$ ile ekonomik terör örgütleyenlerin umudu: "Bu sefer CB Erdoğan ve AK Parti'den kurtulur muyuz?"

Küresel güç Siyonizm, elindeki tek kozu $ ile ekonomik terörü örgütleyerek sonuç almaya çalışıyor... ABD ve İngiltere’de Siyonizm iflas ediyor... Taliban görüşmek için Türkiye'ye geldi, Patron belli değil mi?

Küresel güç Siyonizm, Türkiye'yi işgal edecek bir Batılı ülke ordusu bulamıyor. Türkiye ile savaşmak için kurduğu terör örgütleri de tükendi. İçeriden siyasi, toplumsal ve sosyal operasyon çekme kabiliyetini kaybetti. 2023'ten de umutsuz.

Elindeki tek kozu ve seçeneği $ ile ekonomik terörü örgütleyerek sonuç almaya çalışıyor. Ama bunu çok denedi, hiçbir sonuç elde edemedi. Şeytan azapta…

CB Erdoğan'ın Suriye'deki PKK/YPG'ye yönelik yeni bir askeri operasyon yapılacağına dair işaret fişeğini yakmasıyla $'ın ateşinin yükselmeye başlaması tesadüf mü? Yoksa küresel sermayenin Siyonist patronları $ ile operasyonu engellemeye mi çalışıyor?

$ ne zaman yükselse, "Bu sefer CB Erdoğan ve AK Parti'den kurtulur muyuz" diye büyük bir sevinç, mutluluk ve haz duyan ve $'ın yükselişini alkışlarla, sloganlarla, coşkuyla kutlayan mankurtlaşmış bir embesil sürüsü yaşıyor Türkiye'de…

Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalcı TC rejiminin kurucu iradesi Selanikli Kemalcıların asla halkın, milletin, devletin ve toplumun yararı, menfaati, çıkarı diye bir derdi/düşüncesi olmadı bundan sonra da olmayacak. Sabetayist Dönme oligarşisi, kendisiyle ilgili sorunları, problemleri, "Halkın sorunları ve problemleri" ambalajıyla kamuoyuna sunmaya devam edecek.

$ ve € yükseliyor/rekor kırıyor diyenlere inanmayın! Çünkü bu bir tiyatrodur, tıpkı 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesi gibi! Bu bir eğitim tatbikatıdır, tıpkı Ergenekon/Balyoz gibi!

AK Parti, 3600 ek gösterge ile memur maaşlarında %25'lik bir artışı sağlayacak. Yeni vergi yasasıyla 900 bin küçük esnafa vergi muafiyeti getiriyor. Ancak gel gör ki, halkın yararına olan böyle iki muhteşem hizmet bile CHP'li belediyelerin mezarlık ibriği kadar bile medyada yer almıyor. AK Parti teşkilat ve medyası ise kokuşmuş ve çürümüş.

Aytunç Altındal, Erbakan ile ilgili bir hatırasını anlatırken, iki CIA ve iki MOSSAD yetkisinin şöyle söylediğini anlatır: "Erbakan çok tehlikeli biri. Biz bu Erbakan'dan hiç hoşnut değiliz ve endişeliyiz. Bu siyasi harekatın başında Erbakan olmasın biz bunları havada idare ederiz." Ben bir güncelleme yapıyor ve diyorum ki, AK Parti'nin başında Erdoğan olmasın, İsrail geri kalanı havada idare eder!

ABD ve İngiltere’de Siyonizm iflas ediyor!

ABD'ye karşı Çin'i süper güç yapmak isteyen Pentagon'daki küreselci Siyonist kadrolar tek tek görevlerinden istifa etmeye başladı. İstifa gerekçesi olarak, "ABD, Çin'e karşı kaybetti" diyerek Çin adına istifa ettiklerini de ilan ediyorlar.

ABD'deki kurulu Siyonist düzen başkan seçtirmek için yoğun mücadele verdiği Joe Biden, başkan olduktan 9 ay sonra niçin kendisini Beyaz Saray'a taşıyan aynı Siyonist mahfiller tarafından görevinden alınmak isteniyor? Çünkü ABD'de iki derin devletin mücadelesi var! Ulusalcı Siyonistler ile küreselci Siyonistler.

Siyonist Haçlı küresel düzeni kurgulama merkezlerinden İngiltere'de 2021'de 11 tane enerji şirketi iflas etti. Petrol, gıda ve liman krizi de aldı başını gidiyor. İngiltere uçurumdan aşağıya doğru hızla ilerleyen bir otobüsten farksız. Bu, İngiltere'nin değil, Siyonizm'in iflasıdır.

Taliban görüşmek için Türkiye'ye geldi, Patron belli değil mi?

Afganistan Taliban yönetimi ABD ve Avrupa ülkeleri ile görüşmelerini Katar'da gerçekleştiriyor. Türkiye ile görüşmek için ise Türkiye'ye geldiler. Patron belli değil mi?

Suudi Arabistan'da İngilizce yayın yapan Arap News, Rusya'nın Türkiye ile doğrudan çatışmayı göze alamadığını aksine Türkiye ile Rusya arasında bölgede çıkar birlikteliğine dayalı derin ilişkiler olduğunu yazdı. Türkiye'deki İsrailciler de Rusya'yı düşman ülke olarak göstermekte kararlılar.

*****

İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Dönme oligarşisi siyasi temsilcisi Millet İttifak'ı tam bir curcunaya, karmaşalığa mahkum olup hurdaya dönmüş. Oysa Cumhur İttifakı'nda ise uyum, işbirliği ve dayanışma var. Çünkü Cumhur İttifakı'nı Milli Görüş derin devleti yönetiyor. İsrail, siyasi akıl üstünlüğünü Milli Görüş derin devletine kaybetti!

Bir politikacı için toplumuna yalan söylemek ABD ve Avrupa ülkelerinde bile büyük bir ayıp ve suç olarak kabul görür. Yalan söylediği anlaşılan bir siyasetçinin fişi çekilir. Türkiye'de ise yalan üretim makinası gibi çalışan politikacılar son derece rahat, relaks takılıyor. Örnek: Meral Akşener, Ümit Özdağ.

*****

Küresel güç Siyonizm ve İsrail, Afganistan'daki Taliban yönetimini istikrarsızlaştırmak ve ülkede bir Sünni-Şii savaşı çıkartıp iç savaşa sürüklemek için 2 haftadır Cuma günü Şiilerin ibadet yaptığı Camilere bombalı terörist eylemler düzenliyor. Bir Sünni-Şii iç savaşı bölgede İran-Afganistan savaşını da tetikleyebilir.

*****

Saadet Partisi'nde neler oluyor? İngiliz Temel'in önümüzdeki hafta Beştepe Külliyesi'nde CB Erdoğan ile yapacağı görüşme Selanik Dönmeleri arasında kaynamalara yol açıp tansiyon yükselmesine neden oldu!

Doğu Perinçek'in Aydınlık gazetesi manşetten ABD ve yerli işbirlikçilerinin CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu harcamak istediklerini yazdı. Kılıçdaroğlu, Dersimli değil de Selanikli olsaydı ve damarlarında asil kan (Sabatayist kanı) dolaşsaydı ABD ve uzantılarıyla asla sıkıntı yaşamazdı.

*****

Türkiye'nin Suriye'deki taşeron terör örgütü PKK/YPG'ye karşı Fırat Kalkanı, Barış Pınarı, Zeytin Dalı askeri operasyonlarına karşı çıkan Siyonist/Haçlı Batı ne yapabildi? Engelleyebildi mi? Askerini cepheye sürebildi mi? Türkiye, yeni bir askeri operasyon için düğmeye bastığında da yine kedi gibi miyavlayacaklar.

ABD, BM İnsan Hakları Komisyonuna yeniden seçildi. Aklıma 1 kg patates ve soğana büyükşehirleri CHP'ye teslim eden şuursuz Müslüman kitle geldi.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Dünya Bankası'ndan sonra IMF de Türkiye'nin 2021 ekonomik büyüme rakamını revize etti!"

15 Eki 2021 - 12:04 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.