Sabetayist bülbül Bülent Arınç'a duyulan toplumsal tepkiyi CB Erdoğan'ın şahsına yönlendirmeye çalışan Milli Gazete’nin hinliği!

Manisa'nın Sabetayist bülbülü Bülent Arınç'ın S. Demirtaş ile O. Kavala güzellemelerine sözde AK Partisi yandaşı Pelikan Örgütü Medyası niye üç maymunu oynadı? Erbakan'ın Milli Görüş projelerine, "İsraf" diyerek karşı çıkan İngiliz Temel'in Mustafa Kemal heykellerine karşı çıktığını duyan var mı? Fransa’nın küstahlığına karşı Türkiye'deki İnsan Hakları Dernekleri ne söyleyecek?

Sabetayist bülbül Bülent Arınç'ın PKK sevici S. Demirtaş ve Gezi zekalı vandalların finansörü Türk Soros O. Kavala ile ilgili destek açıklamalarına kim sahip çıktı? Sözcü ve Cumhuriyet. Başka söze gerek var mı?

PKK övücüsü S. Demirtaş'ın kitabını okuyarak hayranlığını ifade eden Sabetayist bülbül Bülent Arınç, Demirtaş'ın Kobani isyanı ve Hendek-Çukur teröründe azmettiricisi olduğu 846 şehit ailesinden bir tanesinin kapısını çalarak herhangi bir derdine derman olduğu vaki mi?

Manisa'nın Sabetayist bülbülü Bülent Arınç'ın S. Demirtaş ile O. Kavala güzellemelerine sözde AK Partisi yandaşı Pelikan Örgütü Medyası niye üç maymunu oynadı? Gazete manşetlerine bakın. Kimse bahsetmiyor! Neden?

Sabetayist guguk kuşu Bülent Arınç, PKK sevici S. Demirtaş ile Türk Soros O. Kavala'yı yargılayan, soruşturan hâkim ve savcıları, "Ergenekon davaları da böyleydi. Ama şimdi o Ergenekon’da karar veren hakim ve savcıların nerede, hangi durumda olduklarında bakın lütfen. Uyarıyorum, yakın gelecekte onlar zarar görür” diyerek açıkça tehdit etti.

Peki Arınç bu küstahlığı, cüreti nereden buluyor? Tabi ki Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının desteğinden!

Milli Gazete, Bülent Arınç'ın açıklamalarını manşetten, "Saray'dan habersiz bunlar söylenemez" diyerek Arınç'a duyulan toplumsal tepkiyi CB Erdoğan'ın şahsına yönlendirme hinliğini yapmış. Sürekli ne diyoruz? İsrail'in ekmeğini yiyen onun kılıcını sallar...

ERBAKAN'IN MİLLİ GÖRÜŞ PROJELERİNE, "İSRAF" DİYEREK KARŞI ÇIKAN İNGİLİZ TEMEL'İN M. KEMAL HEYKELLERİNE KARŞI ÇIKTIĞINI DUYAN VAR MI?

Türkiye'nin güçlenmesine, büyümesine, kalkınmasına katkı sağlayacak tüm proje ve yatırımlara karşı karalama kampanyası yaparak akur gibi saldıran Türkiye'deki İsrail illüzyoncu medya ve akademiyasının siyasetteki kuklası İngiliz Temel! İngiliz Temel de her şeye karşı.

İngiliz Temel'in, "Parayı betona gömmek ve israf" diyerek karşı çıktığı büyük projelerin, Erbakan tarafından basın toplantısında Milli Görüş'ün Yeniden Büyük Türkiye projeleri olarak anlatıldığını bilen Saadetçilerin bu rezalete sessiz kalmaları mürted olduklarının nişanesidir.

Erbakan'ın Milli Görüş projelerine, "İsraf" diyerek karşı çıkan İngiliz Temel'in, CHP'li belediyelerin kamu imkanlarını kullanarak yaptıkları Mustafa Kemal heykellerine karşı çıktığını duyan var mı?

Oysa bakın Almanya merkezli Tegaschau Haber Portalı, Türk SİHA'larına karşı sahip oldukları hava savunma sistemleri ile hiçbir Avrupa ülkesinin mücadele etme şansının olmadığını yazdı.

Portalda, “Avrupa Türk SiHA'ları ile başa çıkamaz” analizi yapıldı. Yani Erbakan'ın kurduğu üstün teknolojiye dayalı silah sanayii sayesinde Türkiye süper güç oldu.

Tüm bunlar ise İngiliz Temel, Erbakan'ın Milli Görüş projelerine, "İsraf" diyerek karşı çıkarken oldu.

FRANSA’NIN KÜSTAHLIĞINA KARŞI TÜRKİYE'DEKİ İNSAN HAKLARI DERNEKLERİ NE SÖYLEYECEK?

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, Hz. Muhammed (SAV) karikatürlerinin "ifade özgürlüğü kapsamında" olduğunu belirterek bu karikatürlere karşı çıkan yabancı ailelerin sınır dışı edilebileceğini söyledi. Karşı çıkmak neden ifade hürriyetine girmiyor da sınır dışı sebebi oluyor?

Zulüm, sömürü, vahşi Batı emperyalizminin insan hakları ve fikir özgürlüğü anlayışındaki çifte standarda bakınız. Fransa'da Hz. Muhammed'e (SAV) hakaret ifade hürriyeti. Ama buna karşı çıkmak sınır dışı edilme gerekçesi. Batı'nın ifade hürriyeti anlayışına tüküreyim.

Fransa, Hz. Muhammed'e (SAV) hakaret eden karikatürleri eleştirenleri sınır dışı edeceğini açıkladı. İlahiyat, tarikat ve cemaat dünyasına hodri meydan. Bakalım ne diyecekler? Türkiye'deki İnsan Hakları Dernekleri de bu kepazeliğe ne söyleyecek?

*****

Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Zühtü Arslan “Beraat kararının sorgulanmaması gerekir” dedi. Niye sorgulanamaz mış? Hâkimler ilah mı, Peygamber mi, Melek mi? Yoksa mahkeme kararları ayet mi? Veya hakimler karar vermeden önce Cebrail ile iletişime mi geçiyorlar?

*****

Fatih Altaylı, okunmaya değer tek gazetenin HDP yardakçısı, PKK/PYD terör örgütü cilalayıcısı, Türkiye ve asker/polis düşmanı Birgün olduğunu söyledi. Madem öyle niye Habertürk'te çalışıyor Fatih Altaylı? Neden çok sevdiği Birgün'de yazmıyor? Sanırım para sevgisi ağır basıyor.

*****

Türkiye'de Korona hastasının tedavi giderlerini devlet karşılıyor. 4,5 milyar lirayı bulan tedavi giderini devlet üstlendi. ABD'li bir korona hastası, hastaneye 152 bin lira (20 bin dolar), Avrupalı ise 76 bin lira (10 bin dolar) ödemek mecburiyetinde.

Mesud AKGÜL

TIKLA OKU: “Bülent Arınç Türkiye düşmanlarına sahip çıkma özgüvenini nereden alıyor?"

21 Kas 2020 - 17:06 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak El-Aziz Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan El-Aziz Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler El-Aziz Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı El-Aziz Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Elazığ Belediye Başkanı kim olmalı?