CB Erdoğan'ın sahiplendiği Süleyman Soylu'ya Kemalcılar ve yandaş medya niçin bu kadar soğuk/uzak?

Sedat Peker olayı üzerinden Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcıları tanıma kılavuzu…

Önce Devlet Bahçeli, bugün de CB Erdoğan, Süleyman Soylu tartışmalarıyla ilgili son noktayı koydular ve Soylu'ya destek verdiler.

CB Erdoğan'ın sahiplendiği Süleyman Soylu'ya sözde yandaş medya niçin bu kadar soğuk/uzak? Yandaş ama kime? AK Parti'ye mi, Sabetayist Yahudi'ye mi?

Sedat Peker'in açıklamalarını sahiplenen, destekleyen, gönüllü taşıyıcılığını yapan Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko; Peker'in hedefi olan AK Parti ve bakanlarını ülkeyi mafyaya teslim etmekle suçluyor. Mafya babasının gönüllü goygoyculuğunu yapanlar ne yapıyor peki?

Dünyada bir mafya babasının suçlamaları ve demeçlerini temel kaide kabul edip halkı sokağa çağıran bir hukukçu göremezsiniz. Türkiye hariç. Prof. Dr. Ersan Şen, Sedat Peker'in iddialarını bahane edip halka sokak çağrısı yaptı. Mafya babası söylüyor, mikrofonluk hukukçuya kalıyor.

Ekranların gediklisi Ersan Şen, kanal kanal dolaşıyor. AK Parti ve CB Erdoğan düşmanlığının Türkiye'de rantını yiyor. Dünyanın hiçbir ülkesinde hukukçu etiketine sahip biri, mafya babasının iddialarına tartışılmaz gerçek muamelesi yaparak halkı sokağa davet etmez/edemez!

Hangi meslekten olursa olsun gazeteci, avukat, yazar, edebiyatçı, şair, hakim, savcı, yüksek bürokrat, şarkıcı, sporcu vs... Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların değişmez misyonu; temelini İngilizler'in attığı Batı'nın örtülü vesayeti altındaki müstemleke eski Türkiye'yi korumaktır.

Türkiye; PKK, YPG/PYD, FETÖ, DHKP-C, MLKP vs...Terör örgütleriyle mücadelede en başarılı dönemini yaşarken; organizesi suç örgütlerinin iflahı kesilmişken; Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar, Somali'de Siyonist Haçlı Batı'ya savaş açmışken dert Süleyman Soylu öyle mi?

Doğu Perinçek, geçmişte kendisine suikast düzenlemeye çalışan şahsın şu an İYİ Parti'den milletvekili olduğunu ileri sürdü. Sedat Peker'in iddialarını önemseyen, savunan Türkiye'deki İsrail Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi medya ve akademiya çevreleri Perinçek'i duymadılar bile!

Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı medya ve akademiyası kendi sorunlarını Türk halkının sorunlarıymış gibi; İsrail'in menfaatlerini de Türkiye'nin menfaatleri gibi gösterme konusunda çok becerikli. Ancak Müslüman toplumun bu tezgahı fark edip tedbir almaya hiç niyeti yok gibi.

Uyuşturucu, insan, silah kaçakçısı PKK/PYD terör örgütüne yandaş; siyasi uzantısı HDPKK'ya her bir Kemalcı evden 1 oy diyecek kadar yakın; mafya babası Sedat Peker'in avukatlığını yapacak kadar paydaş olan mel'un/mülevves muhalefet, iktidarı ülkeyi mafyaya teslim etmekle suçluyor.

SP kabuk yönetimi ile salako-palyaço YRP'nin geçmişte Erbakan'a da uyuşturucu kaçakçısı diye iftira atan Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejimi ile şimdi birlik olup Sedat Peker üzerinden Türkiye'ye operasyon çeken mihrakların yedek lastiği olmaları ne büyük ihanet…

Erbakan'ın Milli Görüş'ün projeleri diye vaat ettiği ne varsa hepsini tek tek hayata geçiren CB Erdoğan ve AK Parti ile değil de Erbakan'a 3 kez darbe yaparak 4 Milli Görüş partisini kapatan ve 5 kez siyasi yasaklayan Kemalcı statükoya yamanan SP ve YRP, batıldır, sapkındır.

Sedat Peker olayında saflar netleşti. Bir yanda Milli Görüş Derin Devleti ile Erdoğan/Bahçeli-AK Parti/MHP; karşıda ise Türkiye'deki İsrail Sabetayist Kemalcı vesayet rejimi ile CHP-İP-HDP-SP-Yahudi medya ve akademiya. 50 yıldır Milli Görüş derin devleti kazanıyor, yine kazanacak!

Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların içinde olmadığı kurum, kuruluş, parti, dernek, cemaat, vakıf, medya, sermaye, STK yok. Bunları tanımanın yolu Yalçın Küçük'ün murdar yöntemleri değil. İsrail'in yararına/zararına olanı bilirseniz ancak o zaman söylemlerinden tanırsınız.

Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcıları tanıma kılavuzu. 1- İflah olmaz bir İslam düşmanları. 2- Büyük bir kin ve nefretle Selçuklu/Osmanlı düşmanları. 3- Katı laik ve Atatürkçü olmaları. 4- Radikal Erbakan ve Milli Görüş düşmanları. 5-Milli ve yerli olan her şeye kindarlıkları.

Sedat Peker'in iddialarına destek olanların geçmişte Cumhuriyet Mitingleri, AK Parti kapatılma davası, 367 krizi, Ergenekon darbe planları, 27 Nisan E Muhtırası, Gezi Parkı ve Kobani isyanı, 17/25 Aralık yargı darbesi,15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini de desteklemiş olmaları tesadüf mü?

Turgut Özal ve ANAP'ı, sırf Erbakan'ı ve Milli Görüş'ü bitirmek için Yahudi kurdu/destekledi. Ancak aynı Yahudi sonrasında Turgut Özal/ANAP'tan kurtulmak için suikast dahil adeta canı çıktı. Neden? Çünkü Erbakan, Milli Görüş derin devleti ile kontrol ettiği ANAP'ı kullandı.

AK Parti'yi 2002'de Erbakan ve Milli Görüş'e karşı İsrail-ABD-TÜSİAD üçlüsü kurdu, destekledi. Ancak bu üçlü tam 18 yıldır CB Erdoğan ve AK Parti'den kurtulmak için adeta amuda kalktı. Neden? Çünkü Erbakan, Milli Görüş derin devleti ile Erdoğan'ı kontrol edip İsrail'e karşı kullandı!

Dünya Siyonizm'i, İngilizler'in önderliğinde 1923 TC rejimini bir Sabetayist Yahudi Oligarşisi şeklinde tasarladı. Milletimiz, TC'nin medyasından, sermayesinden, siyasetinden, anayasasından, kanunlarından, bürokrasisinden, yargısından, ordusundan dışlandı. Ucuz işgücü rolü verildi.

Erbakan,40 yıllık Milli Görüş mücadelesiyle; Sabetayist Yahudi Cemaati'nin devletten, ekonomiden, medyadan, bürokrasiden dışladığı Müslümanları devletin merkezine taşıyıp tahkim etti. Bu yüzden 19 yıldır CB Erdoğan ve AK Parti, küresel boyutları olan tüm provokasyonlara dirençli.

Şu soruyu sorup cevabını da merak ettiniz mi? Erbakan'a düşmanlık eden iç/dış tüm karanlık odaklar ile CB Erdoğan'a saldıran küresel ve ulusal tüm şeytan cephesi niçin aynı? Çünkü Erbakan'ın ilan edip gerçekleştiremediği ne kadar Milli Görüş projesi varsa Erdoğan gerçekleştiriyor.

*****

CB Erdoğan'ı bebek katili Netanyahu ile bir tutan Sabetayist Kemalcı Meral Akşener'i çılgınca alkışlayanlar; CB Erdoğan'ın Akşener'e söyledikleri karşısında kuduz gibi kudurdular. Yok, siyasi dil kirlenmişmiş…Yok, CB Erdoğan söylevi çok sertmiş... Dili sizden daha kenef kimse yok!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Milli Görüş Derin Devleti’nin sahip çıktığı Süleyman Soylu'ya kimse dokunamaz!"

26 May 2021 - 19:13 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.