Pelikan Örgütü meydasında CB Erdoğan ve AK Parti iktidarına yönelik hareketlenmeler var!

CB Erdoğan ve AK Parti destekçisi adına yandaş denilen Pelikan Örgütü medyasının hakikatte İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in emrindedir! CB Erdoğan, Türkiye'deki İsrail'i ne güzel tarif edip anlatmış! Azil sürecini Türkiye dostu Trump kazandı, İsrail kaybetti!

Kripto Sabetayist Yahudilerin değişmez okült prensibi adını laiklik koyarak İslam'a ve Müslümanlara saldırmalarıdır. Bu yüzden Yılmaz Özdil, Fatih Altaylı ile Süleyman ve Hadi Özışık kardeşler aynı ÖZ'den (Sabetay Sevi) geliyor.

CB Erdoğan ve AK Parti destekçisi adına yandaş denilen Pelikan Örgütü medyasının hakikatte İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in emrinde olduğunu çok yazdık. Son örnek; Hadi Özışık.

Türkiye'deki İsrail'in oyuncağı Pelikan Örgütü medyasında önce Ergün Diler, Boğaziçi vandallığına sonra Cemil Barlas, Erdoğan'a sosyal medyadan verilen desteğe sonunda da Hadi Özışık laiklik adına Ayasofya İmam Hatibine saldırdı. Esas hedefin CB Erdoğan olduğundan eminim.

Ayasofya'nın Baş İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdiği için linç kampanyasına maruz kaldı; “İslam'a ve Hz. Peygamber'e düşmanlık eden Fransa vb. devletlerden alınan kanunlar bizim dinimizle ve örfümüzle çelişmektedir. İslam'ı bir bütün olarak anlayıp ona göre yaşamayı istersek Rabbimiz bize her yönüyle İslami bir hayat nasip edecektir bugün veya yarın. Hayırlı Cumalar”

Kâbe'nin resmine yapılan hakaret ile Mesut Özil'in İslam ile ilgili paylaşmalarına kırmızı görmüş boğa gibi kuduran şeytan gübresi Fatih Altaylı ile laiklik adına Ayasofya İmam Hatibine zehirli dilini uzatan Firavun artığı Hadi Özışık rakip gibi görünseler de hakikatte Türkiye'deki İsrail'e hizmet ederler.

Laiklik adına Ayasofya İmam Hatibini hedef alan İnternet Haber Medya Grup Başkanı Hadi Özışık ve kardeşi Süleyman Özışık vb. İktidarı kontrol etmek, gerektiğinde arkadan vurmak için Türkiye'deki İsrail Sabetayist Oligarşi adına AK Partili görünen takiyecilerdir.

Pelikan Örgütü meydasında CB Erdoğan ve AK Parti iktidarına yönelik hareketlenmeler var. Ergün Diler, Cemil Barlas, Fuat Uğur ve Hadi Özışık. İsrail düğmeye bastı. Hedefte CB Erdoğan var.

AK Partililer; Ergün Diler, Cemil Barlas, Fuat Uğur ve Hadi Özışık'ın yaptıklarına şaşırıyorlar. Neden? Çünkü kendilerinden biliyorlar. Oysa Pelikan Örgütü medyasının İsrail'in FETÖ'den sonraki yeni teşkilatı olduğunu yıllardır yazıyoruz.

İsrail ve Türkiye'deki İsrail'in yeni siyasi mühendislik projesinin iki ana hedefi var. CB Erdoğan’sız bir AK Parti ile Devlet Bahçeli'siz bir MHP. Bu konuda Devlet Bahçeli, CB Erdoğan'dan çok daha rahat. Çünkü AK Parti üst yönetimi ve Beştepe Külliyesi bürokrasisi metastas yapmış habis ur dolu.

Esas tehlikeli konu; topluma yanlışların, batılın, Tağut'un takiye ve medyanın propaganda gücüyle hak/hakikat olarak yutturulması. Tersinden de aynı şekilde Hakk’ın ve hakikatin de yine takiye ve medyanın propaganda gücüyle topluma yanlış/batıl olarak aşılanması. Sıkıntı burada…

"1921 ve 1924 Anayasasında laiklik yok. Devletin dini İslam'dır ibaresi var. Yeni Anayasa da kurucu ilkelerine geri dönsün" dediği için Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların linç kampanyasına uğrayan Ayasofya İmam Hatibi Prof. Mehmet Boynukalın’a sahip çıkmayan samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler, CHP'nin gençlik kollarıdır.

CB ERDOĞAN, TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İ NE GÜZEL TARİF EDİP ANLATMIŞ!

Erbakan; "Türkiye'nin füzesi karşısında Batı'nınkiler kağnı arabası gibi kalacak." İngiliz Temel; "Türkiye uzaya çıkamaz!" Bu iki zıt yaklaşım, bakış açısı, inanç aynı olamaz. Her şeyden önce anotomileri, kimyaları farklı.

Bakın CB Erdoğan, Türkiye'deki İsrail'i Oluşturan Selanikli Sabetayist Yahudileri ne güzel anlatmış;

“Milli Uzay Programımızı paylaştık. Türkiye'nin böylesine iddialı hedefler ortaya koyması, kalbinde azıcık ülke sevgisi olanları heyecanlandırdı. Ancak bir kesim var ki, her olumlu gelişme onların üzerine kâbus gibi çöküyor. Dünyada kendi ülkesinin felaketini dileyecek, her felaketten haz duyacak kadar insanına yabancılaşmış başka bir kesim var mı bilmiyorum. Bu kesimi mazur görmek istiyoruz ancak bu hüsnü niyeti bile hak etmiyorlar.

Selanikli dönmelerin oluşturduğu Türkiye'deki İsrail Sabetayist oligarşiyi de CB Erdoğan güzel tarif etmiş;

“Bölünmüş yol yaparsınız 'Buraya uçak mı inecek', uzay programı açıklarsınız 'Başka işiniz mi kalmadı' derler. Yarın öbür gün uzaya kendi bilim insanımızı gönderdiğimizde 'Dünyaya mı sığmadınız' diyeceklerini duyar gibiyim. Her ilimizde üniversite kurduğumuzda bunların nasıl feveran ettiğini unutmadık. Bunların asıl sıkıntısı siyasetten iş dünyasına medyadan akademiye uzanan toplumu yönetebildikleri gizli iktidarlarının yıkılıyor olması. Kimsenin lafında, peynirinde, gemisinde gözümü yok. Yürütülen işlere takoz olmaya izin vermeyiz.”

AZİL SÜRECİNİ TÜRKİYE DOSTU TRUMP KAZANDI, İSRAİL KAYBETTİ!

Siyonizm 2 asırdır karargahı yaptığı ABD'nde bile artık tek otorite değil. Trump'ın azil soruşturması reddedildi. Yani Trump belası (İsrail için) eskisinden daha güçlü ve bilenmiş olarak devam ediyor.

Eski ABD Başkanı Trump, azil sürecinde aklandıktan sonra, "Amerika'yı yeniden büyük hale getirecek hareketimiz daha yeni başlıyor" diyerek Çin'i süper güç yapmak isteyen Siyonizm'e meydan okudu. Şeytan azapta gerek.

Türkiye dostlarına kazandıran, düşmanlarına kaybettiren bileği bükülemeyen bir küresel dünya gücü. Başkanlığı döneminde Türkiye ile iyi ilişkiler içinde olan Trump'ı yemek isteyen Siyonizm, azil soruşturmasında kaybetti. Yani Türkiye dostu Trump kazandı, İsrail kaybetti.

Türkiye kendisine sığınan ülke ve yönetimleri, küresel güç Siyonist-Haçlı Batı'nın zulmünden koruyan küresel bir güç. Katar, Somali, Azerbaycan, Venezuela, Libya, KKTC ve Eski ABD Başkanı Trump, Siyonizm'e yem olmadılar.

*****

PKK terör örgütü 13 sivili katletti. "Katil devlet, katil polis" diye slogan atan i.nelerle, PKK/YPG'ye destek bildirisi yayınlayan İsrail'in gladyatörleri sözde akademisyenler nerede?

*****

Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların yönettiği eski CHP artık yok. Dersimli Kemalcıların yönettiği yeni CHP var. Yeni CHP'nin milli ve yerli söylemlerini itibarsızlaştırmak için eski CHP ile kıyaslayanlar ya cahil ya da eski CHP'liler adına çalışan Kriptolardır.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “TSK terör örgütlerinin üzerine kâbus gibi çökerken, sahipleri İsrail, ABD, Avrupa ne yapabiliyor?"

14 Şub 2021 - 12:48 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?
Tüm anketler