Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi medyası gündemi magazine entegre etmişken, Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni bir Dünya kuruluyor!

Erbakan, kurduğu üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii sayesinde Türkiye'yi küresel güç yaptığı gerçeği, ABD ve AB medyasının bir numaralı gündemi. Ancak Türkiye'deki Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi medyası gündemi magazine entegre etmiş... Demokraside halkın hizmete, başarıya, kalkınmaya oy verip destek olduğu tam bir illüzyondur... Türkiye'deki İsrail'in İP'i Meral Akşener yalan üretme makinası...

Siyonizm'in beyin takımı CFR'nin yayın organı Foreign Policy'de Türkiye'de üretilen Kargu-2 SiHA'ların Hollywood yapımı bilim-kurgu filmlerinde gösterilen silahlardan bile daha üstün olduğu belirtildikten sonra Siyonizm'in askeri teknolojisinin Türkiye'nin teknolojisi yanında ilkel kaldığı gerçeği şu vurucu cümle ile ilan edildi: "Uçan katil robotlar gerçek oldu, şimdi ne yapacağız?"

Erbakan: "Bizim üreteceğimiz füzelerin yanında Batınınkiler kağnı arabası gibi kalacak!" Erbakan, kurduğu üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii sayesinde Türkiye'yi küresel güç yaptığı gerçeği, ABD ve AB medyasının bir numaralı gündemi. Ancak Türkiye'deki Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi medyası gündemi magazine entegre etmiş.

Türk işadamlarının Afrika'da üstlendiği proje sayısı 1500'ü geçti. Bu projelerin maddi karşılığı da 75 milyar $. 1980'de 1 milyon $ borç için Avrupa'nın köyü Lüksemburg'a başbakan gönderen eski müstemleke Kemalist Türkiye'si artık yok, bir daha da geriye dönüş olmayacak.

Erbakan'ın kurduğu küresel güç ve Lider ülke Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni bir Dünya kuruluyor.

Siyonizm, güdümünde ki ABD sinema ve televizyon/dizi dünyası hayali senaryolarla ürettiği kahramanlar üzerinden tüm dünya insanlığını türlü çeşitli tehlikelerden kurtarır böylece insanlığın belleğine ABD olmaz ise dünyada hayat olmaz subliminal mesajını yerleştirerek, küresel zulüm/sömürü hegamonyasına hayranlık duyan, itaat eden köleleştirilmiş gönüllü kitleler oluştururdu.

Küresel güç Siyonizm'in ABD yerine süper güç yapmak için 30 yıldır kontrolü altındaki sermayeye ait şirketleri ve teknolojileri transfer ettiği Çin, dünyayı kurtaracak proje diye meteor ve astroidlerden insanlığı kurtaracağını açıkladı. Neymiş bu? Tamamen bir Siyonist palavra, safsata. Amaç ne? Eskiden ABD ile dünyayı kurtaran Siyonizm, şimdi aynısını Çin ile yapmaya çalışıyor!

Oysa Millî Görüş Derin Devleti; İsrail-ABD-Avrupa-NATO'nun Türkiye'yi Irak, Suriye, Doğu Akdeniz, Ege ve Karadeniz üzerinden önce kuşatma ardından da işgal etme projelerini yaptığı hamleler ve askeri operasyonlarla çöplüğe döktü. İçerideki takoz, yıkım, köstek muhalefetin, "Ne işimiz var" diye söze başladığı isyanının altında yatan gerçek budur.

İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaati'nin inatçı/yoğun provokasyonlarına rağmen Cumhur İttifakı paydaşları tam bir uyum ve eşgüdüm içinde geleceğe emin ilerliyor. İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko temsilcisi Millet İttifakı paydaşları arasında ise tam bir kargaşa, kaos, kriz ve çatışma mevcut.

Cumhur İttifakı'nın 2023 adayı belli, CB Erdoğan. Millet İttifak'ında ise büyük bir belirsizlik, öngörüsüzlük ve çözümsüzlük mevcut. Tek aday mı, ortak aday mı, her parti kendi adayını mı çıkaracak? Her kafadan bir ses çıkıyor. Buna rağmen parayı verenin isteği düdüğü çaldığı anket firmaları, Millet İttifakı'nı şimdiden 2023'ün iktidarı ilan etti bile!

Bir kişiye 40 kere deli dersen deli olurmuş. Batı'nın Türkiye'ye operasyonel aparatlarından anket firmaları da 40 değil, 4 bin defa Cumhur İttifakı oy kaybediyor, Millet İttifakı kazanıyor diye psikolojik harp taktiğini kararlı şekilde uyguluyor. Sokaktaki vatandaş aynı yalanı binlerce kez duyunca demek ki böyle deyip inanıyor.

Zülfü Livaneli ve Selanik dönmesi Sabetayist Yahudilerden oluşan saz ekibi arkadaşlarının düzenlediği Demokrasi Konferansı'nda amaç 2023 seçimlerinde inisiyatif alarak Millet İttifak'ı paydaşlarının alacakları kararlarda baskın çıkarak CB adayını belirlemek. Elbette projenin perde gerisinde İsrail var. Ama yine hüsrana uğrayacaklar.

Muhalif Artı 1 TV kurulsun diye CHP'li belediyelerden toplanılan 40 milyon ₺ buharlaşmış. Bizzat Can Ataklı söylüyor. Para veren eski CHP'li belediye başkanları olayı doğruluyor. Paranın teslim edildiği kişi de CHP'li Erdoğan Toprak. Ama bu yolsuzluk skandalıyla ilgili dürüst, doğru, yolsuzluk düşmanı ne CHP'den ne de heykel medyasından kimse gık bile demiyor.

Artı 1 TV için CHP'li belediyelerin kurduğu havuzda toplanan 40 milyon ₺ erimiş! Nerede dürüstlük abidesi Uğur Dündar, Can Ataklı, Yılmaz Özdil, Emin Çölaşan, İrfan Değirmenci… Niye suskun Sözcü ve Cumhuriyet yazarları? Niçin sessiz Kemalcı sanat ve kültür camiası?

Yalan üretme makinası ve Türkiye'deki İsrail'in İP'i Meral Akşener, "Biz özel uçak kullanmayız. Devlete ait uçakları satacağız" dedikten sonra sadece son 1 ayda 16 kez özel uçak ile seyahat ettiği anlaşıldı. Her konuşmasında dürüstlükten, adaletten, yoksulluktan dem vuran Selanikli Akşener'in gerçek yüzü de bu…

*****

Demokraside halkın hizmete, başarıya, kalkınmaya oy verip destek olduğu tam bir illüzyondur. Öyle olsaydı PKK'nın hendek terörü ile yakıp yıkarak harabeye çevirdiği ilçeleri TOKİ ile adeta sıfırdan modern bir kent şeklinde imar eden AK Parti'nin Doğu ve Güneydoğu'da sandıklarda patlama yapması gerekiyor. Ama patlama yapan HDP! Çünkü demokraside hizmet değil, propagandası güçlü olan kazanır!

*****

Son yıllarda bölgede ve uluslararası konularda İsrail'e yanaşıp Türkiye karşıtı bir pozisyon alan BAE'nin en büyük limanı Cebel Ali'de petrol yüklü bir tanker patladı!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statükonun 72 yıldır tek parti rejimiyle yönetilen Çin'den herhangi bir şikâyeti var mı?"

08 Tem 2021 - 13:31 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.