İktidar ve muhalefet darbenin İsrail-ABD-AB ve NATO boyutunu karartarak üstünü örttü!

AK Parti iktidarı, 15 Temmuz'un İsrail-ABD-AB-NATO boyutunu, muhalefet de FETÖ boyutunu gizledi. Geriye ne kaldı. Tüyleri yolunmuş bir kuş. Erbakan'ın deyimiyle içi saman dolu kuş... Türkiye'nin hakiki bir Milli Görüş iktidarına elzem ihtiyacı var...

15 Temmuz FETÖ-NATO darbesi programlarında AK Parti iktidarı ile muhalefet arasında tam bir uyum ve eşgüdüm olduğu ortaya çıktı. İktidar ve muhalefet darbenin İsrail-ABD-AB ve NATO boyutunu karartarak üstünü örttü.

Bir 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesi anma toplantıları daha boş, kof, lüzumsuz geçti. Çünkü darbenin İsrail-ABD-AB ve NATO desteğinde gerçekleştiği, FETÕ'nün sadece kukla olduğu gerçeği dillendirilmedi.

Türkiye'deki İsrail yapılanmasını Erbakan, "Bu bir Yahudi şaheseridir" diyerek tanımlardı. Ne kadar da haklıymış aziz Erbakan. Göz göre göre 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin Siyonist/Haçlı emperyalist boyutunu perdelemeyi bu senede başardı. Geriye zaten fasa fiso kaldı.

Beştepe Külliyesi ve AK Parti belli ki Türkiye'deki İsrail Selanik göçmeni Sabatayist Dönmeler tarafından işgal edilip metastas yapmış. Yoksa 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesi ne diye yalnızca piyon FETÖ'ye yüklensin.

15 Temmuz FETÖ-NATO darbesi yıldönümü törenlerinde bir kez daha ortaya çıktı ki Türkiye'nin hakiki bir Milli Görüş iktidarına elzem ihtiyacı var. AK Parti ile alınacak yol kalmadı. Ancak SP ile YRP, İsrail'in kontörlünde. Milli Görüş Derin Devleti'nin SP'ni emin ellere teslim etmesi beka sorunudur.

15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin arkasındaki üst aklı ve organizasyonun beyni İsrail'i ve Dünya Siyonizmini ağzına bile alamayan AK Parti iktidarı ile Yeniden Büyük Türkiye'nin yapacakları çok sınırlı. Sağlam, samimi ve dürüst bir Milli Görüş iktidarı Türkiye için bir bağımsızlık ve özgürlük sorunu haline gelmiştir.

Türkiye'deki İsrail Selanik göçmeni Sabatayist dönmelerin bir kamuflaj malzemesi olarak kullandığı Kemalist statüko yalan/palavra İnkılap Tarihini 90 yıldır millete dayatıyor. Müslümanlar bir gerçek ve hakikat olan 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesinin İsrail-ABD-AB ve NATO boyutunu ifade bile edemiyor. Yazıklar olsun

Muhalefet parti liderleri 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesini andı. Hem de ne anma... Bırakın dış boyutundan bahsetmeyi, FETÖ bile diyemeyenler çıktı. Böyle bir muhalefetin ülkede yönetime geldiğini düşünün. İlk yapacakları şey, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü iptal etmek.

İngiliz Temel, 15 Temmuz FETÖ-NATO darbesiyle ilgili yayınladığı mesajda tek kelime Siyonizm, İsrail, Batı diyememiş. İnanılmaz şekilde 15 Temmuz'dan bile AK Parti'yi yargılayacak, suçlayacak bedbahtlığı yapmış. Bu kadar çürümeyi, kokuşmayı, bozulmayı Saadetçiler nasıl içine sindirip hazmediyorlar anlamak imkansız.

AK Parti iktidarı, 15 Temmuz'un İsrail-ABD-AB-NATO boyutunu, muhalefet de FETÖ boyutunu gizledi. Geriye ne kaldı. Tüyleri yolunmuş bir kuş. Erbakan'ın deyimiyle içi saman dolu kuş...

*****

Dünyada 4 tane İsrail var. İsrail, Küba, Ermenistan ve Güney Afrika. Küba ve Güney Afrika'da 10 gündür halk rejime karşı büyük isyan içinde. Yağma, talan olayları engellenemiyor. Ölü ve yaralı sayısını küresel sermaye medyası gizliyor. Soru şu: İsrail'in butik versiyonu Küba ve Güney Afrika'yı karıştıran güç kim?

*****

Selanikli Sabetayist Kemalcı Can Ataklı, "FETÖ diye bir şey yok. Onu bilin bir kere, FETÖ, METÖ yok. Ya terör örgütü filan değil. Kendimizi kandırmayalım" dedi. Can Ataklı gibi Kemalcılar da olmasa bu Kemalistleri topluma kim nasıl tanıtacak? İyi ki varsın Ataklı!

*****

28 Şubat'ın ünlü generallerinden Erol Özkasnak, "28 Şubat'ı hükümete karşı değil, irticaya karşı yapıldı" dedi. Doğru söylüyor! Çünkü İsrail ve Türkiye'deki İsrail Selanik göçmeni Sabatayist Yahudi Dönmeleri için tek bir irtica vardı; Erbakan ve Milli Görüş. İlahiyat, tarikat ve cemaat dünyası ile Kemalcı statükonun arasında en ufak bir sorun zaten yok.

*****

FETÖ'nün Orta Asya sorumlusu Orhan İnandı, “Joe Biden, örgütte hayal kırıklığı yaşadı. Türkiye'ye karşı olumsuz adımlar atmayan Biden yönetimi, örgütte büyük çözülmelere yol açtı" dedi. Biden'den hayal kırıklığına uğrayan FETÖ yerine siz İsrail ve Türkiye'deki İsrail Sabetayist Yahudi Cemaatini koyarsanız fotoğraf daha net anlaşılabilir.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “15 Temmuz FETÖ-NATO darbe ve işgal girişimini piyon FETO’ya indirgeyenler sadece hamaset yapıyor!"

16 Tem 2021 - 12:23 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.