Türkiye'de Sabetayist Yahudi Selanik Dönmesi mültecileri istemiyoruz!

Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 TC rejimi kurucu iradesi Sabetayist Yahudi Selanik Dönmesi mülteciler Türkiye'de mülteci düşmanlığı yapıyorlar iyi mi? Siyonist zihniyetin Suriyeli mülteci düşmanlığının tarihi kökeni; Mekke'den Medine'ye Hicret eden Hz. Muhammed (SAV) ile ashabına olan düşmanlığa dayanır!

Sabetayist Yahudi Selanik Dönmesi mülteciler, "Ülkemizde mülteci istemiyoruz" diyorlar. İyide sizin ülkeniz İsrail. Ne işiniz var Türkiye'de?

Batı'nın örtülü vesayeti altındaki 1923 TC rejimi kurucu iradesi Selanik Dönmesi Sabatayist Yahudi mülteciler Türkiye'de mülteci düşmanlığı yapıyorlar iyi mi?

Her konuda, her zaman, her yerde Türkiye'nin yararına, hayrına olan ne varsa istisnasız tümüne düşmanlık eden Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mülteciler, Suriyeli düşmanlığı yapıyorsa aklı başında herkes bu tuzağa düşmemeli.

Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudiler, Tehcir ve Mübadele ile Anadolu'dan sürülen milyonlarca Ermeni ve Rum toplumun zenginliklerine çöktüler. Servetlerinde gözyaşı, vurgun, yağma ve talan var.

Sabataycılar, CHP'liler, laikler, Kemalistler eğer Suriyeli ve Afganlı mültecilere karşı faşizan ve Nazi örneği bir olumsuz tavır sergiliyorlarsa, Müslüman'ın tavrı belli değil mi?

1000 yıllık Selçuklu Osmanlı İslam medeniyetini, kültürünü yok eden; Osmanlı Saray zenginliklerini yağmalayan, vakıfların mal varlıklarını talan eden Selanik Dönmesi Sabetayist Yahudiler mültecileri istemiyoruz!

İslam'a irtica, Müslümanlara gerici, yobaz, mağara adamı, mürteci, bidon kafalı diyerek 90 yıldır Türkiye'nin birlik ve beraberliğini bombalayan Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz

Milletimizin inancına, tarihine, kimliğine, özüne 90 yıldır büyük bir kin ve nefretle düşmanlık edip saldıran Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

Küresel güçlerin Türkiye'yi hedef alan tüm provokasyon, sabotaj ve projelerinin içimizdeki destekçileri, goygoycuları Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

Türkiye'yi hedef alan terör örgütlerini, eylemlerini ve mensuplarını her daim koruyan, kollayan ve propagandasını yapan Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

1923 inkarcı, putperest Kemalist statükonun kurucu iradesi olarak devleti, meclisi, siyaseti, sermayeyi, medyayı, bürokrasiyi, orduyu, yargıyı, eğitimi, İslam düşmanlığı felsefesiyle tanzim eden Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

28 Şubat'ta 300 milyar $, Gezi'de 120 milyar $, 17/25 Aralık'ta 100 milyar $, 15 Temmuz'da 400 milyar $ devletin ve milletin parasını iç eden Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

Ülkenin ekonomik olarak gelişmesini, büyümesini, güçlenmesini istemediği için Vecihi Hürkuş, Nuri Killigil, Nuri Demirağ, Şakir Zümre ve Erbakan'ın sanayii yatırımlarını provoke edip engelleyen Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

1923 TC tarihinde her zaman darbe şakşakçısı, postal yalayıcısı, cunta sevici, sihirli çizme sevdalısı Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

98 yıldır İslam'a, değerlerine ve kutsallarına bitmek tükenmek bilmeyen azgın bir öfke ve kinle düşmanlık eden Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

98 yıldır milleti, "Makarnacı, gerici, yobaz, çoban, bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam, göğsü kıllı" diyerek aşağılayıp horlayan Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

98 yıldır kendilerini 1923 TC rejiminin kurucu iradesi olarak tanımlayıp kendilerini, "Yüce seçilmişler"; milleti ise köle, parya, ucuz işgücü, gohim ilan eden Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

98 yıldır tamam uydurma ve safsata hikayelerle dolu Kemalist statükonun dogmaları ile putperest, paganist ritüellerini Müslüman topluma devlet gücü ve yasalarla cebren dayatan Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönme mültecileri istemiyoruz!

NOT: Siyonist zihniyetin Suriyeli mülteci düşmanlığının tarihi kökeni; Mekke'den Medine'ye Hicret eden Hz. Muhammed (SAV) ile ashabına olan düşmanlığa dayanır.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Tağuti inkârcı putperest Kemalist statükonun ilahiyat, tarikat ve cemaatlere yüklediği misyon nedir biliyor musunuz?"

28 Tem 2021 - 13:09 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?