TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İ TANIMAK-YRP'LİLER; FATİH BEYİ ERDOĞAN'LA-İSTANBUL SEÇİMLERİ VE PELİKANTÜRKİYE, S-400’LERİ PSİKOLOJİK SAVAŞ UNSURU OLARAK KULLANIYOR! / YENİ ASKERİ SİSTEMLE NE DEĞİŞECEK?  TIKLAYIN

Türkiye'deki İsrail'i tanımak istiyor musunuz? YRP'liler; Fatih beyi Erdoğan'la yarıştırıyor! İstanbul seçimleri ve pelikan! İngiliz Temel'den hızlı dönüş! Erdoğan'a, "Tek adam" diyenler; "Tek kadına" hayran!

TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İ TANIMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

Türkiye'deki İsrail'i tanımak istiyor musunuz? Kim ABD Yahudi medyasının illüzyonlarına kanıp Trump'a saldırıyorsa onu mimleyin!

Siyonist sermaye medyasının Pentagon'un on binlerce askerini Ortadoğu'ya göndereceğine dair haberlerini; Başkan Trump yalanladı!

Yahudi medyasının uydurma haberleri üzerinden gazete ve ekranlarda yorum yapan Sabetayist medya/akademiya yıllardır rezil oluyor!

Siyonist medya; “Pentagon İran'la savaşacak” diyor; Trump yalanlıyor! Ama Türkiye'de Siyonistler manşetlerde; Trump'ı duyan/takan yok!

Trump'ın yalanlamasına rağmen; Türkiye medyası, küresel sermaye medyasının illüzyonlarını inatla topluma gerçekmiş gibi sunuyor!

Başkan Trump, 50 yıllık muvazaa İsrail-Batı-İran çatışmasını gerçeğe dönüştürmek isteyince İsrail'de bir telaş sormayın gitsin!

Haber sitelerinde, "ABD'den dev sevkiyat" denilen ne biliyor musunuz? Toplam 900 asker! ABD Yüz bin askerle yapamadığını 900 kişiyle mi yapacak?

İran'ın bölgedeki en şiddetli muhalifi Suudi Arabistan bile, "ABD-İran savaşını istemiyoruz" dedi! Neden? İsrail de öyle istiyor!

Venezuela darbesinde ABD ile birlikte hareket eden AB, nedense İran konusunda ABD'yi terk etti! Niçin? İran/İsrail derin müttefik!

İran'ın Körfezdeki düşmanı Suud dostu ülkelerden Kuveyt; ABD ile İran arasında müzakerelerin başladığını duyurdu! İsrail etkisi…

ABD’li Wall Street Journal, "Türkiye, müttefik değil; düşman gibi davranıyor!" Böyle bir devletim olduğu için Allah'a hamdolsun!

Siyonist Baron Rothschild'lerin karargahı İngiltere; sosyal, ekonomik ve toplumsal olarak Brexit krizinin altında kalıp çökecek!

İsrail siyasetindeki belirsizlik ve parçalanmışlığın nedeni ise; Rockefeller ile Rothschild ailesi arasındaki rekabet/kavgadır!

YRP'LİLER; FATİH BEYİ ERDOĞAN'LA YARIŞTIRIYOR!

Sokaktaki vatandaşın Erbakan'a bakışı ve Milli Görüş anlayışıyla Fatih Erbakan'ın bakışı/bilgisi arasında hiçbir fark yok!

F. Erbakan, "Türkiye yerli hava savunma sistemini üretsin" demiş! Biri bu şuursuza Erbakan'ın 2009'daki ESAM konferansını izletsin!!!

Almanya'ya Leopar tankını üreten Erbakan'ın Türkiye savunma sanayiine neler ürettiğinden belli ki Fatih Erbakan'ın da haberi yok!

Siyasi buzağı YRP'liler; Fatih beyi Erbakan'ın değil de Erdoğan'ın halefi diye reklam ediyorlar! Bu şuursuzlar mı Milli Görüş?

Siyasi çaylak YRP'liler; Fatih Erbakan'ı Başkan Erdoğan sonrasının lider adayı diye sunuyorlar! Niye Erbakan değil de Erdoğan?

Sünepe YRP'liler; Erbakan'ın başarısız olduklarına inandıkları için Fatih beyi Erdoğan'ın halefi diye takdim ediyor şuursuzlar!

Erbakan projelerine katkısı için Erdoğan'ı destekledik diye El-Aziz'e,"AKP'li" diyen YRP'liler; Fatih beyi Erdoğan'la yarıştırıyor!

İSTANBUL SEÇİMLERİ VE PELİKAN!

Herkes unuttu belki ama Erdoğan'ın söylediği 31 Mart'ta İstanbul'da sandıklarda ki organize usulsüzlüğü yapan örgüte ne oldu?

Erdoğan: "İstanbul'u hırsızlara bırakmayacağız!" Bu söylem 31 Mart'ta Ankara'da çok işe yaramıştı! Şimdi sırada İstanbul var!

Başkan Erdoğan ile Yahudi PELİKAN medyanın 23 Haziran'a yönelik söylemlerine baktığımda kaybetmek için her şeyi yaptıkları aşikâr!

Yandaş medya manşetlerden bağırıyor! "HIRSIZLAR!" Anladık, peki hırsızı yakalayıp cezalandırmakla sorumlu istihbarat, emniyet, yargı nerede?

Ekrem İmamoğlu'nun kökeniyle ilgili tartışmalar son derece iğrenç ve inanın CHP'ye bundan daha büyük bir iyilik yapılamaz!

Erdoğan'ın medya manşetleriyle vuruşa vuruşa iktidara geldiğini unutan yandaş medya şimdi E. İmamoğlu'yla manşetlerden vuruşuyor!

Yunan medyasının Ekrem İmamoğlu'na yaklaşımından rahatsız olan AKP'lilerin içlerindeki Yahudi PELİKAN'dan endişe etmelerini öneririm!

Döviz kuruyla oynayan; faiz ve enflasyonu yükselten Yahudi sermayesi medya/ propaganda gücüyle suçunu AKP'ye yıkmayı başarıyor!

İNGİLİZ TEMEL'DEN HIZLI DÖNÜŞ!

İngiliz Temel'den iki esrarengiz tavır! İlki 19 Mayıs Samsun liderler buluşmasına katılım! İkincisi S-400 olayında AKP'ye destek!

Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye projelerine tümden karşı çıkan İngiliz Temel, S-400 olayında ilk defa milli bir tavır sergiledi!

İngiliz Temel'in AKP'ye S-400 desteği verip Suriyeli mültecileri sahiplenmesi niye?" CHP'ye payanda" imajını düzeltme hamlesi mi?

İngiliz Temel: "Suriyelilerden rahatsız olanlar var. Aç mı kalsınlar? Farkımızı ortaya koyalım!" Bu kadar hızlı dönüş kaza sebebi!

Milli Gazete 1. Sayfada AKP'li Samsun BŞBB'lığına çakmış! 2. Sayfada ise CHP'li Mansur Yavaş'la söyleşi var! Anladınız değil mi?

Küresel Siyonist hegemonya Akdeniz/Kıbrıs üzerinden Türkiye'yi işgale çalışırken; Kıbrıs'ta Türkiye yanlısı yeni hükümet kuruldu!

Milli Gazete iki gündür manşetten Kıbrıs'la ilgili uyarılarda bulunurken şeytanlık peşinde! Dolaylı olarak AKP'ye teslim ol diyor!

Milli Gazete manşetinde, "İngiltere Kıbrıs'a kondu" dedi! SP'nin genel başkanlığında bir İngiliz Temel varken ayıp olmuyor mu?

Milli Gazete'nin Sabetayist hahamı; köşesinde Türkiye'deki İsrail'in düşmanca yaklaştığı Diyanet İşleri Bakanlığını hedef almış!

*****

Adliye Sarayları görkemli! Ama adalet yok! Neden? Çünkü hakkı değil; gücü/ kuvveti üstün tutan insan profilinden adalet olmaz!

Maddeci/materyalist eğitim sisteminde yetişen pragmatik insan gücünden mesleği ne olursa olsun hayır/hak/adalet/iyilik beklenemez!

Tarihte tüm beşeri hukuk sistemlerinde ki yasaların tek felsefesi; mazlumu zalimden korumak değil; suçu ve suçluyu kayırmaktır!

*****

Erdoğan'a, "diktatör" diyen Kemalistler; İP'i tam bir despotizm anlayışıyla yöneten Meral Akşener'e niye sessizler? Yahudi diye mi?

Meral Akşener, Tüzük Kurultayında Başkanlık Divanı yetkilerini üzerine alıyor! Erdoğan'a, "Tek adam" diyenler; "Tek kadına" hayran!

Mesud AKGÜL TÜRKİYE, S-400’LERİ PSİKOLOJİK SAVAŞ UNSURU OLARAK KULLANIYOR! / YENİ ASKERİ SİSTEMLE NE DEĞİŞECEK? TIKLAYIN

25 May 2019 - 21:11 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.

02

Hasan Tekin - Siyonistlerin huawei yenilgisi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Mayıs 21:11
01

Metin - Bende karşıyım erbakan hocamızla siyonizmin taşeronu reçeple kıyaslamak fatıh erbakanida bop eşbaşkanı ile kiyaslamaya

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 25 Mayıs 21:11