CB Erdoğan'ın ABD ve Avrupa ile ilgili açıklaması İsrail'in tezgahını bozmaya yönelik bir girişimdir!

Küresel Siyonist medya; Suriye, Libya, Akdeniz ve Karabağ'da Türkiye'nin Batı karşıtı duruşunu istismar ederek kara propaganda ile yeni bir Haçlı ruhunu hortlatmak istiyor.! Tapınakçı şövalye ruhuna sahip CHP'li Ünal Çeviköz'ün yaptığı açıklamalar! İsrail medyası futbol kulüplerine ödenecek 300 milyon ₺ için niye 3 maymunu oynuyor? Milli Gazete ve SP kabuk yönetimi utanmış mıdır?

CB Erdoğan'ın ABD ve Avrupa ile ilişkilerde yeni bir sayfa açmaya yönelik açıklamaları işbirlikçilik değil, strateji gereğidir. Irak, Suriye, Libya, Akdeniz ve Karabağ'da Türkiye'nin Batı aleyhine attığı adımlarla ilişkilerde meydana gelen gerginliği yumuşatmaya yönelik bir olumlu adımdır.

Küresel Siyonist medya; Suriye, Libya, Akdeniz ve Karabağ'da Türkiye'nin Batı karşıtı duruşunu istismar ederek kara propaganda ile yeni bir Haçlı ruhunu hortlatmak istiyor.

CB Erdoğan, İsrail'in bu oyununa karşı ABD ve Avrupa'ya zeytin dalını uzattı. Yani bu hamle, İsrail'in tezgahını bozmaya yönelik bir girişimdir.

ABD ve Avrupa'nın Türkiye'deki temsilcisi Millet İttifakı medyasında yedek lastik olarak kullanılan Milli Gazete, CB Erdoğan'ın ABD ve Avrupa ile ilgili söylevlerini işbirlikçilik olarak takdim ediyor. Münafıklık parayla ile mi? Evet para ile. İsrail'in ekmeğini yiyen onun kılıcını sallar...

CHP'li Ünal Çeviköz'ün ABD Yahudi lobisi toplantısında yaptığı Siyonizm'e kölelik, kulluk, mandacılık beyanına tek kelime etmeyen Milli Gazete, CB Erdoğan'ın ABD ve Avrupa ile ilişkilere yönelik yeni stratejik adımını diline dolayıp zehrini kusuyor.

ABD ve Avrupa'nın Türkiye'yi Büyük İsrail için parçalamaya yönelik planlarını, CHP-İP-HDP İttifakıyla birlikte çalışarak bir Anayasal taslak haline getiren SP kabuk yönetimi ile Milli Gazete'nin, CB Erdoğan'ı, Batı işbilirlikcisi gibi gösterme gayretleri iblisliktir.

İsrail'in Türkiye'deki politik Truva atı Millet İttifakı paydaşları CHP-İP-HDP yıkım/takoz ittifakına yamanarak ortak Anayasa taslağına katkı sağlayan SP kabuk yönetimi ile Milli Gazete'nin CB Erdoğan ve AK Parti'yi Batı işbilirlikcisi diye gösterme gayretleri münafıklığın dik alası, fasıklığın zirvesidir.

TAPINAKÇI ŞÖVALYE RUHUNA SAHİP CHP'Lİ ÜNAL ÇEVİKÖZ'ÜN YAPTIĞI AÇIKLAMALAR!

Batı mandacılığının sembol ismi Ünal Çeviköz bir Selanikli Kemalcı. CHP genel başkan yardımcısı olsa bile Sabetayist Kemalcılığı temsil ediyor. Oysa CHP'yi Dersimli Kemalcılar yönetiyor.

Ünal Çeviköz'ün söylemleri, mevcut Kılıçdaroğlu yönetimini yıpratmak ve itibarsızlaştırmak misyonunu taşıyor. Sapla samanı karıştırmamak lazım.

CHP'nin millete, ülkeye, devlete karşı nasıl bir misyon ve fikirsel bir alt yapı ile kurgulandığını, hangi felsefe temelinde dizayn edildiğini anlamak isteyen CHP'li Selanikli Kemalcı Ünal Çeviköz'u takip etsin.

1923 TC rejiminin kuruluş felsefesini ve kamu kurumlarının nasıl bir paradigma ile tasarlandığını anlamak isteyen İsrail'in Türkiye'deki Tapınak Şövalyelerinden en bıçkını olan CHP'li Ünal Çeviköz'ün söylediklerine baksın. Ahmak, aptal, zekâ özürlü, holigan değilse anlar.

Türkiye'deki en cesur Mustafa Kemalcı, laik düzen adına içi dışı bir serdengeçti, Kemalist statüko adına bir şövalye ruhuna sahip CHP'li Ünal Çeviköz'ün yaptığı açıklamalar bile tek başına Kurtuluş Savaşı diye uydurulan tarihin bir kurgu ve senaryo olduğunu anlamaya kâfi.

CB Erdoğan'ın ABD ve Avrupa ile ilgili son yaptığı olumlu açıklamalar, İsrail'in Batıyı yeni bir Haçlı ruhu ile Türkiye'ye saldırtma girişimlerini bertaraf etmeye yönelik siyasi bir retoriktir o kadar. Sonuçta Erdoğan, Cumhurbaşkanı. Peki, CHP'li Ünal Çeviköz'ün söyledikleri neyin nesidir?

İSRAİL MEDYASI FUTBOL KULÜPLERİNE ÖDENECEK 300 MİLYON ₺ İÇİN NİYE 3 MAYMUNU OYNUYOR?

Türkiye Futbol Federasyonu ile süper lig yayın haklarını elinde bulunduran kuruluş ile arasında 300 milyon ₺ tutarındaki farkı CB Erdoğan'ın talimatıyla devlet üstlenmiş. Bu ödenecek tutar milletin hakkına, alın terine, emeğine, yetimin hakkına/hukukuna ihanettir. Hiç kimse lafı eğip bükmeye kalkmasın.

Türkiye'nin güçlenmesine, kalkınmasına katkı sağlayacak proje ve yatırımlara, "Parayı betona dökme" mottosuyla itibarsızlaştırmaya çalışan Türkiye'deki İsrail medyası ve akademiyası, Futbol Kulüplerine ödenecek 300 milyon ₺ için niye 3 maymunu oynuyor?

Yol, köprü, tünel, hastane, baraj, enerji, sağlık, silah sanayii yatırımları Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının dediği gibi İsraf değil ama Futbol Kulüplerine verilecek 300 milyon ₺ israfın daniskasıdır. Yazıklar olsun.

MİLLİ GAZETE VE SP KABUK YÖNETİMİ UTANMIŞ MIDIR?

CB Erdoğan, O. Kavala, E. Berberoğlu ve S. Demirtaş'a sahip çıkanları terörü desteklemekle suçladı. Sabetayist guguk kuşu Bülent Arınç'ın üzerinden silindir gibi geçti.

"Saray'a rağmen Bülent Arınç, böyle konuşmaz" diyerek, toplumsal öfkeyi CB Erdoğan'a yönlendirmek isteyen Milli Gazete ve SP kabuk yönetimi, CB Erdoğan'ın az önceki konuşmasından utanmış mıdır?

*****

İngiliz Temel'in görevden almayı başaramadığı SP İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, "Yaşanılanlar, Milli Görüş harekatının kuruluş fikirleri ile yola devam edip etmeme kavgasıdır" dedi. Şu hidayeti kararmış, feraseti pert olmuş şuursuz Sevim'e bakın hele. Hala SP kabuk yönetimini Milli Görüş sanıyor basiretsiz ahmak.

*****

Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faysal bin Ferhan Al Suud, Türkiye ile iyi ve mükemmel ilişkilere sahip olduklarını söyledi. Türkiye'nin Siyonist-Haçlı Batıya meydan okuyacak küresel bir güç olduğu anlaşılınca herkes elini öpecek.

*****

Koronavirus salgınında 2. Dalganın ülkeyi çepeçevre kuşattığı bir dönemde 5 milyon vatandaşı ilgilendiren bir Vergi Affı yasasının zamanlama ve uygulanabilirliği konusunda yaşanılacak aksaklıkları görecek AK Parti içinde tek bir Allah'ın kulu yok mu? Allah'tan bu ülkeyi Milli Görüş Derin Dünya Devleti yönetiyor. Yoksa AK Parti'nin halı içler acısı...

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Sabetayist bülbül Bülent Arınç'a duyulan toplumsal tepkiyi CB Erdoğan'ın şahsına yönlendirmeye çalışan Milli Gazete’nin hinliği!"

22 Kas 2020 - 15:53 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?