Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi dönmeler Suriyeli ve Afganlı mültecilere kırmızı görmüş boğa gibi saldırıyorlar!

Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Kemalcı dönmeler günümüzde de Suriyeli ve Afganlı mültecilere kırmızı görmüş boğa gibi saldırıyorlar... Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmesi Mehmet Barlas, "Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın varlığı Beyaz Türkleri mutsuz ediyor" başlıklı yazısında...

Batı'nın örtülü vesayeti altındaki müstemleke eski Kemalcı 1923 TC vesayet rejimini bir Yahudi çiftliği olarak kurmak için Siyonizm'in desteğindeki Sabetayist Yahudi dönmeler, tehcir ile 1,5 milyon Ermeni'yi, mübadele ile 2,5 milyon Rum'u Anadolu'dan kovdular.

Tehcir ve Mübadele ile milyonlarca Ermeni ve Rum'u Anadolu'dan uzaklaştırıp TC'yi Yahudi çiftliği olarak tanzim eden Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Kemalcı dönmeler günümüzde de Suriyeli ve Afganlı mültecilere kırmızı görmüş boğa gibi saldırıyorlar.

Kendileri de Selanik göçmeni olan Sabetayist Yahudi Cemaati, Suriyeli ve Afganlı mültecilere karşı yeniden nefret ve öfke ile saldırmaya başladı. Çünkü Suriyeli ve Afganlı mülteciler, demografik olarak Türkiye'deki Müslümanların sayısına büyük katkı sağlıyorlar.

1000 yıllık Selçuklu ve Osmanlı İslam medeniyetinde Müslüman Türklerin sayısı her zaman imparatorluğun sınırları içinde yaşayan diğer topluluklardan daha az olmuştur. Zaten belirli bir ırkın yüceliğine dayalı hiçbir sistem/düzen imparatorluk olamaz. Güdük, küçük, güçsüz kalmaya mahkumdur.

Son günlerde Sabetayist, ateist, laik, sol/sosyalist, Kemalist, HDPKK ve FETÖ'cü trol ordusu yine toplumsal ve sosyal bir kaos için Suriyeli ve Afganlı mülteciler meselesini kaşıyarak zehirli dilleriyle milletimizin sinir uçlarıyla yeniden oynamaya başladılar.

Suriyeli ve Afganlı mültecilerin Türkiye'ye ve milletimize ihaneti vaki değil. Ama Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Kemalcı dönmeler bu ülkede 90 yıldır ihanetin çekirdeğini oluşturuyor. Yahudi her zaman böyledir. İhanetini örtmek için farklı düşmanlar ihdas eder ve toplumu bununla aldatıp yönetir.

Millî Görüş Derin Dünya Devleti'nin yönetiminde küresel güç olan Yeniden Büyük Lider ülke Türkiye, 1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı İslam medeniyetinin varisidir. İmparatorluğun varisi olan ve çağdaş versiyonu olarak global hakimiyet mücadelesi veren Türkiye asla ırkçı, faşist, nazi arttığı 1923 TC rejiminin kafatasçı zihniyetiyle idare edilemez.

Türkiye ve milletimiz için en büyük iç tehdit, Siyonizm'in desteğindeki Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmelerdir. Küresel güçler ve İsrail'in Truva atı olarak tasarlanmış bu Sabatayist Yahudi Cemaati; dışarıdan ülkemizi bölmeye, parçalamaya, yıkmaya yönelik yapılan tüm provokasyonların gönüllü destekçisidir.

90 yıldır Türkiye'de milletimizin varlığına, dinine, inancına, tarihine, kimliğine, özüne yapılan tüm provokasyonların, sabotajların, düşmanlıkların sorumlusu Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmelerdir. Suriyeli ya da Afganlı mülteciler milletimiz için asla bir tehlike teşkil etmez. Gerçek ve hakiki düşmanı perdelemek için İsrailci illüzyoncu medya ve akademiya sanal/yapay düşman olarak Suriye ve Afganlıları hedef alıyor.

AK Parti içinde hastalıklı bir profil var; Şamil Tayyar. Tayyar Efendi; “Suriyeli ve Afganlı mültecilere ensar yaklaşımı yeterli değil” diyor. Sayıları 4 milyonu bulan ve Siyonizm'in İngilizler'e kurdurduğu Batı'nın örtülü vesayeti altındaki müstemleke eski Kemalcı Türkiye'nin kurucu iradesi Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi dönmelere de tek laf söyleyecek irade, iman, yürek, dalak var mı bu Tayyar'da?

*****

Pelikan Örgütü lideri Mehmet Barlas, Sabah'taki köşesinde, “Bölgede geçmişte tanıdığım birçok liderin öldürüldüğüne şahit oldum” diyor ve tek tek sayıyor. Yahudi Barlas, CB Erdoğan'a subliminal mesaj göndererek dolaylı olarak ölümle tehdit ediyor.

Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmesi Mehmet Barlas, "Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın varlığı Beyaz Türkleri mutsuz ediyor" başlıklı yazısında Beyaz Türkler’den (Sabetayist Yahudi Cemaati) şikâyet ediyor. Oysa kendisi de bir Beyaz Türk! "Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğu" diyen Barlas bir yandan da şunu demek istiyor. "CB Erdoğan ile mücadele etmeyi terk edin. Gücümüz yok. O'nu ne kadar kızdırırsak o kadar zarar ederiz. En iyisi O'nunla uzaklaşmak!"

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Arab News'in makalesi gündem oldu: "Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni 5 ülke tanımak üzere!"

25 Tem 2021 - 20:01 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.