Herkes şu soruyu soruyor: "Afganistan'daki patlamaların sorumlusu kim?"

Afganistan'daki patlamalar bir MOSSAD operasyonudur. İsrail gerçeği dışında söylenilenler palavra, safsata ve hezeyandır... CHP lideri Kılıçdaroğlu; "10 yılda partiyi değiştirdim!" Ekşi Sözlük denilen lağım çukurunu koruyan güç kim?

Türkiye'nin Pakistan kanalıyla yönettiği ve yönlendirdiği Taliban'a Afganistan'da istikrarlı bir yönetim ve sistem kurmasını istemeyen İsrail/MOSSAD dün ülkeyi kana buladı.

Erbakan ve Milli Görüş'ten nasipsiz kim olursa olsun ya cahil, ya ahmak ya da hain olur. Afganistan'daki patlamalarla ile ilgili ekranların konu mankenlerini dinleyince ahmaklığı, cehaleti ve ihaneti bizzat gördüm…

Herkes şu soruyu soruyor: "Afganistan'daki patlamaların sorumlusu kim?" Cevap ne? "ABD!" Oysa Erbakan cevabı çok net vermişti. "Nerede bir terör olayı varsa bilin ki orada Siyonizm vardır." Nokta.

Yöneticileri terörist olan terör devleti İsrail'in en iyi ihraç ürünü terörizmdir. Afganistan'daki patlamalar bir MOSSAD operasyonudur. İsrail gerçeği dışında söylenilenler palavra, safsata ve hezeyandır. İnanmayınız.

İsminin önünde birçok sıfat olan, bilmem ne uzmanı diye ekranlara demir atmış kişiler, Afganistan'daki patlamalardan ABD'yi sorumlu tuttular. İsrail/MOSSAD demek mayınlı arazide yürümek olduğu için herkes işin kolayına kaçıyor.

Afganistan'daki bombalı eylemlerden ABD'yi sorumlu tutan kalemi, fikri, ruhu, beyni kiralıklar... Çekilme kararı almış ABD niye böyle bir eylem yapsın? Hadi yaptı? Niye ABD askerlerini bombalasın?

Afganistan'daki patlamalardan ABD'ye, "Bölgeden çekilme"; Taliban'a, "Türkiye ile işbirliğini bitir yoksa ülkeyi teröre boğarım"; Türkiye'ye ise "Afganistan'ı sana teslim etmem" mesajını veren İsrail gerçekleştirdi.

ABD ve Avrupa'nın 70 yıldır dış politikalarını şekillendiren temel dayanak, İsrail'in güvenliği idi. Artık ABD ve Avrupa'nın İsrail'in güvenliği diye önceliği kalmadı. Bu yüzden İsrail bölgedeki nüfuz zaafiyetini terör ile örtme çabasında.

Siyonist Haçlı Batı için Taliban'ı tehlike ve tehdit unsuru yapan Türkiye ile olan dayanışmasıdır. Yoksa İsrail-ABD-Haçlı AB, Taliban'a adını şeriat koydukları öyle bir zulüm düzeni kurdururlar ki bir 100 yıl daha kimse şeriatı ağzına alamaz.

Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyası için ülkemizde ve bölgede İsrail'in tüm kirli, pis, necis faaliyetlerini perdelemenin en iyi yolu ABD'yi suçlamak. Kısacası ABD, İsrail'in günah keçisi.

Geçmişte ABD'ye, NATO'ya, AB'ye aleyhte laf söz söyleyeni, İllüzyoncu medya ve akademiya engizisyon mahkemesinde yargılayıp afaroz ederdi. Şimdi ABD düşmanlığını kendisi yapıyor. Çünkü İsrail'i gizlemenin başka yolu kalmadı.

İsrail/MOSSAD'ın terör eylemleriyle Afganistan'da elde edebileceği bir başarı ya da kazanım yok. Aksine uzun zamandır İsrail'de patlamayan bombalar bir bakmışsın ortaya çıkmış ve patır patır patlamaya başlamış!

CB Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ile birlikte katıldığı Malazgirt Zaferi kutlamalarında, "Büyük Türkiye'nin yolunu kesemezler" diyerek Siyonist Haçlı Batı'ya meydan okudu. Kesemezler elbette ama mutlaka yeniden deneyecekler!

Ekşi Sözlük denilen lağım çukurunu koruyan güç kim?

Şeytan'ın s.çtığı ne kadar gübre varsa hepsinin acil toplanma merkezi Ekşi Sözlük'te CB Erdoğan ölümle tehdit edildi. Yıllardır toplumsal birliği dinamitleyen bu Ekşi Sözlük denilen lağım çukurunu koruyan güç kim?

CB Erdoğan'ı ölümle tehdit edecek kadar zıvanadan çıkmış şeytanın gayri meşru çocuğu Ekşi Sözlük dokunulmaz mı? Türkiye muz cumhuriyeti mi? Yok mu bu fitne ve nifak bataklığını kurutacak bir yargı sistemi?

Milletin dini/milli değerlerini yıllardır bombalayan Sabatayist Dönmelerin WC'si Ekşi Sözlük'te CB Erdoğan ölümle tehdit edildi. Türkiye düşmanlığı felsefesiyle tanzim edilmiş necis platformu engelleyecek bir mekanizma yok mu?

CHP lideri Kılıçdaroğlu;"10 yılda partiyi değiştirdim!"

CHP lideri Kılıçdaroğlu diyor ki, "10 yılda partiyi değiştirdim" Ne demek bu? TC rejiminin kurucu iradesi Selanik göçmeni Sabatayist Dönme zihniyeti CHP'den tasfiye ettim diyor Dersimli Kılıçdaroğlu.

Sabatayist Dönme Kemalcı statüko, CHP'yi Dersimli Kemalcıların elinden almak için medyanın üfürmesiyle Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu'nu çatıştırmak için fitne ateşini harlamaya başladı bile.

*****

Diyarbakırlı annelerin eylemi 3. Yılına girdi. Halkçı, emekçi, sosyalist, solcu, Kemalist, devrimci, kadın hakları şampiyonları, feministler niçin Diyarbakırlı annelerin feryatlarına duyarsız, ilgisiz?

*****

Geçen hafta Türkiye'yi ziyaret eden BAE ulusal güvenlik danışmanının ikinci ziyaret ettiği ülke Katar oldu. BAE ve diğer Körfez Ülkeleri patronun İsrail-ABD değil, Türkiye olduğunu anlayınca eksenleri kaydı.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Sorularla “Kurtuluş Savaşı” gerçek mi, değil mi?"

27 Ağu 2021 - 12:04 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?