresi yok. Bu konuda çok nasipsiz biri. Erbakan'ın Siyonizm ile ilgili söylemlerine, "her şeyi dış güçlere bağlamamak lazım" diyen Selanikli Kemalcılar ile birlik olmuş aynı söylemle AK Parti'ye saldırıyor. Yazık.

Türkiye'de yaşayan Müslümanlar kişisel olarak köle ruhu ve parya psikolojisinden sıyrılıp özgür ve bağımsız bir akla, dirayete, ruha sahip olsalar birçok sorun kendiliğinden düzelecek. Örnek: Böyle olsaydı ne Mehmet Boynukalın ne de Düzce Akçakoca müftüsü görevinden olmazlardı.

İsrail gazetesi Haaretz, Gazze saldırılarda hayatını kaybeden çocukların fotoğraflarına yer verdiği haberde "Gazze'de 67 çocuk öldürüldü, savaşın bedeli bu" manşetini kullandı. Siyonizm'in beyin ölümü gerçekleşmiş. Ancak acı olan Türkiye'de böyle bir medya henüz yok.

CB Erdoğan'a diktatör diyenler ne kadar da demokratlar!

27 Mayıs, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat ve 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini planlayan ve destekleyen İsrail ile Türkiye'deki İsrail'in makyajı Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejimi, 19 yılda 13 seçim kazanmış CB Erdoğan'a diktatör diyorlar. Ne kadar da demokratlar…

Bir lider eğer İsrail ile işbirliği yapar, küresel Siyonist Haçlı emperyalizm ile dayanışma içinde hareket ederse isterse darbe ile iktidara gelsin demokrat ilan edilir. Ama bir lider 13 seçim bile kazansa İsrail'le kavgalı olursa diktatör ilan edilir. Mesele demokrasi değil.

Gazete haberlerini, gazete kupürlerini, köşe yazılarını delil, belge, ihbar kabul edip Erbakan'ın 4 Milli Görüş partisi hakkında kapatılma davası açan savcıları ayakta alkışlayan Kemalcı statüko; Sedat Peker'i tutuklama kararı veren savcıya kırmızı görmüş boğa gibi saldırıyor.

CB Erdoğan'ın Sedat Peker ile ilgili konuşması sonrası tutuklama kararı alan savcıya, "Erdoğan'dan talimat mı aldın" diyen Kemalcılar operasyon çekiyor. Cumhuriyet Başsavcısı; Cumhuriyetin başı CB Erdoğan'dan değil de İsrail'den mi emir alacak? Ya da Sabetayist oligarşiden mi?

Demokrasi tarihinin en büyük yalanı, illüzyonu; tarafsız Cumhurbaşkanı. Ne demek bu? Eğer bir Cumhurbaşkanı, Cumhurdan değil de küresel güç ve yerli versiyonu Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejiminden emir alıyorsa, tarafsızdır. Aksi olursa taraflı ve diktatördür.

Erbakan ve Erdoğan tek adam ve diktatör. Neden? Çünkü Erbakan, Dünya Siyonizm'i ve yerli temsilcisi Kemalcı vesayet rejimine savaş açmış. CB Erdoğan da İsrail'e One Munite çekmiş. Bu yüzden Erbakan ve Erdoğan tek adam! Peki, ya CHP'nin tek parti rejimi ne? Demokrasinin zirvesi!

Demokrasi: İsrail-ABD-AB-NATO işbirlikçisi partilerin seçimle işbaşına getirildiği rejim. Diktatör: İsrail-ABD-AB-NATO işbirlikçisi olmayan liderler. Özgürlük: Hiçbir müeyyide ile karşı karşıya kalmadan İslâm düşmanlığının yapılması. Hürriyet: İslam'ın irtica diye suçlanması.

*****

Erbakan ve Milli Görüş'ün bir projesi daha CB Erdoğan tarafından tamamlandı ve yarın açılışı var. Taksim Camii projesi. Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler samimi ve dürüst olsalardı Taksim Camii projesi dolayısıyla en azından CB Erdoğan'a bir teşekkür ederlerdi.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: "CB Erdoğan'ın sahiplendiği Süleyman Soylu'ya Kemalcılar ve yandaş medya niçin bu kadar soğuk/uzak?"

27 May 2021 - 18:20 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.