Yaşananlar iktidar olma kavgası değil; Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Devleti ile İsrail güdümlü Selanikli dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko arasında süren hakimiyet savaşıdır!

Erbakan, 1960'dan sonra TSK içinde kurduğu Milli Derin Devlet ile küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki versiyonu Sabetayist Kemalcı statükoya karşı gerçek Kurtuluş Savaşı'nı başlattı... İsrail ve Türkiye'deki İsrail yapılanması deşifre edilip kökü kurutulmadıkça siyasi suikastleri engellemek mümkün değil... Temel Karamollaoğlu; "Biz Milli Görüşçüyüz" diyemedi... Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko niçin yargıya saldırıyor?

Şeytan'ı bilmek, tanımak, tanıtmak, anlatmak kurtuluş için yetmez. Hakk’ı da bilecek, tanıyacak, tanıtacak ve anlatacaksınız. TV ekranları ile sosyal medyada milli ve yerli takılan birçok sözüm ona stratejist, emekli asker, akademisyen yalnızca şeytanı anlatıyor. Hakk’ı bilen yok!

Türkiye'deki iktidar mücadelesi sokaktaki adamın dediği gibi, hükümet ile muhalefet arasında süren iktidar olma kavgası değil. Erbakan'ın kurduğu Milli Görüş Derin Devleti ile İsrail güdümlü Selanikli dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko arasında süren hakimiyet savaşıdır.

CB Erdoğan/AK Parti olmazsa Türkiye batar diye düşünenler ile; CB Erdoğan/AK Parti'den kurtulursak Batı'nın örtülü vesayeti altındaki eski müstemleke Kemalist vesayet rejimini yeniden kurarız diyenler devlet nedir bilmeyen kesimdir! Devleti, Milli Görüş Derin Devleti yönetiyor!

Erbakan: Siyonizm bir timsaha benzer. "Siyonizm bir timsah gibi. Üst çenesi kapitalizm, Amerika'dır. Alt çenesi komünizm, SSCB'dir!" Irak ve Afganistan işgalinde önce timsahın alt çenesi SSCB mağlup oldu, yıkıldı; sonra üst çene ABD mağlup oldu, çöküyor. İki kutbu da kim yıktı?

Erbakan, MSP seminerinde, "Biz, ABD ve SSCB'yi karton gibi yırtacağız" dediğinde sene 1979'du. Sovyetlerin Afganistan'ı işgaline karşı Afganlı Mücahitleri örgütleri organize edip Pakistan üzerinden destekleyen Erbakan'dı. Bu yüzden Afganlı Mücahitleri liderleri Hikmetyar ve Rabbani defalarca Erbakan'ın programlarına gelip katıldılar. Afganlı Mücahitler daha sonra El Kaide ismini aldı ve işgalci emperyalizme karşı mücadeleyi sürdürdü. Siyonizm'in 1945 Yalta Konferansında kurduğu NATO ve Varşova Paktı liderliğindeki iki kutuplu dünya düzenini Erbakan yıktı.

Küresel güç Siyonizm, 1945 Yalta Konferansı ile BM liderliğinde üst çene Amerika, alt çene SSCB olan bir timsah düzeni kurdu. İki çene avı parçalayıp gövde Siyonizm'i beslemek içindi. Ancak Irak ve Afganistan işgallerinde önce alt sonra üste çene mağlup olup kırıldı. Nasıl oldu?

Erbakan, salt bir parti başkanı olan siyasetçi değildi. Türkiye'yi kurduğu Milli Görüş derin devleti ile yönetti. Milli Görüş Derin Devleti’ni İslam dünyası ve Batılı ülkelerin başkentlerinde de örgütledi. Milli Görüş Derin Dünya Devleti’nin önemli başkentlerde paydaşları/işbirlikçileri var.

Bu yüzden Türkiye; Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Dağlık Karabağ, Katar, Somali, Venezuela'da küresel Siyonist Haçlı Batı'ya karşı askeriyle cephe savaşı verirken; dünya sadece şaşkın gözlerle olup biteni izliyor. Zaten Türkiye'yi küresel güç yapan üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii kurucusu da Erbakan.

Erbakan, 1950'de TSK'ya kurmay subay yetiştiren Harp Akademisinde derslere giren tek sivildi. 1960 darbesi sonrası TSK'daki general kadrolarında yaşanan büyük tasfiye sonrası oluşan boşluktan yaralanan Erbakan, derslerine girdiği subaylar önderliğinde milli derin devleti kurdu!

Erbakan, 1960'dan sonra TSK içinde kurduğu Milli Derin Devlet ile küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki versiyonu Sabetayist Kemalcı statükoya karşı gerçek Kurtuluş Savaşı'nı başlattı.

Küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail Sabatayist Oligarşi bu yüzden Erbakan'a karşı 1971, 1980, 28 Şubat darbelerini yaptı. 4 Milli Görüş partisini kapattı. 5 kez siyasi yasak koydu. Ama Erbakan'ı ve Milli Görüşü tasfiye edemedi. 19 yıldır ülkeyi Erbakan'ın öğrencileri AK Parti kadroları yönetiyor. Bu tesadüf olabilir mi? Erbakan, Milli Görüş Derin Devleti’ni devlete hâkim kılıp Müslümanları iktidara taşıdı.

Küresel güç Siyonizm ve Türkiye'deki İsrail Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko, Erbakan'a karşı 3 kez darbe yaparak 4 Milli Görüş partisini kapattı ve 5 kez siyasi yasak koydu. Ama Erbakan'dan kurtulamadı. Neden? Çünkü Erbakan, Milli Derin Devlet ile ülkeyi yönetiyordu.

ANAP ve AK Parti'yi Erbakan milli derin devlet ile ele geçirip kontrol altına aldı. Özal ve Erdoğan iktidarlarında Türkiye'ye çağ atlatacak tüm kalkınma hamleleri ile sanayii projeleri Erbakan'a aitti. Erbakan, projelerini ANAP ve AK Parti iktidarında gerçekleştirdi.

1980 ANAP iktidarı ile 28 Şubat sonrası AK Parti projesi İsrail ve Türkiye'deki İsrail Selanikli Sabetayist statüko tarafından Erbakan'ın kökünü kazımak için planlanmıştı. Ancak her iki projeyi de Erbakan ele geçirip kontrolü altına aldı. Ve Türkiye'nin küresel güç olma serüveni böyle başladı. Erbakan; Özal ve Erdoğan ile Milli Görüş politikaları ile kalkınma projelerini hayata geçirdi. Bu gerçeği fark eden İsrail ve Türkiye'deki İsrail Selanikli Sabetayist Kemalcı statüko Özal/ ANAP ve Erdoğan/AK Parti iktidarlarına dehşet bir düşmanlık yaptı. ANAP ve Özal'ı tasfiye ettiler. Ancak Erdoğan/AK Partiyi elimine edemediler.

İsrail ve Türkiye'deki İsrail yapılanması deşifre edilip kökü kurutulmadıkça siyasi suikastleri engellemek mümkün değil!

Deniz Poyraz'ın ailesi, terör örgütü PKK adına faaliyet yürüten Mezopotamya Haber Ajansı’na verdiği röportajda devleti hedef göstererek PKK propagandası yaptı. "PKK'nın hakkını ödeyemeyiz!" Deniz Poyraz'ın babası: “PKK'nın hakkını ödeyemeyiz "Biz ne kadar bedel ödesek dağda tankların tüfeklerin karşısında olan aslanların (PKK'lı teröristler) hakkını ödeyemeyiz" diyen Deniz Poyraz'ın babası Abdülilah Poyraz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tüm Kürtleri öldürmek istediğini iddia ederek skandal açıklamalarda bulundu.

Baba Abdulilah Poyraz'ın, "Dağda tankların, tüfeklerin karşısındaki aslanların (PKK'lı teröristler) hakkını ödeyemeyiz" açıklamasına bakılırsa Deniz Poyraz'ın ölümüne gösterilen tepkinin asıl sebebi PKK'lı olması imiş. Yani Deniz Poyraz ve ailesi HDPKK'lı olmasa kimin umurunda!

Deniz Poyraz'ın cenazesinde, "Katil devlet" diye özgürce slogan atan küresel istihbarat örgütlerinin devşirdiği onun bunun çocukları bilsin ki, düşmanı oldukları devlet olmasa; Irak'a, Suriye'ye, Yemen'e, Libya'ya, Afganistan'a yapılan zulüm ve katliamın 10 misli Türkiye'ye yapılacak.

"Katil devlet" diyen küresel istihbarat örgütleri ile İsrailci medya ve akademiyanın illüzyonlarına ücret karşılığı kiralanmış kiralık dairelerin derdi şimdi anlaşıldı! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Son 6 yılda 18 bin 196 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Şu ilkel, gerici, yobaz, ötekileştirici, ayrımcı, faşist, sakil kafa ve anlayışa bakınız. AK Parti veya MHP'yi savunursan trol; CHP-İP-HDP-SP'ni savunursan cesur demokrat oluyorsun! İktidarı savunan yazar isen yandaş; CHP-İP-HDP-SP'ni destekliyorsan cesur ve özgür yazar oluyorsun!

Diyarbakır Hani ilçe teşkilat binasına yapılan saldırı ile İzmir HDP il teşkilatına yapılan baskın, bir İsrail/MOSSAD yapımı. Taşeronlar farklı olabilir. İsrail ve Türkiye'deki İsrail yapılanması deşifre edilip kökü kurutulmadıkça siyasi suikastleri engellemek mümkün değil.

Temel Karamollaoğlu; "Biz Milli Görüşçüyüz" diyemedi!

Selanikli Sabetayist CHP'li Özgür Özel, başörtülü tercümana, "Vampir" dedi. Bu topraklara, millete, milletin inancına, tarihine, kimliğine aidiyet duygusu olan bir kişi bu mülevvesliği yapabilir mi? Hayır. Peki, kim bunlar? İzmirli Kabalist haham Sabetay Sevi'nin müritleri...

Saadet Partisi, NATO zirvesinde ABD Başkanı Joe Biden ile görüşmesinde yanına başörtülü tercüman alan CB Erdoğan'ın temsil ettiği Cumhur İttifakı'na değil; başörtülü görevliye, "Vampir" diyen şeytan gübresi CHP'li Özgür Özel'in temsilcisi olduğu Millet İttifakına payanda olmuş!

İslamcılık kavramını Türkiye'de üreten İsrail'dir. Erbakan'ın Milli Görüş davasını itibarsızlaştırmaya yönelik bir Yahudi hamlesidir. Halk TV gediklisi Temel Karamollaoğlu, "İslamcı mısınız" sorusuna hayır diye yanıt verdi. Ancak, "Biz Milli Görüşçüyüz. Ne İslamcısı" diyemedi.

T. Karamollaoğlu, "Biz, Babacan ile Davutoğlu'nun AK Parti'den %20-30 oy koparacağını düşündük ama öyle olmadı" dedi. İsrail'in Türkiye'yi 90'lardaki koalisyon dönemlerinde olduğu gibi siyasi istikrarsızlık bataklığına sürükleme projesine Temel ne kadar da umut bağlamış yazık.

Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko niçin yargıya saldırıyor?

Özgürlük, hürriyet, özgür medya, fikir ve düşünce hürriyeti diye ortalıkta demokrasi, insan hakları, özgürlük şampiyonu diye dolaşan Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı statükonun gerçek yüzünü bakın Gürsel Tekin nasıl itiraf ediyor. CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, İzmir'de düzenlediği basın toplantısında "Şimdi de Kılıçdaroğlu için yazıyorlar. Kılıçdaroğlu cam gibidir. 8-9 Haziran'da ilk işimiz bu kirli gazetelerin tamamına el koymak olacaktır"

Milli Görüş Derin Devleti devlet yönetimine hakim olunca yargı gerçek bağımsızlığına kavuştu. Yıllarca yargıyı Kemalizm'in/CHP'nin arka bahçesi olarak kullanan Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı statüko bu yüzden yargıya, "Sarayın yargısı, Reis'in hukuku" diye saldırıyor.

"Sarayın yargısı, Reisin hukuku, yargı siyasetin kontrolünde, yargı Beştepe'ye bağımlı' diyerek algı operasyonları ile yargıyı hedef alarak yıpratmak için türlü çeşitli illüzyonlar yapan Selanik dönmesi Sabetayist Yahudi Kemalcı vesayet rejiminin isteği yargı aşağıdaki gibidir.

Bu ülkede, iki dönem Anayasa Mahkemesi Başkanlığı yapan Yekta Güngör Özden, mesleğinin ilk yıllarında, "CHP'nin avukatı" değil miydi?

1970'll yıllarda, CHP’nin yayın organı" gibi yayınlar yapan Barış gazetesinin "2. sayfasında yazılar yazmıyor muydu?

Dahası; "2 dönem Anayasa Mahkemesi Başkanlığı yaptım... 28 yıl boyunca CHP'ye hizmet ettim" itirafında bulunan da, işte bu Yekta Güngör Özden'den başkası değildir!

Devam edelim saymaya...

Erzincan eski Başsavcısı İlhan Cihaner ve Yargıtay eski tetkik hakimi ve YARSAV Başkanı Emine Ülker Tarhan, son seçimlerde görevlerinden ayrılarak, CHP'den aday oldular ve milletvekili seçildiler. Tarhan, CHP'de grup başkanvekilliği görevine kadar yükseldi.

Eski HSYK Başkanvekili Kadir Özbek, 22 Haziran seçimlerinde CHP'den adaylık için Yargıtay üyeliğinden istifa etmiş ancak listelere girememişti.

KADİR ÖZBEK: Yıllarca HSYK Başkan Vekilliği koltuğunda oturan ve Türkiye genelinde hakim ve savcılar arasında solcu kadrolaşmayı sağlayan isim olarak bilinen Kadir Özbek Yargıtay'dan istifa edip CHP'ye katılmıştı.

İLHAN CİHANER: Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı olduğu dönemde, Erzincan Ergenekon Terör Örgütü'nün üyesi olduğu gerekçesiyle tutuklandı. Yargıtay 11. Ceza Dairesi, Erzincan davasına ilişkin dava dosyası Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nden gelmeden fotokopi üzerinden, İlhan Cihaner dahil tutuklu 10 sanığın tahliyesine karar verdi. Tahliyesinin ardından CHP'ye katıldı ve milletvekili oldu.

EMİNE ÜLKER TARHAN: Yargıtay Tetkik Hakimi ve YARSAV Başkanlığı yaptı. Erzurum Oltu Orman İşletmeleri'nde avukatlık yaptığı sırada CHP'li Seyfi Oktay'ın Adalet Bakanı ve HSYK Başkanı olduğu dönemde 13 Temmuz 1994 tarihinde hakimlik mesleğine geçişi onaylandı. Bağımsız ve tarafsız olduğunu iddia eden Tarhan ilk fırsatta CHP milletvekili olabilmek için aday adayı oldu ve CHP'den seçildi.

ALİ ÖZGÜNDÜZ: İspir, Aşkale, Ilgın, Körfez, Küçükçekmece, Kayseri ve Eyüp Cumhuriyet Savcılığı görevlerinde bulundu. CHP'den milletvekili seçildi.

ERCAN CENGİZ: Cumhuriyet Savcılığı ve Cumhuriyet Başsavcılığı yaptı. Son olarak Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı görevinde bulundu. Şu an CHP'de milletvekili.

Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcıların her şeyleri yalan, illüzyon, demogoji, hokus pokus. Yargı CHP'nin arka bahçesiydi. TSK, bürokrasi, siyaset, sermaye, medya gibi yargıda 1923 müstemleke Kemalcı rejimi Müslümana topluma karşı kollama misyonuyla dizayn edildi.

"Milletin iktidar yapmadığı" ama "yargıda hep iktidar" olan CHP'den başkası değildir... Yargıyı "arka bahçe" olarak kullanan CHP'dir!..

Yargıçları "CHP'nin yargıcı" olarak kullanan CHP'dir!.. Mahkemelere "hülle" ile yargıç atayan CHP'dir.

Geçmişte; Nevzat Tandoğan örneğinde olduğu gibi; "CHP İl Başkanlığı" yapan adamlara, aynı zamanda "Valilik" ve "Belediye Başkanlığı" yaptıran CHP, daha sonra da mahkemeleri "CHP Şubesi" gibi kullanmaktan kaçınmamıştır!..

Kadrolaşma mimarı olarak kamuoyunun belleğinde yer eden SHP'li Adalet Bakanı Mehmet Moğultay'ın, 22 Ağustos 1995 tarihinde İstanbul İl Kongresi'nde sarfettiği sözlere bakmak yeterlidir.

*****

Dünya Sağlık Örgütü’nün bile defalarca takdir ettiği ve pandemi ile mücadelede tüm dünyada sosyal devlet anlayışının en güzel örneklerini sergileyen tek devlet Türkiye'nin sağlıktaki muhteşem başarısının üstünü algı operasyonları ile örtmeye çalışan Selanikli Kemalcıları iyi tanıyın!

*****

İsrail'in İP'ini sağlama kazığa bağladığı İYİ Parti seçime girsin diye 15 CHP'li kiralık vekil için ödenen bir para var mı? Bunlar Allah rızası için mi İP'e kiralandılar?

*****

Sedat Peker'in yayınlayacağını söylediği video 1 haftadır henüz yok. Son yayınlanacak videonun konusu Serhat ve Berat Albayrak ile Demirören'e verilen 750 milyon $ Kredi idi. Yani Sedat Peker, Türkiye'deki İsrail Pelikan Örgütü ile ilgili videoyu yayınlayacakken aniden caydı!

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: HDP İzmir il binasına yapılan saldırıyı organize eden MOSSAD ve Türkiye'deki İsrail'dir/İki sebebi var!"

19 Haz 2021 - 13:46 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.