ERBAKAN DEVLETİ MÜSLÜMAN, MÜSLÜMANLARI İKTİDAR YAPTI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Erbakan’ın 40 yıllık destansı bir mücadele ile Türkiye'deki İsrail'i yönetimden uzaklaştırıp devleti Millî Görüş'e, iktidarı Müslümanlara tevdi ettiğini belirten Geçkil, “Ancak Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar bir türlü intibaha gelip şuurlanamıyor.” dedi. SP ve YRP’nin İstanbul Sözleşmesi’nin iptaline sessizliğine değindi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Biden sözlerini ve Nevruz Bayramı’nı değerlendirdi. Okurlarımız için derledik.

Erbakan’ın 40 yıllık destansı bir mücadele ile Türkiye'deki İsrail'i yönetimden uzaklaştırıp devleti Millî Görüş'e, iktidarı Müslümanlara tevdi ettiğini belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil, “Ancak Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar bir türlü intibaha gelip şuurlanamıyor.” dedi. SP ve YRP’nin İstanbul Sözleşmesi’nin iptaline karşı sessizliğine değindi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Biden sözlerini ve Nevruz Bayramı’nı değerlendirdi. Okurlarımız için derledik.

***

Her türlü kötülüğü, fesadı örgütleyen Türkiye'deki İsrail siyasetteki gücünü kaybetse de sermaye, medya ve akademiya hala kontrolünde. Ekonomi üzerinde ve kamuoyu oluşturmada çok etkili.

Erbakan 40 yıllık destansı bir mücadele ile Türkiye'deki İsrail'i yönetimden uzaklaştırıp devleti Millî Görüş'e, iktidarı Müslümanlara tevdi etti. Ancak Kemalcı vesayet rejiminin asimile ettiği Müslümanlar bir türlü intibaha gelip şuurlanamıyor.

Dış güdümlü Kemalcı vesayet rejimi Müslümanları mürteci/gerici diye suçlayıp İslam'ı her olumsuzluğun nedeni gösterdi. İslam düşmanlığı yaparak asimile olmayan Müslümanları her türlü mahrumiyete mahkûm etti. Erbakan devleti Müslüman, Müslümanları iktidar yaptı. Ancak Müslümanlarda asimilasyonun etkisi devam ediyor.

Vesayetçi TC'nin Kemalcı ideoloji ve paganist ritüellerle asimile edip köleleştirdiği Müslümanlar hak aramayı bilmiyor, verilen haklara, elde edilen kazanımlara sahip çıkmıyor.

Tağuti Kemalcı rejimin türettiği işbirlikçi cemaat ve tarikatlar küfür, şirk, inkâr sözleriyle oluşturulan "andımız" dayatmasına karşı çıkmıyorlar, İstanbul Sözleşmesinin iptaline destek vermiyorlar.

***

HANGİ DELİKTELER, NİYE SUSUYORLAR?

Saadet Partisi kabuk yönetimi ve salako palyaço sünepe YRP İstanbul Sözleşmesinin iptalinden memnun görünmüyorlar. İstismar konularını yitirdiklerine mi üzülüyorlar?

Saadet Partisi kabuk yönetimi ve salako palyaço pelte YRP İstanbul Sözleşmesi için iktidara karşı efelenip aslan kesilmişlerdi. İktidar iptal etti CHP karşı çıkıyor ve Danıştay'a dava açıyor. Hangi delikteler, niye susuyorlar?

Millî Görüş'ün hayra motor şerre fren (ma'rufu emir münkeri nehiy) şiarı ile alakası olmayan Saadet Partisi kabuk yönetimi ve çapsız salako palyaço pelte YRP tağuti Kemalcı vesayet rejimi statükosunu savunuyor.

***

Tamam, ABD Başkanı Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Putin için dedikleri yenilir yutulur değil. Peki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Biden için söyledikleri yenilir yutulur mu?

***

MÜRTET TÜRKLERLE KÜRTLERİN ORTAK DEĞERİ

Bin yıldır Türklerle Kürtlerin ortak üstün değeri yüce İslam'dır. Mürtet Türklerle Kürtlerin ortak değeri ise Mecusiliğin şiarı Nevruz Bayramıdır.

#

21 Mar 2021 - 18:46 - Milli Görüşgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler