EY, TÜRKİYE’DEKİ İSRAİL MEDYA VE AKADEMİYA İLLÜZYONCULARI! ARTIK KENDİNİZE GELİN, HADSİZLİK ETMEYİN

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair tespitlerini paylaştı. Ayasofya Cami İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın’a gösterilen tepkileri ve irtica tartışmalarını değerlendiren Geçkil; illüzyoncu medya ve akademiyaya “Ey, Türkiye’deki İsrail medya ve akademiya illüzyoncuları! Artık kendinize gelin, hadsizlik etmeyin. Siz Kemal'in vasayetçi müstemleke Eski Türkiye'sinde değilsiniz; Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sinde yaşıyorsunuz. Ayağınızı denk alın!” dedi. YRP’nin etkinliklerinde Erbakan ve Kemal posterlerinin yanyana konulmasına değindi.

Ayasofya Cami İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın’a gösterilen tepkileri ve irtica tartışmalarını değerlendiren Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil; “Ey, Türkiye’deki İsrail medya ve akademiya illüzyoncuları! Artık kendinize gelin, hadsizlik etmeyin. Siz Kemal'in vasayetçi müstemleke Eski Türkiye'sinde değilsiniz; Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sinde yaşıyorsunuz. Ayağınızı denk alın!” dedi. YRP’nin etkinliklerinde Erbakan ve Kemal posterlerinin yanyana konulmasına değindi.

Ayasofya Camii İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın İslam ve Müslümanlara dair görüşlerini açıklayamayacak. Ama Kemalcı pagan takımı illüzyoncu medya ve akademiya her konuda ahkâm kesecek. Asilime edilip köleleştirilen Müslümünlar alık ağzı açık dinleyecek. Öyle mi?

Ey, Türkiye’deki İsrail medya ve akademiya illüzyoncuları! Artık kendinize gelin, hadsizlik etmeyin. Siz Kemal'in vasayetçi müstemleke Eski Türkiye'sinde değilsiniz; Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sinde yaşıyorsunuz. Ayağınızı denk alın!

Tv programlarında diyalektik yaparak sözde iki gruba ayrılıp gece yarılarına kadar dır dır, vır vır illüzyon yapan medya ve akademiya hokkabazları Kemalcı hile rejimi ve köle düzeni statükosunu yaşatmaya çalışıyorlar.

Kemalcı statüko yanlısı medya ve akademiya illüzyoncuları diyalektik yaparak Tv programlarında 2 karşıt grup olup tartışıyorlar. Amaçları 100 yıllık talihsiz tarihi kırılmayı sürdürüp 1000 yıllık Selçuklu-Osmanlı İslam Medeniyetini diriltecek Yeniden Büyük Türkiye'yi engellemek.

Hepsi Kemalcı statüko yanlısı medya ve akademiya illüzyoncuları neden Tv programlarında iki karşıt grup olup tartışıyorlar? Asimile edilmiş Müslümanları ayakta uyutup hile rejimi ve köle düzenini diyalektik yaparak devam ettirmek için!

Köleleştirilmiş kişiliksiz Müslümanlar inkârcı Kemalcılara karşı savunmak için Diyanet'i Kemal kurdu diyorlar. Ulan köftehorlar; Kemal'in kurduğu DİB böyle miydi? Kemal inkârcı devrimleri Müslümanlara kabul ettirmek için DİB'i kurdu.

Nicedir unutulan irtica gündemde yine. Kemalcılar İslam'a irtica, Müslümanlara mürteci diyecek ama Müslümanlar onlara dinsiz kâfir diyemeyecek; seküler, laik diyecek! Çünkü onlar efendi Müslümanlar köle.

Bazı ifadeler klişe gibidir. Bir asırdır Kemalcılar İslam'ı irtica, Müslümanları mürteci diye yaftalıyor. Biz öyle kastetmedik demek inandırıcı değil. Şimdi desem ki "Nerde bir Kemalcı varsa..." bunun nasıl anlaşılacağı belli. Tevil etmeye kalksam kim inanır?

***

YRP toplantılarında Erbakan ve Kemal posterlerinin yanyana konulması Fatih Beye Hz. Nuh'un oğlu diyen Saadetçileri haklı çıkarıyor. Müşrikin tekiymiş.
#

28 Mar 2021 - 21:31 - Manşet


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.