Bülent Turan’ın Ayasofya Camii Baş İmamı Mehmet Boynukalın'dan hazmetmeyenlerin safında ne işi var?

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ayasofya Camii Baş İmamı M. Boynukalın'dan rahatsız olmuş ve uyarmış. "Sürekli polemik içinde olmayın" demiş... Medya, ekonomik terör operasyonu çeken küresel Siyonist hırsızları değil, ev sahibini suçluyor!

Mehmet Boynukalın'ı, "Ayasofya'nın açılışı gibi tarihi meydan okumayı gölgede bırakacak tavır" sergilemekle kim suçluyor? Yok yok ilk aklınıza gelen klik değil. AK Partili Bülent Turan!

AK Partili Bülent Turan'ın rahatsız olduğu Ayasofya Camii Baş İmam'ı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'dan kimler hazzetmiyor? Sabetayist dönmeler, İslam düşmanları, laik azgın azınlık, Selanikli Kemalcılar, faiz lobisi ve LGBTİ sapkınlar. Bülent Turan'ın bunlarla aynı safta ne işi var?

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ayasofya Camii Baş İmamı M. Boynukalın'dan rahatsız olmuş ve uyarmış. "Sürekli polemik içinde olmayın" demiş. Bülent Turan'ın polemik dediği ne biliyor musunuz? Allah'ın Kur'an'daki ayetlerini yazmak ve savunmak. Bülent Turan bari şunu da desin “Boynukalın'a yakışan Nutuk okumasıdır!”

Ayasofya Camii Baş İmam'ı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'a karşı mahalleden saldırıldığında aslanlar gibi kükreyen AK Partililer; saldırı AK Partili Bülent Turan'dan gelince kedi gibi miyavlıyorlarsa samimi, dürüst, haktan taraf bir Mü'min olamazlar. Ancak iyi bir holigan ve amigo olurlar.

İki AK Partili yönetici Özlem Zengin ve Bülent Turan, Selanikli Sabetayist Kemalcılar ile birlikte Ayasofya Camii Baş İmam'ı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'ı hedef aldı. Özlem Zengin'e gösterilen tepkinin onda biri bile Bülent Turan'a yapılmıyor! Neden? Cinsiyet ayrımcılığı mı yapılıyor?

Ayasofya Camii Baş İmam'ı Prof Dr Mehmet Boynukalın'dan rahatsız olan AK Partiler: Özlem Zengin, Bülent Turan, Yiğit Bulut, Belma Satır. Başka yok mu?

Selanikli Sabetayist Kemalcı Sözcü manşetinde, "Ayasofya İmamı Boynukalın faizin kaldırılmasını istedi" diyor. Cahilliğin galaksiler arası yolculuk yapma hali bu olsa gerek. Faizi yasaklayanın yüce Allah olduğunu bile bilmiyorlar.

Merkez Bankası eski Başkanı Naci Ağbal, faizleri yükseltince, "Avrupa'da ve dünyada en yüksek faiz oranı ülkelerden olduk" diye feveran eden Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası; " Faiz kaldırılsın" diyen Prof Dr Mehmet Boynukalın'a da saldırıyor. Nasıl bir mahluksunuz?

Medya, ekonomik terör operasyonu çeken küresel Siyonist hırsızları değil, ev sahibini suçluyor!

Nasrettin Hoca'nın evine giren hırsız ile kadı huzurunda ki diyaloğu meşhurdur. Kadı, hırsızı değil, niye gerekli tedbirleri almadın diye Nasrettin Hoca'yı suçlar. Hoca dayanamaz, "Hırsızın hiç mi suçu yok Kadı Efendi" der. Sabetayist Yahudi medyası ve akademiyası da Türkiye'ye spekülasyon ekonomik terör operasyonu çeken küresel Siyonist hırsızları değil, ev sahibini suçluyor.

Naci Ağbal, 3 ayda her toplantıda faiz arttırımına gittiğinde manşetten, "Faiz lobisine teslim oldu iktidar" diyen Milli Gazete bugün de, "TL %10 değer kaybetti" diyerek Naci Ağbal'ın görevinde alınmasını eleştirmiş.

Küresel Siyonist titanlar, sahibi oldukları $ ile Türkiye ekonomisini bombalarken; Pelikan Örgütü'nün medyadaki merkezi ve Albayrak kardeşlerin yönettiği Sabah'ın bugünkü manşeti de çok romantik değil mi? "Dillere destan bir aşk hikâyesi!" Nasıl yandaşlık ama...

CB Erdoğan'ı İsrail, Türkiye'deki İsrail işbirlikçisi muhalefet, sermaye, medya ve akademiya bitiremedi. Ama Türkiye'deki İsrail'in Beştepe Külliyesi'ne ve yandaş medya ile AK Parti grubuna yerleştirdiği Pelikan Örgütü uzantıları bitirmek için fırsat kolluyor.

CB Başdanışmanı Yiğit Bulut'un ekranlarda, sosyal medyada ekonomi ile ilgili yorum yapması ya da twet atması $'in 10 ₺ olmasından çok daha fazla toplumsal bir huzursuzluğa ve rahatsızlığa yol açıyor.

Merkez Bankası eski Başkanı Naci Ağbal, faizleri yükseltince, "Avrupa'da ve dünyada en yüksek faiz oranı ülkelerden olduk" diye feveran eden Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası; "Faiz kaldırılsın" diyen Boynukalın'a da saldırıyor. Nasıl bir mahluksunuz?

*****

Tağuti, putperest Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar diyor ki, "Çocuklarımızın her sabah şirk, küfür, inkâr andı okumadan okullara alınmasında sakınca yok. Ama sakın ekonomime dokunma" Yani ahlak ve maneviyat yok olmuş. Her şey maddiyat odaklı. Tam bir materyalist/paganist zihniyet.

Tek adam rejiminin ilk ve en seçkin uygulamalarının hâkim olduğu 1923-1950'lili yılları ve yöneticileri ilahlaştıran Selanikli Sabetayist Kemalcı Cumhuriyet ise manşetinde 18 yılda 13 seçim yapmış AK Parti iktidarını, "Tek adam rejimi" diyerek karalama çabasında.

*****

AB üst düzey yetkilisi Josep Borrell, AB Zırvasında liderlere sunacağı Türkiye raporu konuşuluyor. Olumlu yönleri ve olumsuz yönleri neler diye? "2 asırdır dünya insanlığına tarihin en büyük katliam, zulüm, işgal, sömürge politikalarına imza atan AB'nin haddine mi, 6 asır insanlığa hak, adalet, huzur ve barışı hakim kılmış tarihin en aziz milleti hakkında rapor yazmak" diyen yok.

*****

Daha 4 gün önce Beştepe Külliyesi'ne CB Erdoğan'ın huzuruna çıkan Ali Koç, neden İstanbul Sözleşmesi lehine taraf olup iktidarı karşısına alsın! Yoksa Fenerbahçe yönetimi, iktidara değil de Ali Koç'a mı operasyon çekti?

*****

Parlamenter Sistem ile yönetilen İsrail'de 2 yıl içinde 4. Kez seçime gidiliyor. Siyasi istikrar bir türlü sağlanamıyor. 4. Seçim'de de istikrar çıkıp çıkmayacağı belli değil. Ufukta 5. Seçim var. Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine karşı çıkanlar işte böyle bir istikrarsız Türkiye arzu ediyor.

*****

15 Temmuz gecesi CHP'li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın darbe girişimi şerefine kadeh kaldırdığı görüntülerini yayınlayan gazeteci Şükrü Benli kaçırıldıktan sonra kendisine yapılan insanlık dışı işkenceleri anlattı. Özgür ve bağımsız medya diye böğürenlerden ses çıkmıyor.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “İsrail’in siyasal ve toplumsal operasyon çekme gücü yok; Dolar değil, doldurulanlar tehlikeli!"

23 Mar 2021 - 12:22 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?