RUSYA'YA, PUTİN'E GÜVENİLMEZMİŞ, TÜRKİYE İLE ÇOK SORUNLARI VARMIŞ...

Selanik Dönmelerinin medya ve akademiya marifetiyle Türkiye - Rusya ilişkilerini bozmaya, zehirlemeye var güçleriyle yüklendiklerine dikkat çeken Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Rusya'ya, Putin'e güvenilmezmiş, Türkiye ile çok sorunları varmış... Ama ABD ne yapsa görmezden, anlamazdan geliyorlar. Hele İsrail'in güvenilmezliğine, kalleşliğine hiç laf etmezler. Bunların asıl derdi Türkiye'nin yönetiminden uzaklaştırılmış, iktidarı Müslümanlara kaybetmiş olmalarıdır.” dedi. Selanik Dönmelerinin Akşener’i Kılıçdaroğlu’nun önüne geçirip anamuhalefet yapma planına değindi. Okurlarımız İçin derledik…

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Selanik Dönmelerinin medya ve akademiya marifetiyle Türkiye - Rusya ilişkilerini bozmaya, zehirlemeye var güçleriyle yüklendiklerine dikkat çeken Geçkil; “Rusya'ya, Putin'e güvenilmezmiş, Türkiye ile çok sorunları varmış... Ama ABD ne yapsa görmezden, anlamazdan geliyorlar. Hele İsrail'in güvenilmezliğine, kalleşliğine hiç laf etmezler. Bunların asıl derdi Türkiye'nin yönetiminden uzaklaştırılmış, iktidarı Müslümanlara kaybetmiş olmalarıdır.” dedi. Selanik Dönmelerinin Akşener’i Kılıçdaroğlu’nun önüne geçirip anamuhalefet yapma planına değindi. Okurlarımız İçin derledik…

Selanik Dönmeleri illüzyoncu medya ve akademiya marifetiyle Türkiye - Rusya ilişkilerini bozmaya, zehirlemeye var güçleriyle yükleniyorlar. Rusya'ya, Putin'e güvenilmezmiş, Türkiye ile çok sorunları varmış... Ama ABD ne yapsa görmezden, anlamazdan geliyorlar. Hele İsrail'in güvenilmezliğine, kalleşliğine hiç laf etmezler. Bunların asıl derdi Türkiye'nin yönetiminden uzaklaştırılmış, iktidarı Müslümanlara kaybetmiş olmalarıdır.

Rusya'nın, Putin'in güvenilmezliğine Türkiye ile çıkarlarının uzlaşmazlığına binbir dereden su getirip vurgu yapan illüzyoncu medya ve akademiyaya sormalı: Türkiye ahım şahım müttefiklerine rağmen Suriye'ye, Libya'ya Rusya'nın desteğiyle girmedi mi? Keza Karabağ'ı Rusya'nın desteğiyle Batı'nın himaye ettiği Ermenistan işgalinden kurtarmadı mı? Bu gerçekler illüzyonla perdelenebilir mi?

Türkiye'nin Suriye'de izlediği stratejiyi, yürüttüğü dirayetli politikaları yerden yere vuran illüzyoncu medya ve akademiya ABD'nin zikzaklarını, kalleşliklerini sürekli perdeliyor. ABD Esat rejimini devireceğim dedi yalan çıktı. Türkiye ile birlikte eğit donat ve ÖSO programını torpilledi. Suriye ile Türkiye'yi savaştırmaya çalıştı başaramayınca Esat rejimini sahiplendi. Türkiye bu kumpasların hepsini başarıyla atlattı.

Türkiye Suriye'deki askeri harekatların hiçbirini Esat yönetimine karşı yapmadı. Sınırdan sürekli yaptıkları terör saldırıları sonucu Türkiye IŞİD ve PKK terör örgütlerinin kontrolündeki yerleri sadece ellerinden aldı. İllüzyoncu medya ve akademiya Türkiye'nin IŞİD ve PKK'dan aldığı yerleri ülkedeki 4 milyon Suriyeli mültecinin sorumlusu Esat yönetimine iade etmesini istiyor ama Suriye'nin zengin su bölgesi Golan'ı işgal ve ilhak eden İsrail'e laf yok.

İllüzyoncu medya ve akademiya Türkiye'nin Esat yönetimini tanıyıp muhatap alması için var gücüyle sürekli pres uyguluyor. Zira Türkiye Esat yönetimi ile görüşürse muhatap olacağı ilk çağrı şehitlerin kanıyla alınan Türkiye'nin bekasına tehdit oluşturan bölgelerden çekilmesi olacaktır. Asıl dert Türkiye'nin Suriye'deki varlığının İsrail için tehdit oluşturmasıdır.

Türkiye ta baştan beri Suriye'de makul, mantıklı, doğru olanı savunuyor. Ülkenin bütünlüğünü ve her kesimin adil şekilde iştirak edeceği demokratik bir yönetimin kurulmasını istiyor. Siyonist Haçlı Batı Dünyası ve Türkiye'deki illüzyoncu medya ve akademiya demokratik bir yönetim kurulursa kahir ekseriyetteki Sünni kesimin iktidar olacağını düşündüğünden küçük Nusayri azınlığa dayanan Esat yönetimini destekliyor.

Siyonist Haçlı Batı Dünyası ile Türkiye'deki illüzyoncu medya ve akademiya İran'ın Lübnan'da Irak'ta, Suriye'de, Yemen'de, körfez ülkelerinde Şiiliğe dayalı nüfuz alanı oluşturmasına timsah gözyaşlarıyla sürekli çanak tuttu. Buna karşın Türkiye'nin Irak'ta, Mısır'da, Suriye'de, Lübnan'da demokrasiyi, insan haklarını, barışı savunan yaklaşımlarını Sünnicilik ve İhvancılık yaftasıyla karalayıp itibarsızlaştırmaya çalışıyor.

Siyonist Haçlı Batı Dünyası ile Türkiye'deki illüzyoncu medya ve akademiyanın asli misyonu İslam düşmanlığıdır. Yeryüzünde hilafetin kaldırılmasından bir asır sonra dahi İslam'ı savunan, hakkı üstün tutan, Müslümanlara ve mazlum toplumlara yapılan saldırılara, zulümlere karşı göğüs gerip mücadele eden tek ülke Türkiye'dir. Bu yüzden küresel emperyalist güçlerin hedefindeki tek ülke de Türkiye'dir.

Siyonist Haçlı Batılı ülkelerin Osmanlı Devleti'ni yıkarken birlikte hareket ettikleri Selanik Dönmelerine TC'yi kurdurmalarına, hilafeti kaldırmalarına bin yıllık Türk-İslam Medeniyetini yok edip ilkel paganist zihniyetle yıkıcı devrimler gerçekleştirmelerine karşı Erbakan Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen için bir kurtuluş ve bağımsızlık mücadelesi başlattı. 50 yıllık Kemalcı vesayet müstemleke tipi Eski Türkiye yerine bir 50 yılda da bugünkü Türkiye gerçekleşti.

***

ESKİ TÜRKİYE'DEKİ GÜÇLERİNİN HASRETİYLE ÖLÜYORLAR...

Selanik Dönmeleri Meral Akşener'i Kılıçdaroğlu'nun önüne geçirip anamuhalefet lideri yapmak için canhıraş bir çaba sergiliyorlar. Ama nafile her tuttukları ellerinde kalıyor. Eski Türkiye'deki güçlerinin hasretiyle ölüyorlar...

İllüzyoncu medya ve akademiya perdelediği için kamuoyunda bilinmeyen bir husus da bugünkü CHP'nin M. Kemal'in kurduğu CHP olmadığı gerçekliği. Eski CHP'yi Kenan Evren kapattı. Selanik Dönmeleri SODEP, DSP ve başkalarını kurdular. Hiçbiri tutmadı. Deniz Baykal'ın yeniden kurduğu CHP'ye yüklenip bir ara elinden aldılar. Altan Öymen'den partisini tekrar alan Baykal'ı kaset komplosuyla devirdiler. Ama Kılıçdaroğlu'nu ne yaptılarsa deviremediler.

#

30 Eyl 2021 - 19:56 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.