Türkiye, Siyonist Haçlı emperyalizmin YAPAMAZSIN dediği ne varsa hepsini YAPTI!

Dünya, CB Erdoğan'ın sinyalini verdiği Suriye'ye yönelik askeri operasyona kilitlendi... Siyonist Haçlı Batı nefesini tutmuş bekliyor. Siyasi, ekonomik ve kültürel tüm mücadeleler ülkeyi kim yönetecek savaşı! İran Şii inancı ile Siyonizm'in, "Gohim" inancı arasındaki inanılmaz benzerlik!

Dünya, CB Erdoğan'ın dün sinyalini verdiği Suriye'ye yönelik askeri operasyona kilitlendi. Siyonist Haçlı Batı nefesini tutmuş bekliyor. Bu operasyon gerçekleşirse Türkiye terör örgütleri ile teröristlerin kökünü kazıyacak!

Türkiye'nin PKK, PYD/YPG ile mücadelesi salt terör örgütü ve teröristlerle mücadelesi değildir. Çünkü terör örgütleri kukla. Kuklacılar ise İsrail, ABD ve Haçlı AB. Yani Türkiye, dünya ile savaşıyor.

Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Lider ülke Türkiye'si, Siyonist Haçlı emperyalizmin YAPAMAZSIN dediği ne varsa hepsini YAPTI!

Irak'a göremezsin dediler; girdi! Suriye'de yerin yok dediler; girdi! Libya'da ne işin var dediler; girdi! Doğu Akdeniz'den sana ne dediler; girdi! Dağlık Karabağ seni ilgilendirmez dediler, girdi! Türkiye, Siyonist Haçlı Batı'ya bu kadar girmişken hala Sabatayist Dönmeler ülke batıyor şarkısını söylüyor.

Türkiye'nin Suriye'deki askerî varlığını tıpkı İsrail ve Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası gibi, "Suriye bataklığı" diye değerlendiren Fatih Erbakan'dan asla Milli Görüş olmaz. Zira, Türkiye'nin Suriye'deki varlığından İsrail, ABD, AB, NATO ve Türkiye'deki İsrail'i temsil eden Sabetayist Dönmeler de çok rahatsız.

Bakınız Almanya Şansölyesi Merkel ne diyor: "Türkiye'yi görmezden gelemezsiniz. Türkiye'nin büyük hedefleri var. Aksi halde kaybedersiniz. Bu nedenle Alman hükümeti olarak Türkiye ile yakın, yapıcı ve güven içinde birlikte çalışmak önemli!"

Ülkeyi kim yönetecek savaşı!

Türkiye'de siyasi suikastlar olabilir diye yeni bir gerginlik ya da siyasi/toplumsal kaos peşinde koşan İsrail ve Türkiye'deki İsrail'e şunu söylemekte fayda var: Mili Görüş Derin Devleti de zaten bunu istiyor ve bekliyor. Bakalım kim kimden ne koparacak? Kim kimden ne götürecek?

Cumhuriyet mitingleri...367 krizi... Ergenekon/Balyoz darbe planları... 27 Nisan E muhtırası... Gezi Parkı… Kobani isyanı... 17-25 Aralık... Hendek terörü... PKK/YPG/PYD terörü...15 Temmuz... Döviz, kur, faiz, borsa üzerinden ekonomik saldırılar... Bunlar AK Parti ile muhalefetin iktidar mücadelesi değil. Milli Görüş Derin Devleti ile İsrail ve uzantısı Sabetayist Dönme Kemalcı statüko arasındaki ülkeyi kim yönetecek savaşıdır!

Parlamenter Sistem ile yönetilen 7 Avrupa ülkesinde yönetim krizi var. Almanya, Avusturya, Hollanda, Çekya, Bulgaristan, Romanya, Norveç. Avrupa ülkeleri, Parlamenter Sistem'in yol açtığı hükümetsizlik kriziyle boğuşurken; Türkiye'deki muhalefet neden Parlamenter Sistemi savunuyor?

Herkes şunu konuşuyor: $ ne yapılırsa düşer? Aslında bu sorunun tek bir doğru cevabı var. Gerisi tamamı palavra. Nedir o doğru cevap: Türkiye, eski müstemleke Kemalcı vesayet rejimine döner ve İsrail ile yeniden metres hayatı yaşarsa, ekonomiyi IMF'ye, dış politikayı ABD, AB ve BM'ye, askeri yönetimini de NATO'ya teslim ederse $, 1 ₺ olur!

İran Şii inancı ile Siyonizm'in, "Gohim" inancı arasındaki inanılmaz benzerlik!

"Sünnilerin birer düşman olarak öldürülmeleri, mallarının ganimet olarak yağma edilmesi caizdir. Savaş dışında da zorla veya hile ile karşılıksız olarak ellerinden alınabilir. Sünnilerin mallarını çalmak gasp etmek, tahrip etmek, kendilerini öldürmek caizdir." Humeyni (Tahrir'ül Vesile,1. Cilt 353. Sayfa)

Mevcut Siyonist itikadında, Yahudi olmayanın canı, malı, ırzı, mülkü kısacası her şeyi Yahudi'ye helaldir! Şii Ayetullah Humeyni'ye göre de Şii olmayan Müslümanların malı, mülkü, namusu, canı kısacası her şeyi Şiilere helaldir!

*****

Türkiye'nin küresel bir güç olduğunu geçte olsa kavrayan BAE, ilişkileri düzene koymak için bankacılık, turizm, liman ve sağlık sektörüne milyarlarca $ yatırım yapmaya hazırlanıyor. Tarih boyunca sermaye her zaman gücün kölesi olmuştur.

*****

Irak'ta yapılan seçim sonuçları açıklandı. Şii lider Es Sadr liderliğindeki parti 73 sandalye ile 1. Parti oldu. Şii lider Sadr, Türkiye'ye yakınlığı ve İran'a muhalefeti ile biliniyor.

*****

Doğan kız çocuklarını diri diri toprağa gömen Ebu Cehil'in temsil ettiği Firavun zihniyetinin çağdaş versiyonu Siyonist Haçlı Batı, dünü “dünya kız çocukları günü” ilan etmiş. Kendi dinine, inancına, tarihine, özüne asimile edilip köleleştirilmiş devşirme Müslüman bugünü kutluyor.

*****

Sabetayist Dönmelerin hakimiyetindeki kültür ve sanat camiasında sanatçı olmanız için belirlenmiş kriterler: 1- İslam düşmanı olmak. 2- Devlet düşmanı olmak. Özellikle de asker/polis düşmanlığı yapmak.3- Milleti hakir görmek. 4- Mutlaka PKK, PYD/PYD seviciliği yapmak. 5- Cinsel sapkınlık adına her ne varsa sahiplenmek.

*****

Pislik dolu bir bahçenin en ücra köşesinde çiçek olsa, arı gider o kadar pislik içinde o çiçeğe konar. Çiçek dolu bir bahçenin ücra köşesinde pislik olsa, sinek gider o kadar çiçeğin içinde o pisliğe konar. Çünkü bu yaradılış meselesi. Şeytan gübresi Fatih Altaylı da Tamer Karadağ ile Nihal Yalçın arasında ki olayda Nihal Yalçın'a sahip çıktı!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Siyonist Sabatayist Dönme medya ve akademiyanın kendi arasında kullandığı lügat!"

12 Eki 2021 - 11:23 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?