Ellerinde kala kala Boğaziçili LGBTİ sapkınlar kaldı!

Selanikli Kemalcılar yıllarca ülkeyi bir Yahudi çiftliği haline getirip sömürdüler! SP kabuk yönetimi; HDP'ye gösterdiği saygıyı niçin Erbakan ve ailesinden esirgedi? Myanmar'daki darbe girişimi Batı'nın işi olmasa gerek!

Siyonizm'in İngilizler desteğinde Selanikli Sabetayist Yahudi İttihatçılara kurdurduğu 1923 TC rejimi kurucu iradesi Selanikli Kemalcılar yıllarca ülkeyi bir Yahudi çiftliği haline getirip sömürdüler. Erbakan'ın Milli Görüş mücadelesi sonrası ellerinde kala kala Boğaziçili LGBTİ sapkınlar kaldı.

Başörtülü HDP'li vekil Hüda Kaya, Kabe'ye ahlaksızlık yapan Boğaziçili Ebrehe'nin torunlarına destek çıktı. Erbakan ne diyordu? "İslam şekil dini değil, şuur dinidir!"

İçimizdeki Selanik dönmesi Sabetayist Yahudileri tanımak isteyenler için Boğaziçili Ebu Cehil neslinin Kabe'ye yaptığı rezillik adeta bir turnusol kağıdı vazifesi gördü.

Müslümanların sayıca ezici üstünlük kurduğu Türkiye'de İslam'ın kutsallarına bu kadar kolay hakaret edilebiliyorsa ya Müslümanların sayısı abartılı ya da 1923 TC rejimi bir Türk/Müslüman devleti olarak kurulmadı.

"İslam kadını ikinci sınıf varlık gördü. Biz, Atatürkçüler kadına kimlik verdik" diyen Cerbezeci Selanikli Sabetayist Kemalcılar'ın kadına bakışını psikopat Nevşin Mengü güzel anlattı: "Ben kadının g.beğini, k.alçasını, g.ğsünü görmek istiyorum!"

AGD, Kabe'ye yapılan küstahlığı protesto etmiş. İyi de aynı AGD'nin Konya Şubesi’nin Kur'an ayetini duraklara asmasına SP'li vekil CİA'hangir İslam'sız tepki gösterdiğinde AGD neden süt dökmüş kediye dönmüştü? Hani samimiyet? Bu mu dürüstlük? Nerede şuur?

Kutsalımız Kabe'ye Boğaziçili Firavun mahsulleri hakareti karşısında Müslümanlar ne hâlde? Söz konusu siyasi rant elde etme, nüfuz sahibi olma, mürit çalma olduğunda birbiriyle savaşan ilahiyat, tarikat ve cemaat dünyası nerede?

Tekrar tekrar yazdık. İsrail'in Türkiye'nin karşısına çıkaracağı bir küresel güç kalmadı. Ama eli asla boş değil. Tek güvencesi Türkiye'deki İsrail. İşte Türkiye'deki İsrail harekete geçti. Boğaziçi vandallığı bu işte.

İsrail'in işareti ile harekete geçen Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudiler... Boğaziçi son çırpınışlarınız. Ergenekon'da, Gezi Parkında, Kobani isyanında, 17/25 Aralık'ta yenemediğiniz Milli Görüş Derin Dünya Devleti için Boğaziçi’ni yutmak hiç sorun değil.

Arkasında İsrail'in, ABD Siyonist nizamın, Avrupa'nın olduğu 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini bile tek başına darbecilere karşı darbeye dönüştürmüş bir küresel güce sahip Milli Görüş Derin Dünya Devletini Boğaziçi vandallığıyla sindiremezsiniz. Sinek kadar küçüksünüz ama mide bulandırıyorsunuz hepsi bu.

Boğaziçi operasyonu Türkiye'deki İsrail Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların son hamlesi. Yine kaybedeceksiniz… Yine avucunuzu yalayacaksınız… Ancak bu sefer her şeyinizi kaybedeceksiniz. Milli derin devlet üzerinizden silindir gibi geçecek.

Irak, Suriye, Libya, Akdeniz, Katar, Karabağ, Somali, Sudan'da küresel Siyonist-Haçlı Batı ile cephede savaşan Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye'sini Boğaziçili 3-5 çapulcuyla mı teslim alacaksın zavallı İsrail?

AGD, Boğaziçili İsrail uşaklarının Kabe'ye yaptıkları kepazeliği protesto ederken; SP İl Başkanı O. Faruk Yazıcı ise, "Boğaziçi'nde protestoların gözaltılara susturulması kabul edilemez" diyerek Kâbe'ye ahlaksızlık yapanlara sahip çıktı. Bundan ala ihanet mi olur?

İngiliz Temel'in atadığı İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, Kabe'nin resmini ayaklar altına alan Boğaziçili Manukyan nesline sahip çıktı. Birileri hala SP kabuk yönetiminin ihanetinin belgesini arıyor!

İsrail'le Erdoğan uğraşsın. ABD ile Erdoğan uğraşsın. Avrupa ile Erdoğan uğraşsın. Suriye ile Erdoğan uğraşsın. PKK, YPG/PYD ile Erdoğan uğraşsın. Türkiye'deki takoz muhalefet Selanikli Sabetayist Kemalcılar ile Erdoğan uğraşsın. Boğaziçili Firavun'un torunlarıyla Erdoğan uğraşsın. İyi de sen ne işe yararsın Müslüman? Bostan korkuluğu musun sen?

Kabe'ye hakaret eden Boğaziçili LGBT Öğrenciler Kulübü ile bu eylem üzerinden tutuklanmalara karşı çıkan Boğaziçili Müslüman (Süslüman) Öğrenciler Grubu tek merkezden yönetiliyor; Türkiye'deki İsrail. İktidarı ve muhalefeti birlikte kontrol etme stratejisi.

SP KABUK YÖNETİMİ; HDP'YE GÖSTERDİĞİ SAYGIYI NİÇİN ERBAKAN VE AİLESİNDEN ESİRGEDİ?

HDP Eş Başkanı Pervin Buldan ve beraberindeki heyet Millet İttifakı içerisindeki partilerle diyaloglarını güçlendirmek için yeni bir görüşme trafiği başlattı. İlk durak ise Saadet Partisi ve Temel Karamollaoğlu oldu.

Erbakan ve ailesine düşmanlık yaparak Milli Görüş camiasında kamplaşma ve kutuplaşmaya yol açtığı için YRP'nin doğuşuna sebep olan SP kabuk yönetimi, "Kutuplaşma ve kamplaşma siyasetinden milletimiz bıktı. Bu yüzden HDP ile görüştük" dedi.

SP kabuk yönetimi; HDP'ye gösterdiği saygıyı, ilgiyi, hürmeti niçin Erbakan ve ailesinden esirgedi? HDP ile diyalog kuranlar neden Erbakan ailesiyle çatıştı?

MYANMAR'DAKİ DARBE GİRİŞİMİ BATI'NIN İŞİ OLMASA GEREK!

Myanmar'da darbe oldu. Batı ve İsrail ile iyi ilişkiler içinde olan ve aldığı destekle yıllardır Arakanlı Müslumanları katleden sivil yönetime kim, niye darbe yapsın ki?

İsrail, ABD, Batı ile sağlam temellere dayalı münasebet içinde olan ve Arakanlı Müslümanlara soykırım uygulayan Mynamar yönetimine küresel Siyonist/Haçlı Batı neden darbe yapsın ki?

Dünyada iki küresel gücün çatışması var; Türkiye ve İsrail. Siyonist/Haçlı emperyalizminin gösterdiği tepkiye bakılırsa Myanmar'daki darbe girişimi Batı'nın işi olmasa gerek. Aksi halde Mısır'daki darbeci Sisi'yi alkışlayanlar neden darbe yapan Myanmar ordusunu da desteklemesin?

ABD dahil tüm Batı darbe yapan Myanmar ordusuna düşman kesildi. İsrail, ABD ve tüm Batı aynı zamanda Türkiye düşmanı. Mesele anlaşıldı mı? Yoksa hala anlamadın mı?

*****

Selanikli dönme Sabetayist Kemalcılar'ın putu/totemi Batı'da; Hollanda, Belçika, Slovenya, Fransa, Avusturalya, Çekya, Macaristan ve Bulgaristan'da halk açlıktan, işsizlikten sokaklarda... Yağma, talan olayları yaşanıyor. Kişi başına gelir rakamlarıyla Türkiye ile Avrupa'yı kıyaslayıp ülkemizi aşağılayan Firavun'un torunlarından ses yok!

Türkiye'de bu kadar aç insan var, fakirlik yoksulluk var, işsizlik var diye duyar kasanlar; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un onlarca milyon €'ları harcayarak yaptıkları transferlerden oldukça memnun.

*****

İzmir'de sağanak yağmur var. Tüm İzmirliler, CHP'li büyükşehir belediyesinin hizmetlerinden o kadar memnunlar ki sokaklarda ya da balkonlarda hep birlikte koro hâlinde İzmir Marşı’nı söylüyorlar.

*****

CB Erdoğan, Milli Görüş'ün 1923 eski müstemleke Kemalcı TC'ye karşı verdiği mücadelede elde ettiği zaferin son halkası olan Yeni Bir Anayasa hamlesinin düğmesine bastı.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Selanikli Sabetayist Yahudilerin Türkiye ile dertleri!"

02 Şub 2021 - 10:49 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler