İstanbul Sözleşmesi kaldırıldı, sözleşme karşıtı Müslümanlar kovuklarına çekildi!

stanbul Sözleşmesi kaldırıldı. Şimdi samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler AK Parti'yi ne diye suçlayacak?.. CB Erdoğan'ın Joe Biden ve Putin arasındaki laf çatışmasına müdahil olması ne anlama geliyor?.. Faizci MB Başkanı Naci Ağbal görevinden alındı!.. Köleleştirilmiş Müslümanlar diyor ki!..

LGBTİ sapkınlığını meşrulaştırdı denilerek aleyhte propaganda yapılan İstanbul Sözleşmesi Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile kaldırıldı.

İstanbul Sözleşmesi lobisi iktidar aleyhine kara propagandaya başladı bile. Ama sözleşme karşıtı Müslümanlar kovuklarına çekildiler.

Samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler... Kaldırılsın dediğiniz İstanbul Sözleşmesi kaldırıldı. LGBTİ ve fuhuş lobisi iktidara saldırıyor. Niye ortalıkta yoksunuz? Sizin derdiniz İstanbul Sözleşmesi değil, sadece AK Parti'ye saldırmak mıydı?

İstanbul Sözleşmesine en şiddetli tepkiyi gösteren Müslümanlar, kaldırıldığı için Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının hedefindeki CB Erdoğan ve AK Parti'yi savunmuyorlarsa manevi olarak çürümüş/kokuşmuş demektir.

PKK'nın dinci ayağı HDP'li Hüda Kaya, Hucûrat, 9. Ayeti okuyunca HDP'li oldum demiş. Yüce Allah İsra suresi 82. Ayette şöyle buyuruyor: "Biz Kur’an’dan öyle bir şey indiriyoruz ki, o müminler için bir şifa, bir rahmettir; zalimlerin ise sadece ziyanını arttırır"

İstanbul Sözleşmesi kaldırıldı diye ne kadar paçoz varsa kadın hakları diye duyar kasıyor. Oysa bu paçozlar, 1.5 yıldır çocukları PKK tarafından dağa kaçırılmış Diyarbakır annelerinin kadın haklarından hiç bahsetmediler.

40 yıldır PKK terör örgütü'nun 13-14 yaşlarındaki kızları dağa çıkarıp pedofili hayvan başlarının sistematik taciz/ tecavüz sapkınlığına İstanbul Sözleşmesi lobisinin hiç itirazı olmadı.

Eski müstemleke Kemalist statüko rejiminde genelev patroniçesi Manukyan'ın sermaye olarak kullandığı Türk kadınlarına fuhuş yaptırarak 3 milyar $ servet yapmasına alkış tutan kanalizasyon fareleri kadın hakları diyerek İstanbul Sözleşmesi’ni savunuyor.

Kadınlara şiddet, cinsel taciz ve tecavüzü önlüyor diye İstanbul Sözleşmesini savunan kanalizasyon borularının yönettiği Eski Türkiye'de genelev patroniçesi Manukyan vergi rekortmeni ödülü sahibiydi.

"İstanbul Sözleşmesi kaldırıldı" diye ne kadar LGBTİ sapkınlık lobisi varsa hepsi ayaklandı. Ancak her milli ve beka meselesinde olduğu gibi bu olayda da ilahiyat, tarikat ve cemaat dünyası yine ortalıkta yok. Bunların hepsini itlaf etmek lazım.

İstanbul Sözleşmesi kaldırılınca LGBTİ lobisi sosyal medyada organize şekilde sokağa çıkma çağrıları yapıyor. Programlar bile hazırlanmış. Bakalım, Müslümanların lobisi, sapkınlık lobisini bastırarak mı? Ya da tam tersi mi olacak?

Eyvah eyvah... İstanbul Sözleşmesi kaldırıldı. Şimdi samancı Saadetçiler ile salako-palyaço YRP'liler AK Parti'yi ne diye suçlayacak? Neyi bahane edecek?

Salako-palyaço YRP'liler, "Erbakan hoca, 'Andımızın' ırkçı ve bölücü ifadelerine karşıydı, tümüne değil" diyecek kadar şuursuz ve Milli Görüş'ten nasipsiz Fatih Erbakan'ın İstanbul Sözleşmesini iptal ettirdiğini söyleyecek kadar matuh kişilikler!

İngiliz Temel, İstanbul Sözleşmesi'ne sert tepki gösterenlerden biriydi. Kaldırıldı. İstanbul Sözleşmesine sahip çıkan CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu da İngiliz Temel çok beğeniyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Saadet Partisi Genel Başkanı İngiliz Temel'in son günlerde Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sitayişkar sözleri sizce CHP tabanı ve teşkilatında Kılıçdaroğlu'na yarar mı, yoksa zarar mı verir? " CHP artık Mustafa Kemal'in partisi değil" diyen Türkiye'deki İsrail'e İngiliz Temel dolaylı destek sağlıyor.

Pandemi salgını gibi CHP teşkilatlarında ortaya çıkan kadına şiddet, cinsel taciz ve tecavüzlere karşı umursamaz davranan kevaşeler, kadın hakları diyerek İstanbul Sözleşmesine sahip çıkıyor!

CB ERDOĞAN'IN JOE BİDEN VE PUTİN ARASINDAKİ LAF ÇATIŞMASINA MÜDAHİL OLMASI NE ANLAMA GELİYOR?

Joe Biden'in Putin'e söylediği küstah ifadelerin hedefinde aslında Türkiye ve Erdoğan var. Bunu Milli Görüş derin devleti bildiği için CB Erdoğan açtı ağzını yumdu gözünü.

CB Erdoğan'ın Joe Biden ve Putin arasındaki laf çatışmasında ABD yönetimine söyledikleri ağır ifadeler diplomaside aslında bir savaş sebebidir. ABD yönetiminden şimdiye kadar bir cevap gelmemesi ise tam bir acziyet içinde ne yapacağını bilmeme hâlinin tezahürüdür.

Putin bile kendisine katil diyen Joe Biden'e CB Erdoğan'ın söylediği sert ve ağır ifadelerle cevap veremedi. Neden? Çünkü Rusya'nın ABD ile kavga etmeye gözü kesmiyor ama ABD Türkiye'nin umurunda bile değil.

Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de, Suriye'de, Libya'da ABD ve AB'ye taviz verme hazırlığında olduğunu dair Türkiye'deki İsrail'in üfürdüğü balonu; CB Erdoğan, Joe Biden'e söylediği yenilir yutulur olmayan cevap ile patlattı.

Şimdi söyleyin bakalım... Putin'in Joe Biden'in katil suçlamasına verdiği cevap ile normalde konunun uzaktan yakından kendisiyle ilgisi olmamasına rağmen CB Erdoğan'ın söyledikleri kıyaslandığında; Türkiye mi, Rusya mı küresel güç?

Türkiye; Suudi Arabistan'a, BAE'ne, Yunanistan'a, Mısır'a hep alttan aldı asla ağır ifadelerle suçlamadı.

Oysa söz konusu İsrail, ABD, AB, NATO olunca CB Erdoğan ağzına ne gelirse yüksünmeden söylüyor. Neden? Çünkü Türkiye diyor ki, benim dengim, muhatabım ABD, AB, İsrail. Gerisi benim dengim, muhatabım olamaz.

Putin-Joe Biden ağız dalaşında CB Erdoğan'in ABD'yi hedef alan çok sert suçlamalarına karşı ABD'nin suskunluğu Türkiye karşısında iflas ettiğinin işaretidir.

Uçağın merdivenlerini çıkarken bile 3 defa yere kapaklanan bir Joe Biden ile mi Türkiye'ye karşı mücadele edeceksin ey zavallı İsrail.

FAİZCİ MB BAŞKANI NACİ AĞBAL GÖREVİNDEN ALINDI!

Yüksek faiz politikasında ısrarcı Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal görevinden alındı. Peki, CB Erdoğan'ın faiz düşmanlığı bilinirken, bizzat kendisi tarafından atanmış bir bürokrat nasıl oluyor da yüksek faizde ısrarcı olur. Çünkü küresel Siyonist dünya düzeninde Merkez Bankaları hükümetlere değil, Yahudi Rothschild hanedanlığına bağlıdır.

Yüksek faizde ısrarcı MB Bankası Ağbal görevinden alındı. Ağbal son olarak tüm beklentilerin üstünde açıkladığı yüksek faiz artırımıyla büyük tepki görmüştü. Yerine Yeni Şafak yazarı Şahap Kavcıoğlu getirildi. Kavacıoğlu, 9 Mart'taki yazısında yüksek faiz politikasına karşı çıkıyor.

KÖLELEŞTİRİLMİŞ MÜSLÜMANLAR DİYOR Kİ!

Tağuti/Putperest Kemalcı eğitim sistemiyle köleleştirilmiş Müslümanlar diyor ki; Ey Erdoğan… İsrail'le, ABD ile, AB ile, NATO ile, PKK/YPG/PYD ile, Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaati ile, İsrailci illüzyoncu medya ve akademiya ile sen uğraş. Bizim keyfimizi bozma.

100 yılık özlem Ayasofya Camii ibadete açıldı. Yarın Selanikli Sabetayist Yahudi Kemalcılar iktidara gelse ve Ayasofya'yı yeniden müze yapma kararı alsa inanın bana bu köleleştirilmiş Müslümanların kılı bile kıpırdamaz. Kölenin sahibine isyan ettiği nerede görülmüş!

*****

İran destekli Şii Hazara milis grupların saldırısı sonrası Afaganistan'da hükümet güçlerine ait helikopter düştü. İran; Irak, Suriye, Lübnan, Yemen ve Afganistan'da sadece Sünni Müslümanlar ile harp ediyor. Ama lafa gelince İsrail ve ABD büyük şeytan.

İran, tarih boyunca Ehl-i Sünnet devlet ve medeniyetlerle savaş içinde olmuştur. İran, her daim Siyonist/Haçlı emperyalizminin İslam dünyasındaki paravan/taşeron lejyoneri olmuştur. Bu misyonunu aksatmadan sürdürüyor.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “CHP genel merkezi'ndeki büyük Atatürk resmi kaldırılarak yerine Kılıçdaroğlu'nun resmi konuldu. Dersimli Kemalcılar, Selanikli Kemalcılar'dan hesap soruyor!"

20 Mar 2021 - 13:55 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.