Yahudi için tek bir irtica var; Siyonizm’e köleliği reddeden ve Cihad şuuru olan Müslüman!

İrticadan asıl kastedilen Milli Görüş Derin Dünya Devleti'nin ülkeye hâkim olduğu gerçeğinin Yahudice ifade edilmesidir... AK Partili bazı siyasetçilerin Boynukalın'dan sıkıntısı ne? Yahudi, medya ve akademiya gücüyle toplumları nasıl tanzim ediyor?

Harp okullarına girişte irtica şartı kaldırılmış bu yüzden tarikat ve cemaatler TSK'ya sızacakmış. FETÖ, TSK'yı işgal ederken irtica şartı vardı da ne oldu? Niye uygulanmadı? Çünkü Türkiye'deki İsrail, FETÖ adı altında TSK'ya sızdı. İsrail'e hizmet eden irtica sayılmaz.

TSK'ya girişlerde irtica nasıl uygulandı? Müslüman Anadolu’nun evlatları irtica ile yaftalanarak TSK'ya alınmadı. Nerede bir Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcı varsa TSK onların çocuklarıyla dolduruldu…

Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaati için tek bir irtica vardı; O da Erbakan ve Milli Görüş. İleri sürülen tarikat ve cemaatler ile müstemleke Kemalist statükonun hiçbir sorunu olmadı. Darbe dönemlerinde bile kimse tarikat ve cemaatlere dokunmadı.

Türkiye'deki İsrail'in irticadan kastı yalnızca Erbakan ve Milli Görüş'tü. İrtica diyerek 3 defa Erbakan'a darbe yapıldı, 4 Milli Görüş partisi kapatıldı, 5 kez siyasi yasak kondu, 5 kez bölündü. İrtica denilerek hiçbir tarikat ve cemaate baskı yapılmadı. Hepsi gettolaştı, holdingleşti, şirketleşti.

Türkiye'deki Selanikli Sabetayist Kemalcı medya ve akademiyanın irtica ilan edip TSK'ya sızacak diye hedef gösterdiği tarikat ve cemaatler ile arasında hiçbir zaman sorunu olmadı. İrticadan asıl kastedilen Milli Görüş Derin Dünya Devleti'nin ülkeye hâkim olduğu gerçeğinin Yahudice ifade edilmesidir.

Yahudi için tek bir irtica var; Siyonizme köleliği reddeden ve Cihad şuuru olan Müslüman. Yani Erbakan ve Milli Görüş. İlahiyat, tarikat ve cemaatler ise gerçek irtica değil. Çünkü hem namaz kılan Yahudi köleleri hem de şuur yok yalnızca şekil var.

Erbakan'ın üstün teknolojiye dayalı savunma sanayii ile küresel güç yaptığı Türkiye'ye Siyonizm güdümlü eski müstemleke Kemalist vesayet rejiminin imza attığı uluslararası sözleşmeler dar geliyor artık. Bu yüzden hepsi teker teker tarihin çöplüğüne atılacak.

Siyonist/Haçlı ırkçı emperyalizmin Türkiye ile savaşacak ordusu olsa TSK'nın Irak, Suriye, Libya, Doğu Akdeniz, Karabağ, Somali'deki varlığına asla tahammül etmezler. Demek ki savaşacak güçleri yok. Madem öyle o vakit ne diye çıkıntılık yapıyorlar! Önünde sonunda el öpeceksiniz.

Türkiye'deki İsrail’in medya ve akademiya illüzyoncularına sesleniyoruz! Artık kendinize gelin, hadsizlik etmeyin. Kemalcıların kurup yönettiği müstemleke eski Türkiye dönemi bitti. Erbakan'ın Yeniden Büyük Türkiye'sinde oynadığınız illüzyonlar sökmüyor bunu artık o taşlaşmış kafanıza sokun ve ayağınızı denk alın!

AK Partili bazı siyasetçilerin Boynukalın'dan sıkıntısı ne?

Laik, seküler, paganist Kemalist vesayet rejimi gladyatörlerinin Mehmet Boynukalın'dan rahatsız olması doğal da AK Partili bazı siyasetçilerin sıkıntısı ne? Eşyanın tabiatına aykırı bu vahim durum neyin nesidir?

Terör sevicilerin fikir özgürlüğü var. Gezi zekalıların düşünce hürriyeti var. LGBTİ sapkınlarının fikir özgürlüğü var. PKK, YPG/PYD destekçilerinin düşünce hürriyeti var. Ama Prof. Dr. Mehmet Boynukalın'ın fikir ve düşünce hürriyeti yok. Ulan bu laiklik ne menem bir şeymiş!

Kur'an Allah sözü değildir, insan sözü olabilir veya sünneti tümden inkâr edip Kur'an bize yeter diyen oryantalist ilahiyatçı takımından kimse rahatsız değil. Ama Mehmet Boynukalın'dan rahatsız olmayan yok gibi.

Yahudi, medya ve akademiya gücüyle toplumları nasıl tanzim ediyor?

Yahudi medyası ve akademiyası propaganda gücüyle kendi kontörlü altında manüpile edeceği bir toplumsal kitleyi yapay olarak oluşturdu. Adını Z ve Y kuşağı koydu. Sonra bu kuşağın zihinsel ve duygusal anatomisini kodladı. Dna'sını da 2 temel sapkınlık üzerine inşaa etti. 1- Dinsizlik. 2- LGBTİ sempatizanlığı.

Yahudi'nin elinde tuttuğu medya ve akademiya gücüyle toplumları nasıl tanzim ettiğine dair güzel bir örnek. Kendine bir hedef kitle seçer. Adını Z veya Y koyar. Kitlenin hangi yaş grubuna hitap ettiğini belirler. Sonra bu yaş grubunun kimyasını, değerlerini, zihniyetini kodlar. Fabrikada üretilen mal gibi bu hedef kitleyi tek tipleştirir. Ardından da kitleyi dinsiz ve AK Parti düşmanı diye topluma pompalar.

*****

Laiklik ya da Kemalist resmi ideoloji nedir merak edenlere en güzel tarifi Fazıl Say yaptı. "Evlendikten sonra eşimle ayrı evlerde yaşamaya devam ediyoruz!"

Kemalist vesayet rejimi tarafından asimile edilip köleleştirilmiş Müslüman toplumun Yahudi medyasınca selin sürüklediği bir çer çöp gibi otarıldığına dair en son canlı örnek Kürşat Ayvatoğlu.

CHP teşkilatlarında her kademeden yöneticilerin adının karıştığı kadına şiddet, cinsel taciz ve tecavüz haberlerinden dolayı CHP'yi ya da Kemalizm'i sorgulayan tek bir CHP'li yok. Ama Kürşat Ayvatoğlu diye birini Yahudi medyası aldı Müslumanların önüne koydu şimdi herkes CB Erdoğan ve AK Parti'yi sorguluyor. Köle ve paryalaştırılmış olmak böyle birşey.

*****

Türkiye'deki İsrail'in temel dayanağı Sabetayist Yahudi medya ve akademiyası, Korona artışı nedeniyle TAM KAPANMA'yı kamuoyuna pompalayarak ülkeyi ekonomik, sosyal ve toplumsal bir kriz'e, kaosa sürükleme peşinde. Ardından ortaya çıkacak sorunlardan elbette AK Parti'yi sorumlu ilan edip hırpalayacak.

*****

Pentagon, PYD/YPG terör örgütüne silah yardımına devam ediyor. Binlerce tır silah kime karşı kullanılacak? Elbette Türkiye'ye karşı. Peki, Pentagon bunu ABD menfaati için mi yapıyor? Hayır. İsrail'in güvenliği için yapıyor!

*****

Kanal İstanbul istemezükçüleri ortaya çıktı. Sizin vazifeniz istemezükçülük yapmak bizim de ne istemediyseniz hepsini yapmak. Şimdiye kadar yaptığımız gibi. Haberiniz olsun. Kanal İstanbul'u da yapacağız.

*****

Bu Teşkilat-ı milli dizisi ne menem bir milli ki, düşman tarifinde Siyonizm yok, İsrail yok, İngiltere yok, ABD yok, CIA yok, MOSSAD yok, NATO yok, MI6 yok.. Peki, dizide düşman olarak kim var? Hayula bir şirket ve o şirketin emrinde bir Arap şahsiyet. Yani tam anlamıyla müstemleke Kemalist inkarcı rejimin millete 90 yıl yutturduğu, "Düşman Arap" algısına hizmet ediyor.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: Dünyanın her bölgesinde Türkiye ile İsrail'in hakimiyet kavgası var!"

28 Mar 2021 - 17:05 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.